Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci Zobacz nastêpny temat
Autor Wiadomo¶æ
MagnusOffline
Temat postu:   PostWys³any: 29-07-2004 - 22:03
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 21-10-2002



Status: Offline
POwiem tak czytałem ten temat i ryłem ze śmiechu...

mamy tutaj good vs evil...

a tak naprawde to chodzi mo o jedną sprawe kieruje ją do nazwijmy to Iola Team i o Dyrcie team prosze o nie komentowania tego posta bo udowodnicie tym swoją arogancje i brak szcunku... chyba że dana część postu jest kierowana do was

Iolu i reszto z twojej drużyny... nie ma sensu komentować tego typu wypowiedzi jakie prezentuje druga strona bo tylko sobie bólu głowy z nerwów sprawisz... druga strona jest jaka jest i niestety pozostaje siąść i płakać z ich powodu ale no cóż jak to powiedział Raul (już nie kojarze troche postów przeczytałem a przy cytatach nie ma nicków) zostańmy jednak biednymi uczciwymi ludźmi a tamci niech sobie psują dusze... na koniec dodam ze jestem po waszej stronie a co do wiary w człowieka to hmm różnie bywa ale zawsze trzeba mieć nadzieje...

Do Dyrcie:

człowieku jeżeli postępujesz jak inni to życze powodzenia w drodze ewolucji gdyż daleko nie zajdziesz poniewasz tylko powtarzasz a nie uczysz sie...
także chciałbym bys powiedział mi znaczenie słowa otaku bo to może być bardzo interesujące... bo skoro w opisie masz "japonia rulez" to powinieneś dokładnie wiedzieć co to znaczy... wytłumacz mmi bo ja nie wiem alby chyba nie wiem co to znaczy...
.... a i sorki ale nic ze soba nie reprezentujesz i zdradze tobie pewną rzecz... pewnego dnia kumpel wszedł na jakieś forum nie pamietam jakie w kadym bądź razie zainteresował go temat o GITS:manga oraz twoja pseudo znajomość na temat faktów wydawniczych... i wiesz co miał świetną zabawe z rzeczy jakie wypisywałeś hehehe (dla uściślenia był jednym z osób z grupy które zajmowały sie wydaniem GITSa przez JPF)

Luise:

piszesz że lubisz szukać błędów w tłumaczeniach.. w rozmowie jest mowa o japońskich tłumaczeniach... to ja sie pytam jak możesz porównywać skoro nie znasz tego języka... co z tego że koleżanka tłumaczyła... a czy koleżanka ma tytuł naukowy by móc sie wypowiedzieć na temat języka?? tylko tak o pytam



do wszystkich...
jeżeli nie masz kasy na wszystko to albo sobie na to zarób albo z czegoś zrezygnuj bo nawet życie za darmo nie jest... poza tym jak by kazdy mógł mieć wszystko to by było nudne...

a co do tytułów ambitnych to każdy ma inne potrzeby umysłowe... niektórych cieszy prostota niekórych brak refleksji po przeczytaniu

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
PysiolOffline
Temat postu:   PostWys³any: 29-07-2004 - 22:06
Czytelnik
Czytelnik


Do³±czy³/a: 08-02-2004

Sk±d: Szczecin

Status: Offline
No więc po pierwsze: tu nikt się z nikim nie kluci (a przynajmniej z takiego założenia wychodzę) po prostu każdy ma inne zdanie i ma prawo się wypowiedzieć, więc wypadało by okazać trochę kultury nawet jak się z kimś nie zgadza. A więc: jeżli chodzi o to, ze mangiw Polsce są źle wydane to nie popieram. Polskie wydanie "Slayers" dużo leprze od niemickiego na przykład. Wracając do tematu. Ja nie czytam mang na miejscu, przynajmniej nie wcałości. Wiem co mnie interesuje a co nie, jak nie jestem pewna to przeglądam, zresztą nie mam dużo kasy i kupuję tylko te tytuły na których mi zależy. Jeżli więc wam na czymś nie zależy to po co wogule się fatygować i iśc do empiku?? Jak coś ci się podoba to kupuj, jak nie to nie i po sprawie. czytanie na miejscu na moze nie jest kradzież, ale na pewno nie pomaga polskiej gospodarce. A pożyczanie koleżanką/kolegą też przecięz jest o.k, ale jeżeli coś się im spodona, to alo mówię, to skłądamy się razem bo nie będe płącic za innych (tych czytajacych w empikach w tym przypadku też) albo kupuj sobie sam/a. I to by było na tyle. Jestem śpiąca więc to może troche nie trazymać się kupy.

P.S Pytałam się mojej mamy-prawnika- czy takie czytanie jest zgodne z prawem. Moi dorzy odpowiedziała że:jak najabrdziej nie jest!!!
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
YakumoOffline
Temat postu:   PostWys³any: 29-07-2004 - 22:36
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 11-02-2002



Status: Offline
tak to jest jak dzieci maja wakacje, Raul lepiej wytnij ten topic w pizdu

_________________
Yakumo

'Revenge is a dish best served cold'
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dyrcieOffline
Temat postu:   PostWys³any: 29-07-2004 - 22:53
Czytelnik
Czytelnik


Do³±czy³/a: 13-03-2003



Status: Offline
Cytat:
człowieku jeżeli postępujesz jak inni to życze powodzenia w drodze ewolucji gdyż daleko nie zajdziesz poniewasz tylko powtarzasz a nie uczysz sie...

wiesz...każdy postępuje "jak inni", Ty też kupujesz mangi,nie czytasz ich w empikach bo "nie wszyscy tak robią" Confused
sądze że nieco przesadzasz z tą ewolucją i wogóle, moje zdanie jest idelntyczne jak tych którzy mangi czytają bez ich kupowania i nie mają wyrzutów sumienia. Jeśli zgadzam się z taką grupą ludzi to dalczego mam tego nie pisać?

Cytat:
także chciałbym bys powiedział mi znaczenie słowa otaku bo to może być bardzo interesujące... bo skoro w opisie masz "japonia rulez" to powinieneś dokładnie wiedzieć co to znaczy... wytłumacz mmi bo ja nie wiem alby chyba nie wiem co to znaczy...

Dla mnie otaku to przesadny fanatyk, łykający wszystko co tylko się ukaże na rynku z pod znaku m&a, praktycznie nie mający tytułów których by nie lubił.
A jeśli chodzi o mój podpis to Japonię ubustwiam głównie za kultowe anime (dosłownie kilka tytułów) oraz za firmę Nintendo (geniusze Wink )

Cytat:
.... a i sorki ale nic ze soba nie reprezentujesz

wielki user się znalazł Rolling Eyes
możesz tą myśl rozwinąc? nie reprezentuje bo mam inne zdanie niż Ty i nie przyznałem racji Ioli team?

Cytat:
pewnego dnia kumpel wszedł na jakieś forum nie pamietam jakie w kadym bądź razie zainteresował go temat o GITS:manga oraz twoja pseudo znajomość na temat faktów wydawniczych...

podejżewam że chodzi Ci o forum JPF Wink
tylko w jakim celu to piszesz? Confused
nie pamiętam czy coś tam pisałem więc się nie będę wykręcał ale po co wygrzebujesz takie rzeczy?!

Cytat:
i wiesz co miał świetną zabawe z rzeczy jakie wypisywałeś hehehe

no ja też mam świetną zabawę na tym forum np.czytając teraz Twój post Smile
btw ciekawe czy jeszcze gdzieś to jest, sam bym się chętnie pośmiał Wink

Cytat:
Raul lepiej wytnij ten topic w pizdu

popieram

_________________
JAPONIA RULEZ!!!
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
OdolOffline
Temat postu:   PostWys³any: 29-07-2004 - 23:19
MÅ‚odsza elita forum
MÅ‚odsza elita forum


Do³±czy³/a: 04-08-2003

Sk±d: The Abyss of Eternity

Status: Offline
Ale Wy jesteście śmieszni...
Raul: nie kasuj, tylko wklej do tematu "Zabawne".
Po co ciągnąć dyskusję przez 7 stron (w chwili, kiedy skończę pisać ten post będzie ich już pewnie z 11) skoro każdy wyraził swoje zdanie już na pierwszej? Przecież oczywiste jest, że po tak długiej wymianie argumentów żadna z "drużyn" nie ustąpi i wszyscy będą skakać sobie nawzajem do gardeł do usranej śmierci. Stwierdzę tylko, że popieram stanowisko "Iola-team". Nie będę uzasadniał, gdyż poprzez taką deklarację uzyskałem przemawiające za mnie 3 strony argumentów, stwierdzeń i komentarzy.

_________________
This world may have failed you,
it doesn't give you reason why.
You could have chosen a different path in life.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dyrcieOffline
Temat postu:   PostWys³any: 30-07-2004 - 00:15
Czytelnik
Czytelnik


Do³±czy³/a: 13-03-2003



Status: Offline
I tym oto postem Odola możemy zakończyć dyskusję
(Mangus->od Ciebie chętnie jeszcze wysłucham odpowiedzi Wink )

A na koniec dodałem ankietę- głosujcie po której stronie jesteście Very Happy

ten temat pewanie i tak lada chwila poleci tak więc można poszalećWink

_________________
JAPONIA RULEZ!!!
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
iolaOffline
Temat postu:   PostWys³any: 30-07-2004 - 00:30
MÅ‚odsza elita forum
MÅ‚odsza elita forum


Do³±czy³/a: 31-08-2002



Status: Offline
Dobra widzę że duskusja wygasa i zaczynają się podsumowania, to moze wyjaśnię przyczynę tego calego zamieszania: ja poprostu lubię dyskutować!!!! I to wszystko!!
Już w drugim poście Dyrcie wiedziałam że za żadne skarby tego świata tego gościa nie przekonam...Ale to jest właśnie najlepsze, dzięki temu że mamy zupełnie przeciwne zdania możemy ciągnąć tą dyskusję, a ja lubie dyskutować, dawno nie trafilam na temat którego bym mogła tak bronić Smile
Takie dyskusje się pamięta a nie tematy w stylu "dzień dzisiejszy" i takie lubie...

Widząc jak niektórzy się tu podniecają i zaczynają wyzywać nie rozumiałam tego bo ja tak staram się nie robić, bo nie traktuję tej dyskusji poważnie...

Rad, słuchaj, nie znam ciebie za bardzo i ty nie znasz mnie, nie wiem co tobą kieruje, więc nie wypowaiadam się na ten temat, ty jednak robisz inaczej, nie mam tu do ciebie jakoś wrodzonej nienawiśći bo należę do "Kasumi"(tak jak chyba tu wszystkich podejżewasz), to że chodzisz i kłucisz się z Raulem mnie nie obchodzi, bo szczerze mówiąc to pamiętam tylko twoją ostatnią odpowiedź w temacie ranmy. Także mógłbyś sobie darować te wstawki o Michaelu, bo żeczywiście uważam że Dyrcie jest niedojżały ale tylko z jego wypowiedzi, to że czyta tytuły Jpf'u (skierowane mimo wszystko do nastolatków) to tylko mała część budująca moje zdanie (tak do 5%)

I na koniec jak juz mówilam chodziło mi w tej całej sprawie o czystą, przyjemną dyskusję (chociaż niektórzy nie potrafia takiej stworzyć) i mogłabym ją ciągnąć dalej, ale mialam wieczorem przykre zdarzenie i już nie mam na to ochoty

JakieÅ› pytania?Smile
Bojkotuje ankietę bo uważam że to głupie Rolling Eyes

_________________


- Nawet obcym należy się godny pochówek...
- To nie są obcy i zostaną tak jak leżą

-----The last of the Mohicans------


Ostatnio zmieniony przez iola dnia 30-07-2004 - 00:52, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
PysiolOffline
Temat postu:   PostWys³any: 30-07-2004 - 00:41
Czytelnik
Czytelnik


Do³±czy³/a: 08-02-2004

Sk±d: Szczecin

Status: Offline
Ja milknę KOCHAM NINTENDO i nie mogę się kłucić z kimś kto podziela moje zainteresowania. Sorki musiałam to napisać, mimo to nie popieram czytania na miejscu. (cieszę się, ze jest ktoś kto lubi nintendo).
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dyrcieOffline
Temat postu:   PostWys³any: 30-07-2004 - 11:27
Czytelnik
Czytelnik


Do³±czy³/a: 13-03-2003



Status: Offline
Cytat:
Także mógłbyś sobie darować te wstawki o Michaelu, bo żeczywiście uważam że Dyrcie jest niedojżały ale tylko z jego wypowiedzi, to że czyta tytuły Jpf'u (skierowane mimo wszystko do nastolatków) to tylko mała część budująca moje zdanie (tak do 5%)

Moim zdaniem to Waneko wydaje tytuły dla nastolatków (np Video Girl,Love Hina) a JPF stawia głównie na komiksy dla dorosłych (np Alitę też do takich zaliczam)

Pysiol-ponieważ oboje jesteśmy fanami Nintendo możemy zakopać topór wojenny.
I proponuje by wszyscy to zrobili Smile

_________________
JAPONIA RULEZ!!!
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
zandamOffline
Temat postu:   PostWys³any: 30-07-2004 - 11:41
Czytelnik
Czytelnik


Do³±czy³/a: 21-06-2004

Sk±d: Wronki

Status: Offline
Cytat:
Moim zdaniem to Waneko wydaje tytuły dla nastolatków (np Video Girl,Love Hina) a JPF stawia głównie na komiksy dla dorosłych (np Alitę też do takich zaliczam)

Tak uważasz?? Ja się np. z tym nie zgodzę Exclamation JPF wydaje tytuły znane dlatego 97% ich mang jest przeznaczona dla młodzieży te 3% (GITS,BAA) wcale nie zrobi z JPF wydawnictwa stawiającego na mangi ambitne Rolling Eyes Jeśli chodzi o Waneko to na poczatku wystartowało właśnie z tytułami dojrzałymi(Black Jack, Zapiski detektywa Kindaichi) ale każdy wie jak to się skończyło Confused Tak czy siak Waneko teraz wydaje Hiroshimę (tylko jak długo Question ) Więc podsumując żadne z tych wydawnictw nie zajmuje się choćby w połowie tytułami ambitnymi i dlatego najlepsze jest Arashi Twisted Evil Wydaje Metropolis(moim zdaniem to jest tytuł ambitny) i w przyszłosci mają zamiar wydawać tytuły ambitne Very Happy Dziękuję za wysłuchanie Cool
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWys³any: 30-07-2004 - 14:17
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 30-09-2002

Sk±d: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Przyjrzalem sie nijniejszej dyskusji
i jesli pozwolicie wyraze swoja wlasna opinie nt. czytania.

Zgadzam sie z obiema stronami. Racje maja ci ktorzy mowia ze nie ma jak prowonywac kradziezy i czytania komiksu w sklepie. Racje jednak maja i ci ktorzy mowia ze jest to lekka przesada i szczyt skompstwa.

Empik (i inne sklepy w tym stylu) na pewno maja dosc kasy i ludzi by uniemozliwic czytanie w sklepie. Jednak skoro tego nie robia to odnosze wrazenie ze godza sie z tym ze ktos moze przeczytac cale dzielko u nich, bez wydania chocby grosza.
Nie pochwalam tego, ale nie jestem w stanie potepic ludzi przegladajacych komiks, by sprawdzic czy kreska, tekst i sama idea kryjaca sie za danym komiksem im odpowiadaja. Sam tak robie i jesli juz po kilku chwilach manga/komiks/ksiazka (niepotrzebne skreslic) mi sie nie podoba to nie zamierzam marnowac na nia chocby czesci mojego ciezko zdobytego grosza.
Juz raczej wydam go na cos co mi sie podoba. W takim jednak wypadku zwykle przeczytam je do polowy nim jeszcze wroce do domu. Ale wpierw zaplace sklepowi za towar (i za sam fakt ze "zna sie" i sprowadza materialy ktore lubie).

I to tyle. Wiem ze ta opinia jest miedzy mlotem a kowadlem (czytaj z kazdej strony mozna ja potepic) ale jest moja. Tylko moja i nie narzucam jej wam. Chce tylko byscie przeczytali i sprobowali zrozumiec moj punkt widzenia. Smile

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Radagajs
Temat postu:   PostWys³any: 30-07-2004 - 16:33
Pisarz
Pisarz


Do³±czy³/a: 23-03-2003

Sk±d: Warszawa

iola napisa³/a:
Rad, słuchaj, nie znam ciebie za bardzo i ty nie znasz mnie, nie wiem co tobą kieruje, więc nie wypowaiadam się na ten temat, ty jednak robisz inaczej, nie mam tu do ciebie jakoś wrodzonej nienawiśći bo należę do "Kasumi"(tak jak chyba tu wszystkich podejżewasz), to że chodzisz i kłucisz się z Raulem mnie nie obchodzi, bo szczerze mówiąc to pamiętam tylko twoją ostatnią odpowiedź w temacie ranmy.


Nio. Ja też nie żywię do nikogo z dyskutantów nienawiści (pomijając może Chobita , który mnie permanentnie obraża).

Rzecz w tym , że protesty przeciw czytaniu mang (i czegokolwiek) w EMPiKu zostały przez porównania do gwałcicieli z Zielonki sprowadzone ad absurdum i zaczęły stanowić źródło rozrywki lepsze od www.joemonster.org. Szkoda , bo i mnie wnerwiają osobnicy czytający w EMPiKu _całe książki_. Uważam jednak , że jeśli kogoś za to obwiniać , to EMPiK , a nie czytelników. A już nazywanie "złodziejami" takich osób jest chamskie. Na argumenty dotyczące ekonomii odpowiedział już Eror.

Swoją drogą , kto wpadł na genialny pomysł , żeby dział "Nie związane z anime i manga" był tylko dla zarejestrowanych użytkowników?

iola napisa³/a:
Także mógłbyś sobie darować te wstawki o Michaelu, bo żeczywiście uważam że Dyrcie jest niedojżały ale tylko z jego wypowiedzi, to że czyta tytuły Jpf'u (skierowane mimo wszystko do nastolatków) to tylko mała część budująca moje zdanie (tak do 5%)


Cóż , mam pod tym względem doświadczenia traumatyczne : kiedyś wyraziłem o Michaelu identyczne co Dyrcie zdanie w liście do WANEKO i Michio (wraz z paroma innymi malkontentami z p.r.a.) objechał mnie za to wyjątkowo chamstwo i przy użyciu podobnych argumentów.

iola napisa³/a:
JakieÅ› pytania?Smile


Co według ciebie powinni robić ludzie widzący osoby czytające mangi w EMPiKu?

_________________
Lailai Shugogetten!

I do not read that Potter slash.
I do not like it, Call-me-Trash.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWys³any: 30-07-2004 - 16:42
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 14-05-2003

Sk±d: 707

ja Cię obrażam? O.o
przepraszam bardzo. niech mi pan wybaczy, panie pilch xP
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWys³any: 30-07-2004 - 16:54
Admin Forum
Admin Forum


Do³±czy³/a: 05-01-2002



Status: Offline
Radagajs napisa³/a:
Szkoda , bo i mnie wnerwiają osobnicy czytający w EMPiKu _całe książki_. Uważam jednak , że jeśli kogoś za to obwiniać , to EMPiK , a nie czytelników.

Empik czyta całe książki czy czytelnicy? Postawili kanapę, żeby można było wygodnie przejrzeć, co nie znaczy, że chcą żeby ludzie sobie czytali całe tomy.

Radagajs napisa³/a:
Swoją drogą , kto wpadł na genialny pomysł , żeby dział "Nie związane z anime i manga" był tylko dla zarejestrowanych użytkowników?

Załóż sobie swoje forum i rób z nim co chcesz. A od tego co jest a co nie jest dla zarejestrowanych na forum Kasumi to się odczep. Dzięki.

Dla wyjaśnienia - jest to chwilowe.

Radagajs napisa³/a:
Dyrcie zdanie w liście do WANEKO i Michio (wraz z paroma innymi malkontentami z p.r.a.) objechał mnie za to wyjątkowo chamstwo i przy użyciu podobnych argumentów.

Objechali cie za wyjatkowe chamstwo? I dziwisz im sie?


Ostatnio zmieniony przez Raul dnia 30-07-2004 - 17:49, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
iolaOffline
Temat postu:   PostWys³any: 30-07-2004 - 17:16
MÅ‚odsza elita forum
MÅ‚odsza elita forum


Do³±czy³/a: 31-08-2002



Status: Offline
Rad przede wszystkim to ja tej dyskusji nie traktowałam i nie taktuje poważnie, dlatego tak mocne naciągnięcie z mojej strony tego tematu, lubie obserwować reakcje ludzi na różne rzeczy (jestem humanistką i pewnie pójdę na socjologię) właściwie to liczyłam że więcej osób się przyczepi do tak wyolbrzymionego problemu a tu tylko ty i chobit (coś wspólnego jednak ze sobą macie Razz )
Cytat:
Swoją drogą , kto wpadł na genialny pomysł , żeby dział "Nie związane z anime i manga" był tylko dla zarejestrowanych użytkowników?

Też nie wiem i też sie o to pytam...

Co do przeżyć traumatycznych to trzeba o nich zapominać a nie w sobie tłamsić Wink A Micho to gościu inteligentny ale strasznie uparty, poprostu trzeba wiedzieć jak do każdego podejść żeby on się nie wkurzył i żebyś ty był spokojny...
Cytat:
Co według ciebie powinni robić ludzie widzący osoby czytające mangi w EMPiKu?

Nie jestem osobą która zaczepia ludzi w empilu, bo trafie jeszcze na jakiegoś wariata, ale jak widać staram się edukować przez internet... To zawsze lepsze niż bierne przyglądanie się
Cytat:
dlatego najlepsze jest Arashi Wydaje Metropolis(moim zdaniem to jest tytuł ambitny) i w przyszłosci mają zamiar wydawać tytuły ambitne

Moze małe wyjażnienie Zandam żebyś sie w przyszłoście nie zdziwiła, mamy oczywiście zamiar wydwać pozycje ambitne, ale jak wszyscy wiemy(i po tym jak idzie nam sprzedaż) że z mang ambitnych wyżyć sie nie da. Dlatego będziemy (mam nadzieję) też wydawać komiksy komercyjne które mogły by finansować te dla starszego odbiorcy
A i jeszcze jedno, zauważyłam że często stosuje się słowa "ambitny" i "dla dorosłego" zamiennie, a to nie zawsze oddaje ten sam sens, akurat nam sie trafiło na początek, że Metro jest takim tytułem.

_________________


- Nawet obcym należy się godny pochówek...
- To nie są obcy i zostaną tak jak leżą

-----The last of the Mohicans------
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci Zobacz nastêpny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits