Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-07-2003 - 12:21
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
Na mojej półeczce jest miejsce jeszcze na ok. 10 tomów. Nie mam pomysłu, co zrobić, gdy się ona zapełni. Confused
PS: Wreszcie (na dworcu kolejowym w Katowicach) udało mi się kupić pierwszy tom Chobits. Dancing Ten sklep był po prostu fantastyczny. Mangi ze wszystkich wydawnictw, rózne tomy, w dużych ilościach. Miły właściciel, z którym mi się fajnie rozmawiało. Very Happy

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-07-2003 - 16:47
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
A ja mam jeszcze jakies 10 centymetrow do sufitu, i tez nie mam pojecia, co zrobic... (leza jak juz mowilam jedna na drugiej i 3 takie gorki rosna) Chociaz nie, pewnie po prostu wezme i zaczne ukladac w ten sposob na wiezy......

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IthilOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-07-2003 - 20:04
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 07-12-2002

Skąd: Opole

Status: Offline
Ech, borykam się z tym od niedawna - przestrzeń półkowa jakiś czas temu mi się skończyła. Póki co na tej najszerszej desce komiksy stoją w dwóch rzędach, ale za jakieś dwa miesiące może być kiepsko. Za mało mam tych półek, nic mi się nie mieści, ani książki, ani komiksy. Mangamiksy to już w ogóle latają w stanie wolnym. Confused
Aczkolwiek nie powiem, widok jest bardzo miły - taki napakowany regalik. Znać lata ciułania, nie przeżyłabym, gdyby mi przyszło to posprzedawać. Smile

if

_________________
Przynoszę pecha...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
iolaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-07-2003 - 00:21
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 31-08-2002



Status: Offline
Cytat:
A w czyim pokoju stoją te mangi na półeczce Question Kto głównie może napawać się widokiem równiutko ułożonych ślicznych tomików Question Wink

To co ja kupuję to stoi na mojej półce (znaczy niewiele : "X" "Mars" i teraz "Chobits") a cała reszta stoi u mojego brata ( w jego zbiorze brakuje tylko "Dr. Slump" "Cześć Michael" "Gundam" "Exsaxxsion" oraz "Cowboy Bebop"i trzeba zaznaczyć że każdy z tych tytulów gościł chociaż raz w naszym domu żeby zobaczyć czy warto to kupować Smile na półeczce nie zamieszkały bo nie spodobały się mojemu bratu Razz )

_________________


- Nawet obcym należy się godny pochówek...
- To nie są obcy i zostaną tak jak leżą

-----The last of the Mohicans------
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-07-2003 - 01:55
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 29-01-2003

Skąd: KrakĂłw, dawna stolica PolakĂłw!

Status: Offline
A u mnie wszystko co mam leży na kupie (mang prawie nie mam, ale co tam ;) Jak kiedyś Veg wpadnie z aparacikiem to się zrobi zdjęcie i się zamieści :) Z resztą w planach jest też zdjęcie takiej jednej póleczki, no nie? ;)



Iolu - Twój podpis... Ból to stan chorobowy - jak boli, to coś jest nie tak. Ale jest na niego lekarstwo - są przyjaciele, są ludzie.. Można pogadać. A jeśli nie, to można czytać, można grać, można słuchać, można oglądać - zawsze COŚ można. Coś, byle nie cierpieć.. No i można spać :) Jak ze mna coś jest nie tak, to zawsze sen mi pomaga :) Chociaż fakt, z eczasem tego nie chcę....

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-07-2003 - 22:48
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
U mnie zaadoptowałam parapet (mam taki fajny, szeroki^^) na potrzeby magazynowania ksiązek. Bo to książki wyniosły się z półek, musiały ustapić miejsca mangom.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-07-2003 - 01:15
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 29-01-2003

Skąd: KrakĂłw, dawna stolica PolakĂłw!

Status: Offline
Ja ym się bał, ze przecieknie woda i zaleje...

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-07-2003 - 10:01
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Za mojej kadencji w tym pokoju nie zdarzyła mu się taka wpadka, dlatego pozwoliłam sobie na podniesienie poziomu zaufania na wyższy level w stosunku do parapetu Wink
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 09-07-2003 - 11:10
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
ja trzymalam na parapecie ksiazki Siesickiej, ale mama podlewala kwoatki i nie trafila do doniczki...................

A tak BTW to mam nowiutkie poleczki na mangi, juz sa slicznie poustawiane i jestem cala hepiiii :)))))))))))))))))))))))

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-07-2003 - 11:33
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
Ja mam na parapecie cztery kaktusy. Poza tym ciągle otwieram duże okno więc musiałabym mangi bez przerwy przestawiać, a to mogłoby im się źle przysłużyć.
W ogóle mam za szybą w meblościance trzy półki, na górnej stoją sagi Margit Sandemo i 12 tomów Raiji, na środkowej komplet do kawy, na dolnej mangi. Pewnie będę musiała oczyścić środkową półkę. Very Happy
Książki mają niestety tendencję do gwałtownego mnożenia się. Wink

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 10-07-2003 - 13:44
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

Ja moje mangi trzymam na półce, która wisi nad moim łóżkiem...oczywiście tylko takie, które są przeze mnie najczęściej czytane... Cool

Pozostałe tj. "Sailor Moon" i "Evangeliony" trzymam w małej szafce koło biurka...tam też leżą "Kawaii".... Cool

Macie naprawdę oryginalne sposoby na umieszczenie swoich mang w różnych miejscach.... Cool

BTW : Z tematu "Chobits" zeszliśmy na temat "Gdzie leżą nasze mangi...?"....po prostu MOC!!! Very Happy Very Happy Very Happy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KellyOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-07-2003 - 16:26
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 22-02-2003

Skąd: Wrocław

Status: Offline
Co do miejsca, to poprosiłem już koleżankę o kontakt do stolarza, który, jak mam nadzieję, dorobi mi nowe półki. Z tym, że ja mang dużo nie mam, większe problemy za to sprawia mi już połapanie si w płytach z anime.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-07-2003 - 16:39
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Kelly>> kontakt ze stolarzem? ^0^ łaaa, bedziesz mógł sobie moze zamówić o takich parametrasz przestrzennych jakie bedziesz chciał!


Płytki...jeszcze nie przełozyłam wszystkich do slim opakowań (z grubych) a już zeszłam na kopertowe ;_; Nigdy nie wiem gdzie co mam i ile tego mam i najwazniejsze - w którym miejscu mam czegos szukać. Ulokowanie tego w pokoju to problem takiego samego kalibru jak z ksiązkami i mangami X(
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-07-2003 - 22:31
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Heh,a ja z plytami nie mam problemu :) te animowe mam w takich duzych opakowankach na zamek blyskawiczny, co sa takie koszulki na plyty w srodku. Juz trzy opakowanka mam, niedlugo bede musiala 4 zalozyc.... (a koszt to 25 zeta, blah)

Ale plyty zajmuja WYJATKOWO MALO MIEJSCA w takich opakowankach :)

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 23-07-2003 - 01:21
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

Veg >> poszukaj, a znajdziesz te zapinane za niższą cenę...u mnie w miasteczku są na przykład za 5.99 zł! Shocked

Poszukaj bo warto! Ja mam trzy...
A reszta płyt....te "specjalne" są w "specjalnych" pudełkach, a reszta leży porozrzucona na biurku...mama mnie za to gani, bo mi się naprawdę nie chce sprzątać! Cool
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits