Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Okita_SoujiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 26-10-2004 - 20:38
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 19-08-2004



Status: Offline
No to ja tylko zapowiem, dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą, Shaman King zostanie wyemitowany przez nasze polskie FoxKids Smile
Pierwszy odcinek juĹź 1 listopada o godzinie 23:15. Fajna pora, nie ma co Very Happy

_________________
If you wan't to KILL me...
...HATE me...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Alex
Temat postu:   PostWysłany: 23-01-2006 - 07:40
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 14-02-2005



Shaman King jest świetny.
Powala mnie to, że sędziowie nie mają pieniędzy na jedzenie, a kiedy sędziują to nic nie mogą zrobić (no np. z Faustem VIII, rozumiem, że może mogą się zabijać w turnieju, ale, żeby zabić bez powodu przeciwnika którego sie już pokonało??? I jeszcze nie został wyżucony albo coś!!!).
Lubie sobie pomażyc, więc jak oglądam Shaman Kinga to sobie wyobrażam jakby było, gdybym był szamanem. Jakiego ducha stróża bym miał i jakie by miał moce. W związku z tym pytam się was tego. Napiszcie jakbyście wyglądali jako szaman. Mozna mieć max. 4 duchy. Siebie jako szamana opisze za jakiś czas.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Miiru_MiyukiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-01-2006 - 08:40
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 20-12-2005



Status: Offline
Ja tam z pewnością nie byłabym szmanem tylko medium^^(tak, tak Anna to moja ulubiona postać, ach to podejście do meżczyzn; ja mam podobne i co o dziwo słuchają się... nie ma to jak mały szantaż czy groźba...^^)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Alex
Temat postu:   PostWysłany: 23-01-2006 - 09:59
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 14-02-2005



A właśnie, przy okazji, mógłby mi ktoś opowiedzieć o Annie? Bo ja sie dziwie czemu ona taka władcza jest. Rozumiem, że jest świetną medium, ale jaką ma pozycję, że tak poprostu przyszła do Jo i mu rozkazuje (mineło mnie kilka odcinków, więc nie wszystko rozumiem). Wiem tylko, że Anna ma jakiś związek z dziadkiem Jo, Jomeiem (niewiem jak sie pisze ich imiona, więc mam nadzieje, że kojarzycie o kim piszę).
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-01-2006 - 10:28
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
No dobra- czemu oni puszczają odcinki od początku?
Czy wykupili prawa tylko do 30 czy jak?

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Alex
Temat postu:   PostWysłany: 23-01-2006 - 11:08
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 14-02-2005



Napewno. Polacy właśnie tak robią. Kupują kilka pierwszych odcinków a potem co jakieś pół roku (jesli nie więcej) kupują kolejne kilka. Niemcy też tak robia,ale przynajmniej kupują ich więcej.


Ostatnio zmieniony przez Alex dnia 24-01-2006 - 07:22, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-01-2006 - 13:22
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
Aaaaaaa... przerwali to w najlepiej zapowiadających się momentach... Buuuu nie lubie juz ich !

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kateOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-01-2006 - 14:56
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 25-12-2005



Status: Offline
Cytat:

Napewno. Polacy właśnie tak robią. Kupują kilka pierwszych odcinków a potem co jakieś pół roku (jesli nie więcej) kupują kolejne kilka.


co pół roku??!! Taa, dobrze by było... Shin-chana na Fox kids puszczają wciąż te same odcinki od dwóch lat! Jestem zła. Shaman zaczął mnie wkręcać, a oni od nowa puścili...teraz już chyba drugi raz Sad ....i tak stanęłam na tych 20 kilku odcinkach Crying or Very sad
Anna wymiata, kurcze, ta to ma power Laughing

_________________
taaaa....moje Ĺźycie jest totalnie bezstresowe -_-'
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-01-2006 - 17:42
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
Biedy Joh, przecież ta kobieta go zaszczuje i będzie kolejnym pantoflarzem LOL Smile

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Alex
Temat postu:   PostWysłany: 24-01-2006 - 07:32
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 14-02-2005



Przepraszam, czy możemy wrócić do moich poprzednich postów? Dziękuję.
W moim pierwszym poście w tym temacie dałem początek zabawie, która polegała na wyobarażeniu siebie jako szamana i opowiedzeniu o tym. Widzę, że nikt tu niema wyobraźni Razz, więc zapomnijmy o tym.
Potem spytałem, czy ktoś może mi opowiedzieć o Annie. Widze tu wielu fanów Anny, ale żadnych informacji. Co sie dzieje? Jest możliwość, że zdobędziecie nowego fana(tyka) Anny, a wy o czymś innym gadacie? Wiem, wiem, gadacie o Shaman Kingu bo to temat o Shaman Kingu, ale moglibyście odpowiedzieć na pytanie, co nie?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kateOffline
Temat postu:   PostWysłany: 24-01-2006 - 09:58
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 25-12-2005



Status: Offline
ehh, sprawa wygląda tak, że niewiele o niej wiem Sad jak już mówiłam, stanęłam na 20 którymś odcinku i wiem tylko tyle, że jest 'powerowatą' babką i wie jak rozmawiać z ludźmi Wink
a wyobraźnię ma każdy, tyle że jak chcesz dokładnie wiedzieć co i jak, to musisz poczekać, proste Wink

_________________
taaaa....moje Ĺźycie jest totalnie bezstresowe -_-'
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Miiru_MiyukiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 24-01-2006 - 15:34
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 20-12-2005



Status: Offline
Ja wiem o Annie tylko tyle, że fajnymi komentarzami sypie, no i poza tym coś mi się zdaje, że Yoh to dla niej ktoś więcej niż przyjaciel(wnioskuję to po szalenie inteligentnej aluzji, którą skierowała do tej no... a zapomniałam jak jej na imię, w każdym razie ma różowe włosy i mnie denerwuje. Otóż ta różowa coś tam <jak wszyscy to pewnie zauważyli> się uśmiechała czy jakoś gadała czy tam się rumieniła do Yoh, a Anna <oglądając telewizję>:"No co za beszczelna baba! Cudzego narzeczonego podrywać!" he, he niby o filmie, ale i tak wiadomo, o co chodziło Smile).
Poza tym z tego, co zdążyłam się dowiedziec (po obejrzeniu połowy serii), to Anna musi być opanowana ze względu na swoją moc czy coś taiego. A co do jej stosunku do Yoh, to ja myślę, żo ona jest taka stanowcza, bo i trening tego wymaga (a są tego efekty potem, oj są) i jakby całość postawy Yoh. On jest taki spokooojnyyyyy... i w ogóle(uwielbiam go za to). Poza tym pomimo, że tego nie okazuje, ona także za każdym razem martwi się o Yoh tak jak inni, choć jest bardziej opanowana.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 24-01-2006 - 16:04
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
No dobra to teraz Was uświadomię, otóż Anna jest spadkobierczynią najpotężniejszych "ludzików" znwanych potocznie "medium", w świecie Szamanów jesy zaiste postacią bardzo pożądaną, ponieważ ma władze nad sprowadzaniem każdych umarlanków którzy nie działają właśnie na "umowę/zlecenie" u jakiegoś oprycha- dziekuję ^^

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kateOffline
Temat postu:   PostWysłany: 25-01-2006 - 11:02
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 25-12-2005



Status: Offline
dzięęękuuuujeeeemyyyy Very Happy
innymi słowy..anna jest cool
czy czuje coś do Yoh...of course, że tak...widać to prawie w każdym odcinku, w którym tych dwoje razem się pojawia...widacz też często, jak ona się o niego martwi...w ukryciu ale jednak Wink

_________________
taaaa....moje Ĺźycie jest totalnie bezstresowe -_-'
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Alex
Temat postu:   PostWysłany: 25-01-2006 - 19:38
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 14-02-2005



Dziekuję za informacje. Wszystko to podejrzewałem, ale chciałem sie upewnic u ekspertów.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits