Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci Zobacz następny temat
Autor Wiadomo¶ć
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 28-08-2003 - 21:05
Elita forum
Elita forum


Doł±czył/a: 30-09-2002

Sk±d: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Jak milosci Niki pragne... naprade niedoczytales?

Skorpion zdajacy sie dotad byc tylko ozdoba przytrzymujaca strone blysnal szkarlatem i razno ruszyl ku haslu: Paznokcie

matematyka to tylko czesc procesu myslowego

glos Taxa dobiegal jakby spomiedzy kart

najpierw musisz zapoznac sie z odrobinka faktow

odnoza skorpiona wedrowaly po literach ktore rozjarzaly sie jakby podswietlone

glowna czescia paznokcia jest tak zwany "korzen", schowana pod skora grupa komorek gromadzaca zapasy mineralow i bialek niezbednych dla rozwoju paznokcia...

Glos Pana Skorpionow brzmial jakby ten urzadzal lekcje dla przedszkolakow

teraz uwazaj... donoszonych przez krew... hmmm,
wampiry podobno to pija, ale moze i sie mylimy...
pozatym pozostaje pytanie: gdzie miesci sie zdobyta krew konsumpcji?
Pytam bo jakos nigdy nie widzielismy wampira ktory by ja wypluwal ...
dodal glosem pelnym kpiny i wrocil do lektury...
a teraz moja teoria: czy aby nie w naczyniach krwionosnych? O rany, jak to mozliwe ze mam racje? A jesli zyly sa wypelnione krwia...to zgodnie z zasada przenikania komorkowego, jej skladnikami odzywiaja sie komorki wlosow i paznokci... Stwierdzono tez, metoda dlugich lat tortur, ze przyrost paznokci u smiertelnikow nie jest rowny ilosci pierwiastkow dostarczonych przez krew, stad ich zdolnosc do wzrostu nawet po smierci organizmu...

Skorpion zatrzymal sie i zlozyl odnoza rownolegle w prostokat a jego oczy wydluzyly sie. Przypominal teraz kalkulator, tyle obdarzony zadlem na dlugim ogonie...

dobrze... teraz odrobinka matematyki... okolo trzy milimetry na dobe... razy siedem... razy piecdziesiat dwa... razy trzy tysiace

zadlo blyskawicznie wbijalo wymieniane przez glos TaXa cyfry i dzialania
wyswietli sie wynik 3276000

nalezy to jeszcze podzielic przez 100... i otrzymujemy 32760 cm wszystkiego razem...
naturalnie wynik jest laboratoryjny i nie uwzglednia magii ani ran odniesionych w boju...
przyjalem tez zalozenie ze pijasz krew raz na tydzien... wiem ze to standart ale jakos nie wygladasz mi na wielkiego smakosza...


Skorpio-kalkulator przyjal swa dawna postac wydajac przy okazji odglos strzykajacych palcow

jesli zas chodzi o wlosy na dloniach to przyznaje ze z braku doswiadczen nie jestem pewien, Encykolpedia rowniez o nich milczy... tymniemniej zakladajac ze przyrost ich rowna sie temu obserwowanemu na glowie rozlegl sie bardzo zle tlumiony chichot
przygotuj maszynke i druty, pewnie starczy ci i na szalik...

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SinnerOffline
Temat postu:   PostWysłany: 29-08-2003 - 12:33
Moderator
Moderator


Doł±czył/a: 29-11-2002



Status: Offline
Mylisz się, biedaku. otórz pozwól, że cie oświecę: Krew spijana przez wampiry nie trafia do naczyn krwionoscnych, tylko jest zamieniana na energie magiczną, dzięki której możemy mn. utrzymywać nasze ciała, walczyć i zamieniac się w nietoperze, juz nie mówiąc o czymś tak trywialnym, jak zamiana w nietoperza...
A ciało nieumarłego nie podlega czynnościom fizjologicznym, fizjonomicznym, filozoficznym i żadnym innym - wszelki ruch ciała nieumarłego jest efektem działania magii i kontrolującego to ciało umysłu. Dlatego możemy np. zmieniac kształt - wyobrażasz sobie, jak trudna i bolesna byłaby taka przemiana dla żywej istoty, której nervy normalnie działają?
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 29-08-2003 - 14:18
Elita forum
Elita forum


Doł±czył/a: 30-09-2002

Sk±d: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Nogi skorpiona zjechaly sie razem, wyprezyly i ten zaczal krecic sie na plecach podobnie jak jego Pan robil to kilka chwil temu...

Dobrze... westchnal podnioslwszy sie po dluzszym okresie chichotu ... zalozmy ze ci wierze... przerwal znow krztuszac sie wlasnym smiechem W imie zasady ze gdy fakty mowia co innego niz teoria to tym gorzej dla faktow!

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SinnerOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-08-2003 - 14:31
Moderator
Moderator


Doł±czył/a: 29-11-2002



Status: Offline
Sinner podaje Taksowi środek na kaszel

Naturalnie, fakty to tyko wymysł.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-09-2003 - 12:02
Elita forum
Elita forum


Doł±czył/a: 30-09-2002

Sk±d: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Jak powiedzial Ali G. rozmawiajac z ekologami "A moze to tylko wasz wymysl z tym calym dwutlenkiem wegla i tlenem? Moze po prostu chcecie zdobyc forse?"
odparl TaX a lewe ramie zbroi przesunelo sie wraz calym z barkiem by uderzyc Pana Skorpionow miedzy lopatkami...
Rozmowy z toba zawsze dlugo wspominam... Sinner! westchnal gdy tylko zlapal oddech

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 17-09-2003 - 08:52
Elita forum
Elita forum


Doł±czył/a: 30-09-2002

Sk±d: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Motor przypominający skorpiona sunął z ogromna prędkością po autostradzie. Pasażerowie
niewiele robiąc sobie z prędkości dyskutowali zawzięcie...

-Naprawde nie powinieneś był...
-Jak to? Przeciez sam chciał...-Powiedział tylko "Zmierzymy się?"
-No i wygrałem...-w słowach TaXa błysnął głos właściwy dla IggIego - Był niższy...-Bo obciąłeś mu głowę!
-A co? To niedozwolone czy jak?
-Zreszta i tak był od ciebie wyższy... -szepnęła jego towarzyszka zrezygnowanym tonem
-Nieprawda, nie siegał mi dalej niz do ramion...-Jak to? Przeciez to był ork...
-Kochanie, prosze cię, nie popadajmy w gatunkizm, moje ostrze jest równie dostepne dla gardła każdego bęcwała...
-Czterometrowy ork!
-No i...?

Zamilkli oboje gdy na koncu odcinka błysnęło oślepiajace światło...

-Stęskniłaś sie za naszym zamkiem?
-Trochę... -zabrzmiało zza pleców- Dziekuję za regularne i wyczerpujace raporty...
-No, nie przesadzaj... -TaX usmiechnął sie szelmowsko- nie wyglądałaś nawet na zmęczoną... przynajmniej nocą...
-Ale musiałeś wracać co rano...
-Ktos musiał dotrzymac towarzystwa Sinnerowi... po tym przebijającym... -Pan Skorpionów
odkaszlnął i ton głosu powrócił do swej dawnej barwy- przebijająco smutnym incydencie...
z balonikiem...
-dodał zauważalnie ukrywając chichot...
-A skoro juz mowa o Sinnerze... -głos WIN zabrzmiał gdy światło rozciągnęło sie połykając
kształt motoru
-Pojawił się ale gdziesik przepadł... kazałem p. Pelagii poszukac go gdy skonczy układać nowe
dachówki... specjalnie na te okazję wykonałem kilka kauczukowych
-pod szklaną przyłbicą zbroi rozlał się
usmiech- wyliczyłem sprężystość i kąt odbicia tak żeby wylądował przed tobą gdy pojawi sie znowu...
-Jak zwykle myslisz o wszystkim...
-Pamiętaj... jesli usłyszysz BING nadleci ze wschodu, BONG-z zachodu, BANG-nadleci przez Kuźnię gdzie nadam mu nieco pędu, a gdy...
-A co z Sergem?
-Ostatnio słyszałem stukot jego białej laski ze świątyni w wymiarze nazywanym przez nich
Rei... ale od tego czasu... kto wie...


Po obu stronach motoru pojawiły się czaszki wypełnione ogniem stanowiące Inkwizycyjne lądowisko
Motor zwolnił a wyswietlacz przed oczami TaXa pokazywał połowe kształtu tęczy. Nika
zauważyła że napis tuż pod nią głosił 5,5 Mah...

-No to jesteśmy w domu...
-Ciekawe czy ktoĹ› z InkwizytorĂłw sie pojawi?
-Jeśli nie, proponuję zacząć wieczór od strony 51 naszej ulubionej lektury...
-Masz na mysli to z lewÄ… nogÄ… podniesionÄ… a potem...
-Owszem!
-MoĹĽe sprĂłbujmy czegoĹ› bardziej klasycznego...

Zielonkawy ogień z dysz motoru zniknął a sama maszyna przybrała postać ogromnego skorpiona.
Taks szepnął inkantację maskującą i skorpion rozpłynął się w nocnym powietrzu...

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KociÄ…tkoOffline
Temat postu:   PostWysłany: 22-09-2003 - 12:54
Debiutant
Debiutant


Doł±czył/a: 31-03-2003

Sk±d: druga strona lustra

Status: Offline
IggI napisał/a:
dobrze... teraz odrobinka matematyki... okolo trzy milimetry na dobe... razy siedem... razy piecdziesiat dwa... razy trzy tysiace

3 mm włosów na dobę? Tzn. 9 cm miesięcznie? Shocked

:: Kociątko idzie poszukać lustra i sprawdzić, czy przypomina mopa ::

_________________
miau?
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 22-09-2003 - 18:49
Elita forum
Elita forum


Doł±czył/a: 30-09-2002

Sk±d: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
tak ale co 2 doby kazdy wlos obumiera...

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 22-09-2003 - 18:57
Elita forum
Elita forum


Doł±czył/a: 30-09-2002

Sk±d: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Przepraszam CiÄ™ na sekundkÄ™ kochanie
Dobiegło z wysokości wieży a miedzy łapkami kociątka eksplodował płomień z którego wysunęła się oprawka tomu, pokryta czarną łuską bazyliszka
Wszystko zalezy jeszcze co dziala na dany wlos
(tarcie, mycie, pęd powietrza, łupież, niedozywienie skóry)
Pozatym co 16 dni- czyli dĂłb- kazdy wlos obumiera
pozostaje tylko korzeń który wypuszcza świeży...

Źródło głosu oddaliło sie zauważalnie w głab komnaty...
Bądż tak miłe i doczytaj resztę samo...
Mamy tu z WIN dość roboty....
jestesmy dopiero na 115 stronie...

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KociÄ…tkoOffline
Temat postu:   PostWysłany: 24-09-2003 - 20:15
Debiutant
Debiutant


Doł±czył/a: 31-03-2003

Sk±d: druga strona lustra

Status: Offline
IggI napisał/a:
Pozatym co 16 dni- czyli dĂłb- kazdy wlos obumiera
pozostaje tylko korzeń który wypuszcza świeży...

Tax, jeśli co szesnaście dni znikają u Ciebie wszystkie włosy i pozostaje samotny korzeń, to może ty się po prostu golisz? W sumie nic dziwnego, 65 stron w pięć i pół doby, trzeba chronić organ przed przegrzaniem... Very Happy

Sorki, że świntuszę, ale tak mnie jakoś naszło ^.^

_________________
miau?
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 24-09-2003 - 20:48
Elita forum
Elita forum


Doł±czył/a: 30-09-2002

Sk±d: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Hehe...
Przeciez nie wszystkie wymieniajÄ… sie na raz!

Jesli nie wierzysz, proponujÄ™ ci eksperyment...

1.Zanurz dłoń w czuprynę
2.Zacisnij palce
3.Przejedź zaciśniętą dłonią od ciemienia (nie zaciskaj jednak dłoni tak by sprawic sobie ból)
4.Obejrzyj dłoń
5.Miedzy palcami bedziesz trzymał obumarłe włosy (trzymające się tylko z grzeczności)
6.Pomysl że podobna siła działa na twoje owłosienie non-stop

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 27-09-2003 - 12:18
Moderator
Moderator


Doł±czył/a: 26-08-2002

Sk±d: Warszawa

SLUCHAC UWAZNIE, BO NIE BEDE DWA RAZY POWTARZAC!!! NIE ZYCZE SOBIE, ZEBY KTOKOLWIEK - MOWILAM, ZE NIE BEDE POWTARZAC, ALE KLAMALAM!!! - KTOKOLWIEK I KIEDYKOLWIEK WYPOWIADAL SIE ZA WIELKA INKWIZYTORKE NIKE!!! - WIN wpada do Swiatyni niczym furia. Ostatnie dni spedzila na walce z najpotezniejszym wrogiem, jakiego zna rasa ludzka i nie tylko czyli z podla i podstepna administacja uniwersytecka znana tez jako (cenzura) BIUROKRACJA. Na dzwiek tego slowa niektorym adeptom przebywajacym w Swiatyni zjezyly sie wlosy (oczywiscie nie wszystkim i jednym bardziej a drugim mniej). Wracajac jednak do tematu: owe zmagania poszargaly nieco i tak napiete juz ostatnimi czasy nerwy Inkwizytorki. - JEZELI MNIE KTOS NIE POSLUCHA TO POTRAFIE SPRAWIC, BY DO KONCA SWOJEJ NEDZNEJ I KROTKIEJ EGZYSTENCJI MOGL JUZ TYLKO BALONIKI DMUCHAC!!! A WY DWAJ NIE MACIE JUZ NAPRAWDE NIC LEPSZEGO DO ROBOTY NIZ TE CHLOPIECE ZABAWY! TO JEDNAK PRAWDA, ZE MEZCZYZNI DO SMIERCI ZOSTAJA DZIECMI, NIEKTORZY NAWET I PO SMIERCI!!! - W tym momencie wlosy WIN eksplodowaly, zapalajac sie zlota poswiata. Trwalo to chwile nim wrocily do swej zwyklej, bialej postaci. - Tego bylo mi trzeba, fryzjera! - ciagnela WIN normalnym juz tonem - Wielki Proroku dziekuje Ci za raport, ale zauwaz, iz Inkwizytorzy nie sa owcami, by potrzebowac pasterza. Juz dawno Inkwizycja zamienila sie w zbior oderwanych od siebie opowiadan - kazdy poszedl wlasna droga i moge miec tylko nadzieje, iz walcza z niewiernymi. Sama zajeta ustawicznymi kampaniami nie moge tego juz kontrolowac, chyba ze stanie sie cud i doczekam sie wreszcie na blogoslawienstwo STALEGO LACZA.

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 28-09-2003 - 16:54
Elita forum
Elita forum


Doł±czył/a: 30-09-2002

Sk±d: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Mężczyxni pozostaja dziecmi do konca i o jeden dzien dłużej rozległo sie za plecami WIN
Mówisz zupełnie jakby to było cos dziwnego...
Co do biurokracji to ani słowa kochanie... Wiem co masz na mysli byłem przedwczoraj w ZUSie
TaX chrzaknał znaczaco tak, tak tym ktory został trafiony balistycznym Sinnerem... już sie odbudowali a ja nawet zdazylem zalatwic swoja sprawe nim pojawiła sie pierwsza kolejka... Razz

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Radical DreamerOffline
Temat postu: Da Finest InQ  PostWysłany: 29-09-2003 - 13:29
Czytelnik
Czytelnik


Doł±czył/a: 27-01-2003



Status: Offline
Drżyjcie i rozpaczajcie... - rozlega się nagle w Świątyni - albowiem rok akademicki nastał i Okularnik do swego labu powrócił!
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 29-09-2003 - 14:17
Elita forum
Elita forum


Doł±czył/a: 30-09-2002

Sk±d: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Lajk łi didn't noł...
Mam za sobÄ… podwĂłjnÄ… rejestracjÄ™* w imieniu Anglisty i Sir Probe'a...
Ay, 'twas a fine battle...
Jednak pamiętaj drogi przyjacielu że do pierwszego Oktobra jeszcze dwa dni...
Korzystajcie pĂłki mozecie

----
*wydział anglistyki jest nowoczesny... Każdy skaza...eee...student... wybiera sobie kiedy i czym bedzie męczony... Twisted Evil

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits