Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 05-06-2006 - 11:09
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
Nie zgadzam sie w dwoch kwestiach:

1/ Wink Naru jest zbyt wladcza, zbyt wyniosla. Ma to swoj urok, ale na krotka mete - zwlaszcza jesli facet nie chce byc pantoflarzem.

2/ LH nie przypomina Ranmy - nie jest AZ TAK strasznie przewlekla. Chociaz tak, szesc tomow naprawde by starczylo.

Natomiast Motoko jest fajna. Wink Tez kobieta silnej reki, ale jej agresja jest innego rodzaju - to nie tlamszenie, ale pojedynek. Jesli stawisz Naru skuteczny opor - to sie obrazi i wkurzy, i to nie jest fair. A jesli pokonasz Motoko - to spotka Cie uznanie i szacunek. Wink Yup, that's the idea.

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
sakura_89Offline
Temat postu:   PostWysłany: 05-06-2006 - 22:58
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 18-02-2006



Status: Offline
Cytat:
LH nie przypomina Ranmy - nie jest AZ TAK strasznie przewlekla

i bardzo dobrze...nie lubię Ranmy, a Love Hina ujdzie Very Happy

_________________
"Pepole cannot gain anything without sacrificing something. You must present something of equal value to gain something."
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
blueberyOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-06-2006 - 20:00
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 01-05-2006



Status: Offline
Sakura nie lubisz Ranmy?? Jej szok, dobra oki przeżyje się ;P Ale powtarzam dla mnie to szok nie spodziewałabym się tego po tobie Wink

_________________
Dum spiro, spero

dopóki oddycham, nie tracę nadziei.

 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-06-2006 - 20:19
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Ha, wpadł mi w łapki tomik 14... Zluk zluk kilka ostatnich stron i szoooooook... ;>

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
sakura_89Offline
Temat postu:   PostWysłany: 06-06-2006 - 22:22
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 18-02-2006



Status: Offline
Cytat:
Sakura nie lubisz Ranmy?? Jej szok, dobra oki przeżyje się ;P Ale powtarzam dla mnie to szok nie spodziewałabym się tego po tobie

jak czytałam recenzje itp to myślałam, ze mi się spodoba...ale czasem mam takie dziwne "odchyły" hehe Very Happy a jak już sobie wmówię, że czegoś nie lubie....

_________________
"Pepole cannot gain anything without sacrificing something. You must present something of equal value to gain something."
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ThondorOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-06-2006 - 04:52
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 25-10-2005

Skąd: Bydgoszcz

Status: Offline
Mike napisał/a:
1/ Wink Naru jest zbyt wladcza, zbyt wyniosla. Ma to swoj urok, ale na krotka mete - zwlaszcza jesli facet nie chce byc pantoflarzem.

Z tym się nie zgodzę. Powiedziałbym nawet, że wprost przeciwnie - wściekała się o to, że Urashjima zbyt łatwo ulega presji otoczenia, jest ciapowaty. Nie była też władcza - na jakiej podstawie tak sądzisz?

_________________
Many that live deserve death. And some that die deserve life. Can you give it to them?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-06-2006 - 10:27
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
Na tej podstawie, ze szarogesi sie od lewej do prawej i z gory do dolu... A jej wsciekanie sie na ciapowatosc sprowadzalo sie do tego, ze dawalo efekt dokladnie przeciwny - tylko zwiekszalo ta wlasnie ciapowatosc. Pedagogiki zadnej w tym wiec nie bylo, byl za to terroryzm, zastraszanie i wymuszanie.

Dlatego wlasnie - IMO Naru to opcja dla pantoflarzy. Wink No, ale co kto lubi.

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 11-06-2006 - 11:06
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

no cóż nie każdy mężczyzna lubi dziewczyny w stylu Shinobu... dla mnie Naru jest jedyną postacią żeńską, w której w miarę normalny chłopak mógłby się zakochać - mimo swojej siły jest dużo bardziej kobieca niż Motoko. co do Keitaro to on zaczyna się zmieniać wzorując się na Secie - zdecydowanie na korzyść. nie nazwałabym go pantoflarzem, wręcz przeciwnie tylko facet naprawdę przekonany o swojej męskości potrafi wytrzymać z taką dziewczyną. na koniec chyba zaczyna traktować swoją wybuchową żonę z lekkim pobłażaniem - ten typ tak ma, ale i tak ją kocham. Naru może nie ma najlepszego charakteru, ale widać, że ona też mocno kocha męża.

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-06-2006 - 16:30
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
"mimo swojej siły jest dużo bardziej kobieca niż Motoko"

Uch... Hmm... To kontrowersyjna teza... Nie do konca sie zgodze. Motoko tez jest bardzo kobieca, po prostu jest o 3 lata mlodsza i ta kobiecosc nie dochodzi jeszcze az tak bardzo do glosu. Natomiast przy grze na rownych warunkach - Motoko wygrywa. Przy rownej ilosci kobiecosci, jest o wiele bardziej kolorowa swym charakterem. Jedyne, co moze jeszcze uratowac Naru, to ewentualna przewaga w urodzie. No, ale tu to juz nie wiem, bo ciezko po mandze ocenic... Wink

"co do Keitaro to on zaczyna się zmieniać wzorując się na Secie - zdecydowanie na korzyść"

...co tak na marginesie jest bardzo trafna uwaga: facetom czesto potrzeba wzorcow. Punkt dla Niki, zapiszcie tam w zeszyciku, ze wygrala kolejna pocztowke... Wink

"nie nazwałabym go pantoflarzem, wręcz przeciwnie tylko facet naprawdę przekonany o swojej męskości potrafi wytrzymać z taką dziewczyną"

Nie zgodze sie. Nie "tylko", ale "rowniez". IMO, z Naru wytrzymaja dwa skrajne typy facetow - typ, ktory potrafi ja zmusic miazdzaca sila swego charakteru, by sie do niego dostosowala, lub typ, ktory dzieki wrazliwej osobowosci i wyczuciu dostosuje sie do niej.

I tak, Nika znow ma racje - trzeba miec do tego typu osob, jak Naru, duzy dystans. But then again, dystans jest potrzebny do kazdej z hinatowych dziewczyn. No, moze oprocz naszej maskotkowej-pluszowej-czekoladowej Shinobu. Co jest plusem, a moze i nie jest plusem...

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
blueberyOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-06-2006 - 21:18
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 01-05-2006



Status: Offline
Jak nie plusem nie rozumiem co macie do Shinobu?? Ze jest za bardzo kawaii ?? Hih ok juz się nie czepaim. Co do Naru nie uwazam, by miała jakiś zamiar być wyższa nad kims, poprostu ma swĂłj spontaniczny charakter. Agresywna tez chyba taka nie jest, poprostu nieźle broni cnoty ;p , a raczej godności. Założę się, że stanie sie w przyszłości wspaniałą kobietą i żoną Smile

_________________
Dum spiro, spero

dopóki oddycham, nie tracę nadziei.

 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 11-06-2006 - 23:40
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

tak, tak kochane dzieci, zapamiętajcie, że Nika ma zawsze rację Wink nie ukrywam, że lubię Naru, bo jesteśmy podobne, choć ja nie wyprowadzam niestety takich wspaniałych ciosów. zgadzam się, że do wszystkich dziewczyn z Hinaty trzeba mieć dystans i że każdy może wybrać inną. co do Shinobu to na mój gust ma za mało charakteru (może Naru zabrała jej porcję?) - jest słodka, śliczna, ale za bardzo nieśmiała i potulna

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Niebieska_Lain
Temat postu:   PostWysłany: 12-06-2006 - 15:47
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 15-10-2005



Hehe...A ja pamiętam,jak kiedyś w "kim jesteś w anime/mandze" ktoś mnie przyrĂłwnał do Shinobu...Ale była jazda....x]

_________________
Zrób mi jakąś krzywdę!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-06-2006 - 11:02
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
Hmm... Pobilas delikwenta deska nabijana gwozdziami, czy tez moze zaprosilas, w ramach happeningu "Malarstwo XIX wieczne", do LARPa "Rozstrzelanie powstańców madryckich"? Wink
http://img.interia.pl/encyklopedia/nimg/goya1.jpg

Ale wracajac... Wink

"Jak nie plusem nie rozumiem co macie do Shinobu?? Ze jest za bardzo kawaii ?? "

Nooo... Wink Troche chyba tak. Shinobu jest tak kawaii, ze az nierealna. Ciezko sie ja oglada, ciezko sie o niej czyta...

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Niebieska_Lain
Temat postu:   PostWysłany: 14-06-2006 - 15:41
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 15-10-2005



Mike,a to nie byłęś przypadkiem ty...? Wink

_________________
Zrób mi jakąś krzywdę!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-06-2006 - 22:06
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
...eee... impossible. Wink Jesli juz, to chyba byl to moj zly brat blizniak. A nawet jesli... to czemu piszesz o mnie "ktos"?! Wink

No, ale dobra - jesli nie Shinobu, to z kim z LH czujesz sie emocjonalnie powiazana? Wink

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits