Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci Zobacz następny temat
Autor Wiadomo¶ć
Krzych AyanamiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-12-2004 - 22:23
Pisarz
Pisarz


Doł±czył/a: 21-02-2003



Status: Offline
Wiesz... Na próbę obejrzałem sobie School Rumble. Tytuł poszedł w cholere bo to same gagi. Jeden po drugim. Historii prawie nie ma.

Futakoi ? Zawartość cukru w cukrze sprawie, że zęby bolą. Po za tym postacie są denne, a o historii nie ma co wspominać.

Love Love? - jeden gostek, pare lasek i wybujała wyobraźnia. Shift+delete.

Akane Maniax? - jakiś świr który ma problemy z panną, która nie jest mu przychylna. Paszoł won.

Rozen Maiden obejrzałem trailer i uznałem, że to nie dla mnie.

W Wish zaczyna mnie nieco wnerwiać. Chyba sobie daruje.

Genshinken - historie o fananch mnie nie interesujÄ….

Do Gundam Seed'a nie mam jakoĹ› przekonania.

Gauken Alice - dziewczynka szukająca przyjaciólki. Zdołałem obejrzeć większą część piewszeo odcinka, zanim wywaliłem.



Mai-HiME nie jest pozycją najwyższych lotów, ale w porównaniu do tego całego animowanego śmiecia zdecydowanie wybija się na plus. Sympatyczne i różnorodne postacie, zgrabnie poprowadzona akcja... Jako tytuł rozrywkowy sprawdza się bardzo dobrze.

Jest jeszcze Grenadier, który też jest całkiem niezły.

Przynajmniej tak to teraz widzÄ™...

_________________
Braki w sprzęcie? A co to takiego? Idziesz do najbliższej arabskiej chałupy, dajesz gospodarzowi w ryj i on uprzejmie otwiera piwnicę pytając: C3? F1? AK-47?
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
CaliOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-12-2004 - 23:04
Pisarz
Pisarz


Doł±czył/a: 11-05-2004



Status: Offline
A co myslisz o "To heart remember my memories" ,"SunaBouzu" ,"Yakitate Japan" ,"Kannaduki no Miko" ,"Final ApproachÄ™ ,"Beet the Vandel Buster" i "Bleach"

powracajac do tematu 9 odcienek był fajny ,szkoda tylko ,że nie poruszyli tematu Akane i raczej ta bohaterka sie juz nie pojawi a szkoda Sad

_________________
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krzych AyanamiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-12-2004 - 23:25
Pisarz
Pisarz


Doł±czył/a: 21-02-2003



Status: Offline
Final Approche widziałem. Nie powiem, lubię tytuły gdzie jest dużo laseczek. Ale przeczytałem "nie lubisz jej, ale nawet nie próbujesz jej poznać" to wymiękłem. A jeszcze "czy akceptcja tego wyboru nie jest moim wyborem"... Za dużo dydaktyzmu, za dużo słodyczy,do tego faceci w czerni... Jak dla jest to niejadalne.

Kannaduki no Miko mam ale na razie zatrzymałem się na drugim epizodzie i musze zobaczyć resztę. Nie wiem jak to się teraz przedstawia.

O Bleach coś mi się tam obiło o uszy, ale nie znam mangi więc jak sądze nic w tym tytule dla siebie nie znajdę. O reszcie nic nie wiem.


Co do Akane... Zwróć uwagę, że wątek brata Mitoko cały czas się pojawia. Nie zniknął ot tak. Dlatego podejrzewam, że Akane - jesli żyje, a nie powiesiła się na przykład - w ten czy inny sposób jeszcze wróci.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-12-2004 - 08:01
Elita forum
Elita forum


Doł±czył/a: 30-09-2002

Sk±d: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Love Love jest fajne...
"Jeden gostek" świetnie ilustruje wiekszość mężczyzn
a pozatym serial ma dośc ciekawe podejście do pewnych kwestii...
Dlatego teĹĽ polecam obejrzenie epu numer 2 przed skasowaniem.
Zwlaszcza kiedy nastepuje typowa dla tego typu anime rozmowa o tym
"Jakie są w rzeczywistości?"
chlopak mysli do ostatniego slowa ĹĽe mowa o piersiach, dziewczyna zaĹ› mĂłwi o swoich wystepach.
Wiem jak to o mnie świadczy ale w wielu animcach które miaem przyjemność obejrzeć dotąd zwykle
to pytanie prowadzilo do rozmĂłw o rozmiarze miseczek i innych szczegĂłlĂłw fizjologicznych.

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 02-12-2004 - 09:40
Moderator
Moderator


Doł±czył/a: 26-08-2002

Sk±d: Warszawa

chłopaki, ale jest temat o seriach tej jesieni plus oddzielne tematy do tych serii, więc dyskusja tu to a. offtop, b. nie wszyscy sie do niej włączą.

Nicon napisał/a:
Jezeli chodzi o mnie to ten tytuł to zwykła strata czasu to anime to nic więcej niz nastepne walki pokemonów z prostacką linią scenariusza z przeciętną kreską i słabą muzyką...ale to moje zdanie Twisted Evil

co do tak ostrego potraktowania My-Hime - oczywiście Twoje zdanie szanuję, ale porównanie tej serii do Pokemonów to chyba przegięcie. mnie kreska akurat się podoba, ale nad tym chyba nie ma sensu dyskutować. jedyne podobieństwo jakie zauważyłam miedzy tymi seriami to motyw walki i nic więcej. Pokemony są monotonne, przesłodzone i bardzo dwuwymiarowe, każdy odcinek realizuje ten sam schemat. My-Hime ma wiele wątków, dużo różnorodnych bohaterów - to raczej nowość plus podoba mi się, że są nie tylko 3 Hime, ale dużo więcej; tajemnice, które nie są wcale oczywiste; interesujące wątki romantyczne - Tate i Mai są bardzo fajną parą. Nie wiem dlaczego uważasz scenariusz za prostacki - zgadzam się z Krzychem: Spirited Away to to nie jest, ale nie pretenduje do tego, żeby nim być.

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-12-2004 - 13:41
Moderator
Moderator


Doł±czył/a: 21-10-2002



Status: Offline
Nicon... hehe zgadza siÄ™ to tylko twoje zdanie Wink

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KellyOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-12-2004 - 21:14
MĹ‚odsza elita forum
MĹ‚odsza elita forum


Doł±czył/a: 22-02-2003

Sk±d: WrocĹ‚aw

Status: Offline
Jednemu może się to kojarzyć z Pokemonami, innemu z Dragon Ballem, jeszcze innemu może przynosić na myśl jakiś inny tytuł. Jednakże śmiem przypuszczać, ze w zdecydowanej większości raczej nikt nie będzie miał wątpliwości, że Mai Hime ma z powyższymi niewiele wspólnego. Według mnie tytuł jest bardzo dobry, na 9 odcinków zwalony jest tylko jeden, wiadomo który. Jest tajemnica, jest napięcie, niezła muzyka i śliczna kreska. Także akcja nie jest prymitywna, chociaż jakąś super koncepcją się nie wyróżnia. Jest to dobry serial akcji z wątkami romansowymi, science fiction, komediowymi etc. Czego chcieć więcej? Chyba, że ktoś po prostu nie lubi takiego gatunku, wtedy oczywiście wiadomo, że takie cos mu nie przypasuje.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krzych AyanamiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-12-2004 - 21:25
Pisarz
Pisarz


Doł±czył/a: 21-02-2003



Status: Offline
nika -> Może głupie pytanie... Ale czy Mai, albo Tate uważają się za parę? Bo jakoś nic podobnego nie zauważyłem. Owszem spotkali się na statku i Tate zwrócił tam na nią uwagę... Ale własciwie nie miało to żadnego ciągu dalszego. Mai zaopiekowała się Mikoto, no i ma na głowie brata - i są to wszyscy ważni dla niej ludzie.

Owszem Tate jest może zazdrosny... Ale w tym tempie to raczej Reito zdobędzie jej względy, zresztą wydaje mi się ciekawszą postacią.

_________________
Braki w sprzęcie? A co to takiego? Idziesz do najbliższej arabskiej chałupy, dajesz gospodarzowi w ryj i on uprzejmie otwiera piwnicę pytając: C3? F1? AK-47?
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-12-2004 - 22:44
Moderator
Moderator


Doł±czył/a: 21-10-2002



Status: Offline
właśnie nadrobiłem odcinki bo miałem 2 w plecy i powiem że zaczyna to powoli mnie to wkręcać... ambitne to to nie jest aż tak ale wciąga Wink co do 8 epka to był smutny jakoś odstawał od klimatu serii bo był za poważny choć przyznam że to jeden z najlepszych odcinków... dziewiątka była spoko... tylko ta mała mnie wkurza ("siostrzyczka" Tate)... no i niebiesko włosa kolażanka hmmm kim bądź czym ona jest??

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 03-12-2004 - 19:57
Moderator
Moderator


Doł±czył/a: 26-08-2002

Sk±d: Warszawa

Krzychu, może i Mai i Tate nie są parą, ale bez wątpienia coś między nimi iskrzy - na pewno nie ma tego między Mai i jej przystojnym senpaiem, który zaczął zabiegać o jej względy. co do kompleksów bratersko-siostrzanych... to sa odchyłki i chyba twórcy serii też tak to traktują - troszkę jak w Onegai Twins.

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KellyOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-12-2004 - 20:57
MĹ‚odsza elita forum
MĹ‚odsza elita forum


Doł±czył/a: 22-02-2003

Sk±d: WrocĹ‚aw

Status: Offline
Kibicuję owej parce. Obydwoje coś czują do siebie. Inna rzecz, czy, jezeli rzeczywiscie planowane jest tylko 13 odcinków, cokolwiek sie rozwiąże, przypuszczam bowiem, że całkim mozliwe, że pojawi się kontynuacja.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kjabolOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-12-2004 - 21:45
Pisarz
Pisarz


Doł±czył/a: 13-05-2004

Sk±d: Eternal

Status: Offline
8 odcinek był echii troszke, powoli zmierza ku koncowce i mam nadzieje ze to jakos sie wszytsko skaldnie skonczy

_________________
ZGMF-X20A S-Freedom = ZAFT [ Zodiac Alliance of Freedom Treaty] Generation Unsubdued Nuclear Drive Assault Module Maneuver Fighter - X20A Strike-Freedom
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-12-2004 - 22:57
Moderator
Moderator


Doł±czył/a: 21-10-2002



Status: Offline
oj Tate i Mai sa skazani na siebie od pierwszego odcinka... tutaj nie ma co się głowić będą ze sobą i juz Very Happy

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krzych AyanamiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-12-2004 - 22:04
Pisarz
Pisarz


Doł±czył/a: 21-02-2003



Status: Offline
nika -> Jeżeli nic nie między Mai i Reito to dlaczego ona tak spanikowała, kiedy zobaczyła ich wspólną fotkę ? Czemu się tak zaczerwieniła (i zgrzała - to pokazali fenomenalnie), jak tylko sobie przypomniała o propozycji jaką jej złożył ? A dyskusja na plaży?
Owszem, pewnie będzie z Tate, ale senpai tez nie jest jej tak zupełnie obojętny Smile .

No i ciekawe czy bedzie coś między "szermierzem" a "żelazną dziewicą"... I czy on ewewntulanie będzie w stanie to wytrzymać...Smile

_________________
Braki w sprzęcie? A co to takiego? Idziesz do najbliższej arabskiej chałupy, dajesz gospodarzowi w ryj i on uprzejmie otwiera piwnicę pytając: C3? F1? AK-47?
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-12-2004 - 22:21
Moderator
Moderator


Doł±czył/a: 21-10-2002



Status: Offline
"szermierz" to biedy koleś ... współczuje mu ale sądze że będzie z nią ale to będzie długa droga (i bolesna) Wink

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits