Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci Zobacz nastêpny temat
Autor Wiadomo¶æ
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWys³any: 29-02-2004 - 22:18
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 29-01-2003

Sk±d: Kraków, dawna stolica Polaków!

Status: Offline
Załóżmy więc, że tych dwoje, główni bohaterowie, pobiorą się ZANIM ich rodzice zrealizują swój dziwaczny pomysł. Co wtedy? :)

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWys³any: 01-03-2004 - 08:14
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 25-01-2003



Status: Offline
Herbert ale mieszasz ;P Nie moga, bo sa za mlodzi -nie pamietam ile trwa ten okres przejsciowy, kiedy nie mozna sie hajtnac po rozwodzie, ale bylo to pare miesiecy - do tamtej pory na pewno sie nie pobiora ;p

_________________
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWys³any: 01-03-2004 - 13:39
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 30-09-2002

Sk±d: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Herbert- koles spogldal na ten temat od strony syna ktory marzy o seksie z matka...
przepraszam pojde i zwymiotuje...
oki... jestem...
pisal ze dla wielu mlodych japonczykow matka jest pierwsza (i na ogol jedyna) kobieta ktora widza dojrzewajac...
choc nie wiem jakie mial zdanie w temacie siostr...

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWys³any: 03-03-2004 - 20:58
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 29-01-2003

Sk±d: Kraków, dawna stolica Polaków!

Status: Offline
Hehehe, kompleks Edypa się kłania... Ale szczerze to przecież w niejednym podręczniku / książce autorstwa Starowicza czy Wisłockiej można przeczytać, ze w okresie dojrzewania chłopcy czesto podglądają matki czy siostry w kapieli ( no i na podglądaniu się nie kończy), a potem wyrastają na całkiem normalnych mężczyzn. Wiem, to nie ta skala i nie dokładnie to samo, ale podobne, więc... Cóż, bywa i tak.

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RanjaOffline
Temat postu:   PostWys³any: 25-07-2004 - 18:27
Nowicjusz
Nowicjusz


Do³±czy³/a: 21-06-2004

Sk±d: z Ostródy CW

Status: Offline
Chyba mam pokręconą psychę, ale wątek brat + siostra w Angel sSnctuary mi się podoba. To nawet fascynujace, inne. Może dlatego stało się popularne? Ale rodzic + dzieciak nie! Mi się to nie uśmiecha.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
LouiseOffline
Temat postu:   PostWys³any: 28-07-2004 - 22:22
Czytelnik
Czytelnik


Do³±czy³/a: 01-02-2004

Sk±d: Pabianice

Status: Offline
Jak sięgam pamięcią w hentaiach zawsze były wątki kazirodcze. Widać dla Japończyków to nie jest żadne tabu. Dla nich seks to po prostu seks. Wszystkiego po trochu. To jest inna kultura i nie ma się co zastanawiać. To co dla nas może być gorszące, dla nich jest zupełnie normalne. Stąd zapewne tak duża różnorodność podgatunków hentai (w tym lolicom i incest). To, że elementy kazirodcze przenikną z hentai do innych gatunków było tylko kwestią czasu.
Mnie siÄ™ podoba opcja brat/siostra czy siostra/siostra (to nawet bardziej).

_________________
"Czasem zastanawiam się czy nie skończę jako trofeum na czyjejś ścianie." - Noguchi "AvP"
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
PysiolOffline
Temat postu:   PostWys³any: 29-07-2004 - 09:37
Czytelnik
Czytelnik


Do³±czy³/a: 08-02-2004

Sk±d: Szczecin

Status: Offline
Cóż związek brat+sisotra jestem w stanie zrozumieć. Dla mnie mój brat jest ideałem, ale nie żeby coś z tych rzeczy..... Ale rodzice i dzieciaki to dla mnie obrzydilwe, zwłaszcz jeśli dzieci są małe. statnio dużo mówi się o pedofilach a dla mnie takie związki dzieciak+ rodzic to właśnie objaw pedofilistwa. Musze powiddzieć, że to dla mnie obrzydilwe. A co do yuri czy yaoi, przeczytać można, ale jagbym na ulicy zobaczyła całujące się dziewczyny to chyba bym wyrzygała.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
LouiseOffline
Temat postu:   PostWys³any: 29-07-2004 - 09:53
Czytelnik
Czytelnik


Do³±czy³/a: 01-02-2004

Sk±d: Pabianice

Status: Offline
Cytat:
Ale rodzice i dzieciaki to dla mnie obrzydilwe, zwłaszcz jeśli dzieci są małe. statnio dużo mówi się o pedofilach a dla mnie takie związki dzieciak+ rodzic to właśnie objaw pedofilistwa. Musze powiddzieć, że to dla mnie obrzydilwe.


A 18 letnia córka z powiedzmy 40 letnia matką, też dla ciebie jest obrzydliwe? Taki układ jest np. w Kaguyahime.


Cytat:
ale jagbym na ulicy zobaczyła całujące się dziewczyny to chyba bym wyrzygała.


A to jeszcze nie widziałaś Wink

_________________
"Czasem zastanawiam się czy nie skończę jako trofeum na czyjejś ścianie." - Noguchi "AvP"
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWys³any: 20-08-2004 - 22:25
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 29-01-2003

Sk±d: Kraków, dawna stolica Polaków!

Status: Offline
No cóż, miłość brat + siostra, albo w ogóle rodzeństwo - to (może nieodpowiedniego słowa użyję...) wdzięczny temat dla wszelkiej twórczości. Rozterki, problemy, niesłychanie ciężkie decyzje = okazja do ukazania ludzi w tysiącach różnych sytuacji = nieograniczone niemal pole do popisu. Tym bardziej, że w sumie - przecież to nic strasznego! Miłość podobno jest ślepa...

A z resztą kto nie sympatyzuje z taką parą walczącą z przeciwnościami losu...

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWys³any: 21-08-2004 - 12:28
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 30-09-2002

Sk±d: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Na przykład wszyscy którzy mają brata- (lub siostrę) z którymi wola życ co najwyżej jako przyjaciele...

Wiem że masz brata. Czy gdybyś miał przedstawiona historię yaoi (które chyba tolerujesz) o dwóch braciach, to bys sympatyzował z taka parą...? Confused

Przemyśl dobrze odpowiedź...

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWys³any: 21-08-2004 - 12:56
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 29-01-2003

Sk±d: Kraków, dawna stolica Polaków!

Status: Offline
IggI napisa³/a:
Wiem że masz brata. Czy gdybyś miał przedstawiona historię yaoi (które chyba tolerujesz) o dwóch braciach, to bys sympatyzował z taka parą...?


Widzisz, IggI, to zależy. Bo jeżeli "para" to byłoby tylko takie hentajowe cuś nastawione na seks i nic więcej - nie lubie takich rzeczy. ALe - jeżeli autor przedstawiłby rodzącą sie między braćmi miłość taką własnie trochę bardziej niż przyjacielską ;) to - zależnie od tego jak by była pokazana. W sumie - czemu nie? Nie lubię yaoi i nie pociąga mnie ono, ale uczucia między dwoma mężczyznami czy chłopakami mogą być tak samo żywe, gorące i piękne jak między "osobnikami płci odmiennej". Czemu więc nie? Ale tak jak mówię - można pokazać wątek brat + siostra w sposób odrzucający i wymiotny, można więc pewnie brat + brat w sposób sympatyczny. Tak, myślę, że pod powyższymi warunkami mógłbym z takim związkiem sympatyzować. Byle nikomu nie działa się krzywda.

I jest to przemyślana odpowiedź :)

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWys³any: 22-08-2004 - 12:02
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 26-08-2002

Sk±d: Warszawa

ja chciałabym zapytać ile osób, którym nie przeszkadzają związki między rodzeństwem, ma brata albo siostrę?

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWys³any: 22-08-2004 - 15:00
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 29-01-2003

Sk±d: Kraków, dawna stolica Polaków!

Status: Offline
Ja raz. Ręka w górę. Ale - warunki. Po pierwsze - wspólna zgoda. Po drugie - bez udziwnień i nie na siłę! Po trzecie - jako że nie lubię z zasady wszystkich par "normalnych" tak i nie polubiłbym wszystkich takich.

I disclaimer - nie czujÄ™ pociÄ…gu do brata :PPPPPPPPPP

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
LouiseOffline
Temat postu:   PostWys³any: 22-08-2004 - 17:23
Czytelnik
Czytelnik


Do³±czy³/a: 01-02-2004

Sk±d: Pabianice

Status: Offline
Cytat:
ja chciałabym zapytać ile osób, którym nie przeszkadzają związki między rodzeństwem, ma brata albo siostrę?


Ja mam starszą siostrę, co prawda nie utrzymujemy ze soba kontaktów (sprawy rodzinne #evil ), ale mam. Nigdy nie czułam ani nie czuję pociągu do niej.
A incest wogóle, jeśli jest za obustronną zgodą, to ja nie mam nic przeciwko.

_________________
"Czasem zastanawiam się czy nie skończę jako trofeum na czyjejś ścianie." - Noguchi "AvP"
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWys³any: 22-08-2004 - 20:16
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 26-08-2002

Sk±d: Warszawa

mówicie jeśli za obopólną zgodą itd. a między rodzicami i dziećmi to nie? jak dzieci są pełnoletnie i jest za obopólną zgodą? mnie oba rodzaje takich związków wydają się równie naganne i oba mogą mieć groźne następstwa. chyba trzeba by pomysleć dlaczego są one zabronione prawem i że to wcale nie jest takie głupie.

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci Zobacz nastêpny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits