Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci Zobacz następny temat
Autor Wiadomo¶ć
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 17-05-2004 - 18:03
Moderator
Moderator


Doł±czył/a: 21-10-2002



Status: Offline
Radagajs łądnie to opisał... kiedyś mieliśmy fajne czasopismo wyśrodkowane tematycznie i każdy mógł cos w nim znaleźć dla siebie... w chcili obecnej mamy dwa czasopisma które jedno preferuje młodzierz a druga fanów z jakimś starzem... nie ma w chciwli obecnej czasopisma takiego pośrodku... nie stać mnie na wydanie 20 zeta na gazety które przeczytam w połowie pewnie bo nie wszystko co dla młodszych czy starszych mnie interesuje za 20 to mam jedną mange i na browca czasem zostanie bądź 2 tymbarki (sorki za reklame Wink ) proces powstania pisma mnie nie interesuje bo w kwesti złożenia wiem co i jak, w kwesti redaktorskiej tylko i finansowiej nie wiem nic... choć moge powiedziec otwarcie że mogłem poznać funkcje redaktorską z powodu tego że mogło dość do wydania fanzinu 071 tylko dzoszliśmy z ludźmi że nie podołamy dostarczyć takiej ilosci materiału by wydać te 16 stron (dla niewtajemniczonych powiem że mieliśmy być wkładką do pewnego czasopisma)...

także podsumowując nie chodzi mi o to jak czasopismo wygląda... jest takie jakie powinno być... chodzi mi tylko o to i ubolewam nad tym że ludzie sie kłucą którzy kiedyś współpracowali i to że teraz mamy 2 strajne czasopisma a ja bym chciał 1 ale wyśrodkowane...

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 17-05-2004 - 23:12
Moderator
Moderator


Doł±czył/a: 26-08-2002

Sk±d: Warszawa

zgadzam się z Magnusem, że zeszliśmy z tematu - jest tu taki dotyczący Kawaii i Mangazynu, chociaż zgadzam się też z tym, iż takie wypowiedzi są dość ciekawe, można się czegoś dowiedzieć.
co do Kawaii ja czuję się oszukana - wykupiłam prenumeratę i zamiast Polityki dostaję Małe wiadomości DD - sorki! gdyby jeszcze szata graficzna była naprawdę bogata... ja przedkładam stronę wizualną nad treścią - nie czytuję Mangazynu od dechy do dechy, przede wszystkim go oglądam. jedyny fajny numer to ten z Inuyashą - akurat jestem fanką, choć sam artykuł był niestety nieaktualny, szkoda...

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 18-05-2004 - 10:10
Admin Forum
Admin Forum


Doł±czył/a: 05-01-2002



Status: Offline
<ironia mode on>O tak, najlepiej zeby nie bylo wyboru. Jedna manga w kioskach, jedno anime w TV, jedna gazeta. <ironia mode off>

Dlaczego w Japonii maja tak dobrze? Dlaytego ze jest konkurencja i wszystko jest do kupienia. Jesli nawet nie w tej chwili to jesli bedzie zapotrzebowanie to chocby jutro.

Powiedzmy sobie szczerze ze mamy dwie gazety dla różnych fanów. Niektórych nie stac na wydatek 12 zł miesięcznie na gazetę.
Tak nie mieli by wyboru.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 18-05-2004 - 12:11
Moderator
Moderator


Doł±czył/a: 21-10-2002



Status: Offline
Ja naprzykład wolałbym mało a konkretnie niż dużo a nic... nie wiem ale w chwili obecnej mi gazety te nie odpowiadają więc ich nie kupuje... nie będę kupował nic na siłe by mieć to moim zdaniem bez sensu...

a że mangazyn jest drogi to swoją drogą... choć przyznam że byłbym w stanie tyle zapłacić o ile czytałbym cały magazyn a nie wybrane teksty

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits