Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
dehiraOffline
Temat postu: Star Wars  PostWysłany: 06-12-2002 - 13:16
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
to niezły kawał fantastyki, nie tylko film, ale mnóóstwo ksiązek, albumów, naklejek, figurek, klocków, tazosów itp^^
lubicie gwiezdne wojny^^?
zbieraliscie kiedys te wyżej wymienione "śmiecie"? Bo ja tak^____^
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 06-12-2002 - 13:21
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

mam plakat nad lozkiem z nowej wersji, ale to ze wzgledu na Harrisona Forda... uwielbiam ta serie - to jedyny film, na ktorym bylam dwa razy w kinie - nie liczac setek razy na video
nowe epizody to juz nie to - nie wciagaja... no i Evan nie moze sie rownac z Harrisonem!!!

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-12-2002 - 13:35
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Evan był fajny w trainspotting Wink
Lubie forda, ale Vadera lubiłam jeszcze bardziej^^
hje hje, ja też byłam na tym w kinie kilka razy. własciwie to było zabawne: przy "poprawianiu" epizodów 4-6 poszłam na seans ok 11 przed południem, myśląc, ze moze bedzie pusto i modląc się, zeby nie było wycieczek szkolnych a tam - niespodzianka! Same stare wygi, wiekszość w wieku studenckim, pełna sala. Było super. A co do tych nowych odcinków >> hm, kiedy pojawiał się 1 epizod, to była duża ciekawość, co to będzie, ale brakuje mi już w nich takiego klimatu. Moze zmienił się sam film, a moze ja się zestarzałam? ale Vader nadal jest na liscie moich ulubionych postaci^^
PS, czy ma premierze "mrocznego widma" w Warszawie byli kosmici?^^
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
YakumoOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-12-2002 - 14:24
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 11-02-2002



Status: Offline
no ba pewnie ze lubimy, ale tak jak wszyscy stare episody... pamietam ze pierwszy raz bylem w kinie na Imperium Kotratakuje, a w tamtych czasach to bylo cos, zobaczyc w kinie film not made by CCCP Wink

poza tym zbieralem figurki postaci, takie gumowe wielkosci okolo 15cm i jeszcze pamietam jak bawilem sie w piaskownicy, wykopalem z kumplami dolek udajac ze to ten.... no Sarlack z Powrotu Jedi haha Smile

co do nowych wersji, to Mroczne Widmo pomine milczeniem...
Atak Klonow... hmm... imo lepszy niz MW ale i tak daleko do atmosfery starszych czesci, poza tym efekty odwracalay uwage od fabuly (fabuly?)

jedyne co sie nie zmienia to geniusz Wiliamsa

_________________
Yakumo

'Revenge is a dish best served cold'
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-12-2002 - 14:53
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Ja przerobiłam jedną z lalek na Vadera Embarassed
hje hje, czy masz jeszcze te figurki, Yakumo? choc jedną?
Co do Williamsa - święta racja!
Moim ulubionym zwierzątkiem z powrotu Jedi był lubieżny okruch, ale nie miałam się z kim bawić w SW w piaskownicy, bo mało kto to wtedy ogladał.
Piszesz ze byłeś w kinie...to miało swą premiere kinową? mam na mysli pierwsza wersję. Kiedy to mniej wiecej było? ja pierwszy raz widziałam to w tv, a potem kasety video.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
YakumoOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-12-2002 - 15:35
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 11-02-2002



Status: Offline
niestety nie mam zadnych z tych figurek, oddalem siostrzencowi a on pewnie pogubil Smile ciekawostka jest to ze mialem dwie figurki Cheewbacca, jedna brazowo a druga zolta (sic!)

kiedy to bylo ? hmm... pamietam, ze bylem na Imperium w Pionierze, to bylo chyba gdzies kolo 83 roku, pozniej dwa razy bylem w Polonii (niestety juz go nie ma, na Niebuszewie) na Powrot Jedi.

ps
dla nie-szczecinian, Pionier i Polonia to jest/byly fajne kina Smile

_________________
Yakumo

'Revenge is a dish best served cold'
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 06-12-2002 - 22:26
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

dehira napisał/a:
Moim ulubionym zwierzątkiem z powrotu Jedi był lubieżny okruch

co?!? gdzie tam byl lubiezny okruch?!?
Yakumo napisał/a:
kiedy to bylo ? hmm... pamietam, ze bylem na Imperium w Pionierze, to bylo chyba gdzies kolo 83 roku, pozniej dwa razy bylem w Polonii (niestety juz go nie ma, na Niebuszewie) na Powrot Jedi.

To Ty strasznie stary jestes!!! Bardzo sie ciesze, bo juz myslalam, ze to my z Dehirka jestesmy forkowe emerytki! Ja bylam najpierw z klasa na Powrocie Jedi - na Imperium kontratakuje mielismy isc z tatusiem, ale film byl od 12 lat a ja jeszcze tylu nie mialam i nie chcieli mnie wpuscic
PS. dle mlodszych czytelnikow: naprawde tak kiedys bylo! mogli nie wpuscic na film dla 12-latkow, nie takie zwyrodnienie co teraz Wink

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
YohkoOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-12-2002 - 10:58
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 14-04-2002

Skąd: Polska

Status: Offline
nika napisał/a:
dehira napisał/a:
Moim ulubionym zwierzątkiem z powrotu Jedi był lubieżny okruch

co?!? gdzie tam byl lubiezny okruch?!?:


to ten pupilek Jabby, AFAIK Smile

nika napisał/a:

na Imperium kontratakuje mielismy isc z tatusiem, ale film byl od 12 lat a ja jeszcze tylu nie mialam i nie chcieli mnie wpuscic
PS. dle mlodszych czytelnikow: naprawde tak kiedys bylo! mogli nie wpuscic na film dla 12-latkow, nie takie zwyrodnienie co teraz Wink


no popatrz - a jak w kinie lecial Predator, to u nas wpuszczali nawet 10-letnie dzieciaki, choc film byl od 15 lat Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
YakumoOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-12-2002 - 12:20
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 11-02-2002



Status: Offline
tia... na Aliens tez, czego pozniej zalowalem bo balem sie wyrzucac smieci do wsypu gdzie bylo ciemno Very Happy

_________________
Yakumo

'Revenge is a dish best served cold'
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-12-2002 - 19:44
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
Co do mojej opini na temat SW to widze to tak:

Trylogia (ep4-6) jest super i twierzedze że jest to film wszechczasów który nie zależnie ile będzie miał lat za sobą to i tak będzie popularny

MW i AK (ep1-2) tu się nie wypowiem bo twierdze że to czysta komercja i zarabianie a sprawdzonym temacie

co do ulubieńców to lubie Bobbe Fetta i Ewoki Smile

widział może ktoś te osobne filmy z ewokami? chodzi mi o karawana czegoś tam i i jeszcze jeden nie pamiętam dokłanie bo oglądałem to tylko 1 w życiu jakieś 10-12 lat temu. Wiem że tam była taka akcja że rozbił się statek kosmiczny na planecie i rodzinkę która tym statkiem podróżowała rozdzielono (rodziców porwał taki śmieszny duży typ a dzieciakami zaopiekowały się ewoki które potem wyruszyły na pomoc rodzicą a druga część za dobrze nie pamiętam ale tam byli kolesie jakby piraci kosmiczni czy coś w tym stylu. film nie dotyczy SW w całości ale rozgrywa się w tym samym świecie.

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
YohkoOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-12-2002 - 21:09
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 14-04-2002

Skąd: Polska

Status: Offline
Widzialam jeden film tylko o Ewokach, zwal sie po prostu "Ewoks" Smile calkiem ladny, familijny Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 12-12-2002 - 14:52
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

A tak z zupelnie innej beczki to widzieliscie "Kosmiczne jaja" Mela Brooksa? Momentami swietny filmik, choc akurat nie najlepszy z repertuaru Brooksa.
Co do MW i AK to pierwszy byl cholernie nudny a drugi... Siedze w kinie, ogladam i mysle sobie: "cholera, wiem jak to sie skonczy!" - nie lubie prequeli! Czemu Lukas nie wzial sie za nakrecenie ciagu daszego? Harrison Ford moglby jeszcze zagrac Hana Solo... Wink

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-12-2002 - 13:24
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Bo ciąg dalszy historii pozwolił tworzyć pisarzom w ksiązkach.
bardzo udane komercyjnie posunięcie, dzieki temu historia rozrosła się do niewyobrazalnych rozmiarów (rany, sama juz nie potrafię policzyc ile tego jest tomów!), a cały swiat jest juz opracowany tak szczegółow, jak np sródziemie Tolkiena.
Co do kosmicznych jaj, to tylko nauszniki/słuchawki stereo Lei były świetne, reszta żenujaca. Taki typ humoru nie podoba mi się wcale.

fajny był filmik "bad boys" o szturmowcach imperialnych. dość stary, ale bardzo fajna piosenka, widzieliscie to?^^
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-12-2002 - 13:37
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
Co do Star Warsów powstał też trailer (tylko o nim mi wiadomo) filmu Trooper Clerks - Kevina Smitha. Czyli film Clerks (sprzedawcy) w świecie SW jak dla mnie super trailer Wink (no cóż tak to jest jak się lubi filmy Kevina Smitha)

Dla niewtajemniczonych to pan K.Smith jest osobą bardzo znaną w światku amerykańskich komiksów, pisałał scenarusze do różnych komiksów (między innymi do DareDevila), nakręcił pare filmów w których sam występował, Znany w filmach jako SILENT BOB Wink

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 20-12-2002 - 22:16
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Czy macie jakieś książki ze świata gwiezdnych wojen?
Amber zarzuca nas nimi regularnie od kilku lat, oczywiscie wydane na OBRZYDLIWEJ jakosci papierze i niesamowicie drogich, ale wydaje teĹź albumy itp...
Nio więc, pytanko brzmi: kupujecie to? Jesteście mniej wiecej na bieżąco w historii ? (mówię o polskich realiach)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits