Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci Zobacz nastêpny temat
Autor Wiadomo¶æ
Coach
Temat postu: ÅšlÄ…ski Klub Mangi i Anime "Genom"  PostWys³any: 20-04-2004 - 22:08
Czytelnik
Czytelnik


Do³±czy³/a: 09-04-2004

Sk±d: WWFF

Twór takowy już prawnie istnieje, pełną sprawność osiągnie jak dostanie regon i NIP. Klub jest na razie krzakowaty (bez siedziby, składki 1zł)
i służy głównie za podstawę prawną działań lokalnych ekip konwentowych.
W każdym razie jest, i w wyścigu na pełnoprawny klub mangowy chyba jesteśmy pierwsi :P

Jak się takie rzeczy załatwia mówił Vulcan na Kamikaze2.

_________________
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
AlquaOffline
Temat postu:   PostWys³any: 21-04-2004 - 19:17
Czytelnik
Czytelnik


Do³±czy³/a: 29-08-2003

Sk±d: Kraków

Status: Offline
Oj mówił Vulcan Smile. Wspaniała zabawa - pół rku, aile urzędników poznasz Smile. Swoisty LARP... Smile A Coachu będzie sie można zapisać jak się mieszka w Kraku?

_________________
Elen sila lumen omentielvo!
Zapraszamy na DOJIcon7!
11 - 12 sierpnia 2007
www.dojicon.pl
Blog: www.alqua-londe.blog.pl
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWys³any: 21-04-2004 - 20:05
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 25-01-2003



Status: Offline
A co taki klub bedzie dawal, i w ogole? Tzn nic za darno, wiem ;P ale jakies korzysci musza byc.\

W koncu Czestochowa to tez Slask! :D

_________________
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DOffline
Temat postu:   PostWys³any: 22-04-2004 - 17:55
MÅ‚odsza elita forum
MÅ‚odsza elita forum


Do³±czy³/a: 18-10-2003



Status: Offline
chcielismy (Ja i kilka osob z "Mangowych") zalozyc 'klub mangowy' w Cz-wie ale okazalo sie ze nie ma gdzie sie spotykac - bardzo trudno o lokal Sad .
Takze moze powstanie tylko "nieoficjalny" klub bez miejsca spotkan ale za to z czlonkami klubu :]
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWys³any: 22-04-2004 - 20:14
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 25-01-2003



Status: Offline
A kiedys byl w Czewie Klub mangowy, a co! Tylko baaaaaaaaaaaaaaaardzo dawno ;P

Co do miejsca - kiedys byl taki podzialik na pisatkowe mangowe spotkania i sobotnie - sobotnie byly zwykle, na bieganie, i lazilo tam mnostwo dziewczyn, ktore tylko w kolko yaoi, yaoi, yaoi, a ja chodzilam na te piatkowe - byly w Fantasy. Gosciu ze sklepu pozwalil nawet na powieszenie w tej salece mangowych plakatow w antyramach (nigdy nie doszlo do skutku :P), ogladalismy na przytaszczonym kompie anime... Tam nie bylo zle! Byl pomysl robienia fanzinu o wdziecznym tytule Ai... Planow bylo wiele, ale na planach sie konczylo.

_________________
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DOffline
Temat postu:   PostWys³any: 22-04-2004 - 22:34
MÅ‚odsza elita forum
MÅ‚odsza elita forum


Do³±czy³/a: 18-10-2003



Status: Offline
Spotkania sa nadal ale tych w piatek juz chyba w Fantasy nie ma... nie sprawdzalem. I nadal w soboty jest duzo dziewczyn, ktore tylko yaoi, yoai, yaoi...
My chcielismy zrobic cos bardziej trwalego w rodzaju "Yakuza"...
Ale bez miejsca to nie damy rady... Do domu kultury na Rakowie nikomu nie chcialoby sie przyjezdzac, a poza tym za drogo tam jest...
Wiec moze ktos z Cz-wy da jakis pomysl... Bo ja z kumplem zrobilismy juz nazwe i znak Wink
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Coach
Temat postu:   PostWys³any: 23-04-2004 - 00:24
Czytelnik
Czytelnik


Do³±czy³/a: 09-04-2004

Sk±d: WWFF

Veg napisa³/a:
A co taki klub bedzie dawal, i w ogole? Tzn nic za darno, wiem ;P ale jakies korzysci musza byc.

A co miałby dawać taki klub?
Można by poszukać jakiejś sensownej siedziby, ale wtedy składki wzrosły by diametralnie, więc chyba nie ma sensu...
Co klub daje - pewną swobodę prawną. Przydaje się, gdy chce się coś organizować, i mieć za plecami kogoś z pieczątką nipem i regonem o dumnie brzmiącej nazwie :P
Stowarzyszenie zostało powołane głównie jako narzędzie do tego celu.
Wygodny, elastyczny host prawny.

_________________
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWys³any: 23-04-2004 - 15:39
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 25-01-2003



Status: Offline
Coach napisa³/a:
Veg napisa³/a:
A co taki klub bedzie dawal, i w ogole? Tzn nic za darno, wiem ;P ale jakies korzysci musza byc.

A co miałby dawać taki klub?
Można by poszukać jakiejś sensownej siedziby, ale wtedy składki wzrosły by diametralnie, więc chyba nie ma sensu...
Co klub daje - pewną swobodę prawną. Przydaje się, gdy chce się coś organizować, i mieć za plecami kogoś z pieczątką nipem i regonem o dumnie brzmiącej nazwie :P
Stowarzyszenie zostało powołane głównie jako narzędzie do tego celu.
Wygodny, elastyczny host prawny.


No chodzi mi o spotkania, ewentualny fanzinek, moze jakies identyfikatorki??? O takie rzeczy mi chodi, przeciez czasem nie mowie o nmangach za darmo itp ;P

_________________
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DOffline
Temat postu:   PostWys³any: 24-04-2004 - 13:18
MÅ‚odsza elita forum
MÅ‚odsza elita forum


Do³±czy³/a: 18-10-2003



Status: Offline
Mi raczej chodzilo o Czestochowski klub (nie trzebaby sie snuc po miescie w poszukiwaniu miejsca spotkan Smile ) a jesli chodzi o ogolnoslaski to nappewno bylby jakis znak - identyfikator dla grupy (tak jak maja "Yakuza Group"), fanzin zawsze tez mozna wydawac - tylko jak zwykle "ktos" bedzie musial sie zglosic na ochotnika itd. ;P (lepiej bedzie w koncu jako grupa zarejestrowana prawda Coach?). Mangi za darmo tylko jesli nawiazaloby sie kontakt z jakims wydawnictwem (chociaz watpie - trzebaby im reklame robic :> ).
Jesli w czyms sie pomylilem to popraw mnie Coach ;P bo w koncu nie znam sie na wszystkim... Smile
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWys³any: 24-04-2004 - 13:47
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 25-01-2003



Status: Offline
Ja tam jestem za powstaniem ogolnoslaskiego klubu, wiec jak by potrzebny byl ktos do jakiejs roboty to mozna mi dac znac - zrobie co moge. :)

_________________
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DOffline
Temat postu:   PostWys³any: 24-04-2004 - 22:45
MÅ‚odsza elita forum
MÅ‚odsza elita forum


Do³±czy³/a: 18-10-2003



Status: Offline
Ja takze zglaszam chec - chociaz wolalbym zeby cos w Cz-wie powstalo (bedziemy probowac nadal) ale jakby co to bedziemy mogli nawiazac wspolprace Wink
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Coach
Temat postu:   PostWys³any: 25-04-2004 - 00:43
Czytelnik
Czytelnik


Do³±czy³/a: 09-04-2004

Sk±d: WWFF

Genom jako taki ma nazwę, logo, członków, plakietki itp.
Z tym, że takie kluby to moga i dwie osoby założyć, pod warunkiem, że choć jedna potrafi te IDki wykonać. To tylko zwykłe plakietki.

Genom w aktualnej postaci to w większości ekipa która przeszła w przez sekcję 9. Poaztym ciężko wyróżniać przynależności klubowe, jako iż sporo osób ma ich po kilka. Cała organizacja to w zasadzie grupka znajomych.

Genom nie ma jako takiej siedziby, więc większe spotkania integracyjne odpadają... stąd przynależność do genomu nie dała by wam nic więcej poza kolejną plakietką. Organizacja powinna się pokrywać z pewną dozą kumpelstwa, wtedy to się trzyma w kupie (Yakuza).

Aktualnie genom nie ma do zaoferowania nic (poza plakietkami i resztą otoczki) [Znajomych można pozyskać i bez plakietek].

Co się tyczy klubu ogólnopolskiego - raul powinien coś wiedzieć, na temat prób zjednoczenia fandomu pod jednym berłem. Nie ma dobrze, większość działaczy to indywidualiści, co źle znoszą próby stawiania się nad nimi. Więc jeśli ktoś chce stowarzyszenia ogólnopolskiego, to nie ma problemu - wystarczy spora dawka kasy, kilkunastu figurantów i jakaś siedziba (nawet rudera, byle z adresem). Ale taki klub też pełnił by rolę jedynie narzędzia do załatwiania spraw prawnych.

Wybaczcie nieskładność wypowiedzi, chcę spać....
Wersja skrócona:
Genom z jednej strony to paczka, z małymi perspekrywami rozwoju z racji braku punktu i czasu spotkań.
Genom prawnie to stowarzyszenie o zasięgu śląskim, ze statutowymi prawami do robienia konwentów, imprez galerii itp.

_________________
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWys³any: 25-04-2004 - 10:01
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 25-01-2003



Status: Offline
A domysliles sie, ze dla mnie taka plakietka to w ogole szczyt marzen, jako iz nie rodzice mnie nigdy nie puscili na zaden konwent? (prawie 18 lat na karku, dokladnie rzecz biorac za 5 miesiecy, a oni puscic nie chca... nie mowie ze jestem jakas dorosla czy cos, bo jaki dzieciak ze mnie to chyba najlepiej wiem, ale to tylko konwent, kurde :P)

I nie wiem, jaka "kolejna" plakietka, dla mnie to bylaby numer jeden (i jk na razie ostatni, geeez) i chyba ta pierwsza bylaby najwazniejsza i "najukochansza" :)

_________________
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DOffline
Temat postu:   PostWys³any: 25-04-2004 - 13:36
MÅ‚odsza elita forum
MÅ‚odsza elita forum


Do³±czy³/a: 18-10-2003



Status: Offline
Wiec tym bardziej mozesz nam pomoc w utworzeniu klubu w Cz-wie ^^ bo mamy juz gotowe logo (mamy zamiar zrobic koszulki z nim)... Smile
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWys³any: 25-04-2004 - 13:52
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 25-01-2003



Status: Offline
To rzuc haslo co mam robic - ja lubie miec postawione zadanie prosto i jasno. ^^

_________________
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci Zobacz nastêpny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits