Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Herbert WestOffline
Temat postu: Kim jestem w anime/mandze???  PostWysłany: 18-01-2004 - 23:08
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 29-01-2003

Skąd: KrakĂłw, dawna stolica PolakĂłw!

Status: Offline
Zasady są proste. Wybieramy dowolną osobę, i z tego co o niej wiemy, z tego jak pisze itp dobieramy jej jakąś postać z a&m :) Nie ubliżamy nikomu, nie dobieramy postaci na złość (Jezu, piszę to dla formalności, tutaj przecież są tylko życzliwi i lubiący się na wzajem przyjaciele!!!), a z drugiej strony nie obrażamy się :) Postuluję nie przejmować się zgodnością płci, wieku, koloru skóry, rasy, ale to tylko moja sugestia - róbta co chceta, byle miło i z humorem :) Wybieramy jedną postać do jednej osoby, przy czym możemy charakteryzować dowolną liczbę osób :)Aha, no i przydałoby się jakieś uzasadnienie :)

Za, dajmy na to, miesiąc, można by zrobić głosowanie na najlepszą/najzabawniejszą itp charakterystykę :) Oczywiście może się obejść i bez tego, jak wolicie :)

Jeżeli pomysł się Wam nie spodoba, proszę o kasację tematu :) Dajmy na to ze brak ruchu w temacie do dnia 26 stycznia bieżącego roku = kasacja tematu :) Zgoda?

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 18-01-2004 - 23:21
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

jako blondynka jestem oczywiście Gourrym - tak mi zresztą wyszło w teście Quizilli - w sumie polecam sobie zrobić taki teścik na różne postacie anime. np. we wszystkich godeskowych wyszła mi Belldandy - każdym jednym! teraz muszę looknąć czy jest obcja z Sailorkami.

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jaczak
Temat postu:   PostWysłany: 19-01-2004 - 03:47
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 08-06-2003



ostatnio w Mangamixie był taki test - odpowiedzi rozłożyły mi się równomiernie między Lock'iego, Keitaro i, jak pamiętam, (sic!) 'Dźordxa'. O.O

Gdy tak teraz sobie myśle [jeżeli o tej godzinie można myśleć] to jestem jak Maho, Ulyssess, Kintaro Oe - po prostu wandering soul. Z wszystkimi tego konsekwencjami...

_________________
hope you never grow old
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-01-2004 - 15:55
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
musieliście dać takie trudne zadanie- nie mam pojęcia kim jestem -_-Quizillia ma może jakiś test na ten temat ?

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-01-2004 - 17:40
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
To ja robilam (okrutna jestem, wiem :) ten tescik z Mangamixu Herbertowi :D I wyszedl mu Keitaro/Rei po polowie :D

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-01-2004 - 18:09
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 29-01-2003

Skąd: KrakĂłw, dawna stolica PolakĂłw!

Status: Offline
Ech, nie skapowaliście :) Chodziło o to, żeby pisać kim są inni, np Nika o Jaczaku :D Ale w sumie tak.. Też jest ciekawie....


Dobra, to ja. Jeżeli chodzi o to, ze staram się wszystkim pomagać i łagodzić sytuacje z poświęceniem samego siebie, to jestem Vash. Że wynoszę z tego sporo blizn - to tym bardziej. Ale odnosze mniej sukcesów i nie potrafię się tak bezkompromisowo cieszyć, cóż, jestem młodszy. Z wyglądu... Ja wiem... Postura przywodzi mi na myśl chociażby Jeta (też kiedyś zapuszczę taką brodę :P ), chociaż nie jestem tak umięśniony i mam jeszcze obie ręce :P

Na razie więcej nie przychodzi mi do głowy :)

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-01-2004 - 21:53
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Nie wierzcie mu w tego Jeta, to bujda :PPPPPPP

(jak dla mnie to komplement, lubie JEta, ale nie powiedzialabym zeby byl przystojny.. Herb, jedynym podobienstwem jest wzrost, nie uwazasz???? :P)

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-01-2004 - 23:05
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 29-01-2003

Skąd: KrakĂłw, dawna stolica PolakĂłw!

Status: Offline
Chodzi mi tylko o wzrost i posturę :)

Co mam jeszcze o sobie... W sumie to czasami jestem jak Lain...



A teraz o kimś innym - Nika kojarzy mi się z... Akane :) Moze to trochę przez avka przypominający mi stylem Ranmę.. Moze tak po prostu :) Nika, umiesz gotować? :) Kogo jeszcze... Jednocześnie (skoro jesteśmy już przy Ranmie) to troszkę Kasumi - za sposób, w jaki się do nas odnosi u Pana Szczoty - Chobitek, Weścik (tak btw - ja sie nie zdrabniam!!! :P ).

IggI - żeby było do pary wypadałoby Ranmę :P Nie, to oczywiste przegięcie :) IggI kojarzy mi się z Vashem, przez to, ze nie musi mówić dużo, ale mówi mądrze. Żartuje i wygłupia sie razem z nami, ale jeżeli rozmawiamy o czymś poważnym to prezentuje mądrość i dojrzałość, ale jednocześnie wie, ze jeszcze cały czas się uczy. No i jest skromny :)

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jaczak
Temat postu:   PostWysłany: 20-01-2004 - 04:38
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 08-06-2003



Herbert West napisał/a:
np Nika o Jaczaku


hmm? czy ja znów o czymś nie wiem? Very Happy

_________________
hope you never grow old
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 21-01-2004 - 14:31
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Cytat:
IggI - żeby było do pary wypadałoby Ranmę Razz Nie, to oczywiste przegięcie Smile IggI kojarzy mi się z Vashem, przez to, ze nie musi mówić dużo, ale mówi mądrze. Żartuje i wygłupia sie razem z nami, ale jeżeli rozmawiamy o czymś poważnym to prezentuje mądrość i dojrzałość, ale jednocześnie wie, ze jeszcze cały czas się uczy. No i jest skromny Smile

Rany zaraz będe równiez nadety niczym balon.... Embarassed
aż mi głupio...
o tobie to samo moge powiedzieć... :dżentelmeński ukłon:
choc szkoda, odezwij się czasem za dnia...
To Sinner jest vampirkiem! Wink

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Brush
Temat postu:   PostWysłany: 21-01-2004 - 17:18
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 11-10-2002



Ciekawy pomysł.
Herb – nie bardzo rozumiem ten sposĂłb odnoszenia się do Was. Pojąłem to w ten sposĂłb, Ĺźe głosujecie na Chobita za sposĂłb w jaki się do Was odnosi u mnie (to chyba znaczy na moim czacie). Czy dobrze to zsumowałem?
Mogę przyrównać Anime Maniaca do Eda. Oczywiście gdyby Ed był facetem! A teraz uzasadnienie. AM ma duże poczucie humoru. Mam tu na myśli nasze rozważania na temat młotków, i inne tego typu rzeczy. Ale równocześnie są dziedziny, w których AM jest niezastąpiony. Mam nadzieję że AM nie za to nie zabije Pray #Eating smiley #Shocked , ale nie miałem na myśli nic obraźliwego. Po prostu ma spoooko podejście do życia #Fadeing color .
A teraz idę sobie zarezerwować miejsce na Cmentarzu Wolskim. #Sniper
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysłany: 21-01-2004 - 18:54
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 29-01-2003

Skąd: KrakĂłw, dawna stolica PolakĂłw!

Status: Offline
Mr_Szczota_PL napisał/a:
Herb – nie bardzo rozumiem ten sposĂłb odnoszenia się do Was. Pojąłem to w ten sposĂłb, Ĺźe głosujecie na Chobita za sposĂłb w jaki się do Was odnosi u mnie (to chyba znaczy na moim czacie). Czy dobrze to zsumowałem?


Źle :P Chodziło o Nikę - zdrabnia wszystkich :)

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Brush
Temat postu:   PostWysłany: 23-01-2004 - 12:37
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 11-10-2002



Rozumiem. Trochę się zaplątałem.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 31-01-2004 - 02:33
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

nie pamiętam tego Weścika, ale obiecuję się poprawić! lubię zdrabniać, szczególnie Dehirkę i Chobitka - uważam to za przejaw sympatii, zresztą jestem starsza od większości i często samoczynnie włącza mi się mamusia mode. Very Happy co do Akane i Kasumi - świetna obserwacja: mam dość wybuchowy charakterek, ale potrafię sprawiać dobre wrażenie Twisted Evil a tak swoją drogą to gotuję całkiem nieźle.
Raul kojarzy mi się z Touyą - ktoś o dużej mocy, stojący nieco z boku, przybywa, gdy jest potrzebny
Chobitek znów z Shaoranem, który jest uroczy i czasem lekko spanikowany Wink może też troszkę Zela, który chciałby być kimś innym
a IggI Icchana z Angelic Layer Twisted Evil

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 31-01-2004 - 03:58
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

Nioo^^

Nikuś - kojarzy mi się z "Boskim Posłańcem" z "Wish"^^ Jest niesamowicie radosna, śliczniusia i przynosi dobre nowinki^^

Dehirka - bezwględnie Koryuu z "Wish"^^ Jest słoooodziutka, śliczniutka i chyba z takim temperamencikiem w serduszku, ne? *^^*

Raul - "Pan Lisek" z "Fushigi Yuugi"^^ Pod wesołą maską skrywa poważnego człowieka! Nie...^^ Po prostu czasem wesoły, czasem poważny, ale silny, bo potrafi zapanować nad naszym forkowym światkiem^^

IggI - prawdziwy Tuxedo^^ Tajemniczy^^ Bo nic nie wiem prawie o nim^^"

Dida - milusia, fajniusia i wesolusia Sumomo^^ Jeszcze tylko tamburynek i tańczyć, ne? ^^

West - dziaaaaaaaaadzio Happosai^O^ Spox, człowiek znający się na życiu^^ Może nawet jak Bear z ".hack//SIGN"

Veg - Integral, nie tylko z avka^^" Zabiegana, zalatana - więcej wolnego czasu^^

MetAtroN - Kurim z ".hack//SIGN"^^ Pewny siebie, ale i rozbrajający^^

D - "Głęboki samuraj"^O^ Po prostu^^ Od 14-tego dopiero poszalejesz, czo?? ^^

Iola - Belldandy^^ Spokojna, uprzejma^^

TIGRA - Mimiru z ".hack//SIGN"^^ Szalona, zabawna, koleżeńska i śliiicznie się czesze^^ (grzywka rulez! nyuuuu^^")

Jaczak - Oujiro z "Angelic Layer" przyjmuje wszystko ze spokojem, obiektywnie ocenia sytuację^^

Kamui - the last but not least^^ Zabawny i szczery aĹź do bĂłlu - Shin-chan Nohara ^O^

Nom, that's all folks^^

Ale długi post..... Wink
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits