Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Ankieta
Najlepsza kobieca postać w LH?
Haruka
6%
 6%  [ 1 ]
Kanako
0%
 0%  [ 0 ]
Mei
0%
 0%  [ 0 ]
Mitsune
6%
 6%  [ 1 ]
Motoko
6%
 6%  [ 1 ]
Otohime
0%
 0%  [ 0 ]
Naru
43%
 43%  [ 7 ]
Sarah
0%
 0%  [ 0 ]
Shinobu
25%
 25%  [ 4 ]
Su
12%
 12%  [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 16


Autor Wiadomość
LynarOffline
Temat postu: Love Hina forever!  PostWysłany: 30-09-2004 - 16:10
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 27-09-2004



Status: Offline
Pewnie wielu się zbulwersuje, bo przecież gdzieś w ciemnych odmętach forum jest temat poświęcony temu wspaniałemu anime. Ja jednak nie zauważyłem tam żadnej ciekawej dyskusji, ani opinii. Zatem mam nadzieję, że zmieni się to ;]
Nie jestem fanem anime. Uwielbiam LH, ale nie śmiem się nazywać fanem M&A, gdyż po prostu nie mam w tym doświadczenia, nie oglądałem tyle tego - ale LH niemal jednym tchem oglądnąłem prawie wszystkie odcinki. Poza tym Christmas Special był pierwszym filmem, na którym tak naprawdę płakałem - prawda, czasem coś mnie wzruszyło - np. Pasja, ale nigdy tak naprawdę nie płakałem oglądając film.

Tak więc - moim zdaniem - może i Love Hina to telenowela dla dorastających chłopców, ale ja ją uwielbiam. Jest piękna, wciągająca, romantyczna i - przede wszystkim - przezabawna. Bohaterowie - wszyscy, chyba bez wyjątku, są wręcz powalający. Nawet nie ma sensu wymieniać.
Dla mnie 10/10. Może i gdybym oglądał więcej anime, ocena by spadła może o 2, ale LH pozostanie dla mnie na wieki kultowe.

Tak a propo ankiety - ja uwielbiam Shinobu. Jest śliczna, a jej zszokowanie niektórymi rzeczami jest iście komiczne ;] Poza tym mógłbym wymienić wszystkie inne panie, ale na wyróżnienie zasłużyły jeszcze Motoko, Mei (te demoniczne spojrzenie...) i może jeszcze Mitsune.

I kończąc ten przydługi post spytam się, czy planowane są jeszcze kolejne odcinki LH.


Ostatnio zmieniony przez Lynar dnia 30-09-2004 - 16:50, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SheitanOffline
Temat postu: Love Hina forever!  PostWysłany: 30-09-2004 - 16:18
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 19-07-2003



Status: Offline
myslalem ze jest Kitsune, a nie Mitsune, no ale chyba czlowiek sie uczy cale zycie Smile Co moge dodac, pierwsze dobre anime jakie obejrzalem-komedia ash milo i pierwowzor dla wszystkich innych pochodnych serii z naru kick, meskim fajtlapa, i stadzie lasek, ktore go otaczaja.

_________________
I really should get a decent signature
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu: Love Hina forever!  PostWysłany: 30-09-2004 - 16:23
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Mitsune Konno, ale ze z niej lisica, to ma ksywke Kitsune Smile

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
LynarOffline
Temat postu: Love Hina forever!  PostWysłany: 30-09-2004 - 16:49
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 27-09-2004



Status: Offline
Dokładnie tak, każdy ją nazywa wedle gustu ;] Zapomniałem jeszcze wspomnieć o Otohime, też super zabawna postać.

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
BunnyOffline
Temat postu: Love Hina forever!  PostWysłany: 30-09-2004 - 19:38
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 19-10-2003



Status: Offline
taaa.. kiedyś strone robiliśmy z forem internetowym o love hina, no ale jakoś to się rozsypało Smile
mange teraz wydaje waneko, jaka była afera i batalia pomiędzy love hiną a paradise kissem Smile no a piątego tomu coś nie dają

która panna? wszystkie chyba z wyjątkiem kaolii - każda ma w sobie coś wspaniałego i ujmującego motoko tą cnote i buźke jak się czerwieni, shinobu to w ogóle Smile niewinna jak anioł, otohime za bezpośredniość w kontaktach międzyludzkich i zamiłowanie do alkoholu Smile kitsune jeszcze raz za zamiłowanie alkoholu i głos [ajak] naru za bajer-okularki ala mel gibson i haruka za dojrzałość i fajke w ustach Smile nie można się zdecydować, ale postawiony pod mur chyba wybrałbym shinobu [nie że jestem pedofil czy coś]

_________________
Let's be together kaorin
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KellyOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-10-2004 - 10:49
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 22-02-2003

Skąd: Wrocław

Status: Offline
Najpierw Narusegawa, potem Shinobu. Gdybyż Shinobu miała trochę więcej latek, natomiast teraz mozna sobie tylko wyobrażać, jaki będzie z niej cukiereczek, kiedy wydorośleje. Także lubię Love Hina, które zajmuje u mnie pierwsze miejsce wśród anime (wprawdzie eqs equo). Natomiast zestaw panienek jest dobrany idealnie. Uzupełniaja się i zasadniczo brak którejkolwiek sprawiłby, ze byłby "Love Hina" zupełnie innym cyklem. Tymczasem mi sie podoba właśnie takim jakim jest. Zaś co do kontynuacji, słyszałem, że istnieje oprócz 25 odcinków standardowych, dwóch filmów oraz 3 again jeszcze jeden, jednak spotkałem się z tym tylko w jednym miejscu na sieci. Ponadto nie wiem, czy to rzeczywiscie cos dodatkowego, czy tez pomysł fanów, którzy chcieli jakoś pociągnąć dalej przygody Naru i Keitaro. Zresztą, mozliwe, ze to plotka.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
LynarOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-10-2004 - 13:52
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 27-09-2004



Status: Offline
Cóż, nie tylko o wygląd chodzi. A Shinobu jest super właśnie młodziutka. I już na pewno nie pedofil ze mnie, bo ona jest tylko rok ode mnie młodsza Wink Naru też lubię, ale ona rzadko się czymś wyróżnia, nie podoba mi się też jak za każdym razem musi poturbować biednego Keitaro za byle przypadek. Oprócz tego jedną z niewielu rzeczy, które mi się w LH nie podobają, jest to, że za każdym razem, gdy Keitaro upadnie/potknie się wiadomo już co się stanie ;]

Co do innych odcinków - jest niby Final Selection, mam go nawet (ściągnął się zamiast Spring Special), ale to tylko jakby przypomnienie, przedstawienie postaci. Nawet pisał ktoś o nim na tymże forum. A mi po prostu żal, że nie będzie następnych odcinków. Żałuję też, że większość oglądnąłem naraz, a choć po raz -enty będę LH oglądał, nie wpłynie to na mnie tak, jak za pierwszym razem.

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kjabolOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-10-2004 - 16:58
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 13-05-2004

Skąd: Eternal

Status: Offline
ja bede monotematyczny i wybieram Narusegawe, ze wzgledu na jej mordercze dla keitaro ciosy. Generalnie jest to moja ulubiona seria, którą moge oglądac miliony razy i czytać mange miliony razy rowniez.

_________________
ZGMF-X20A S-Freedom = ZAFT [ Zodiac Alliance of Freedom Treaty] Generation Unsubdued Nuclear Drive Assault Module Maneuver Fighter - X20A Strike-Freedom
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
yasiu777
Temat postu:   PostWysłany: 03-10-2004 - 17:31
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 08-08-2004

Skąd: 127.0.0.1

A ja jednak wole Motoko - podoba mi się jej wstydliwość i te rumieńce, zresztą wogule jest fajna,druga Haruka za to że nie jest w gorącej wodzie kompana jak reszta ferajny, zupełnie podobna do mnie z charakteru i trzecia Shinobu fajna lala, "egzekfo" z Kitsune za jej humor i zamiłowanie do alkoholu sic!, po nim zawsze na zwariowane pomysły wpada hehehe zupełnie jak moi kumple. A na szarym końcu niestety Naru i Su. Naru za prawe ( i lewe) sierpowe i wogule za to że nie jest kobietą a Su za jej kopniaki i to że mi się niepodoba, jest za bardzo fantastyczna i ten głupi żółw po co on potrzebny !?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SheitanOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-10-2004 - 18:35
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 19-07-2003



Status: Offline
dla mnie rzadzi Kitsune, za jej "liskowatosc" Smile, natomiast Naru zdziebko zawsze mnie irytowala

_________________
I really should get a decent signature
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ConRedOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-01-2006 - 19:24
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 06-01-2006

Skąd: Trzeci karton od lewej

Status: Offline
ja tam wolę Su, a zwłaszcza jej utalentowane muzycznie dorosłe alter ego
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ThondorOffline
Temat postu:   PostWysłany: 25-01-2006 - 00:33
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 25-10-2005

Skąd: Bydgoszcz

Status: Offline
A ja ciągle nie mogę się zdecydować. Sad
U mnie z miejsca odpada Haruka, Mitsune i Sue, ale z pozostałych już ciężko mi wybrać. Poczekam jeszcze.

_________________
Many that live deserve death. And some that die deserve life. Can you give it to them?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
iLLiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 25-01-2006 - 06:32
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 15-01-2006

Skąd: Legnica

Status: Offline
E tam ja bym tam chciał jakis nowy Movie LH z zakonczeniem jak w mandze Smile.

_________________

Which character are you test by Naruto - Kun.com
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Refresh
Temat postu:   PostWysłany: 25-01-2006 - 10:55
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 14-09-2005



Zkaończenia mangi jeszcze nie znam więc nie mogę się wyrazić.
A z osób wybrałem Shinonu Wink

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ConRedOffline
Temat postu:   PostWysłany: 25-01-2006 - 13:23
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 06-01-2006

Skąd: Trzeci karton od lewej

Status: Offline
trzeba przyznać że męskie postacie w love hina w OAV love hina Again mają twarze troche żenskie
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits