Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Angel_YukariOffline
Temat postu: Parakiss 5 (ostatni tom)  PostWysłany: 23-08-2004 - 21:32
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 01-02-2004

Skąd: z Gorzowa ^^

Status: Offline
jak oceniacie zakonczenie? Szczerze mówiąc to ja się spodziewałam czegoś zupełnie innego ... no ale to chyba nawet dobrze że tak się skończyło. Choć stary Hiro-kun wygląda beznadziejnie XDD No więc jakie wrażenia?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-08-2004 - 22:47
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Wrazenia sa, i to niemale... Myslalm ze sie bardziej nie porycze niz po zoabczeniu Green Green, a tu niespodzianka... Jednak wole happy endy, zwlaszcza w "lekkich, milych shoujo"... Dla mnie to definitywnie NIE byl happy end...

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 24-08-2004 - 12:27
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
Czyli Dzordzuś jest wolny, kupiłam dziś i ide czytać Smile

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
AmeliaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 27-08-2004 - 01:10
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 27-08-2004



Status: Offline
wklejam to co napisałam na innym forku bo nie chce mi się pisać 2 raz.
Przeczytałam i zakonczenie takie sobieBo ja bym chciała żeby Yukari była z Dżordżem,ale by była z nim pewnie nieszczęśliwa.A jeszcze mi się nie podobało bo bym chciała zobaczyć Miwako,Arashiego , Erine(chyba tak miało na imie ich dziecko nie?) i Alice jak wyglądają po tych 10 latach.I też bym chciała wiedzieć jak tam George wygląda i czy jest z Kaori czy z jakimś chłopakiem i co z Isabelą.I ten tomik ogólnie był smutny jak dla mnie,bo to koniec i wogóle to co Arashi zrobił Miwako
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Angel_YukariOffline
Temat postu:   PostWysłany: 27-08-2004 - 08:14
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 01-02-2004

Skąd: z Gorzowa ^^

Status: Offline
No właśnie ^^" niby happy end ale taki średnio happy ^^" A ja się dziwię Miwako że po tym wszystkim nadal kochała Arashiego ^^"
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysłany: 27-08-2004 - 22:54
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 29-01-2003

Skąd: KrakĂłw, dawna stolica PolakĂłw!

Status: Offline
Ja się dziwię Arashiemu, ze się nie powiesił. No cóż...

Zakończenie mi się nie podobało, w ogóle nie w stylu tej mangi. Fakt, że nie podobała mi się para Yukari + George, no ale cóż, nie tego się spodziewałem. Nagle ze starego dobrego para kiss robi się moralizowanie, a dziewczyna która miała odrobinę pomysłu na życie i tak wychodzi za prymusa... To nie to.

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 28-08-2004 - 13:36
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
Nie wychodzi (przeca nie zdała), ale zakończenie i tak smutne, chociaż Dzordz zapytany o związek powiedział ,że ma dziewczyne i chłopaka- może chogziło o Isabellę ?
Spodziewałam sie czegoś innego ale i tak to zkończenie nie jest złe- wręcz przeciwnie Smile
Może jakąś następną część Pk ;]
w stylu PK po 20 latach Smile

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
EvangelineOffline
Temat postu:   PostWysłany: 29-08-2004 - 10:54
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 25-08-2004

Skąd: KrakĂłw

Status: Offline
Mnie się zakończenie podobało
Było inne niz w innych mangach nio i Yukari doszla do celu.
Wzruszył mnie prezent jaki zostawił jej Dżordż....
Co do Miwako i Arashiego to nigdy tego nie zrozumiem...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-08-2004 - 01:23
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 29-01-2003

Skąd: KrakĂłw, dawna stolica PolakĂłw!

Status: Offline
Tigra, może lepiej nie... Wyobraź sobie ulizanego Arashiego w garniturku, pantofelkach i z teczuszką :P

Evangeline - było inne, to fakt. Ale czy Yukari doszła do celu? Nie do tego dążyła przez wszystkie tomiki! Na koniec i tak wciągnął ją szary tłum... a przecież tego chciała uniknąć.

Tego co się stało z Arashim i Miwako też nie rozumiem, dla mnie to jest to wciśnięte Bóg wie skąd, na siłę, nie pasuje do Arashiego. Obrzydziło mi tą postać i kazało się zastanawiać co ja czytam - komedię, czy dramat.

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-08-2004 - 07:45
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
Herbert West napisał/a:
Tigra, może lepiej nie... Wyobraź sobie ulizanego Arashiego w garniturku, pantofelkach i z teczuszką Razz


Jak mówią, przystojnemu we wszystkim dobrze Wink

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Angel_YukariOffline
Temat postu: ^^  PostWysłany: 30-08-2004 - 09:30
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 01-02-2004

Skąd: z Gorzowa ^^

Status: Offline
Herbert West napisał/a:
Tego co się stało z Arashim i Miwako też nie rozumiem, dla mnie to jest to wciśnięte Bóg wie skąd, na siłę, nie pasuje do Arashiego. Obrzydziło mi tą postać i kazało się zastanawiać co ja czytam - komedię, czy dramat.


Też już nie lubie Arashiego ^^" Ale Hiroyuki też jest głupi _-_ wiedział o wszystkim i nie mógł temu zaradzić. A właściwie nie chciał. Czy on wogóle kiedykolwiek kochał Miwako?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
EvangelineOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-08-2004 - 14:58
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 25-08-2004

Skąd: KrakĂłw

Status: Offline
No nie wiem czy kochał Miwako(bo może jednak nie, tylko tak mu się wydawało)
Arashiego tez mi obrzydziło ale może jest to jakos lepiej wytłumaczone w "Gokinjo monogatari" ale nie jestem pewna bo nie czytałam.
Co do celu Yukari to może i nie osiagnęła pełni celu ale jego większą namiastkę.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysłany: 31-08-2004 - 01:11
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 29-01-2003

Skąd: KrakĂłw, dawna stolica PolakĂłw!

Status: Offline
Hmm, powiadają, zeby nie skupiać się na szczegółach... Fakt, ze zasmakowała życia o jakim, myślę, marzyłą. Fakt też, ze później stała się tym, czego nienawidziła, ale jest to pokazane w jak najbardziej pozytywny sposób. Trąci mi tu tanim morałem.. Ale cóż, może to tylko moje starcze narzekanie ;)

Czy ten hiroyuki... Hmm, mógł, jeżeli wiedział, jaki jest Arashi, coś zrobić PRZED. ALe PO - krzywda zostałą wyrządzona. Heh, nie, nie chcę się nad tym zastanawiać. Te parę ramek z jego rozmową z Arashim lepiej wyrzucić z pamięci i tyle :)

Tigra - no tak, masz rację, ale.. No to już nie ten styl :P

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IllparazzoOffline
Temat postu:   PostWysłany: 31-08-2004 - 06:49
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 14-08-2004



Status: Offline
Evangeline napisał/a:
No nie wiem czy kochał Miwako(bo może jednak nie, tylko tak mu się wydawało)
Arashiego tez mi obrzydziło ale może jest to jakos lepiej wytłumaczone w "Gokinjo monogatari" ale nie jestem pewna bo nie czytałam.

"Gokinjo monogatari" to historia z czasów gdy Mikako była w wieku bochaterów "Paradise Kiss", a samej Miwako jeszcze nie było na świecie Mr. Green
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 31-08-2004 - 17:00
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Podobało mi się zakończenie (dopiero dziś przeczytałam^^) bo było zupełnie zaskakujące. A ja tak lubię^^
Zwiazek "Dżordża i Jukari" była taki...smutny. Czy po przeczytaniu nie mieliscie wrażenia, ze być może ich rozstanie było pomyłką? Mam wrażenie że Yukari żałowała, a George zajmował w jej sercu zbyt wiele miejsca by Hiro mógł go zastapić.

Historia z Miwako i Arashim była tak dziwaczna, ze sprawia wrazenie jakby to była inna bajka XD
I tak cała seria "parakiss" była swietna - dla mnie to najlepsza wydana do tej pory manga z Waneko ^^
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits