Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
nika
Temat postu: Tokyo Mew Mew  PostWysłany: 26-07-2004 - 16:33
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

Po obejrzeniu pierwszego odcinka turlałam się ze śmiechu - skrzyżowanie Sailor Monn z Wedding Peach - aż dziw, że nikt nie pozwał tego autora. Świetnie się bawię porównując tę serię z innymi obejrzanymi. Tak w ogóle to anime jest śliczniusie i strasznie różowo cukierkowe - polecam przy głupawce.

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
NichromeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 26-08-2004 - 11:08
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 25-08-2004

Skąd: Shaman World

Status: Offline
To anime jest zabojcze^^ szczególnie te śpiewające koty w endingu...i Shirougane rządzi^^

_________________
http://dream-to-reality.blog.pl - moje RPG


Tokidoki wa setsunakutte
Tokidoki wa kurushikutte
Kakeyotte dakishimete tsutaetai
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Angel_YukariOffline
Temat postu: ^^  PostWysłany: 26-08-2004 - 11:18
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 01-02-2004

Skąd: z Gorzowa ^^

Status: Offline
bosh jak ja nie lubie Ichigo == Minto jest sliczna *______* a anime w sumie ciekawe Razz manga tez XD podoba mi się przemiana Zakuro *___*
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 26-08-2004 - 16:17
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

ending jest świetny. a jako, ze mnie cukierkowo-różowe klimaty nie przerażają bawię się nadal, ale mam tylko odcinki 1-2 i od 30 - ktoś nie wie czasem skąd wziąść resztę? jakby jakiś link to będę wdzięczna za priva.

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SileneOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-09-2004 - 21:36
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 27-02-2004

Skąd: Świnoujście

Status: Offline
a sorki, kopnely mi sie tematy Razz
Mam piersze 6 odcinkow, seria jest zabawna Razz
Jak to moj kolega okreslil: "Od bohatera do zera" Czyli jak od czasu gdy wejdzie w ciebei zwierzak zaczac zmeinaic sie za pomoca owocow/warzyw/itp a na koncu zostac kelnereczka :]

_________________
Kładę się często do łóżka z życzeniem, czasem z nadzieją niezbudzenia się więcej, rano niestety otwieram oczy, widzę znów słońce i czuję się nieszczęśliwy.
"Cierpienia młodego Wertera" Goethego


Ostatnio zmieniony przez Silene dnia 08-09-2004 - 22:07, w całości zmieniany 2 razy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 08-09-2004 - 21:49
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

???

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
LiliOffline
Temat postu:   PostWysłany: 18-11-2005 - 19:23
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 17-11-2005

Skąd: Kraina SnĂłw

Status: Offline
ach... to anime jest tanie..takie różowe...... piękne.... mam na kompie 2 odcinki. ściągam reasztę bombka

_________________
Zasłuchane w ciszę samotności
i ziemskim mrokiem spowite,
wszystko darzą uczuciem miłości,
nawet dusze w ciemnościach ukryte.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Refresh
Temat postu:   PostWysłany: 03-12-2006 - 22:41
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 14-09-2005



Właśnie skończyłem oglądać całą serię. Więcej miłości, szczęścia i płaczu dawno nie widziałem xD Co mnie przez cały czas dziwiło to to że Ichi mając 13 lat i Aoyama chyba tyle samo mają tak poważne myśli. On jest mój jedyny... Kocham go... itede, takie trochę mało realne imo ;P Ale co w tym anime było zresztą realnego Laughing

[spoiler:ce50a67067]końcówka była najlepsza - Shirogane ma umrzeć... TMM tracą swoje moce... TMM mają z powrotem swoje moce... Taruto nie żyje... Pai nie żyje... Kisshu nie żyje... Aoyama ma umrzeć... Aoyama nie umiera... Ichigo nie żyje... Pai zmartwychwstaje... Taruto zmartwychwstaje... Ichogo wciąż nie żyje... Aoyama za to ma znowu pełną moc... Tak somo reszta TMM... Kisshu zmartwychwstaje... TMM tracą swoje moce po raz kolejny... Ichigo zmartwychwstaje... Pai, Taruto i Kisshu obracają się ze statkiem w pył... Pai, Taruto i Kisshu zmartwychwstają po raz kolejny lecąc do siebie statkiem... TMM powracają ich moce... Po prostu masło maślane xD[/spoiler:ce50a67067]

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits