| Autor |
Wiadomość |
Mike |
|
Temat postu:
Wysłany: 23-08-2010 - 15:54
|
|
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005
Status: Offline
|
|
| "Niewielki pluton"? O.o A jest takie cos, jak "krotki metr" albo "lekki kilogram"? |
_________________ Smile or Die!
|
| |
|
|
|
 |
dawidjl |
|
Temat postu:
Wysłany: 23-08-2010 - 20:39
|
|
Pisarz


Dołączył/a: 02-04-2009
Status: Offline
|
|
Całą wiedzę zaczerpnąłem z Wikipedii, być może ona mnie oszukała!
Napisane jest w niej, że "Pluton − to pododdział w składzie 2-5 drużyn" a drużyna, jak czytamy w następnym haśle, składa się "W zależności od rodzaju wojsk, ich przeznaczenia i funkcji, stan liczebny drużyny wynosi 3-15 osób."
Wywnioskowałem stąd, że niewielki pluton może składać się już z 6 do 15 osób.
Nie wiem jaki typ wojska stanowią babcie, być może jest to gdzieś w przepisach/regulaminach szczegółowych, ale do takowych nie dotarłem. Zastosowałem więc pojęcie "niewielkiego plutonu".
A teraz czekam na profesjonalny wykład o plutonach w wojsku współczesnym  |
_________________
|
| |
|
|
|
 |
Mike |
|
Temat postu:
Wysłany: 23-08-2010 - 22:30
|
|
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005
Status: Offline
|
|
| Naa... To jest temat "Zabawne", wiec wystarczy, ze bede szydzil. ; ) |
_________________ Smile or Die!
|
| |
|
|
|
 |
dawidjl |
|
Temat postu:
Wysłany: 30-08-2010 - 22:43
|
|
Pisarz


Dołączył/a: 02-04-2009
Status: Offline
|
|
|
|
|
 |
iss |
|
Temat postu:
Wysłany: 15-10-2010 - 22:52
|
|
Moderator


Dołączył/a: 16-02-2004
Status: Offline
|
|
|
|
|
 |
kate |
|
Temat postu:
Wysłany: 03-12-2010 - 01:20
|
|
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 25-12-2005
Status: Offline
|
|
|
|
|
 |
dawidjl |
|
Temat postu:
Wysłany: 03-12-2010 - 01:47
|
|
Pisarz


Dołączył/a: 02-04-2009
Status: Offline
|
|
|
|
|
 |
|
|
Temat postu:
Wysłany: 07-12-2010 - 22:33
|
|
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 14-06-2005
|
|
a to znaliście?  |
_________________
Ostatnio zmieniony przez Ranko dnia 12-12-2010 - 23:17, w całości zmieniany 2 razy
|
| |
|
|
|
 |
iss |
|
Temat postu:
Wysłany: 11-12-2010 - 11:13
|
|
Moderator


Dołączył/a: 16-02-2004
Status: Offline
|
|
|
|
|
 |
|
|
Temat postu:
Wysłany: 12-12-2010 - 23:15
|
|
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 14-06-2005
|
|
|
|
|
 |
dawidjl |
|
Temat postu:
Wysłany: 17-12-2010 - 01:00
|
|
Pisarz


Dołączył/a: 02-04-2009
Status: Offline
|
|
|
|
|
 |
|
|
Temat postu:
Wysłany: 21-01-2011 - 12:22
|
|
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 14-06-2005
|
|
|
|
|
 |
iss |
|
Temat postu:
Wysłany: 24-01-2011 - 18:27
|
|
Moderator


Dołączył/a: 16-02-2004
Status: Offline
|
|
|
|
|
 |
|
|
Temat postu:
Wysłany: 01-02-2011 - 22:07
|
|
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 14-06-2005
|
|
| a on sparkle, lol |
| Opis: |
|
| Rozmiar pliku: |
638,68 KB |
| Wyświetlony: |
Plik ściągnięto lub wyświetlono 10051 raz(y) |

|
_________________
|
| |
|
|
|
 |
Mike |
|
Temat postu:
Wysłany: 12-02-2011 - 14:07
|
|
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005
Status: Offline
|
|
|
|
|
 |
|
|