| Autor |
Wiadomość |
MuzzyGod |
|
Temat postu: Cat Shit One
Wysłany: 03-05-2006 - 20:53
|
|
Nowicjusz


Dołączył/a: 04-12-2005
Status: Offline
|
|
nie widze zeby kto kolwiek poruszyl ten temat wiec pisze :]
Co sadzicie oo tym nowym tytule ??
Ja osobiscie jestem bardzo podwrazeniem :]
Wydanie jest bardzo poprawne waneko sie naprawde przylozylo co ostatnio jest u nich wydaje mi sie regula ( patrz calkiem nizle wydanie Saiyuki ) Sama historia i konwencja jest dosc ciekawa w koncu chyba nie bylo okazji sledzenia losow krolikow jako J.A |
|
|
| |
|
|
|
 |
DreaM*HunteR |
|
Temat postu: Cat Shit One
Wysłany: 03-05-2006 - 20:56
|
|
Pisarz


Dołączył/a: 16-03-2005
Status: Offline
|
|
Hmmm... ledwo kojarzę co to jest X"D więc chyba jakoś nie przyciągnęło mojej uwagi
O czym to w ogóle jest??? |
|
|
| |
|
|
|
 |
MuzzyGod |
|
Temat postu: Cat Shit One
Wysłany: 03-05-2006 - 22:13
|
|
Nowicjusz


Dołączył/a: 04-12-2005
Status: Offline
|
|
jest to historia wojny w wietnamie ale ze zwierzatkami w roli glownej
naprawde czuc klimat wojenny no moze nie jest to takie doslowne i brutalne jak filmu typu pluton ale spelnia swoje zadanie |
|
|
| |
|
|
|
 |
bluebery |
|
Temat postu: Cat Shit One
Wysłany: 05-05-2006 - 11:45
|
|
Pisarz


Dołączył/a: 01-05-2006
Status: Offline
|
|
Temat wojenny mnie nie wciąga, no i chociaż bardzo lubie zwierzaki to raczej wole gdy postacie są ludźmi. Jednak troche mnie ten temat zainteresował, najpierw się jeszcze czegoś dowiem, a potem osądzę czy mi się podoba czy nie. Chwilowo nie czuję by mnie wciągdneło  |
_________________ Dum spiro, spero
dopóki oddycham, nie tracę nadziei.
|
| |
|
|
|
 |
Mike |
|
Temat postu: Cat Shit One
Wysłany: 05-05-2006 - 12:19
|
|
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005
Status: Offline
|
|
A mi sie podoba. W ogole to pomysl jest skrajnie przewrotny - Szeregowiec Ryan jest pluszowym zwierzaczkiem? Niezle, niezle...
Swoja droga, zwrociliscie uwage na znaczenie rodzaju zwierzat? Rosjanie to niedzwiedzie (wiadomo), Chinczycy to misie panda (wiadomo), Amerykanie to kroliki (Ciekawe czemu? Jedno z mozliwych wyjasnien - podobno w wewnetrznym zargonie wojskowym, na zolnierzy piechoty mowi sie w USA "rabbits"), a Azjaci (Wietnamczycy, Koreanczycy i inni) to koty.
No wlasnie... Koty...?! O_o A czemu koty?
PS. Podobno najlepiej w calej tamtej wojnie walczyli wlasnie Koreanczycy. ^_^ Jako samozwanczy honorowy Koreanczyk, jestem z nich (nas?) dumny!
 |
_________________ Smile or Die!
|
| |
|
|
|
 |
MuzzyGod |
|
Temat postu: Cat Shit One
Wysłany: 05-05-2006 - 17:21
|
|
Nowicjusz


Dołączył/a: 04-12-2005
Status: Offline
|
|
zapomniales o japonczykach przedstawionych jako malpy
ciekawe jak dalej to bedzie wygladac wsyztsko bo kazdy odcinek jest naprawde wciagajacy |
|
|
| |
|
|
|
 |
Mike |
|
Temat postu: Cat Shit One
Wysłany: 13-05-2006 - 10:03
|
|
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005
Status: Offline
|
|
Czy mi sie wydaje, czy ten komiks jest proamerykanski? Pewnie japonscy czytelnicy spalili potem autora zywcem, razem z rodzina i sasaiadami... |
_________________ Smile or Die!
|
| |
|
|
|
 |
Impos |
|
Temat postu:
Wysłany: 13-05-2006 - 11:51
|
|
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 10-09-2005
Status: Offline
|
|
A Koreańczycy nie byli czasem psami (przynajmniej na to mi wygląda ten zwierzak z mapki )? |
|
|
| |
|
|
|
 |
Mike |
|
Temat postu:
Wysłany: 14-05-2006 - 00:35
|
|
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005
Status: Offline
|
|
| Hmmm... Mi wygladal na kota, ale bede musial rzucic okiem jeszcze raz. Moze i faktycznie pies? |
_________________ Smile or Die!
|
| |
|
|
|
 |
sakura_89 |
|
Temat postu:
Wysłany: 31-07-2006 - 13:03
|
|
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 18-02-2006
Status: Offline
|
|
| Właśnie (dopiero teraz) przeczytałam 1 tom Cat Shit One...i o dziwo spodobał mi się mimo tego, że nie lubie komiksów dotyczących wojska itd. Rzeczywiście komiks jest bardzo wciągający |
_________________ "Pepole cannot gain anything without sacrificing something. You must present something of equal value to gain something."
|
| |
|
|
|
 |
Mike |
|
Temat postu:
Wysłany: 31-07-2006 - 13:24
|
|
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005
Status: Offline
|
|
A czemu? Uzasadnisz?  |
_________________ Smile or Die!
|
| |
|
|
|
 |
sakura_89 |
|
Temat postu:
Wysłany: 31-07-2006 - 13:51
|
|
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 18-02-2006
Status: Offline
|
|
Mike napisał/a: A czemu? Uzasadnisz?  Nom...przyciągają mnie głównie postacie-są niezłe, oprócz tego ciekawe są także ich dalsze losy na wojnie (głównie to drugie). Poza tym w komiksie wszystko jest dobrze wytłumaczone, w razie gdyby ktoś nie znał terminologii |
_________________ "Pepole cannot gain anything without sacrificing something. You must present something of equal value to gain something."
|
| |
|
|
|
 |
Mano |
|
Temat postu:
Wysłany: 22-10-2006 - 23:51
|
|
Debiutant


Dołączył/a: 22-10-2006
Status: Offline
|
|
przeczytalem 1 tom i niestteetyy nuuuuuuuuuuuuuuda jak dla mnie Mimo wszystko i tych calych akkcji, bylo calkiem niezle w aranzaacji zwierzakow, ale koncowka i pokazowa jak to mialo wygladac (dog shit) to porazka i znudzenie jednak, innych tomow juz nie czytalem wiec sie nie wypowiem  |
_________________
|
| |
|
|
|
 |
sakura_89 |
|
Temat postu:
Wysłany: 26-10-2006 - 22:51
|
|
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 18-02-2006
Status: Offline
|
|
| jak ktoś nie lubi takiego typu komiksów to może być nudne... |
_________________ "Pepole cannot gain anything without sacrificing something. You must present something of equal value to gain something."
|
| |
|
|
|
 |
|
|
Temat postu:
Wysłany: 26-10-2006 - 23:18
|
|
Moderator


Dołączył/a: 14-09-2005
|
|
| Ja jak mam czekać na autobus pół godziny to obok przystanku mam empika, ostatnio przeczytałem połowę tomu trzeciego. Gratuluję autorowi szczegółów, zarówno historycznych jak i graficznych. |
_________________
|
| |
|
|
|
 |
|
|