| Autor |
Wiadomość |
Shiruuia |
|
Temat postu:
Wysłany: 02-05-2004 - 13:55
|
|
Nowicjusz

Dołączył/a: 02-04-2004
Skąd: Bydgoszcz
Status: Offline
|
|
Wysłałam maila do Waneko z zapytaniem co bedzie wydawane po "Paradise Kiss" i wiecie co jest szansa na Nane!!!!
ale przytocze całego maila od Nich
"nasze najblizsze plany wydawnicze, to
beda to mangi "Card Captor Sakura" oraz "Azel Seimaden".
Natomiast pewnie ucieszy Cie informacja, ze jestesmy
powaznie zainteresowani wydaniem kolejnego tytulu Yazawy
Ai "Nana". Wprawdzie wydawnictwo Shueisha, ktore jest
wlascicielem praw autorskich stawia nam zawsze dosc
duze wymagania, ale mamy nadzieje, ze w najblizszej przyszlosci
uda nam sie podpisac z nimi umowe"
fajnie że może nie bawem do naszych rąk trafi kolejna manga autorstwa Yazawy Ai
pozdrawiam |
|
|
| |
|
|
|
 |
Raul |
|
Temat postu:
Wysłany: 02-05-2004 - 16:25
|
|
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002
Status: Offline
|
|
Shiruuia napisał/a: "Azel Seimaden".
Chca wydac samego Azela? No bo nie starczy im mocy przerobowych na Seimadena, Nane, Card Captor, Vgai, Marsa i GTO.
Poczekamy zobaczymy  |
|
|
| |
|
|
|
 |
|
|
Temat postu:
Wysłany: 02-05-2004 - 22:55
|
|
Elita forum

Dołączył/a: 14-05-2003
Skąd: 707
|
|
ja chcę "nanę" xD ale nie z waneko xDDD
nie róbcie tu offa xDDDDDDDD |
|
|
| |
|
|
|
 |
Shiruuia |
|
Temat postu:
Wysłany: 03-05-2004 - 15:42
|
|
Nowicjusz

Dołączył/a: 02-04-2004
Skąd: Bydgoszcz
Status: Offline
|
|
nie ma co narzekać, cieszmy się z tego co mamy, zmierza ku lepszemu=) ja się cieszę z "Nany" bo jak skonczy się Paradajsik^^ to będę mieć co do czytania (no i na co wydawać ciężko zaoszczędzone money ) |
|
|
| |
|
|
|
 |
TIGRA |
|
Temat postu:
Wysłany: 03-05-2004 - 16:16
|
|
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003
Skąd: Odchłań duszy
Status: Offline
|
|
ja czekam na Seimadena z utęsknieniem i mam nadzieję, że się doczekam w tym roku  |
_________________ Każdy ma gorszy dzień...
Mój trwa od roku...
|
| |
|
|
|
 |
|
|
Temat postu:
Wysłany: 03-05-2004 - 18:45
|
|
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002
Skąd: Warszawa
|
|
| co to jest Nana? |
_________________ gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
|
| |
|
|
|
 |
Veg |
|
Temat postu:
Wysłany: 03-05-2004 - 20:32
|
|
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003
Status: Offline
|
|
| taka manga o dziewczynie ktora sie w kolko zakochuje (ojej, ma z tym spooooroooo klopotu, tzn zakochuje sie nie w tych co powinna, ehhh) |
_________________
|
| |
|
|
|
 |
Shiruuia |
|
Temat postu:
Wysłany: 03-05-2004 - 21:08
|
|
Nowicjusz

Dołączył/a: 02-04-2004
Skąd: Bydgoszcz
Status: Offline
|
|
| zapowiada się fajna manga w trochę odmiennym "stylu"^^ tylko jak na razie to są plany Waneko nic jeszcze nie podpisano za tem musimy wytrwale czekać (z tym czekaniem to Waneko nas przyzwyczaiło^_^ ale w tym wydawnictwie pracują sympatyczni ludzie, zawsze odpisują mi na maile i przepraszają za opóźnienia cóż czasami bywa tak a nie inaczej) |
|
|
| |
|
|
|
 |
|
|
Temat postu:
Wysłany: 03-05-2004 - 21:56
|
|
Elita forum

Dołączył/a: 14-05-2003
Skąd: 707
|
|
veg, "nana" to czyściutkie yuri xD śliczne, piękne, z gothic lolitkami nawet xD
są dwie panienki - obie nazywają się nana - jedna jest spokojną właścicielką kawiarenki (albo biblioteki, nie pamiętam xD) a druga gwiazdą rocka xDDDD
mieszkają w jednym mieszkanku i w ogóle są słoooodkie xD
luv, luv, luuuv :* |
|
|
| |
|
|
|
 |
Veg |
|
Temat postu:
Wysłany: 03-05-2004 - 22:18
|
|
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003
Status: Offline
|
|
| Do tego, ze to yuri to nie doszlam :p Na razi obydwie sa ciezko zainteresowane facetami :P |
_________________
|
| |
|
|
|
 |
|
|
Temat postu:
Wysłany: 03-05-2004 - 23:08
|
|
Elita forum

Dołączył/a: 14-05-2003
Skąd: 707
|
|
hehe. xD
cicha woda xD naprawdę xD
czytałem, że to yuri lub jakieś shoujo-ai, więc muszą być takie wątki xD
u yazawy koniecznie xDDD |
|
|
| |
|
|
|
 |
Krzych Ayanami |
|
Temat postu:
Wysłany: 03-05-2004 - 23:13
|
|
Pisarz


Dołączył/a: 21-02-2003
Status: Offline
|
|
Pozwolę sobe te informacje przetłumaczyć na polski.
Wydawnictwo jest zainteresowane Nanami od kilkunastu miesięcy. Strona japońska stwierdziła, że z wydaniem mangi nie będzie wielkiego kłopotu - jak tylko Waneko zakońcy VGAi. Ostatnio dzwoniłem (i mam parę spraw do zweryfikowania, więc się jeszcze się do nich odezwę) i sprawa się z miejsca nie ruszyła. Innymi słowy wygląda to tak samo jak załatwianie Nausici czy Adolfów.
Co do Nan to jedna jest pracownica sklepu ze "starociami". Niesamowicie kochliwa, każdy dobrze wygladający facet ma 90% szans na jej zdobycie, oraz naiwna. Kiedy udało jej zdobyć kwaterę czwórka jej przyjaciół była bardzo poważnie tym zmartwiona .
Cytat: Chca wydac samego Azela? No bo nie starczy im mocy przerobowych na Seimadena, Nane, Card Captor, Vgai, Marsa i GTO.
Nan bym nie liczył, ParaKiss zaraz się skończy. No i z Mangamixem wydawnictwo ma sobie dać spokój - przynajmniej tak jedna z osób na forum Mangazynu, powołująć się na panią Tanigichi twierdziła. Rzecz jest do sprawdzenia. |
|
|
| |
|
|
|
 |
|
|
Temat postu:
Wysłany: 04-05-2004 - 01:04
|
|
Elita forum

Dołączył/a: 14-05-2003
Skąd: 707
|
|
| dear children - we call this things "czepianie się wszystkiego i wszystkich" ;p xDDDDDDDDDDDDDDD |
|
|
| |
|
|
|
 |
Dida |
|
Temat postu:
Wysłany: 05-05-2004 - 19:00
|
|
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003
Status: Offline
|
|
Co ta Nana stała się nagle taką wymarzoną pozycją? Czy to przez sentyment do PK czy sprawczą moc Mangazynu (w którymś numerze była mowa o tym tytule)? Pamiętam, jak w Bakajcu ver 1.0 opisano jakieś anime to zaraz pojawiało się mnóstwo ogłoszeń osób poszukujących tego tytułu.
Jak wyjdzie to przejrzę i zdecyduję, czy kupować. Na razie czekam na Seimadena.  |
_________________
|
| |
|
|
|
 |
|
|
Temat postu:
Wysłany: 05-05-2004 - 20:22
|
|
Elita forum

Dołączył/a: 14-05-2003
Skąd: 707
|
|
nie zastanawiaj się xD kupuj^^ to jest boska manga xD
a chwalę ją z wielu powodów, najważniejsze to : kreska, fabuła xDDDD |
|
|
| |
|
|
|
 |
|
|