Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Hell_DSOffline
Temat postu:   PostWysłany: 26-02-2003 - 21:13
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 24-02-2003

Skąd: Vorago

Status: Offline
kyaa!!ale to forum szerokie :wow: normalnie to ten text na tamtym forum jest dwa razy dłuższy :wow: to znaczy nie jest dłuższy bo ma tyle samo liter, ale wygląda na dłuższy ;P
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 27-02-2003 - 11:03
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Hell.....::dehire zatkało::
Czy poświeciłeś całe ferie na napisanie tego???
Mistrzyni Niko! Czy już to przeczytałaś??? Nie uwazasz, że zasługuje w pełni na tytuł KWESTORA I SKRYBY INKWIZYCJI???
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Hell_DSOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-03-2003 - 20:00
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 24-02-2003

Skąd: Vorago

Status: Offline
hmm, gdzieś tak 4 do 5 godzin zeszło Mi na napisanie tego^^"mniej więcej, bo czasu dokładnie nie liczyłem :D
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Hell_DSOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-03-2003 - 21:16
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 24-02-2003

Skąd: Vorago

Status: Offline
hmm czuję że będe tu monologi gadał..no ale trudno :D:D:D tutaj macie wszystkie moje prace..

a póki co w pracy jest nowe opowiadanie, a póxniej zabieram się za korektę starych(wywalam te wszystkie"...") :]
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-03-2003 - 21:34
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Chyba kaĹźdy ma na tym forku jakis temat- monolog ;P
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
iolaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-03-2003 - 16:20
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 31-08-2002



Status: Offline
Ja nie mam Razz

_________________


- Nawet obcym należy się godny pochówek...
- To nie są obcy i zostaną tak jak leżą

-----The last of the Mohicans------
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SinnerOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-03-2003 - 19:29
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 29-11-2002



Status: Offline
Zgromadzeni w Świątyni Inkwizytorzy nagle zaczynają czuć się dziwnie... Dla niektórych wrażenie jest znajome, dla innych zupełnie nowe. Wyczuwacie coś, co przypomina esencję chaosu skrzyżowaną z esencją cherbacianą. Na środku głównej sali pojawia się niespodziewanie ciemna kula, która powoli zaczyna się powiększać, formując się w postać człowieka odzianego w pelerynę. Pojawiają się płonąco czerwone oczy, po czym czerń twarzy i odkrytych dłoni bleknie. Chwilę później stoi przed wami Vampireq Sinner.
Rozgląda się po Świątyni, po czym oddaje pokłon Wielkiej Inkwizytorce.


Witaj, WIN, witajcie, Bracia i Siostry. Sprawy niezwykłej wagi sprowadziły mnie w te okolice, więc nie mogłem nie odwiedzić tutejszej filii Świetnej Inkwizycji.
Witajcie i wy, Inkwizytorzy, których nie dane mi było poznac wcześniej. Rad jestem, widząc potęgę Inkwizycji rosnącą w krainie tak odległej od naszej głównej siedziby. Pozwólcie, że będę życzył wam wielu zwycięstw w walce z niewiernymi.
To mówiłem ja, Brat Sinner z Inkwizycji, Najwyższy Prorok Prawdy Objawionej, Żarliwy Żandarm, Stróż Duchów Prawd i Moresu Oraz Przywódca Ligi Samoobrony Świątyni, Chwilowo Na Urlopie Od Ostatniej Funkcji Ze Względu Na Śmierć Pozostałych Członków Ligi.
A teraz wybaczcie, obowiązki wzywają.

Postać Vampirqa zaczyna sie rozmywać, aż w końcu pozostaje jedynie para krwistoczewonych oczu, unosząca się w powietrzu. W końcu i one znikają.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-03-2003 - 15:02
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Mam nadzieje ze Sin mimo urlopu zaszczyci to forum i ten temat jeszcze pare razy swoja obecnoscia...
niestety bez was Inkwizytorzy temat powinien zmienic tytul na
Rachityczno-geraiatryczna Inkwizycja Na Rencie...
Razz

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SayakaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-03-2003 - 20:49
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 19-12-2002

Skąd: Poznan

Status: Offline
Bracia i Siostry!
Rozpisywac sie nie będę.
Rada jednak jestem, że widzę tylu z Was tutaj=D
Raport napisany na rei, przepisywac me nie ma ochoty...
Widzę jednak, że duzo osob uczestniczy w zyciu tego forum..
Wasza Saj

_________________
to co widzicie, jest to brak podpisu, uzasadniony posiadaniem zeru pomyslow na jego tresc=P
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 15-03-2003 - 12:46
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

Wielka Inkwizytorka siada na łożu i przeciąga się. Patrzy z czułością na leżącego obok skrajnie wykończonego po upojnej nocy Taksia. Uśmiecha się.
"Ileż to już krwi upłynęło od czasu, kiedy chciał mnie zabić... Nasze klany sąsiadowały ze sobą a co za tym idzie znajdowały się permanentnie w stanie wojny, ale istniał niepisany kodeks, iż w murach Akademii studenci nie nienawidzą się wzajemnie - nienawiść do profesorów ściśle wypełnia im czas wolny. Niestety wampiry są wyjątkiem - zawsze, kiedy znajdą kilka pozbawionych krwi zwłok zaczynają się niczym nieuzasadnione oskarżenia. Taksidoo obdarzył mnie uczuciem, lecz był młody i niedojrzały. Chciałam, by wpierw zdobył doświadczenie, dlatego odrzuciłam jego zaloty. Rozpalony gniewem wraz ze swym przyjacielem Konradusem oskarżyli mnie o śmierć lorda Knightleya. Oczywiście, że to była moja sprawka - uwielbiałam arystokratyczną kuchnię - jednak gdyby udowodniono mi winę, nie mogłabym skończyć Akademii z wyróżnieniem. Wyzwałam więc Taksia na pojedynek, gdyż wedle starożytnej zasady: rację mają ci, którzy przeżyją. Walka była długa, gdyż oboje byliśmy dobrymi szermierzami. Tymczasem Konradus stwierdził, że to wymarzona okazja, by pozbyć się konkurenta do tronu Skorpionów i wampirzej księżniczki wrogiego klanu. Ten zdrajca strzelił Taksiowi w plecy. Zauważyłam to w porę i wypuściłam magiczną tarczę, lecz Taks niezorientowany w sytuacji ugodził mnie szpadą. Na szczęście trudno zabić nieumarłego zwykłą bronią. Nie pamiętam jednak, co było dalej, ale to, co zostało z fałszywego przyjaciela nasunęło mi kilka podejrzeń. Taks wycofał oskarżenie i otrzymawszy wyróżnienie wyruszyłam, by studiować magię."

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum


Ostatnio zmieniony przez nika dnia 15-03-2003 - 20:16, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SinnerOffline
Temat postu:   PostWysłany: 15-03-2003 - 14:43
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 29-11-2002



Status: Offline
Oj, WIN, ładnie to tak? COPY-PASTE i może nikt nie zauważy? No wiesz... To trochę niesportowo...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 15-03-2003 - 20:15
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

A dlaczego uważasz, że coś jest nie tak? Tutaj są inni ludzie a na Roshi inni - chociaż tu część mogłam zmodyfikować faktycznie.

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KociątkoOffline
Temat postu:   PostWysłany: 31-03-2003 - 18:48
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 31-03-2003

Skąd: druga strona lustra

Status: Offline
Jakaś filia Inkwizycji? Tutaj też jest jest fajnie! ^_^

_________________
miau?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nurielOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-04-2003 - 13:34
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 24-02-2003

Skąd: krakow

Status: Offline
ALL:: o co chodzi z tą inkwizycją??? Przeciw komu powstała???

HELL_DS :: czytywało się Maję Lidię Kossakowską, co ? 8)

_________________
moja graficzna pracka: http://www.scene.pl/pixel_obrazek.php?lan=pl&id=1706


Ostatnio zmieniony przez nuriel dnia 01-04-2003 - 22:10, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 01-04-2003 - 14:51
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

powstala przeciw normalnym a my jestesmy nienormalni - to tak w najwiekszym skrocie

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits