Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-10-2004 - 14:12
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Ciekawe kiedy odbedzie sie pierwszy konwent mahwowy Very Happy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-10-2004 - 08:36
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
bedzie dobrze, bo będziemy w większości jak coś się nam nie spodoba to damy im radę Smile

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Lina_Inverse__Offline
Temat postu:   PostWysłany: 14-10-2004 - 12:28
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 28-05-2003

Skąd: Olsztyn

Status: Offline
etooo me jedzie! haha! ludzie jedzie moze ktos z olsztyna lub okolic? trza sie spotkac w ogole no!

_________________
We are We are on the cruise!
We are!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
vulcan69Offline
Temat postu:   PostWysłany: 14-10-2004 - 20:09
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 14-09-2004

Skąd: Zabrze

Status: Offline
TIGRA napisał/a:
Coach napisał/a:

Zwłaszcza po numerze jaki wywineli im ludzie z rezerwacjami.


mianowicie ??



W zastępstwie Coach'a śpieszę z odpowiedzią. Mianowicie chodziło o to, że limit miejsc był ograniczony i trzeba było się wcześniej rejestrować i tak też ludzie zrobili. Niestety dużo ludzi mimo rezerwacji nie przyjechało, a przez ich rezerwacje, nie mogli przyjechać inni, którzy naprawdę chcieli tam być, czego rezultatem była mała liczba osób na konie mimo dużej ilości chętnych chcących jeszcze przyjechać. Słyszałem natomiast, że ci którzy w tym roku nawalili, mogą mieć problemy z rezerwacją w roku przyszłym. No i dobrze im tak!!!

_________________
"My rządzimy światem, a nami... manga".
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Radagajs
Temat postu:   PostWysłany: 16-10-2004 - 18:29
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 23-03-2003

Skąd: Warszawa

No i był Aicon. Spotkałem Kiyubiego [ciekawy osobnik] , Raula i Kaworu [ci niczym się nie różnili od moich wyobrażeń] , Dehirę , z którą bardzo miło mi się rozmawiało [ta dla odmiany krańcowo różniła się od moich wyobrażeń , bo po avatarku wydawało mi się , że jest to ktoś o posturze Raula i fryzurze Had] oraz IggIego i Nikę (o czym ta ostatnia chyba nadal nie wie =^.^=). Aha , i jeszcze iolę. Myślałem szczerze powiedziawszy , że to jakaś sekretarka Raula , or whatever... I to przez dłuższy czas. Brakowało mi Krzycha Ayanami i Dark_Elfa.

Co do Dehiry jeszcze : niby wiedziałem , ale dopiero teraz to do mnie dotarło... Rany boskie , ona naprawdę jest nauczycielką w liceum? Wyglądała na równolatkę. [BTW , ma ktoś to zdjęcie?]

Gorszy los spotkał tylko Krzycha Ayanami , który jest chyba w tym samym co Dehira wieku , a po obejrzeniu jego zdjęcia z miejsca dałem mu trzydziestkę.

_________________
Lailai Shugogetten!

I do not read that Potter slash.
I do not like it, Call-me-Trash.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krzych AyanamiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 17-10-2004 - 11:02
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 21-02-2003



Status: Offline
Ja się w końcu nie pojawiłem, ponieważ na stronie konwentu napisano, że skończyły się wolne miejsca, a miano wpuszczać ludzi spoza Warszawy. Nie chciałem pocałować klamki.

_________________
Braki w sprzęcie? A co to takiego? Idziesz do najbliższej arabskiej chałupy, dajesz gospodarzowi w ryj i on uprzejmie otwiera piwnicę pytając: C3? F1? AK-47?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 17-10-2004 - 15:51
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

Byliśmy z IggIm tylko jeden dzień, ponieważ tematyka niezbyt nas interesowała - chcieliśmy po prostu spotkać znajomych i popstrykać zdjęcia. W sumie jestem nieco rozczarowana, chyba oczekiwałam większych wrażeń. Pozdrawiam serdecznie Tigrę i MLeSa, którzy po mnie wyszli, Raula, Iolę, Dehirę i Kiyubiego - miło bylo Was spotkać. Zdjęcia będą kiedy wywołam kliszę. Radagajs, owszem widziałam Cię z daleka, kiedy szliśmy na konferencję wydawców. Chyba się nie dziwisz, że nie szukałam znajomości z kimś, kto już wielokrotnie mnie obraził i dziwię się Tobie, że nas szukałeś. Co do wspomnianej konferencji to była nudna i śmieszna - zwykle odpowiedzi brzmiały: "nie mogę nic powiedzieć". Najlepsze wrażenie zrobił na mnie brat Ioli - najgorsze przedstawiciel Kasenu, który wyglądał żałośnie za każdym razem, kiedy miał coś powiedzieć. Tak w zasadzie mówił tylko Raul i choć sporo było w tym lania wody, od Saishy można się było dowiedzieć najwięcej. W sumie to większość czasu spędziliśmy w sali kinowej - zobaczyliśmy trzy nowe anime i cosplay, który był niestety porażką. W sumie było nawet wesoło, ale liczne problemy techniczne, spalone dowcipy, nieprzygotowani aktorzy, żałosne występy pozostawiły niesmak.

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
iolaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 17-10-2004 - 16:30
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 31-08-2002



Status: Offline
Radagajs napisał/a:
Aha , i jeszcze iolę. Myślałem szczerze powiedziawszy , że to jakaś sekretarka Raula , or whatever... I to przez dłuższy czas.

^___________^ na idencie podpisałam się Karola i siedziałam po stronie Saishy a nie Arashi, także jak ktoś mnie wcześniej nie widział to mógł mnie nie poznać :p (chociaż Dehirka poznała Smile )
Cytat:
Najlepsze wrażenie zrobił na mnie brat Ioli

A w jakim sensie? Very Happy

Tak Rad, Cage to mój starszy brat i włściciel Arashi Smile

_________________


- Nawet obcym należy się godny pochówek...
- To nie są obcy i zostaną tak jak leżą

-----The last of the Mohicans------
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 17-10-2004 - 16:57
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

myślę o konferencji: podobał mi się jego profesjonalizm a co innych wrażeń to wydawało mi się, że mnie nie lubi.

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
iolaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 17-10-2004 - 17:02
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 31-08-2002



Status: Offline
Nie lubi? Nikuś on ciebie nie zna więc jak ma ciebie nie lubić? Zresztą nie jest typem, który lubli przytulanki i zdjęcia, dlatego mógł wydawać się dziwny Wink

_________________


- Nawet obcym należy się godny pochówek...
- To nie są obcy i zostaną tak jak leżą

-----The last of the Mohicans------
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 17-10-2004 - 17:23
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
byłam i przeżyłam, na palele się przyszło ale najwioęcej czasu na kinówce bo mieli w miarę znośne fotele no i znajomi, sporo nas nawet było, tak więc kon zaliczma do jaknajbardziej udanych i z niecierpliwością (i kolejnym odkładaniem kasy) czekam co będzie za rok.
Jezeli mowa o scenkach- niektóre byly słabe - ta panna z gruga panną- nadal nie wiem o co chodziło, pisenki w wykonaniu męskiej grupy, czy też lord dracula i napalony monster, albo edziu z wyznaniem miłosnym- w każdym bądz razie jest co wspominać Smile

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kaworu
Temat postu:   PostWysłany: 17-10-2004 - 19:24
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 11-10-2002

Skąd: Core of DPS

Zdjecia za okolo 3h beda przygotowane pod adresem:
http://kts.no-ip.info/cpg/thumbnails.php?album=34

wrazenia poprawne, ale moja 'ukochana orgówka' znów dała mi w kość, szkoda, ze zapomnialem, ze Rad ma byc, bym go unikal, coz moj blad Razz, z reszta film z jego 'stepperem' XDDDDD ... kon udany, zapomnialem o 3 waznych sprawach ktore mialem zrobic w czasie konu czyli bylem zajęty i dobsh sę bawiłem ;] nie tylkoja z reszta, Had, powodzenia przy następnejproobie gwałtu Y. ;D
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 17-10-2004 - 19:47
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

nikt nie płacze, że mnie nie było? T.T ^.-

lol, widzę, że wszyscy "lubią" radagajsa Razz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 17-10-2004 - 20:07
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
chobi Ty mnie nie dobijaj- nawet Niki się pytałam czy w końcu się zdecydowałeś- nawet nie wiesz jak wielki był mój smutek =.=

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 17-10-2004 - 20:16
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

nu T.T mi teĹź przykro T.T heh, ta moja mama T.T

ale siem jeszcze zobaczymy ^^''
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits