Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj si, by sprawdzi wiadomoci Zobacz nastpny temat
Autor Wiadomo
OtajcioOffline
Temat postu: bazgroły , które rysowałam jeszcze jako beztalencie  PostWysany: 08-10-2004 - 15:21
Nowicjusz
Nowicjusz


Doczy/a: 27-06-2004

Skd: Dziura między Justem a Sączem

Status: Offline
Zalozylam deviantarta..... Na razie jednak z braku mozliwosci (i skanera Razz) mam tam kilka prac starych z tamtego roku, kiedy jeszcze mialam jak widac straszne problemy z anatomia i symetrycznoscia wszystkiego... Mimo wszystko jestem do tych prac przywiazana i chcialabym wam je pokazac... No, teraz mozecie zaczac objezdzac mnie:

http://otai.deviantart.com

No, slucham waszych opinii

_________________
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email Odwied stron autora  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
VegOffline
Temat postu: bazgroły , które rysowałam jeszcze jako beztalencie  PostWysany: 08-10-2004 - 21:52
Elita forum
Elita forum


Doczy/a: 25-01-2003



Status: Offline
Jak to jest beztalecie to cieszcie sie ludzie ze porzucilam rysowanie....

The best jest "zdziadzialy, bardzo stary elf" i Kinya ^^

_________________
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
Herbert WestOffline
Temat postu: bazgroły , które rysowałam jeszcze jako beztalencie  PostWysany: 12-10-2004 - 20:44
Elita forum
Elita forum


Doczy/a: 29-01-2003

Skd: Kraków, dawna stolica Polaków!

Status: Offline
Cześć Otai Smile Pewnie mnie nie pamiętasz, ale to ja byłem z Veg na konwencie Smile Ładne rysunki! Ćwicz dalej, jak już będę bogaty chcę móc drogo kupić kilka Twoich prac Smile

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
OtajcioOffline
Temat postu: bazgroły , które rysowałam jeszcze jako beztalencie  PostWysany: 12-10-2004 - 20:49
Nowicjusz
Nowicjusz


Doczy/a: 27-06-2004

Skd: Dziura między Justem a Sączem

Status: Offline
pamitam :> ale te rece- nie przejmujcie sie przede wszystkim nimi bo juz mi jakos bardziej wychodza

_________________
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email Odwied stron autora  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj si, by sprawdzi wiadomoci Zobacz nastpny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits