Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci Zobacz nastêpny temat
Autor Wiadomo¶æ
MagnusOffline
Temat postu: do starszych użytkowników forum  PostWys³any: 29-07-2004 - 22:32
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 21-10-2002



Status: Offline
Szanowni Forumowi Przyjaciele (dziwnie brzmi to Forumowi w kazdym bądź razie przyjaciele z Kasumi Wink )

osoby nie będące mi znane jako znajomy proszone są o nie pisanie komentarzy oraz prosiłbym Nike by wywalała kazdy post osoby "obcej" jezeli ktoś cos ma do mnie to zapraszam na priv by powiedział o co biega a ja mu odpowiem (chyba... jeżeli sobie zasłuży)

ale do rzeczy...

chciałem sie was zapytać czy wy też uważacie że ostatnio sie dość ostro zrobiło... mnustwo ostrych wymian zdań i kłutni... a najgorsze że ludziom sie nie da nic przetłumaczyć i pyskują... kiedyś było jakos przyjemniej mało stresu dyskusje konkretne i na temat z dobrymi argumentami a pyskówa żadko była... czy to zawsze jest tak jak sie forum rozrasta?? jeżeli tak to ja nie chce... wiem że nie wolno sie alienizować ale jednak ostatnie dyskusje mnie dołowały a najgorsze jest że ludziom sie wytłumaczyć nie da... sam tez nie jestem aniołkiem czasem ale do błędu umiem sie przyznać (czasami Wink ) czasem a ostatnio coraz częsciej zdarza mi sie wspominać dawniejsze tematy i dyskusje... rozmowy o brutalności Skuld wobec królików z NIką, podrywanie mojej kochanej Iolci Wink , czekania na odpowiedź innych, walki by pisac konkrety a nie ogólniki, rozmów konkretnych i na temat, bajera offtopów i w ogóle... także kłutni ale takich w których padaja dobre argumenty a nie posty by kogoś obrazić

czemu wszystko co dobre musi kiedyś zniknąć lub zmniejszyć swoją ilość na rzecz bzdur i szmiry jaką inni soba prezentują?? ja tak nie chce...

choć musze dodać że zdarzają sie "nowi" którzy coś wnoszą ze sobą ale to pojedyncze osoby które chyba mógłbym policzyc na palcach rąk a przy takiej ilości użytkowników to BARDZO mało...

były dobry i złe czasy ale ostatnio jak to stwierdziła Dehira "TU JEST NUDNO" i co z tego że mamy na forum wydawców, fanów i fanatyków M&A, studentów i uczniów szkół którzy cos ze sobą reprezentują jak i tak ich posty są przysypywane głupotą tych "innych"

zamiast korzystac z dobra które tu panuje i dowiadywać sie rzeczy których nigdy byśmy nie mogli poznac lub trzeba było by zapłacić to ostatio zapanował tutaj za przeproszeniem hłam...

w kazdym bądx razie takie sa moje spostrzeżenia i w ogóle aż sie przykro robi... ale na szczęście sa jeszcze Ci "prawdziwi" i tylko oni mnie tutaj trzymają...

dobra koniec mojego zrzÄ…dzenia...

w kontunuowaniu tego tematu prosze o konkrety i chce sobie zastrzec prawo do mówienia który post usunąć dużo tutaj siebie oddałem i chciałbym móc to troche kontrolować...

JEŻELI CZUJESZ SIE URAŻONY TYM POSTEM TO SORY... sposoby negatywnych odpowiedzi jeżeli nie jestes z tych "prawdziwych" wiesz gdzie kierować każda niesubordynacja będzie równa kasacji postu

szanując słowo lub proźby innych umiesz szanować siebie :WINK:

to by było na tyle (narazie)

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
iolaOffline
Temat postu:   PostWys³any: 30-07-2004 - 00:47
MÅ‚odsza elita forum
MÅ‚odsza elita forum


Do³±czy³/a: 31-08-2002



Status: Offline
Cóż muszę ci przyznać rację że kiedy się forum rozrasta to niszczy się ta niepowtarzalna atmosfera i smutne jest to że nie da sie tego zatrzymać. Tak samo było kiedyś na jpf'ie było tam miło i spokojenie, jako osoba która była tam praktycznie od początku zawiodłam się tym co zobaczyłam później i uciekłam...na Kasumi. Jednak tam forum zmienilo się szybciej...

Ale mimo wszystko jakoś zawsze tu wracam nawet jeśli nie mam ochoty rozmawiać Smile
Cytat:
podrywanie mojej kochanej Iolci Wink

Przecież nikt nie broni Cool :*

_________________


- Nawet obcym należy się godny pochówek...
- To nie są obcy i zostaną tak jak leżą

-----The last of the Mohicans------
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWys³any: 30-07-2004 - 08:33
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 26-08-2002

Sk±d: Warszawa

Słonko, na palcach jednej ręki można policzyć nowe osoby, które tu zostały - zwykle przychodzą, przedstawiają się i koniec (dlatego jestem za zlikwidowaniem forum powitań...). Co do dyskusji - może zrobiło się ostrzej, bo nadeszło lato, sezonowo więcej ludzi plus wysoka temperatura nie służy nerwom. Jednak nie da się zatrzymać napływu nowych osób a świeża krew sprawia, że robi się ciekawiej - inaczej jak stwierdziła Dehirka, wieje nudą. A jak jest pyskówka to za to musi wziąść się Mod, tylko sporo ludzi jest teraz na wakacjach (ja akurat jestem chora i wczoraj wróciłam z pogotowia), ale pewnie posty się posypią.

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu: Re: do starszych użytkowników forum  PostWys³any: 30-07-2004 - 09:57
Admin Forum
Admin Forum


Do³±czy³/a: 05-01-2002



Status: Offline
Magnus napisa³/a:
mnustwo ostrych wymian zdań i kłutni...

Ludzie nie lubią być nazywani złodziejami. Dlatego te dyskusje przybrały taki obrót. Zobacz że w innych tematach tego nie ma.

Magnus napisa³/a:
kiedyś było jakos przyjemniej mało stresu dyskusje konkretne i na temat z dobrymi argumentami a pyskówa żadko była... czy to zawsze jest tak jak sie forum rozrasta?? jeżeli tak to ja nie chce

To nie ma nic wspólnego z rozrastaniem. Ale z brakiem argumentów ma.

Magnus napisa³/a:
także kłutni ale takich w których padaja dobre argumenty a nie posty by kogoś obrazić

Nie będzie już obrażania. Mnie też to nie bawi i jak zobaczę to będę wymagał przeprosin dla obrażonej osoby. Jak nie to ban.

Magnus napisa³/a:
w kazdym bądx razie takie sa moje spostrzeżenia i w ogóle aż sie przykro robi... ale na szczęście sa jeszcze Ci "prawdziwi" i tylko oni mnie tutaj trzymają...

Wszyscy sa prawdziwi. A to że w tych dyskusjach trochę wszystkich poniosło ... to przykre. Fora nomen omen dyskusyjne są po to żeby wyrażać swoją opinię a nie obrażać inne osoby.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kiyubiOffline
Temat postu:   PostWys³any: 30-07-2004 - 14:09
MÅ‚odsza elita forum
MÅ‚odsza elita forum


Do³±czy³/a: 31-01-2004

Sk±d: warszawa, polska, europa, Å›wiat kuli, droga mleczna, wszechÅ›wiat, przestrzeÅ„, wiÄ™cej przestrzeni....

Status: Offline
Hmm, nie wiem czy mogę być uznany za ,,przyjaciela'' czy ,,prawdziwego''. Masz nieco racji, forum może być nieco teraz ,,rozregulowane'', ale mnie też nieco irytują niekończące się batalie na słowa które zajmują 7-8 stron, dlatego nie ingeruje. Każdya strona chce dowieść swojej racji, a apewno nie chce sie poddać.
Rozumiem że tęsko Ci za starą ekipą, starymi czasami, ja też tak mam ze swoimi ludzi z którymi przez trzy lata grałem w RPG, a teraz podorastali, poprzeprowadzali się i nici z dawnych przyjaźni...
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWys³any: 30-07-2004 - 17:49
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 21-10-2002



Status: Offline
Raul napisa³/a:
Ludzie nie lubią być nazywani złodziejami.


wybacz ale to normalne że w pewnych tematach jest używane słowo złodziej, pirat czy bóg wie kto jeszcze jeżeli ktoś jest uczulony na tego typu słowa to po co sie wypowiada... no i occzywiście istnieje jeszcze takie coś jak kultura lecz niektórym jej brakuje niestety i nic na to nie poradzimy...

czasem zdarzą sie fajne tematy ale jakoś jest ich mniej niż kiedyś takie jest moje odczucie

Kiyubi napisa³/a:
Hmm, nie wiem czy mogę być uznany za ,,przyjaciela'' czy ,,prawdziwego''


bądź kulturalny i pisz z sensem a będziesz jednym i drugim Wink

Iola napisa³/a:
Przecież nikt nie broni :*


Nikt przeciez nie przestał Cool Wink

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWys³any: 30-07-2004 - 18:16
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 14-05-2003

Sk±d: 707

kurczÄ™...

żeby jakoś to określić, czuję się jak 6th MM Gen xD raczej nie wczuwam się w forko, jak tu przyszedłem, była dobra atmosfera. poznałem się z Wami i jest ok.

ale te kłótnie mogą być też z mojej strony. dlatego przepraszam Was, starzy forumowicze, za to, co zrobiłem. ;_______;
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dyrcieOffline
Temat postu:   PostWys³any: 31-07-2004 - 00:09
Czytelnik
Czytelnik


Do³±czy³/a: 13-03-2003



Status: Offline
Ja równiez przepraszam za wywolanie klótni Sad
jesli kogos w jakis sposob obrazilem to gomenasai
Dyrcie sie zmieni Wink

_________________
JAPONIA RULEZ!!!
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kiyubiOffline
Temat postu:   PostWys³any: 31-07-2004 - 00:14
MÅ‚odsza elita forum
MÅ‚odsza elita forum


Do³±czy³/a: 31-01-2004

Sk±d: warszawa, polska, europa, Å›wiat kuli, droga mleczna, wszechÅ›wiat, przestrzeÅ„, wiÄ™cej przestrzeni....

Status: Offline
Magnus napisa³/a:


Kiyubi napisa³/a:
Hmm, nie wiem czy mogę być uznany za ,,przyjaciela'' czy ,,prawdziwego''


bądź kulturalny i pisz z sensem a będziesz jednym i drugim Wink


Aha, sądziłem że masz na myśli starą ekipę Kasumi.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWys³any: 31-07-2004 - 06:57
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 21-10-2002



Status: Offline
Cytat:
Aha, sądziłem że masz na myśli starą ekipę Kasumi.


bo temat jest do nich w sumie skierowany ale ty pisałeś o tym czy sie zaliczasz do przyjaciół więc odpowiedziałem... proste Wink

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWys³any: 31-07-2004 - 09:23
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 26-08-2002

Sk±d: Warszawa

sorki a gdzie są te granice podziału? np. Iss i Kiyubi to już starzy czy nowi? i uprzedzam, że jak ktos powie raz jeszcze, że jestem stara to zrobię rozróbę! Twisted Evil

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
iolaOffline
Temat postu:   PostWys³any: 31-07-2004 - 18:11
MÅ‚odsza elita forum
MÅ‚odsza elita forum


Do³±czy³/a: 31-08-2002



Status: Offline
Nika myślę że nie ma co się bawić w wyznaczanie podziałów, kto jest stary a kto nowy, Magnu pisze ogólnie Wink

_________________


- Nawet obcym należy się godny pochówek...
- To nie są obcy i zostaną tak jak leżą

-----The last of the Mohicans------
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWys³any: 31-07-2004 - 22:42
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 21-10-2002



Status: Offline
oj tu sa przeciesz same młode osoby Wink nie ma starych i nowych... a w temacie chodziło mi o to że sie na tym forum zmienia i to że są tego wady... a co do tych "starszych" to chodzi mi o dłuższych starzem który pamietaja że jak było 8 uzytkowników on-line to był sukces Wink ale to nie ważne chodzi o to żeby ludzie pisali konkretnie i z kulturą to wszystko, by było familijnie, a nie bojowo...

a co ISSa hmm tak on jest stary Twisted Evil Wink

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWys³any: 23-08-2004 - 00:31
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 29-01-2003

Sk±d: Kraków, dawna stolica Polaków!

Status: Offline
Chyba trochę "odsmażam" temat - ale myślę, ze po pierwsze trzeba edukować. Nie działa - to się nie przejmować. Chyba Nika słusznie mówi - w końcu się znudzi tym, którym ma się znudzić i bedzie po staremu. Ja np staram się nie czytać postów które mogłyby mnie wnerwic i jest luz...

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWys³any: 23-08-2004 - 16:13
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 26-08-2002



Status: Offline
rozmawiałam niedawno z osobą znajoma od czasów tego starego, dobrego forum jpf na temat zycia na forach tak w ogóle, a teraz widze tu taki niemal sam temat....

um, kiedy napisałam ze tu jest nudno, to raczej nie miałam na myśli narzekania na osoby, ani nowe, ani stare, ani na argumenty w dyskusjach czy ich braki.
To tylko.....eh, jak to własciwie wyrazic? Chyba chodzi mi o poruszane tematy - wyszło nowe anime, wyszła nowa manga, pokomentujemy, zawsze znajdzie sie ktos nowy, kto nie ogladał starych, wiec poprzypominamy sobie stare tytuły tez. jak to się nam znudzi to mamy jeszcze dział o książkach, o wszytskich innych rzeczach, i tak dalej.

Ale to tez się potrafi znudzic, nawet jak tematy pojawiają się naprawde ciekawe. Nie jestem pewna czy piszę z sensem ani czy ktoś jeszcze czuje tak samo jak ja. Myślę, ze tu nie dzieje się nic konstruktywnego. I to chyba to sprawia, ze wchodzę na forum, ale bez dreszczyku emocji.
A moze zwyczajnie marudzÄ™ XD

Sytuacja przypomina mi troche sytuacje fandomów lokalnych - kiedyś było super i bardzo społecznie, a teraz się rozpadają kółka jedno po drugim i choć teorii wiele to w rzeczywistosci trudno temu zaradzić.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci Zobacz nastêpny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits