Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
nika
Temat postu:   PostWysłany: 02-10-2004 - 23:02
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

najlepiej DORKa - Dehira się ucieszy. ciekawa jestem czy Kawaii będzie chciało pozyskać większą ilość osób przechodząc kolejną metamorfozę... ciekawa jestem czy ono jest rentowne czy po prostu wydawnictwo mają bogatsze...

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-10-2004 - 23:20
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Nie sądzę by mieli ochote na tych którzy już odeszli od nich ku Mangazynowi... Przeciez kupując właśnie M. zadeklarowli że chcą rozrywki spod znaku M&A ale na zupełnie innym poziomie...
Pozatym, jak już stwierdzilismy dość dawno temu (i to chyba nawet w tym temacie) nowy Kawajec jest nastawiony na o wiele młodszego czytelnika, głównie, niestety takiego 'greenhorna' który wie o M&A tyle co zobaczył w: Pokemonie, Beybladzie, Medabocie (czy jak się to cholerstwo nazywa).

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Radagajs
Temat postu:   PostWysłany: 03-10-2004 - 17:17
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 23-03-2003

Skąd: Warszawa

nika napisał/a:
ciekawa jestem czy Kawaii będzie chciało pozyskać większą ilość osób przechodząc kolejną metamorfozę... ciekawa jestem czy ono jest rentowne czy po prostu wydawnictwo mają bogatsze...


Michio twierdzi , że jego dobre samopoczucie poparte jest raportami sprzedaży. Wydawnictwo zapewne jest bogatsze o tyle , że nie jest prywatną inicjatywą Dżedaja i znajomych. Wątpię natomiast , by Kawaii chciało przechodzić metamorfozę.

_________________
Lailai Shugogetten!

I do not read that Potter slash.
I do not like it, Call-me-Trash.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Dygrys/Offline
Temat postu:   PostWysłany: 03-10-2004 - 18:51
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 29-09-2004

Skąd: Bytom

Status: Offline
MI wydaje sie ze nie bedzie chcialo,pewni ta firma wydaje jeszcze inne tytuły gazet[np komputerowych]i nie zalezy im na wiekszym gronbie fanow:([WCHODZCIE CZASEM NA SPRZEDAM KUPIE]Dygrys

_________________
kontakt:dygrys@o2.pl i [GG]2407965
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits