Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 26-06-2003 - 14:03
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

Dla tego miłość lesbijska czy też gejowska, która w naszym europejskim społeczeństwie jest tępiona, w Japonii jest lekka w odbiorze Very Happy

Podziwiam Japończyków....

Nika >> a jakie nastawienie do takiej miłości i jej przedstawiania mają Niemaszkowie? Question Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 16-08-2003 - 01:31
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

Szczerze mowiac nie wiem dokladnie, nigdy nie rozmawialam o tym z zadnym Niemcem, ale generalnie sa duzo bardziej tolerancyjni wobec innosci niz Polacy. Oczywiscie to tylko uogolnienie. Po prostu tam widuje sie pary homoseksualne, szczegolnie w duzych miastach, u nas tacy ludzie raczej sie ukrywaja. Przyznaje, ze przezylam lekki szok, widzac facetow glaszczacych sie po tylku i lizacych po uchu, ale trzeci z kolei taki widok juz tak na mnie nie podzialal - mozna sie przyzwyczaic, zaakceptowac, ale to wymaga czasu. Sadze, ze u nas tez kiedys tak bedzie, ale po wielu, wielu trudnosciach i dlugim czasie prob. Mysle, ze tak powinno byc, bo nikt przeciez swojej preferencji seksualnej nie wybiera, ma ja zapisana w genach i nie powinien za to cierpiec. Nasze spoleczenstwo jest nietolerancyjne wobec wielu rzeczy - wiem o tym dobrze, bo jestem mocno przy kosci. Tam nikt nie zwracal na to uwagi, bylo sporo podobnych dziewczat i kobiet a ja po prostu dobrze sie czulam. Nagle wrocilam do kraju, gdzie slysze czasem na ulicy naprawde podle komentarze. Wracajac do tematu CCS to milosci homoseksualnej nie mozna tu odroznic od uczucia przyjazni i to bardzo mi sie podoba. Gorzej ze zwiazkami w stylu 10latka i jej nauczyciel - to moim zdaniem lekka przesada nawet przy ciaglym podkreslaniu jaka ona jest dorosla jak na swoj wiek.

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jaczak
Temat postu:   PostWysłany: 16-08-2003 - 02:36
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 08-06-2003



ciekawych rzeczy mozna sie dowiedziec, nie powiem... [o CCS rzecz jasna ;)]

z tego co widzialem w MM to CCS do mnie nie przemawia - mam nawet dwie kinowki i z 15ep ale do ogladania mi sie nie pali ;)))

_________________
hope you never grow old
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 16-08-2003 - 17:52
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

Eee, narzekasz ^^

CCS jest śliczna, a jej opening to cukiereczek! Choć i tak bardziej wolę opening z "Chobits" Razz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jaczak
Temat postu:   PostWysłany: 16-08-2003 - 20:37
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 08-06-2003



akurat opening z chobits widzialem - i tez mi sie podoba ;) -> bede musial kiedys cala serie obejrzec ;)

[a za ccs wezme sie jak juz nic innego mi do ogladania nie zostanie ;) - choc i tak moge wtedy zaczac robic 'powtorki' tego co juz znam ;))]

_________________
hope you never grow old
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 16-08-2003 - 22:52
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
A mnie opening sie nie podba... Ale seria nalezy d moich ulubionych!! Jest swietna :)

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysłany: 16-08-2003 - 23:28
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 29-01-2003

Skąd: KrakĂłw, dawna stolica PolakĂłw!

Status: Offline
Lepsza niĹź manga?

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 17-08-2003 - 00:30
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

Ojej Jaczak a czy masz to na plytce? Pozyczylbys albo wypalil - np.podrzucilabym Ci wzamian czyste plyty. Jaki rejon Warszawy?

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 17-08-2003 - 07:58
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Herbert West napisał/a:
Lepsza niĹź manga?


Oczywsicie, ze NIE.

Musiales mi przypomniec, ze w Matrasie mi Chobits nie dali :(((

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 22-08-2003 - 22:43
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

A czemu Ci nie dali? Z powodu "Polecane dla Czytelników od 15 lat"? Ja już mam 15, więc legalnie mogę kupić ^^

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 26-10-2003 - 20:42
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Teraz, kiedy na horyzoncie pojawia się szansa, ze Waneko wyda CCS temat sam się odgrzał ;P
Kupicie, czy z powodu zatłoczenia wydawanych w naszej polszczy mang darujecie sobie ten tytuł?
Ja czekam na niego z niecierpliwościa!
::zreszta mam skany, wiec jak mogłabym nie kupić?^^; ::
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 26-10-2003 - 23:54
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

Hehe, ja mam mój pierwszy tomik po francusku! I jeśli Waneko wyda go tak samo elegancko - obwoluta+karta z Sakurką - to jestem bardzo skłonny kupić Sakurcię... Very Happy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jaczak
Temat postu:   PostWysłany: 27-10-2003 - 07:47
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 08-06-2003



ja nie kupie - jakos seria do mnie nie przemawia + jest wiele ciekawszych rzeczy do kupienia

ale czytac pewnie bede Razz

_________________
hope you never grow old
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 27-10-2003 - 14:43
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

Mnie zastanawia to, jakie będzie tłumaczenie....mam nadzieję, iż takie jak warsztat Kabury (wiem, iż to inna firma).... Confused
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 27-10-2003 - 15:01
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
chobit napisał/a:
Hehe, ja mam mój pierwszy tomik po francusku! I jeśli Waneko wyda go tak samo elegancko - obwoluta+karta z Sakurką - to jestem bardzo skłonny kupić Sakurcię... :D


Na karte bym nie liczyla :(

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits