Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci Zobacz następny temat
Autor Wiadomo¶ć
nika
Temat postu:   PostWysłany: 02-04-2005 - 23:31
Moderator
Moderator


Doł±czył/a: 26-08-2002

Sk±d: Warszawa

jak się skończyło?

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kjabolOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-04-2005 - 23:41
Pisarz
Pisarz


Doł±czył/a: 13-05-2004

Sk±d: Eternal

Status: Offline
nie wytrzymam czekania na fansuba SS więc ściągam sobie fansub grupy Yesy, potem jak wypuści static-subs 26 ep to wtedy ściągne , żeby mieć wszystko jednej grupy
A tu dla chętnych mozna ściągnąc nowy odcinek, nie przez torrenta ale przez http :
http://www.starfreeze.com/myhime/index.php

_________________
ZGMF-X20A S-Freedom = ZAFT [ Zodiac Alliance of Freedom Treaty] Generation Unsubdued Nuclear Drive Assault Module Maneuver Fighter - X20A Strike-Freedom
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ChronoOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-04-2005 - 00:16
Pisarz
Pisarz


Doł±czył/a: 04-09-2004

Sk±d: Warszawa/NY

Status: Offline
Too Many Downloads, sorry
hmm to chyba sobie nie sciagne z tego linka bo ten kometarz mowi sam za siebie poczekam na SS bo itak skonczylem Mai hime na 18 ep i nie mam czasu ogldac dalej
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krzych AyanamiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-04-2005 - 00:49
Pisarz
Pisarz


Doł±czył/a: 21-02-2003



Status: Offline
Co się wydarzyło w ostatnim epizodzie.


Atak Miyu być może - nie jest to wyraźnie powiedziane - rozbija kryształ w którym jest uwięziona jAllysa. Uwalnia się ona i udziela mocy pokonanym Hime. Działa to u niej w ten sposób, że wskrzesza wszystkich drogich im ludzi - a w przypadku Shizuru i Natsumi je same. A dzięki temu odzyskują one chęci do życia i do walki. Decydują sie zakończyć sprawę raz na zawsze.

Jednocześnie braciszek Mikoto dokłada wszelkich starań, aby nie miała ona zbyt wielu okazji na usłyszenie tego co Mai ma jej do powiedzenia. Walczą ze sobą bez większego przekonania, zaś po wskrzeszeniu dołącza do nich Tate, który korzysta z pozostawionej przez Miyu broni. Z zawodowcem nie ma wielkich szans, ale się stara.

Mai z kolei dochodzi do wnisoku, że jest najwyższy czas przyznać, że lubi Mikoto. I to tak naprawdę. Kiedy się jej do tego pryznaje jej wisiorek znika. Zaś kiedy jej braciszek wyprowadza koljeny atak - podnosi na niego rękę i niszczy jego naszyjnik.
To sprawia, że budzi się szef, który jest sprawcą całego zamieszania. Mai chce na niego nasłać swoje dziecko, ale okazuje się, że nie jest ono w stanie zrobić mu krzywdy. Sytuacja się zmienia, kiedy na miejsce przybywają pozostałe. I w końcu dziewczyny tracą swoje moce.


Szkoła przechodzi gruntowną odbudowę. Pokojówka przemawia na otwarciu, na któym obecne są Haruka i Shizuru. Przy czym ta pierwsza z zadowoleniem wysłuchuje przemowy, zaś ta druga bezczelnie sobie śpi.
Uczniowie ponownie zawiązują wstążeczki z życzeniami - Akene ze swoim ulubieniem świata po za sobą nie widzą i nieco im odbija.
Haruka musi pocieszać swoją sympatię, która nie jest pewna jak sobie z nauką poradzi i zleca jej odłonięcię tablicy ogłoszeniowej. Na której popełniła "drobą" pomyłkę - napisała coś w rodzaju "złamane serce zdobywa się własnym wysiłkiem", chociaż miało tam być napisane "szczęście"...

Miyu słóży w kościele jako siostra razem z Nao (która nie posiadając mocy nie może się pokazać w mieście, bo faceci któych obrobiła dobiorą się jej do tyłka) i Allysą. Ich "rady" na temat tego czy dziewczynka, która przyszła ma szanse w konkursie mody wyglądają następująco:

Miyu: analiza zakończona. Szanse, że zostaniesz wybrana do konkursu mody wynoszą 0,3 procenta. Nic w tobie nie widzę.
Nao: lecz wtedy duchy powiedziały co następuje - jeśli pokonujesz wrogów to najlepiej to zrobić wbijając im nóż w plecy.
Uczennica: W-wrogĂłw? Co jest grane?
Nao: jeśli wszystkie twoje rywarki znikną ty będziesz najlepsza, nieprawdaż ?
Uczennica: ja n-nie mam potrzeby robienia czegoĹ› p-podobnego.
Allysa: na pewno jesteś słabą osobą. jeśli nie odczuwasz pragnienia zwycięstwa, nie powinnaś konkurować z innymi ludźmi.

Siostrzyczka, która przeszła do cywila - będzie miała chyba przynajmniej bliźnięta jest ostro wkurzona tym co się dzieje w jej kościele Twisted Evil .

Natsumi swoim zwyczajem dyskutuje sobie z nauczycielem, który zdecydowanie wolałby się zająć pracą. Jeśli o nią chodzi to chce mieć czas na poukładanie sobie pewnych spraw... Jednak zostaje poinformowana, że jej wyniki w nauce są poniżej tych gwarantujących przejście do następnej klasy i musi się wziąść do roboty. Zaś Shizuru uważa, że jeśli BNatsumi nie zdaje, to ona też nie musi.

Tate, który wcześniej przyznał, że Mai ma ochotę się z nią poprzytulać, ale nie może, bo jak się zdaje mają zdecydowanie zbyt wielu świadków.
Po za tym jego siostrzyczka ma swoje wąty, a i MIkoto się to nie podoba. Reito również dorzuca swoje trzy grosze i zamierza konkurować o jej rękę.. Z listów wynika, że Akira wzięła pod swoje skrzydła braciszka Mai, zaś z drugiego, że Midori odstawia Indianę Jonesa.

Całość kończy się impreską dla wszystkich w klubie karaoke.



 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 03-04-2005 - 09:06
Moderator
Moderator


Doł±czył/a: 26-08-2002

Sk±d: Warszawa

no to mogę spokojnie obejrzeć całość Wink

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-04-2005 - 14:13
Elita forum
Elita forum


Doł±czył/a: 30-09-2002

Sk±d: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
true

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-04-2005 - 18:25
Moderator
Moderator


Doł±czył/a: 21-10-2002



Status: Offline
to co zrobili było poczęści dobre choć złe zakończenie też mogło by być dobre... jednak był przysłowiowy happy end.... ale patrząc na całość serii nie mogli zakończyc tego źle... i pomimo że zakończenie było "piękne" to jednak aż tak nim nie emanowało... a akcja z "umirającą" Mikoto była przykładem jak mozna szybko zniszczyć klimat smutku Wink

ogółem serie uważam za godną uwagi i wartą obejrzenia Very Happy

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nessOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-04-2005 - 18:35
MĹ‚odsza elita forum
MĹ‚odsza elita forum


Doł±czył/a: 20-03-2004

Sk±d: spod 69

Status: Offline
2 polowe final epa "obejrzalem w ~90 sec...."
Bylo dokladnie tak jak myslalem jesli za duzo postaci ginie to jakos to na koniec odkrecaja... nie ma to jak uskuteczniac wyciskacz lez przez 7 epow a na koniec wszystko oblebic 2m warstwa cukru.
Mozna sie bylo spodziewac co nie zmienia faktu ze sie zawiodlem.
Scenka z Mikoto rzeczywiscie denna ;/

_________________
my eye is a camera
my feelings film
one hour to develop into my own newsreel
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
CaliOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-04-2005 - 19:49
Pisarz
Pisarz


Doł±czył/a: 11-05-2004



Status: Offline
kicha a juz myslalem ,że sie tak pieknie skonczy i bedzie to jakis dramacik czy cuś a tu wyszła komedia Sad

_________________
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-04-2005 - 22:11
Moderator
Moderator


Doł±czył/a: 21-10-2002



Status: Offline
ale to miała być raczej komedia... druga część była smutno-psychodeliczna to przyznam ale patrząc przez pryzmat całej serii to miała być komedia...

a co do samej końcówki to:
-nowe siostrzyczki były hmmm dość oryginalne i mam nadzieję że takie na świecie nie chodzą Wink
-nasza była siostra hmm sądze że to raczej trojaczki będzie miała
-sposób krojenia jabłka przez Akirę był dobry Very Happy

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
CaliOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-04-2005 - 18:01
Pisarz
Pisarz


Doł±czył/a: 11-05-2004



Status: Offline
Magnus napisał/a:
ale to miała być raczej komedia... druga część była smutno-psychodeliczna to przyznam ale patrząc przez pryzmat całej serii to miała być komedia...

a co do samej końcówki to:
-nowe siostrzyczki były hmmm dość oryginalne i mam nadzieję że takie na świecie nie chodzą Wink
-nasza była siostra hmm sądze że to raczej trojaczki będzie miała
-sposób krojenia jabłka przez Akirę był dobry Very Happy


Widzisz ,ale ja bym wolaB jakis dramacik tak jak przy kannaduki no miko czy jakos ,tak tam na koncu sie poplakalem ze wzruszenia Sad

Co do seri ostatniego odcinka mogloby nie byc w takiej postaci tak jak przy mahoromatic calkowite rozczarowanie Sad[/list]

_________________
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-04-2005 - 20:58
Moderator
Moderator


Doł±czył/a: 21-10-2002



Status: Offline
no od płaczu i wzruszeń to była seria AIR natomiast Mai-HiME to komedia z elementami dramatu... więc tego typu zakończenie da się wybaczyć tej serii

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-04-2005 - 20:59
Elita forum
Elita forum


Doł±czył/a: 30-09-2002

Sk±d: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Cytat:
Widzisz ,ale ja bym wolaB jakis dramacik tak jak przy kannaduki no miko czy jakos ,tak tam na koncu sie poplakalem ze wzruszenia.

Eeee... przepraszam ale co jest wzruszającego w historii w której chłopak chce być z dziewczyną, dla niej pokonuje swoje złe 'ja' a potem widzi jak jego ukochana mówi mu cos w stylu: "Przykro mi ale kocham swoją kumpelkę i chcę z nią być bardziej niż z tobą."?
Bo dla mnie to było chore...

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-04-2005 - 21:03
Moderator
Moderator


Doł±czył/a: 21-10-2002



Status: Offline
ja tam na japońskim się nie znam i nie mam zielonego pojecia ale w subbach było że Tate wyznał jej miłość a Mai powiedziała Mikoto że ją bardzo lubi... ale twierdze że Mai i tak z Tate będzie ... prędzej czy później zejdą się a "siostrzyczka" i Mikoto usuną sie na bok

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
CaliOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-04-2005 - 22:24
Pisarz
Pisarz


Doł±czył/a: 11-05-2004



Status: Offline
Magnus napisał/a:
ja tam na japońskim się nie znam i nie mam zielonego pojecia ale w subbach było że Tate wyznał jej miłość a Mai powiedziała Mikoto że ją bardzo lubi... ale twierdze że Mai i tak z Tate będzie ... prędzej czy później zejdą się a "siostrzyczka" i Mikoto usuną sie na bok


IggI'emu chodziło o chyba o serie kanaduki no miko

IggI napisał/a:
Eeee... przepraszam ale co jest wzruszającego w historii w której chłopak chce być z dziewczyną, dla niej pokonuje swoje złe 'ja' a potem widzi jak jego ukochana mówi mu cos w stylu: "Przykro mi ale kocham swoją kumpelkę i chcę z nią być bardziej niż z tobą."?
Bo dla mnie to było chore...


No widzisz tylko ,że ta kumpel ja zgwałciła ^_^ ( cholercia ten aspekt pojawia się coraz częściej ) i mimo ,że chłopak się tak narażał wybrała własnie kogoś takiego jak ta wiedzma Razz. I mimo wszystko seria sie zakonczyla tragicznie Sad

_________________
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits