Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Niebieska_Lain
Temat postu:   PostWysłany: 15-10-2005 - 19:09
M?odsza elita forum
M?odsza elita forum

Dołączył/a: 15-10-2005

Jestem tu nowa i jak na ka?de grzeczne(buahahaha) dziecko przysta?o postanowi?am si? przywita?.No wi?c witam wszystkich serdecznie (heh,chyba wypada?oby powiedziec co? o sobie,tak??)No wi?c jestem z Gliwic,uwielbiam Yoshitoshiego Abe,Rammstein,Iron Maiden,RPGi,drowy-magów,konwenty i Salvadora Dalego.To chyba tyle z ciekawszych rzeczy ^__^

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ThondorOffline
12 Temat postu:   PostWysłany: 25-10-2005 - 21:19
M?odsza elita forum
M?odsza elita forum

Dołączył/a: 25-10-2005

Status: Offline
Cze??! Mam dziewi?tna?cie lat, mieszkam i studiuj? w Bydgoszczy. Interesuj? si? oczywi?cie kultur? Japonii, mang? & anime, a tak?e przedmiotami ?cis?ymi, informatyk?, histori?, oraz dobr? ksi??k?.
Przesy?am sedeczne pozdrowienia wszystkim cz?onkom tego wspania?ego forum.Razz

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger  
IchoshiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 26-10-2005 - 20:59
Debiutant
Debiutant

Dołączył/a: 26-10-2005

Jestem Piotr mam 14 lat . Moje ulubione Anime to Dragon , za? Manga to wspania?y ,, Naruto"

GaaraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 28-10-2005 - 19:34
Czytelnik
Czytelnik

Dołączył/a: 21-10-2005

Witam witam(oklasków nie trzeba a pan w ró?owym sweterku mo?e ju? usi???)
ja jakos ten temat omino?em szerokiem pó??ukiem i sie ju? zd??y? wa?mo?? Gaara tu rozgo?ci?Very Happy ale jestem grzeczny(pomijaj?c fakt ?e jestem op?tany przez misie Kawaii)
a Wi?c:
Imi?:Patryk
Nazwisko:---------
Pseudo:Owca(ze szko?y itp.),Owcash,Tsukasa,Ninotachi,Gaara(internetowe)
Zainteresowania:Japonia,Anime,Manga,MMoRPG,Internet,Informatyka-Komputery-Gry,W?dkarstwo,Gadanie na gg,obijanie sie ca?y dzie?,robienie fajnych rzeczy z fajnymi lud?mi^^modelkarstwo,uczestniczenie w ró?nych klubach,imprezy klubowe i turnieje.
Czego nie lubie:przegrywa?
Co lubie:Pizza,Spaghetti,Filmy
Pasja:szukanie fajnych ludzi w necie,wcielanie ich do gg,zakumplowywanie si?,robienie fajnych rzeczy^^(nie kojarzy? z macaniem sie,smyrnaiem i innymi takimi)
opis mojej skromnej osoby By Gaara
--------------------------------------
w razie pyta?:
dzwoni?:numer dost?pny na PW^^
e-mail:owcash@interia.pl
gg:2754450(ca?y czas ''niewidoczny'') wali? na gg:D

I say,have a nice day!

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
LinDOffline
Temat postu:   PostWysłany: 05-11-2005 - 22:08
Pisarz
Pisarz

Dołączył/a: 05-11-2005

Cz???!
Jestem Micha? vel. Lindwurm Drache, w skrócie LinD Cool .
Moje zainteresowania: RPG, cRPG, Fallout's, Manga i Anime.
Moj? pasja jest ogl?danie eksplozji #Onfire , a tak?e koniec ?wiata, a jak nadejdzie, to przynajmniej b?dzie co ogl?da? Smile .
Ulubione anime to: Cowboy Bebop, Akira, Kiddy Grade.
Ulubiona manga: GUNM, GTO, Miecz Nie?miertelnego i Akira.
Hmm, no i witam wszystkich serdecznie Very Happy

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
madziaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-11-2005 - 13:18
Czytelnik
Czytelnik

Dołączył/a: 29-08-2005

Ja tez sie nie przedstawialam a jestem tu od jakiegos czasu =] jakos tak wyszlo^^
Mam na imie Magda i mam cale 15 latek Smile Slucham LP, SOAD, HIM-u i innych takich podobnych mniej lub bardziej^^ Ogolnie wszystkeigo co mni sie spodoba Smile
Moja ulubiona manga to KKJ, Chobits i Brzoskwinia
a anime Czarodziejka z ksiezyca Twisted Evil
i nie wiem co tu jeszcze napisac bo mi nie przychodzi tak nic do glowy ^^
jak cos to walic na gg: 1144469
i to by bylo na tyle...<LOL>

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
PastorOffline
Temat postu: Hej  PostWysłany: 25-11-2005 - 11:07
Debiutant
Debiutant

Dołączył/a: 25-11-2005

WAAAAAAAAAZZZZZZZZZZZZUUUUUUUUUUUUP!!!! wszystkim ja tu nowy od dzis tu jestem to ja i tylko ja Czarny Pastor b?dz kud?aty na mnie muwia niewiem co walic ogulnie walne tak hehehe 17 lat wariat hehehe lubie rege, dance mmorpg i kocham strategie!!! manga i anime interesuje sie od kilkunastu lat a zreszta was to i tak nieobchodzi koleiny jelen do zapychania forum hehehe i smiecenia na nim i tyle

KamuiShiro
Temat postu:   PostWysłany: 26-11-2005 - 17:03
Czytelnik
Czytelnik

Dołączył/a: 26-11-2005

Dzie? dobry!! :]

Przyszed?em tu troch? przypadkowo, ale my?l?, ?e si? zadomowi? ^_^ niektórych z Was troch? znam. Mog? zdradzi? dalszy ci?g "X Clampa" (mojej ukochanej od lat mangi i anime): Kamui, po ca?kowitym zniszczeniu Tokio, ukrywa si? we Wroc?awiu (bo w Polsce jest spokojnie) i w?a?nie zda? na anglistyk? (bo inne zaj?cia s? po polsku, a on jeszcze nie rozumie ;] ), a w chwili obecnej pisze tego posta i t?skni za dawnym Fuum? i Kotori-chan Rolling Eyes

Ulubione mangi: X Clamp, Tokyo Babylon, Ranma 1/2, Gundam Wing Laughing , Mars

Ulubione anime: X, Ranma 1/2, Utena. The Adolescence, Elfenlied, Gravitation i takie tam jeszcze ró?ne, ?mieszne Razz

Poza m&a interesuje si? muzyk? - g?ównie pop, lata 80-te i klasyczna - chemi?, literatur? - zw?aszcza dzieci?co-m?odzie?ow?, ubraniami, haftem krzy?ykowym, dla równowagi dodam miniaturki samochodzików, no a tak oficjalnie to ratowaniem Ziemi Very Happy

Pozdrawiam Was wszystkich i mam nadziej?, ?e nei bed? si? du?o k?óci? Wink

Yachiru-chanOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-12-2005 - 22:35
Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył/a: 01-12-2005

Widz? chii widz?... xP
No wi?c....eto....
imi?: Ola #Evil Bat
pseudo: Yachiru xP
ulubione anime: Bleach, Fruits Basket
...tyle xP
P.S. nie zn?ca? si? nad zwierz?tami prosz? xP Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
kateOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-12-2005 - 12:53
M?odsza elita forum
M?odsza elita forum

Dołączył/a: 25-12-2005

co by nie by?o, ?em wyrodna, to siem chcia?a przywita? ze wszystkimi....troch? czasu mi to zaj??o, ale wa?ne ?e odpowiednie kroki ju? podj??am Smile

nie b?dzie to zaskoczeniem je?li naskrobi?, ?e uwielbiam m&a, poszczególnych tytu?ów wymienia? mi si? nie chce bo jest ich sporo:P

posiadam psa zawa?owca, który, gdy tylko kichnie, przyprawia mnie o zawa? bo zaczynam my?le?, ?e mi zdycha Sad jego tajn? broni? jest oddech i doskona?a?y kamufla? (zlewa mi si? z dywanem, dlatego cz?sto jest nadeptywany:P)
wiek cudowny bo 21 latek Smile
przynale?no?? do zacnej i cenionej we Wroc?awiu grupy 071 Dancing
siem stara? b?d? by regularnie postowa?, ale znaj?c swoje szcz??cie, za bardzo wychodzi? mi to nie b?dzie...
innymi s?owy...ogromne Witam Wink

TarjeiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 31-12-2005 - 16:43
Debiutant
Debiutant

Dołączył/a: 31-12-2005

Witam Wszystkich userów i adminów i modów tego forum. Jak to z nowymi u?ytkownikami bywa, musz? si? przywita?. Otó?, nazywam si? Damian ,mam nieca?e 16 lat (urodziny w marcu). Od 10 lat czytam mange i ogl?dam anime. W domu ju? ma?a kolekcja sie zebra?a ^^ Jestem uwazany za fanatyka nowoczesnych mang oraz anime ,czytam spoooro ksi??ek i ogl?dam du?o filmów. Moje ulubione tytu?y jak nazw? grup muzycznych zostawi? dla siebie Wink Wraz z moim do??czeniem do was witam nowy rok, oby ten nowy by? dla tego forum pomy?lny. - Tar

LoanaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-01-2006 - 23:24
Pisarz
Pisarz

Dołączył/a: 01-01-2006

Witam wszystkich!
Aby si? specjalnie nie wybija? z mojej ukochanej grupy fanzinowej równie? postanowi?am do??czy? do grona forumowiczów.
Krótka notka o sobie: na imi? mam Joanna, wiek - oczywi?cie 18 lat (ale nie pamietam, który ju? raz Razz), zawód wykonywany i jednocze?nie z wyboru - ksi?gowa, oprócz tego jestem studentk? szacownej uczelni jak? jest Akademia Ekonomiczna we Wroc?awiu (na któr? ucz?szcza równie? Kate, tylko zapomnia?a o tym napisa?). Oczywi?cie jestem fank? (je?li tylko mam czas Razz) mangi i anime, oprócz tego lubi? ksi??ki, robótki r?czne i moje rybki Smile. Jestem cz?onkiem wroc?awskiej grupy 071 Smile.
Pisa? b?d? pewnie rzadko, ale postaram si? co jaki? czas odezwa?. Pozdrawiam serdecznie wszystkich!!!

KahlanOffline
7 Temat postu:   PostWysłany: 04-01-2006 - 19:03
Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył/a: 04-01-2006

Witam Mam na imie Kama i 17 latek.
Manga i anime interesuje sie od niedawna.Chcialabym dzieki temu forum czegos wiecej sie dowiedziec.
Najbardziej lubie fantasy mange.
Mam nadzieje ze znajdzie sie ktos kto mimo moich duzych brakow pogada ze mna o tym i owym:)

LordDragonOffline
Temat postu:   PostWysłany: 26-01-2006 - 22:27
Debiutant
Debiutant

Dołączył/a: 25-01-2006

Cze?? wszystkim! Jestem siedemnastoletnim Warszawiakiem oraz fanem m&a i ogólnie wszystkiego co japo?skie. Mam nadziej? ?e si? jako? dogadamy. Pozdrawiam wszystkich.

xellos89Offline
Temat postu:   PostWysłany: 26-03-2006 - 21:02
Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył/a: 24-03-2006

Cze?? wszystkim, jestem ?wie?utko upieczonym u?ytkownikiem tego forum i chcialem si? z wszystkimi przywita?. Mam 17 lat i interesuje si? emulacj? oraz gr? na gitarze. Manga i Anime ciekawily mnie ju? od dawne ale jakos ma?o si? w to anga?owa?em. Teraz postanowilem bardziej si? zaj?c tym co tak naprawd? bardzo lubi?. xellos89 to moja zast?pcza ksywka moja prawdziwa to Xeros lub czasami spotykany jako Xeo. Mo?e ktos mnie zna ale w to watpie.

Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat