Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
nika
Temat postu: Netykieta  PostWysłany: 28-04-2004 - 14:08
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

Ja się na tym nie znam, ale czemu kiedy wstawiam w temacie link np. do artbooka na allegro to jestem zła i brzydka a kiedy ktoś w najlepszych stronach www otwarcie reklamuje swoje forum to wszystko jest ok? Czemu reklamowanie się w podpisach jest dozwolone?

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu: Re: Netykieta  PostWysłany: 28-04-2004 - 16:16
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
nika napisał/a:
Ja się na tym nie znam, ale czemu kiedy wstawiam w temacie link np. do artbooka na allegro to jestem zła i brzydka a kiedy ktoś w najlepszych stronach www otwarcie reklamuje swoje forum to wszystko jest ok? Czemu reklamowanie się w podpisach jest dozwolone?

Link do artbooka czy do strony na ktorej zarabia sie pieniadze jest nieakceptowalny.
Link do np. pajacyka jak najbardziej gdyz celem jest pomoc potrzebujacym.
Co do reklam forum - chyba wywale ulubione strony wogole. To jakas plaga, ludzie wchodza , pisza JEDNEGO posta z linkiem do forum i wiecej sie nie pojawiaja.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 28-04-2004 - 18:27
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

wydaje mi się, że masz rację - ludzie po prostu robią sobie reklamę i sądzę, że czy robią to w dziale Najlepsze strony www czy gdzie indziej to i tak jest to tak samo niegrzeczne. inaczej jest z podpisami - żeby ta reklama była widoczna to Ci ludzie muszą się udzielać na forku.
co do samych stronek to i tak linki pojawiają się w odnośnych tematów, więc strata będzie żadna.
ale czemu link do strony, na której zarabia się pieniądze jest nieakceptowalny a do innych jest? jeżeli podający nie z tego żadnej korzyści finansowej? bo gdyby była jakaś fajna rzecz, która by mnie zainteresowała np. manga czy artbook to byłabym wdzięczna za takiego linka i dla mnie byłoby to z myślą o forumowiczach, nie o sobie - chyba to bardziej właściwe niż reklama swojego forum?
ja nie chcę dyskutować z regułami i nie zamierzam ich łamać w żaden sposób - tak się tylko pytam i autentycznie jestem ciekawa, bo wciąż jestem jeszcze nieobyta na necie.

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 28-04-2004 - 19:41
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
nika napisał/a:

ale czemu link do strony, na której zarabia się pieniądze jest nieakceptowalny a do innych jest?

Czy forum wyglada na katalog stron komercyjnych? Smile

nika napisał/a:

jeżeli podający nie z tego żadnej korzyści finansowej?

Jak dostaniesz maila ze spamem a wysylajacy nie ma zadnej korzysci finansowej to jest bardziej w porzadku?

nika napisał/a:

za takiego linka i dla mnie byłoby to z myślą o forumowiczach, nie o sobie - chyba to bardziej właściwe niż reklama swojego forum?

Prywatna wiadomosc, mail, gg.

nika napisał/a:

ja nie chcę dyskutować z regułami i nie zamierzam ich łamać w żaden sposób - tak się tylko pytam i autentycznie jestem ciekawa, bo wciąż jestem jeszcze nieobyta na necie.

Ja teĹź nie Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 28-04-2004 - 19:43
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

no dobrze, ale skoro nie jest bardziej w porządku to czemu pozwalasz ludziom reklamować swoje forka?

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 28-04-2004 - 19:49
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
nika napisał/a:
no dobrze, ale skoro nie jest bardziej w porządku to czemu pozwalasz ludziom reklamować swoje forka?

Juz nie. Mozna bedzie miec w podpisie.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits