Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Krzych AyanamiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-03-2005 - 19:28
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 21-02-2003



Status: Offline
A yesy zrobili 24 odcinek. Bardzo szybko się ze wszystkim uwineli.

To się już mogło Magnus tak dla Mai skończyć... Ale już nie może...
I cóż... Na jej miejscu zacząłbym się poważnie zastanawiać, czy nie kupić w sklepie żyletki, albo noża modelarskiego i nie po eksperymentować na żyłach.. To się dla niej nie może dobrze skończyć i nie wiem czy jest sens się kurczowo życia trzymać...


Ostatnio zmieniony przez Krzych Ayanami dnia 19-03-2005 - 22:07, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kjabolOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-03-2005 - 21:49
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 13-05-2004

Skąd: Eternal

Status: Offline
i static suby wypusciły 24 epizod

_________________
ZGMF-X20A S-Freedom = ZAFT [ Zodiac Alliance of Freedom Treaty] Generation Unsubdued Nuclear Drive Assault Module Maneuver Fighter - X20A Strike-Freedom
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-03-2005 - 23:25
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
szczerze to nie mam zielonego pojęcia jakie zakończenie było by najlepsze... happy end zepsułby serie ale za to nazwijmy to "dead end" też nie pasowałby... muszą to jakoś dobrze zakończyć... trzy panie moim zdaniem zostaną (czytaj przezyją) bo są najczęściej pokazywane w openingu i endingu Wink

no i najlepsza postać wróciła Very Happy nie wiem czasmu ale podoba mi się postać Miyu... ten chłód jej ma coś w sobie, ten brak emocji i w ogóle... ciekaw jestem kogo ona wykończy...

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 19-03-2005 - 23:59
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

ja z moim super torrentem zatrzymałam się na odcinku 18 i chyba słusznie, bo z waszych opisów wynika, że kolejne to jakaś krwawa jadka i ogólna psychodelka... nie cierpię serii, które się źle kończą

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 20-03-2005 - 00:03
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
no krwawa to ona nie jest az tak w sumie bo jeszcze nikt nie został zabity z ludzi (tylko pare osób znikneło) ale jednak polecam zgranie serii bo niby lekka psychodelka jest ale za to jednak w dobrym stylu Wink

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 20-03-2005 - 00:05
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

poczekam aż obejrzycie do końca i powiecie czy dobrze się skończyło...

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krzych AyanamiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 20-03-2005 - 01:09
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 21-02-2003



Status: Offline
Nie sugerowałbym się edingiem i intrem. W końcu w tym drugim występuje też sporo postaci, które już nie żyją.
Zaś co do kolejnych walk... Wydaje mi się, że Natsuki pozwoli się pokonać, aby powstrzymać w końcu swoją kochankę.
Zaś Miyu zajmie się lalką.

_________________
Braki w sprzęcie? A co to takiego? Idziesz do najbliższej arabskiej chałupy, dajesz gospodarzowi w ryj i on uprzejmie otwiera piwnicę pytając: C3? F1? AK-47?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MarmoOOffline
Temat postu:   PostWysłany: 20-03-2005 - 09:56
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 27-10-2004



Status: Offline
Natsuki jest w o tyle tragicznej sytuacji, że w zasadzie nie ma żadnych możliwości wyboru - pokona Shizuru - umiera, "podłoży się" Shizuru - umiera, a Mai nie będzie w stanie nic zrobić, nawet gdyby mogła to zwyciężając i tak zabiłaby Natsuki. Ciekawi mnie jedno, czy jeśli Hime ginie - (nie jej "dziecko"), to jej "taisetsuna no hito" też umiera... Jeśli Shizuru w jakiś sposób "zawiedzie" prawdopodobnym jest, że "braciszek" wyda wyrok także na Natsuki. Zastanawiam się jak się Mikoto wówczas zachowa... Nie należy zapominać też o Miyu... qrde, szkoda, że to ostatnie epizody już Sad.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krzych AyanamiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 20-03-2005 - 10:17
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 21-02-2003



Status: Offline
Wydaje mi się, że Natsuki patrzy już na sprawę inaczej. Kocha Shizuru i bardzo jej na niej zależy... Ale ona ją zgwałciła i zmieniła się w ludzkiego upiora. Powołuje się na jej dobro, na chęć jej ochrony - ale robi wszystko to czego Natsuki nie chciałaby, żeby robiła.
Nie wiem, czy zastanawiała się nad tym jak kochaną osobę powstrzymać. Nie wydaje mi się zresztą, żeby one ze sobą walczyły. Zbyt im na sobie nawzajem zależy, żeby zrobiły sobie krzywdę.

_________________
Braki w sprzęcie? A co to takiego? Idziesz do najbliższej arabskiej chałupy, dajesz gospodarzowi w ryj i on uprzejmie otwiera piwnicę pytając: C3? F1? AK-47?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KellyOffline
Temat postu:   PostWysłany: 20-03-2005 - 10:34
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 22-02-2003

Skąd: Wrocław

Status: Offline
Wobec tego cóż, może kiepski koniec byłby klimatyczny, ale i tak stawiam na Tate i Mai. Wolę, kiedy wszystko wraca do normy.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MarmoOOffline
Temat postu:   PostWysłany: 20-03-2005 - 10:44
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 27-10-2004



Status: Offline
Moim zdaniem właśnie o to chodzi, scena w której Shizuru żegna się z Natsuki - "czekaj na mnie ponieważ jesteś tylko moja" (czy jakoś tak), uważam, że Shizuru pragnie "odejść" razem z Natsuki i zmusi ją do walki, czy ona tego będzie chciała, czy nie. No, nie mówiąc o tym, że z zapowiedzi następnego epizodu wynika, że Mai i Natsuki dosyć się do siebie zbliżą, a wygląda na to, że charakter Shizuru jaki dotychczas znaliśmy z serii jest tylko maską, pod którą kryje się osoba mściwa i zawzięta. Ona kocha Natsuki całą sobą - wszystkim co ma, ale kocha miłością zaborczą - miłością sadystyczną, która chce uczynić obiekt swojej miłości w pełni sobie poddanym, całkowicie nim zawładnąć - właśnie ta scena gwałtu pokazuje, że dla Shizuru nie jest najważniejsze szczęście Natsuki, ale jej "posiadanie".
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 20-03-2005 - 11:12
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
Epizod 24:

NIEEEE!!!!!!!!!!!! sorki za wrzask ale to nie mogło sie tak stać.... tutaj już nie ma jak obstawiać jak to sie skończy... co jak co ale ta osoba miała żyć ... a tu nagle... no nie no tak nie powinno być... przepraszam za nieskładne myśli ale jestem świerzo po 24 i powiem że ta seria jest straszna... co jak co ale to jest psychodela... walić to "przeznaczenie HiME" ja chce happy endu a nie kurcze dead endu... ta seria jest powalona... oni sie wszyscy mordują nawzajem... błaaaaa

ale przynajmniej trochę sie rozjaśniło jeżeli chodzi o braciszka Mai i Mikoto... wiadomo juz dlaczego Mai sie powstrzymała wtedy...

w tej serii za dużo jest pytań "dlaczego?" to jest denerwujące ale sprawia że tej serii tak łatwo się nie zapomni Wink

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 20-03-2005 - 11:53
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

to był ostatni odcinek?

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krzych AyanamiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 20-03-2005 - 13:30
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 21-02-2003



Status: Offline
Nie. Będą jeszcze dwa.

Może jak to się skończy to odśpiewamy "Too much love will kill you" Magnus? Do serii pasuje jak ulał..

_________________
Braki w sprzęcie? A co to takiego? Idziesz do najbliższej arabskiej chałupy, dajesz gospodarzowi w ryj i on uprzejmie otwiera piwnicę pytając: C3? F1? AK-47?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
CaliOffline
Temat postu:   PostWysłany: 20-03-2005 - 15:51
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 11-05-2004



Status: Offline
hmm czy dobrze rozumiem te "hime" moge wzywac swoje "pokemony" gdy jest ktos kogo daza uczuciem ,a jesli taki pokemon ginie to osoba ta tez ginie ( mam na mysli ta ktora te hime kochaja ). Wracajac do mojego posta ,Jak teraz ta ruda przywola swojego smoka ? i jak natsuki ( chyba tak sie nazywa ) przywolala durana czy jak mu tam ... Surprised

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits