Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
iolaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 22-01-2003 - 12:18
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 31-08-2002



Status: Offline
No ja zimowej depresyjki nie mam, najwyżej taką malutką z powodu chłopaka ale ogólnie jest ok Very Happy No i jak idę do moich przyjaciół to od razu się robię wesoła Mr. Green

Nikuś podobno na zimową depresję pomaga solarium Very Happy

_________________


- Nawet obcym należy się godny pochówek...
- To nie są obcy i zostaną tak jak leżą

-----The last of the Mohicans------
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 23-01-2003 - 15:25
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

jak zaplace za to solarium to dopiero bede miec depresje!!! ale moj chlopak przyjezdza do mnie w niedziele a on zna juz dobre lekarstwo!!! a Ty Iolus nie przejmuj sie - masz zawsze Mangusa: otworzymy nowy rozdzial Waszych romantycznych przygod!!!

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
iolaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 24-01-2003 - 00:52
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 31-08-2002



Status: Offline
MoĹźe lepiej nie co? Very Happy
Ta dziewczyna z którą byłeś na studniówce to by mi chyba oczy wydrapała Wink

_________________


- Nawet obcym należy się godny pochówek...
- To nie są obcy i zostaną tak jak leżą

-----The last of the Mohicans------
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 24-01-2003 - 15:30
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
na 100dniówce byłem sam Very Happy tzn wyrywałem panienki które same przyszły nie miałem tej hhmmm jak by to nazwać smyczy Twisted Evil
Ale zabawne było jak tańczyłem z taką jedną a obok jej chłopak był błahaha ja do niej usmieszek ona do mnie a jej chłopak >> #evil błahaha jakie to było zabawne ... jak ludzie mogą być zazdrośni to juz wogóle Very Happy
Ale dzięki temu że byłem sam i paru jeszcze znajmych z klasy to teraz procętuje to bardzo dobrymi układami z Liceum Technicznym Wink

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 03-02-2003 - 19:18
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

O kurcze nasza nowa para niezle sie rozkrecila a to znaczy, ze trzeba bedzie przysiasc i wziasc sie wreszcie za moderacje... A tak bylo spokojnie i ospale... Wink Zartuje, choc jak dzis weszlam to z zalem stwierdzilam, ze w wielu miejscach stracilam juz watek - buu!!! Poza tym jestem zazdrosna, bo moje sloneczko panoszy sie po innym forku i mnie tu rzadko odwiedza! Buu!

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-02-2003 - 23:27
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 29-01-2003

Skąd: KrakĂłw, dawna stolica PolakĂłw!

Status: Offline
Heh, się rozkręciliśmy :))) A z tym kręceniem się, to u mnie jest tak, że to jest moje pierwsze forko, ale tak czy tak innej rozmowy o czymkolwiek nie jestem sobie w stanie wyobrazić. Dla mnie rozmowa to wielki i rozległy obszar, po którym długo, długo się błądzi. Inaczej nie umiem...

Heh, nowa para... :)

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-02-2003 - 11:34
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Nowa para brzmi prawie jak mloda para :PPPPPPPPPPPPPPPPPPPP

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-02-2003 - 00:07
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 29-01-2003

Skąd: KrakĂłw, dawna stolica PolakĂłw!

Status: Offline
Czyż to nie romantyczne.. Młoda para - ona, tajemnicza nieznajoma z niewiadomojakiegoanime, o imieniu wielkiego wojownika, on, naukowiec mający obsesję na temat pokonania śmierci, co sprowadza się do bluźnierczych eksperymentów na zwłokach

ŁAAAAAAAAAAAAAAAAł!!!!!!!!!!!!!! JESTEEEEEEEEEEEEEM SZCZĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚLIWYYYYYYYYYYYYY!!!!


Musiałem to wykrzyczeć!!! ŻYCIE JEST PIĘKNE!!!!!!


A młoda para pasuje - jesteśmy młodzi :) No i to tak romantycznie :)))

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 23-05-2003 - 12:12
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

23.05.2003 - Buuu! Nikt za mna nie tesknil a nie bylo mnie tak dlugo...
Mam cholerny tydzien: w srode profesor spytal mnie na wykladzie - kazal mi przeczytac prace domowa - chyba 5 osob, Niemcow, przede mna nie mialo. Zaczelam czytac a on po dwoch zdaniach spytal czy jestem cudzoziemka i poszedl do kogos innego. Wszyscy sie smiali, nie wiem czemu. Czy cos zle zrobilam, czy zle czytalam, czy to takie smieszne, ze cos napisalam, czego nie zrobili nativ speakerzy? Nie bylo to zbyt przyjemne, ale leje - juz ich widze jakby sie udzielali po polsku. U nas wstyd cos takiego, co oni robia, przerabiac na zajeciach - nauka czytania tekstu, wyobrazacie sobie? Ale mimo wszystko wiecie, to nie bylo mi przyjemnie. Za bardzo sie wszystkim przejmuje. Mam tyle tego wszystkiego na glowie. Jezyki obce mnie wykanczaja - za duzo tego dobrego sobie wzielam. Buu! Poza tym jestem nieprzytomna i mam komputerowstret. Nieprzytomna, bo jakby wlasnej bylo mi malo teraz pracuje nad magisterka mojej przyjaciolki. Obudzila sie, ze nie ma sloganow wyborczych (ma udowodnic ich kulturowa zaleznosc) i kazala mi szukac niemieckojezycznych oraz znalezc inne. Wiec pozebralam u ludzi, zeby poprzetlumaczali mi kilka ze swoich jezykow, ale mocno mi sie to niepodobalo - potrzebuje teraz z 10 paczek krowek, zeby wszystkim podziekowac. Zreszta reakcje byly rozne np. Claudia pol-Wloszka, pol-Wegierka stwierdzila, ze spokojnie, nie ma sprawy, ale np. moj kolega z Uzbekistanu Kamil walnal mi takie kazanie az chcialam mu powiedziec, zeby w d... sobie wsadzil ta pomoc - jak chcial, zebym go uczyla polskiego to ja nie marudzilam. W sumie to jest jakas godzina roboty. Niemniej jednak jestem zla na przyjaciolke, ale w kropce jej nie zostawie, bo ja tez potrzebowalam pomocy w ostatniej chwili i taka pomoc dostalam. A przyjaciol poznaje sie w biedzie. Natomiast komputerowstret mam przez kursy obslugi, ktore robie - dzis np. mam Excela.
A co u Was slychac?

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-05-2003 - 16:11
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
nika napisał/a:
23.05.2003 - Buuu! Nikt za mna nie tesknil a nie bylo mnie tak dlugo...

Wszyscy tesknilismy ale po cichutku Smile

nika napisał/a:

Mam cholerny tydzien: w srode profesor spytal mnie na wykladzie - kazal mi przeczytac prace domowa

Dupa nie profesor. Jak przerwal to powinien powiedziec dlaczego.

nika napisał/a:
niepodobalo - potrzebuje teraz z 10 paczek krowek, zeby wszystkim podziekowac. Zreszta reakcje byly rozne np. Claudia pol-Wloszka, pol-Wegierka stwierdzila, ze spokojnie, nie ma sprawy,

Przynajmniej wiesz na kogo mozesz liczyc a na kogo nie.

nika napisał/a:

A co u Was slychac?

Ja wlasnie zstanawiam sie nad cudem gospodarczym przy ktorym plan Balcerowicza to kaszka z mleczkiem. Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 24-05-2003 - 01:53
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
Co u nas słychać??

dobrze słychać Very Happy

a tak naprawde to miło znów ciebie usłyszeć tzn przeczytać Wink

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 24-05-2003 - 12:54
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

Ciesze sie, ze ktos za mna tesknil chociaz po cichutku! Bo ja za forkiem tez tesknilam.
Mangus, co za stworzonko masz w podpisie, bo przypomina mi Orko z Hemana! Jak ja kochalam ten serial!!! (i ksiecia Adama...)

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 24-05-2003 - 13:25
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
To orko-podobne coś to Vivi z Final fantasy 9 ... najlepsza postać ze wszystkich finali jakie grałem (czyli od 1 do 9)... Vivi to postać czarnego maga która zastanawia sie nad swoim istnieniem.. widząc jak jego "bracia" sieją zniszczenie na rozkaz Kuji (jeden z głównych złych w grze) stara się przeciwstawić temu że każdy czarny mag jest zły... z czasem odkrywa że istnieja tez inni czarni magowie którzy jak on są dobrzy...

co do he-mana to była to jedna z bajek na których sie wychowałem Wink a ORKO był i jest moją ulubioną postacią Very Happy

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 24-05-2003 - 13:39
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

Ja strasznie lubilam Orka i kota bojowego tzn. chyba wolalam go jak byl tchorzliwym tygrysem! "Na potege posepnego czerepu!" To byl tekst stulecia... Milo powspominac stare dobre czasy, pewnie Zalogi G juz nie pamietasz? To chyba tylko takie staruszki jak ja a i ja nie bardzo. W kazdym razie to dziwnym trafem zawsze wole od superbohatera jego normalne wcielenie tzn. ksiecia Adama zamiast He-mana, Clarka zamiast Supermana czy Petera zamiast Spidermana.

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 24-05-2003 - 23:40
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
niestety ale nie pamiętam załogi ale ostatnio doszły mnie słuchy że zostało to odnowione Smile wiem że napewno he-man i turtlesy są znów wydawane w stanach...

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits