Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
kitsuneOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-12-2005 - 16:50
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 28-10-2005



Status: Offline
mnie to nie wciągnęło zabardzo, no może oprócz Równoumagiecznienie... to chyba jedyne co mi się podobało do tej pory.. Ja lubię książki M. Ende i Lewisa wszystkie... Poza tym bellaris fajnie pisze, albo raczej pisał..

_________________
Reflection of fear makes shadows of nothing, shadows of nothing.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
_Annea_Offline
Temat postu:   PostWysłany: 30-12-2005 - 16:56
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 29-12-2005

Skąd: TarnĂłw

Status: Offline
No Równoumagicznienie też dobre Smile Ja nie przepadam za innymi jego książkami, np.: Dywan.. Moim zdaniem to takie średnie było

_________________

U i vethed na i onnad. Si boe u-dhannathach
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-12-2005 - 20:53
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
To prawda... Najlepiej (i zarazem najgorzej) czyta się w oryginale bo mozna spróbowac złapać wszystkie dowcipy (ale z drugiej strony czesto czytanie raz nie wystarcza by złapać wszystkie...)
Czasami czytam z klasą na lekcji jakiś tekst i nagle dostaję rasowej głupawki bo tak to było u Prachetta tylko kto inny to powiedizał w innym kontekście i wogóle... rozumiecie... to jest strasznie zabawne... znaczy... jeśli się czytało coś o Alfredzie Wielkim i jego reformie języka staro-angielskiego...
czasem ktoś próbuje ratowac sytuację i spyta się "A w której książce?", niestety często odpowiedź brzmi "Jeszcze u nas tego nie wydali, a w tym tempie to za rok dwa może" Twisted Evil

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 17-10-2006 - 22:32
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Co do książek nie wydanych...ledwie skończyłem przygody Vimes'a(Thud!) a już słyszałem że lada miesiąc wydana zostanie następna książka o Tiffany Aching i innych czarownicach. Podobno mają się pojawić także Nac Mac Feegles(tytuł ksiązki to Wintersmith) Wink

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits