Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 29-06-2004 - 10:00
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
11 ep jest zabójczy- wczoraj jak go obejrzałam to normalnieze smiechu sie pokładałam, ostatnie sceny- w mandze przy punktacji Gantz Keia nazwał suką Smile
38 zostało mu jeszcze 62 ech ciekawe co wykąbinuje Gantz Wink
Albo ostatnie kwestei Gantz Smile
- Enjoy your brief moments of everyday life ( laugh )
- This may seem repetitous, but I'll use your lives as I wish. Be sure to never forget it.

Albo kim jest Sadaya ? ^^"

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jaczak
Temat postu:   PostWysłany: 29-06-2004 - 23:57
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 08-06-2003



nie spoileruj Twisted Evil

a swoją drogą Katou bardzo ładnie walczył o te swoje życie, nie powiem... prawie tak jak Ed w 20 ep FMA, Mr. Green

_________________
hope you never grow old
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-06-2004 - 10:20
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
oj tam- taki malutki hehe
a poza tym to Gantz to wredny ... yyy wredne yyy... hmmm co to właściwie kurde jest- maszyna, alien or something like that ?

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jaczak
Temat postu:   PostWysłany: 30-06-2004 - 12:44
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 08-06-2003



Gantz jest dziiiki... Twisted Evil

mamy jeszcze kilka sezonów by się przekonać co i jak, ne? Mr. Green

_________________
hope you never grow old
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-06-2004 - 13:10
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
...i wredny Twisted Evil

No w mandze też jak na chwilę obecną nic nie ma (otatni tom który mam to 6).
Ciekawe ile będzie części i kto pierwszy zaliczy 100 pkt. ?

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jaczak
Temat postu:   PostWysłany: 30-06-2004 - 14:14
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 08-06-2003



anime bardzo różni się od mangi?

ps. moĹźe nikt? Twisted Evil


edit: względem podpisu - przyszłość i przeszłość można as well zamienić miejscami...

_________________
hope you never grow old
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-07-2004 - 13:44
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
nie aĹź ak bardzo

ps- Gantz wszystkich ogra Wink

^^" zalezy od stanu osoby wypowiadającej Wink

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jaczak
Temat postu:   PostWysłany: 01-07-2004 - 17:59
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 08-06-2003



TIGRA napisał/a:
ps- Gantz wszystkich ogra Wink


jaka gra? jaka gra? Gantz [wymawiane głosem jak w połowie każdego epa - po przerwie na reklamę] ma po prostu kilka nowych zabawek, Twisted Evil

_________________
hope you never grow old
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-07-2004 - 08:52
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
cosik ala "BĂłgmacher" Cool

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
BunnyOffline
Temat postu:   PostWysłany: 17-07-2004 - 17:43
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 19-10-2003



Status: Offline
gantz to dobra seria, i gdyby nie przypadkowa rozmowa na ircu to nigdy bym nie obejrzał i co za tym idzie, żałowałbym

pierwszy odcinek jest nietypowy, zwłaszcza początek z "bonerami" a dalej jest tylko ciekawiej Smile
szkoda tylko że puszczali wersje z cenzurą Smile i że nigdy nie widać tych wielkich olbrzymów panny Kei
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
H.TOffline
Temat postu:   PostWysłany: 21-07-2004 - 00:22
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 20-07-2004

Skąd: Poland (edge of the civilized world)

Status: Offline
baaaaaaaaaaaaka!! :P next stage begins after 26th of august :P

ale cóż z tego, wiecie czemu jest 13 odcinków hellsinga?? odpowiedź można znaleść w dalszych tomach mangi, chryste co się tam dzieje!! nigdy by z tego nie zrobili dalszych części!! a tymczasem to co się dzieje w hellsingu jest pikusiem z tym co dzieje się w gantzie, ta manga łamie wszystkie zasady, anime choć i tak niezłe jest po dużej dawce lobotomii. zastanawiam się do którego momentu dojdą w anime gantza ?? no nic za miesiąc się przekonam.

_________________
"People have many ways of thinking, even if u make a mistake, if u realize it was a mistake it's always possible to fix it! The wisdom must be realized for oneself."
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MarthaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-08-2006 - 16:21
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 07-08-2006



Status: Offline
taaa. Gantz normalnie mnie rozwalił:
dla wszystkich zainteresowanych: Gantz leci w Niedzielę na MTV- o 23:30
co prawda, krew mnie nie przeraziła(już mnie przywyczaił GITS Brick wall ale erotyka..._-_ no po prostu zabić. dobrze chociaż, że nie doszłó do tego, na co się zapowaidało- w pierwszym odcinku... wiecie... biedna dziewczyna- nie będę spoilerować Crying or Very sad
w Ganz panuje okropna znieczulica- no nie?

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
numetalOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-08-2006 - 18:01
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 07-08-2006



Status: Offline
Szkoda gadac ja obejrzałem 1 epka gantza i żałuje. Naciagany strasznie temat :/ i chore pomysły.

Taaa scena w szkole jak mu sie nudzi i wyobraza sobie jak babki wygladaja bez ubran (bo chyba nie ma jakiegos daru Razz) i nagle "znajduje sie w krepujacej sytuacji" lol, wogole moze fanom gantza takie cos sie zdarza na codzien w skzole i jest dla was to zabawne albo widzicie to na codzien dla mnie to raczej nierealna sytuacja co za tym idzie nie jest zabawna, a raczej widac ze autor ma jakies problemy, albo ma naprawde niski iloczyn inteligencji.

Po drugie. Smierc jest dla mnie totalnie głupia :/ Co za idiota uciekałby przed pociagiem prosto, a nie na prawo czy lewo (wiem ze ktos powie/napisze ze pomyslili ze zatrzyma sie na stacji, a ja odpowiem no i co z tego, nie wiem czy kiedys przechodziliscie przez tory, ale przejscie zajmuje raptem sekunde czy dwie wskoczenie na takie cos)

Wogole irytujace sa dialogi, co inne osoby mysla, po co mi to i na co?? Chyba aby wprowadzic wiekszy chaos.

Wogole ja to nie wiem, moze mam dziwne poczucie moralnosci, ale trzeba byc niezle poj... aby na widok gołej baby zdejmowac spodnie i starac sie przeleciec :/ lol

kreska jes na niskim poziomie, a polaczenie z grafika komputerowa raczej mnie rozbawiło. Smiec mi sie chciało jak ta głowa leciała w górze lol, wogóle przydała by sie kolesiowi lekcja fizyki, albo niech biegnie przed pociagiem to sie dowie, ze głowa nie poleci do góry, a raczej ciało całe pójdzie pod pociąg.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-08-2006 - 08:38
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Nu ja tez nie lubię anime tego typu ale nie zgadzam się z żadnym z twoich argumentów. Pozwól że ci odpowiem...
scena w szkole (...) raczej widac ze autor ma jakies problemy wobec tego, stosując twoją logikę autorów serii echchi nmalezy wrzucić do zakładów dla umysłowo chorych a twórców prawdziwego hentai od razu wysłać na stos?
na codzien dla mnie to raczej nierealna sytuacja sądzę ze wizyta w szkole gdzie wszystkie panny noszą absurdalnie krótkie mini jest dla nas wszystkich raczej nierealna.
Smierc jest dla mnie totalnie głupia :/ Co za idiota uciekałby przed pociagiem prosto, a nie na prawo czy lewo Śmierć jest głupia dla każdego Wink a co do ucieczki przed pociągiem - pociąg to ogromna masa, ze 300ton rozpędzonej stali. W takiej sytuacji jeśli zatrzymasz się choćby na sekundę by dać sobie czas na skok w bok możesz skończyć pod lokomotywą. Tyle jesli chodzi o fakty natomiast na filozofowanie, w stylu tego które zamykasz w nawiasie, nie ma miejsca,bo pędzi za tobą 300 ton pociągu.
Wogole irytujace sa dialogi, co inne osoby mysla, po co mi to i na co?? Chyba aby wprowadzic wiekszy chaos. Obejrzyj sobie. Dziś w nocy jest fajny film pt. Podejrzani. W nim tez dialogi służa w zasadzie jednemu - ogłupieniu widza. A mimo to jest to jedne z moich najulubieńszych, oskarowych, filmów.
Wogole ja to nie wiem, moze mam dziwne poczucie moralnosci, ale trzeba byc niezle poj... aby na widok gołej baby zdejmowac spodnie i starac sie przeleciec obawiam się ze zadaniem tej sceny nie było ukazanie "dziwnego poczucia moralności".
Smiec mi sie chciało jak ta głowa leciała w górze lol, wogóle przydała by sie kolesiowi lekcja fizyki, albo niech biegnie przed pociagiem to sie dowie, ze głowa nie poleci do góry, a raczej ciało całe pójdzie pod pociąg. Nie jestem pewien ale chyba pędzący pociąg moze bez problemu zadziałać jak gigantyczna paletka tenisowa i uderzając o głowę może ją bez problemu wyrwać z karku i zmusic do lotu.

Tyle jesli chodzi o twoje argumenty. Chcuiałbym jednak zaznaczyć że Gantz nie podobał mi się wogóle (Bo nie lubię i nie chcę oglądac smutnego anime.) i zaprzestałem oglądania podobnie jak i ty nu po pierwszym epie.

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MarthaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-08-2006 - 13:36
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 07-08-2006



Status: Offline
hm... faktycznie, ja też się zastanawiałam, dlaczego nie próbowali skakać w lewo/prawo. no, ale modek mi wyjaśniłSmile
"Wogole ja to nie wiem, moze mam dziwne poczucie moralnosci, ale trzeba byc niezle poj... aby na widok gołej baby zdejmowac spodnie i starac sie przeleciec" _-_... ja myślę, że połowa samców tak się zachowuje, niestety_-_ ale najważniejsze, że dziewczyna została uratowana. Na stos z gwałcicielami!!

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits