Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Anime_Maniac
Temat postu: Aishiteruze Baby  PostWysłany: 16-04-2004 - 18:04
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 10-07-2003

Skąd: Lublin

Kolejna seria, która naprawdę mi się spodobała po przeczytaniu zaledwie pierwszych rozdziałów.

Wyobraźcie sobie chłopaka, przystojnego młodego chłopaka, który ma ogromne powodzenie u płci pięknej ^_^ dajmy mu na imię Kippei. Niech ten chłopak będzie typem, który bez przerwy ugania się za dziewczynami, pieknymi dziewczynami oczywiście ^_^ który nie chce się związać z jedną osobą, nie, to mu nie wystarcza ^_^ On podrywa wszystkie dziewczyny, czasem (czasem?! co ja gadam??) łamiąc niektórym serca (dostał nawet siekierę w prezencie Laughing ale on się chyba tym nie przejmuje ^_^)
A teraz wyobraźcie sobie, ze taki chłopak ma się zajmować 5-cio letnią, słodziutką dziewczynką o równie słodziutkim imieniu - Yuzuyu, której matka zniknęła i zostawiła ją samą.
Jak myślicie, poradzi sobie z rolą opiekuna tej słodziutkiej dziweczynki?

Ta seryjka to konieczność dla fanów shoujo (i nie tylko), jest naprawdę prześmieszna i mą ładną kreskę.

Dostępne jest tłumaczenie wykonane przez grupę Dragon Voice (http://graveyard.cute.se/dragonvoice_site/index.html). Jest to jeden cały tom oraz dwa rozdziały z tomu drugiego.


Na zachętę:
http://republika.pl/anime_maniac/Aishiteruze1.jpg
http://republika.pl/anime_maniac/Aishiteruze2.jpg

_________________
Mou Nido to akirametari wa shinai yo!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SileneOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-09-2004 - 22:22
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 27-02-2004

Skąd: Świnoujście

Status: Offline
Hm... ciekawe nie poweim, ale musze pcozekac jak akcja sie rozwinie zanim sie blizej wypowiem, w koncu znam tylko to co ukazalo nam Sai Team :]

_________________
Kładę się często do łóżka z życzeniem, czasem z nadzieją niezbudzenia się więcej, rano niestety otwieram oczy, widzę znów słońce i czuję się nieszczęśliwy.
"Cierpienia młodego Wertera" Goethego
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Aori_TakeraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-12-2004 - 19:12
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 01-12-2004

Skąd: z otchłani chaosu zwanego Warszawą.

Status: Offline
ja też przeczytałam tylko to co na Sei Team.. Ale podoba mi się^_^ jak na razie..>XD
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
lilithOffline
Temat postu:   PostWysłany: 20-12-2004 - 15:01
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 17-06-2004

Skąd: kołobrzeg

Status: Offline
widziałam kreskę, czytałam o tym i jest spoko
dość ciekawa historyjka i ładna kreska
ale czekam na ciąg dalszy ^_^
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits