Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
SileneOffline
Temat postu:   PostWysłany: 25-09-2004 - 12:39
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 27-02-2004

Skąd: Świnoujście

Status: Offline
zandam napisał/a:
hmm spoko ja też wpadłam w złość jak usłysząłm na kiedy Sakurcię przestawiają ale na pocieszenie mam Hiroshimę,Seimandena I Marsa Wink

Hiroshimy nie chce... Marsa i Seimadena jeszcze nie ma u mnie Sad Ciekawe czy wogole sprowadza Seimadema == Jak nie bede musiala znalezc jakas wysylke Confused

_________________
Kładę się często do łóżka z życzeniem, czasem z nadzieją niezbudzenia się więcej, rano niestety otwieram oczy, widzę znów słońce i czuję się nieszczęśliwy.
"Cierpienia młodego Wertera" Goethego
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 25-09-2004 - 13:05
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Silene napisał/a:
Hiroshimy nie chce... Marsa i Seimadena jeszcze nie ma u mnie Sad Ciekawe czy wogole sprowadza Seimadema == Jak nie bede musiala znalezc jakas wysylke Confused

Porozmawiam z Waneko, moze wezme troche egzemplarzy do sklepiku. W koncu Cutlassa mam, moge zarobic jakies kilka groszy na Seimadenie Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SileneOffline
Temat postu:   PostWysłany: 25-09-2004 - 21:55
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 27-02-2004

Skąd: Świnoujście

Status: Offline
Raul napisał/a:
Silene napisał/a:
Hiroshimy nie chce... Marsa i Seimadena jeszcze nie ma u mnie Sad Ciekawe czy wogole sprowadza Seimadema == Jak nie bede musiala znalezc jakas wysylke Confused

Porozmawiam z Waneko, moze wezme troche egzemplarzy do sklepiku. W koncu Cutlassa mam, moge zarobic jakies kilka groszy na Seimadenie Smile

why not... nasz Empik jest smiszny i se sprowadza w kratke XD Nie mial wogole 2 brzoskwini, a teraz wciaz nie ma Jeanne == Eve ostatnio mial, co bylo szokiem, bo to pierwszy raz sie zdarzylo!

_________________
Kładę się często do łóżka z życzeniem, czasem z nadzieją niezbudzenia się więcej, rano niestety otwieram oczy, widzę znów słońce i czuję się nieszczęśliwy.
"Cierpienia młodego Wertera" Goethego
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 27-09-2004 - 15:13
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
o empikach nic nie mówmy- ok, bo mnie trafia na samą myśl co oni tam w asortymencie mają ...

seimaden bez wprowadzenia- no fajowo tego jeszcze nie grali;
,po zakończeniu serii> - b.przepraszam, a czy Waneko jest w 100% pewne że serię wyda w całości ??

(czarne myśli) Twisted Evil

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SileneOffline
Temat postu:   PostWysłany: 28-09-2004 - 16:04
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 27-02-2004

Skąd: Świnoujście

Status: Offline
TIGRA napisał/a:
o empikach nic nie mówmy- ok, bo mnie trafia na samą myśl co oni tam w asortymencie mają ...

seimaden bez wprowadzenia- no fajowo tego jeszcze nie grali;
,po zakończeniu serii> - b.przepraszam, a czy Waneko jest w 100% pewne że serię wyda w całości ??

(czarne myśli) Twisted Evil

ach... z tego co wiem jesli seria ma wiecej niz 5 tomow i nei sa conajmniej na 2-3 to pisza "postaramy się" == Wiec zostaje nam tylko meic nadzieje, ze im sie uda!

_________________
Kładę się często do łóżka z życzeniem, czasem z nadzieją niezbudzenia się więcej, rano niestety otwieram oczy, widzę znów słońce i czuję się nieszczęśliwy.
"Cierpienia młodego Wertera" Goethego
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 20-04-2005 - 11:43
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
W końcu wyszedł upragniony pierwszy tom Seimadena. Dancing A tu nikt tego nie komentuje. Razz Pozwolicie, że zacznę, jako, że w końcu zakupiłam mangusię i ją przeczytałam. Mr. Green
Kreska: ładna, zwiewna. Smile Widać pewne niedociągnięcia, ale z czasem być może to się poprawi. Dla przykładu: Rabi wygląda śmiesznie z tą dużą głową w porównaniu do reszty ciała. Confused
Historia: zapowiada się interesująco. Osobiście mam nadzieję, że Hilda na końcu będzie z Rodrickiem, a nie z Lauresem. Mr. Green
Wydanie: Waneko zdecydowało się na bielszy papier Smile , co zapewne stało się przyczyną wzrostu ceny Confused. Niektóre strony w moim tomie np. 28 są bledsze od pozostałych i nie wiem z czego to wynika. Onomatopeje nie zostały przetłumaczone #evil , co stało się już normalną praktyką w Waneko. No i tomik jest chudy, ale za to to raczej trudno winić wydawnictwo...

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DreaM*HunteROffline
Temat postu:   PostWysłany: 16-05-2005 - 22:26
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 16-03-2005



Status: Offline
Oki Dida, tak więc ja teraz też skomentuję idąc w Twoje ślady:

Kreska: całkiem niezła ale Hilda jakaś nie taka piękna jak o Niej mówią w mandze =.= no i po cholere Laures (to ten chyba XP) ma te skrzydła przy uszach???

Historia: zgodzę się z Didą - zapowiada się obiecująco.

Wydanie: woooooo dla mnie to tam 6 jak na waneko XP chociaż nie wiem jak im tłumaczenie poszło O.o ang nie czytałam ale onomatopeje mi nie przeszkadzają
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 17-05-2005 - 11:14
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
DreaM*HunteR napisał/a:
no i po cholere Laures (to ten chyba XP) ma te skrzydła przy uszach???

One są zamiast uszu. Razz
Ja mam na ten temat własną teorię. Autorka postanowiła po prostu być oryginalna. Chciała w jakiś sposób podkreślić, że Laures to demon, a skrzydła nietoperza na plecach są przecież takie ograne. Mr. Green

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Medea
Temat postu:   PostWysłany: 17-05-2005 - 11:22
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 25-04-2005



DreaM*HunteR napisał/a:
no i po cholere Laures (to ten chyba XP) ma te skrzydła przy uszach???

żeby lepiej słyszeć Razz

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 17-05-2005 - 11:27
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

to może ja też dodam kilka słów tylko najpierw pozbieram się z dywanu po przeczytaniu posta Medei...
Laures jest fajny a Rodrick nie i to mnie denerwuje, bo ja zwykle wolę tych dobrych; coś mi z tymi ustami tylko nie pasuje - nie podoba mi się ich sposób rysowania, takie kreseczki; Hilda brzydka - wolę tą dziewczynkę, którą Hilda się opiekuje, może dlatego ze jest inaczej rysowana a ta kreska przypomina mi Urushiharę? szczególnie te wielkie oczy - śliczne!

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DreaM*HunteROffline
Temat postu:   PostWysłany: 17-05-2005 - 21:07
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 16-03-2005



Status: Offline
Co do wyglądu Hildy to zgadzam się z niką, co już wcześniej napisałam. Nie pasuje mi, że mówią o Niej, jako o pięknej i tratata...

Medea - hueh... ale mi tak by lepiej było gdyby nie było tych nietoperzych "talerzy" po bokach dynki Lauresa.

[wycięła nika] ale ogólnie manga całkiem całkiem. Kupiłam i nie żałuję, więc tak źle nie jest X3.


Ostatnio zmieniony przez DreaM*HunteR dnia 19-05-2005 - 17:58, w całości zmieniany 2 razy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 18-05-2005 - 12:51
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
A ja właśnie (przynajmniej jak na razie Razz) wolę Rodricka od Lauresa. Mr. Green Po prostu mam wyjatkową awersję do postaci, które oszukują swoje wybranki i igrają z ich uczuciami. Rolling Eyes

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DreaM*HunteROffline
Temat postu:   PostWysłany: 18-05-2005 - 22:24
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 16-03-2005



Status: Offline
Nyeeee, we wcześniejszych postach miałam na mysli nie Rodricka tylko Gagura (to chyba mało istotna postać w mandze)

Hym... ja uwielbiam czarne charaktery i pod tym względem Laures ma + za to, że jest tak bosko <hymmm> szarmancki? *-*
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
iolaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-05-2005 - 08:35
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 31-08-2002



Status: Offline
A ja uważam że kreska w mandze jest po prostu okropna i nie ma się co podniecać żadnym facetem Rolling Eyes to tacy typowi shojowaci bohaterowie, bez jakiegoś oryginalnego charakteru czy wyglądu... (zgodzę się, że Hilda też okropna ;p )
A swoją drogą czemu w mangach shojo tak żadko można spotkać dobrą kreskę? o_O

_________________


- Nawet obcym należy się godny pochówek...
- To nie są obcy i zostaną tak jak leżą

-----The last of the Mohicans------
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DreaM*HunteROffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-05-2005 - 17:57
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 16-03-2005



Status: Offline
Czemu rzadkooo O.o... chociaż w sumie... Peach Girl ma małpie mordki jakby, Sailor Moon też dziwaczne, ale co jak co - Paradise Kiss miało bardzo ładną, "realną" kreskę X3
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits