Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci Zobacz nastêpny temat
Autor Wiadomo¶æ
lady MagmaOffline
Temat postu:   PostWys³any: 20-11-2003 - 12:11
Pisarz
Pisarz


Do³±czy³/a: 20-08-2003



Status: Offline
no wiesz spróbuj pisac po japonski tak szybko jak po polsku tak by japończyk sie doczytał
jak ci sie uda to rzeczywiscie umiesz pisać

_________________
mori e ikimashou musume san
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWys³any: 21-11-2003 - 23:24
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 14-05-2003

Sk±d: 707

Wiesz, lady Magmo.....chyba nie ma takich ludzi^^ Przynajmniej ja takich nie znam^^ Cool
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
lady MagmaOffline
Temat postu:   PostWys³any: 24-11-2003 - 16:06
Pisarz
Pisarz


Do³±czy³/a: 20-08-2003



Status: Offline
jak to nie ma to niby jak nasza nauczycielka jest w stanie nas odpytywac i sprawdzac
wiele osób ładnie pisze katagane i hiragane , ale wiekszosc pisze przynajmniej wyraźnie

_________________
mori e ikimashou musume san
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
adrriannosssOffline
Temat postu:   PostWys³any: 05-03-2010 - 02:26
Debiutant
Debiutant


Do³±czy³/a: 05-03-2010



Status: Offline
Witam,

A ja się uczę bo pracuję w japońskiej korporacji i mam sporo kontaktu z Japończykami, których angielski jest niemal nieistniejący! Inżynierowie z Japonii potrafią wymyśleć najcudowniejsze maszyny a nie potrafią nauczyć się przyzwoicie innego języka. Ale są sympatyczni i lubię ich, więc postanowiłem ja nauczyć się ichniejszego języka. Oto jeden powód.

Drugi powód - od zawsze interesowałem się Japonią a szczególnie sztukami / sportami walki. Marzy mi się wyjazd do Japoni chociaż na krótko i rozpoczęcie treningu Aikido (to niekoniecznie w Japonii). Do tego przydaje się język, wiem od koleżków, że w Japoni ciężko porozumieć się po angielsku, chyba że mamy szczęście i trafiamy na studenta czy biznesmena... Nawet w hotelu w mieście na recepcji (!) są problemy. Chyba nawet gdybym przestał pracować dla mojej obecnej firmy, kontynuowałbym naukę. Pozdrawiam!

_________________
Mierz zawsze wyżej niż możesz dojść, patrz dalej niż widzisz, walcz z silniejszymi.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci Zobacz nastêpny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits