Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci Zobacz nastêpny temat
Autor Wiadomo¶æ
Radical DreamerOffline
Temat postu:   PostWys³any: 29-09-2003 - 15:06
Czytelnik
Czytelnik


Do³±czy³/a: 27-01-2003



Status: Offline
<Z głębin biblioteki dobiega głośny wybuch a po chwili z chmur pyłu wynurza się zgarbiony Okularnik. Powód zgarbienia wkrótce staje się jasny: ciągły kaszel utrudnia pełny wyprost. Sytuację komplikuje fakt, że postać usilnie stara się coś powiedzieć. Po chwili jej płuca oczyszczają się na tyle, że można rozróżnić słowa.>
Niestety moja wspaniała uczelnia postawiła sobie na cel racjonalizm i w myśl tej myśli wymyśliła zmyślny pomysł: każdy semestr zaczyna się w poniedziałek #Mad

<Z dymu wynurza się android w zielonej szacie z kapturem obwieszony a la Rambo najróżniejszymi rodzajami broni i kieruje się do wyjścia>
Oczekujcie rychłego raportu w tej sprawie. Twisted Evil




<Okularnik zanurza się w dumie, ale nagle zawraca> A tak, jeszcze drobiazg. Wspomniałeś kiedyś coś o zapłacie. Moglibyśmy to omówić. W tym natłoku spraw jakoś umknęły mi szczegóły. <drapie się w roztargnieniu w głowę...>
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWys³any: 30-09-2003 - 13:32
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 30-09-2002

Sk±d: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Zapłata?
Na wizjerze zbroi pojawiają się długie rzędy cyfr
Zamontowałem juz odpowiednie urządzenia na mankietach tej slicznej maszynki usmiech TaXa wskazuje androida każda dusza której zejście chocby ułatwisz powędruje do Kuźni i zasili palenisko... Nie wyobrażacie sobie chyba jak dygam węgiel czy co?
Przerwał na chwilę, próbując zmusić głos do zachowania powagi


Co do racjonalizacji....
Stare dobre UW woli tradycjÄ™...
I wtorek mamy wolny... od zajęć...
Zresztą, jak tu dojechać na wykład jak taksówkarze blokują NowyŚwiat?

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
HiryuOffline
Temat postu:   PostWys³any: 30-09-2003 - 13:48
Nowicjusz
Nowicjusz


Do³±czy³/a: 30-09-2003

Sk±d: CSK AM w Warszawie, Blok D, Klinika Endokrynologiczna

Status: Offline
Hiryu wchodzi, rozglÄ…dajÄ…c siÄ™.

~No, dotarłem... Główna siedziba Inkwizycji... uff. Przez ostatnie cztery miesiące skutecznie utrudniała mi to pewna instytucja oświatowa.

...wzrusza ramionami, kiedy w oddali słychać wybuch.

~...a dokładniej Zakład Fizjologii. Może do przyszłorocznej sesji się odbudują...



~A przy okazji... W Świątyni w wymiarze Rei mamy kolejną chętną duszę... bodajże Miyumi chce dołączyć do Inkwizycji.

_________________
S4|73| D4, 0R3773...


Ostatnio zmieniony przez Hiryu dnia 30-09-2003 - 14:02, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWys³any: 30-09-2003 - 13:59
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 30-09-2002

Sk±d: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Polecam bombardowanie... balistycznymi Sinnerami... wspaniale likwiduje kolejki na poczcie, w ZUS i wszedzie gdzie rządzi potwór zwany biurokracją...
SzepnÄ…Å‚ TaX
Niestety szanowny Wielki Prorok gdziesik sie zapodział i przez to nie byłem w stanie dziś rano zapewnic sobie bezproblemowego płacenia rachunków...
Kiedy przyszedłem na poczcie stało pięć osób...
przez co spóźniłem sie do Niki całe 10 minut...

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Lord CezarOffline
Temat postu:   PostWys³any: 30-09-2003 - 14:51
Debiutant
Debiutant


Do³±czy³/a: 30-09-2003

Sk±d: WoÅ‚omin czy coÅ› koÅ‚o...

Status: Offline
Dotarwszy do Świątyni Cezar obszedł ją dookoła.

"Nawet Å‚adna. Ciekawa architektura."

_________________
Veni, Vidi, Vici

!!!UWAGA!!! Klikanie na poniższy link grozi poważnymi konsekwencjami z pożarciem włącznie.
http://www.outwar.com/page.php?x=1773111
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWys³any: 03-10-2003 - 21:22
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 26-08-2002

Sk±d: Warszawa

Ciekawa za sprawa brata Sinnera – jest także nieoceniony jako dekorator wnÄ™trz, nadaje wyglÄ…dowi ÅšwiÄ…tyni nieco dekadencji... Ciekawe, gdzież on siÄ™ podziewa?
Czy oglÄ…daliÅ›cie „12 prac Asteriksa”? ByÅ‚ tam taki dom, w którym ludzie musieli wypeÅ‚niać tysiÄ…ce papierków i stać w setkach kolejek aż wreszcie wariowali. Nie wiem czy wiecie, iż wzorem i to niedoÅ›cignionym dla tego domu stanowiÅ‚ WydziaÅ‚ Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW. Poważnie myÅ›lÄ™ o zwerbowaniu tych ludzi w szeregi Inkwizycji – mieliby na pewno wielkie zasÅ‚ugi na polu krzewienia NienormalnoÅ›ci oraz Å›wietnie sprawdzaliby siÄ™ jako inkwizycyjni oprawcy.

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWys³any: 04-10-2003 - 12:26
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 30-09-2002

Sk±d: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Nie ma to jak tu i ówdzie zrobić dziurę w dachu...
TaX bezszelestnie wynurzył się zza kolumny
parę cegieł w dół a zobaczcie jaka róznica...
odsunął się przepuszczając panią Pelagię która, wściekle coś mamrocząc pod adresem tych co to zapominają do czego służą drzwi, przystawiła do ściany drabine. Pochyliła się wyciągając z kieszeni fartucha kielnię i powoli zaczęła się wspinać ku najbliższej z dziur
No i likiwduje nieróbstwo...

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWys³any: 15-10-2003 - 22:24
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 26-08-2002

Sk±d: Warszawa

Powaznie się martwię, ze nasz Wielki Prorok zaginął na dobre a nowych członków ani widu ani słychu...

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
HiryuOffline
Temat postu:   PostWys³any: 16-10-2003 - 12:42
Nowicjusz
Nowicjusz


Do³±czy³/a: 30-09-2003

Sk±d: CSK AM w Warszawie, Blok D, Klinika Endokrynologiczna

Status: Offline
Brat Sinner przebywa obecnie w wymiarze Rei... Przynajmniej od czasu do czasu... Na MF też go widziałem... Wspominałem, że siedzi u mnie na Tlenie?

_________________
S4|73| D4, 0R3773...
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SinnerOffline
Temat postu:   PostWys³any: 16-10-2003 - 13:02
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 29-11-2002



Status: Offline
Od strony dachu dobiegło głośne BANG, po czym gumowe cegłówki wybrzuszają się, ale nie pękają. Gdzieś z góry dobiegaja seria przekleństw, która nawet na Taxie robi wrażenie. Po chwili otwierają się drzwi, przez które wchodzi Sinner. Nie witając się z nikim zatrzymuje się, studiując dach, po czym wychodzi. Po kolejny momencie część dachu, pokryta tradycyjną dachówką rozpada się, przepuszczając wlatującego Vampirqa. Tak się akurat przypadkiem złożyło, że przy okazji uszkodzeniu uległa część ściany nośnej, dźwigająca jedną z wierz obserwacyjnych, która majestatycznie spada na Generallissimusa, przysypując bezbronnego Taksia kilkoma tonami gruzu.

Sinenr, nie zwracając uwagi na ten przykry wypadek, którego prawdopodobieństwo wynosi jeden do miliona, podchodzi do WIN, kłania się nisko.


- Ktoś chciał mnie widzieć? Wybacz, o Wielka, iżma nieobecność trwała tak długo, ale zatrzymała mnie pewna... sprawa... nie cierpiąca zwłoki... Tak, zwłoki to dobre słowo - Sinner rzuca zdziwione spojżenie na przebiegający w pobliżu mop, ale po chwili wzrusza ramionami. Biegające mopy to w Świątyni Inkwizycji nic nadzwyczajnego. Choc ten wygląda jakoś... znajomo... - Ale już powróciłem i gotów jestem do dalszej służby ku chwale Inkwizycji - Kłania siępo raz kolejny, po czym zwraca się do stojącej z boku pani Pelagii - Pani pelagio, proszę zebrać ten gruz na kupke i zdrapać Taksia z podłogi, bo jescze go ktoś pomyli z mozajką i sobie buciki pobrudzi... Powinien się zmieścić na standardową szufelkę...
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWys³any: 16-10-2003 - 14:44
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 30-09-2002

Sk±d: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
No nareszcie jesteś... dobiegło spośród gruzów
które zaczęły układać się na swoje miejsce, dokładnie jakby ktoś cofał kasete wideo nieortograficzny i smiecący jak zawsze!Ale w sumie taki najbardziej sie nadajesz!
TaX usmiechnął sie trzema parami zębów. obserwując jak dachówki układają się w napis DON'T MESS WITH ME, Grzesiu!
Pan Sorpionów pstryknął palcami by litery zniknęły a kiedy to nastąpiło
kontynuował: Co do zaś wzywania cię tu to WIN i ja chcielibysmy toba ostrzelac budynek Poczty Polskiej gdzie biurokracja przekracza wszelkie dopuszczalne normy... naturalnie w ramach eksperymentu... poprzednio sprawe w ZUSie załatwiłeś po mistrzowsku
Przerwał i podszedł w stronę p. Pelagii która stanęła z ustami tak rozdziawionymi że szufelka zmiesciłaby sie na sztorc...
Pani odłoży tą łyżeczkę i weźmie szczypce albo i może lupę...
Zaklęcie było złożone i mogłem przegapić parę gramów...
Co się dzieje, czemu pani tak oczy wybałusza?

Odwrócił sie podążając za jej wzrokiem...
Słusznie pani lepiej weźmie odkurzacz i wyczyści Snnera z tynku bo nam kobierce i gobeliny zaprószy Twisted Evil
No co? Mówiłem przecież że mogłem przegapić parę (kilo)gramów... To była duza wieża więc sporo na niej tynku...
dorzucił z uśmiechem w stronę WIN.

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SinnerOffline
Temat postu:   PostWys³any: 16-10-2003 - 15:53
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 29-11-2002



Status: Offline
taksiu, jeśli powoduję przypadkowe zawalenie się jakiegoś budynku, to przeważnie pozostaję poza obszarem rumowiska i żaden gruz ani kurz na mnie nei pada. A dla twojej informacji - moja pelerynka jest niebrudliwa i odpycha wszelkie zanieczyszczenia, toteż takie drobiazgi jak tynk nie mają do mnie dostępu.

I jeszcze jedno - poćwicz sobie z jakimiś goblinami, albo może lepiej skrzatami, bo ktoś, kto nie potrafi sam dać sobie rady z budynkiem Poczty Polskiej... - Przed Sinnerem pojawia się mała dzióra w powietrzu, prez którą widać gmach z logiem PP. Vampireq pstryka palcami i po chwili budynek rozkłada się na czynniki pierwsze - ...nie jest właściwą ochroną dla Wielkiej Inkwizytorki. Może powiniennem oddelegowac kilka Vampirkuff, żeby pilnowąły, abyś nie zrobił sobie krzywdy?
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWys³any: 16-10-2003 - 18:19
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 30-09-2002

Sk±d: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Tak, tak... dobiegło przez szum piorącego odkurzacza którego dysza
wysunęła się spod mankietu zbroi
cokolwiek chcesz Najwyższy Proroku ale teraz nie ruszaj się
i nie gadaj bo kapiÄ… z ciebie mydliny i robisz tylko nowe plamy!

TaX pochylił sie ku uchu p. Pelagii
To tyle z mojej strony... Wychodzę przygotować działo międzywymiarowe... Zawsze to ciekawsze niż
sprzeczanie siÄ™ z...
palec Pana Skorpionów dotknął ramienia Sinnera z którego
zaczął sie sypać drobny proszek bałwanem w kolorze...
pod wizjerem pojawiło się cos co przypominałoby holograficzną wersję faktury VAT gdyby nie fakt że było zapisane runami
... no tak, "smętnego granitu"...
Wiedziałem że trzeba było otynkować na własna skorpionią łapę a nie powierzać tego ekipie
wędrownych trolli...
westchnął ruszając ku ciężkim drzwiom
Po chwili jednak zatrzymał sie i dorzucił
Jak pani z nim skończy i przetrzep... eee... wytrzepie mu Pelerynkę, proszę go skierować do zachodniego skrzydła

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SinnerOffline
Temat postu:   PostWys³any: 16-10-2003 - 23:14
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 29-11-2002



Status: Offline
[b]Sinner stoi z boku i z rosnącym rozbawieniem przygląda się, jak Taks formuje z tynku jego figurkę, po czym zaczyna przemawiać do niej <jak w poście wyżej>. Po odejściu Generalissimusa wzrusza ramionami i powoli udaje się do achodniej części Świątyni, ciekaw, z czym Taks będzie rozmawiał tym razem. Po drodze znajduje grzybka-halucynogenka, który wypadł najwyraźniej ze zbroi Taksa...
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWys³any: 17-10-2003 - 09:41
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 30-09-2002

Sk±d: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
W zachodnim skrzydle rozbrzmiewała rozmowa na trzy głosy:
...grzybki na haluny mówił... może to i dobry pomysł... gdyby tylko istniał jakiś rodzaj który by na mnie podziałał...
głos Anglisty zabrzmiał wręcz smutno
No co ty? Mnie interesuje co innego...zdecydowanie mówił coś że przyśle pare Vampirków... Pomyślcie... będzie mozna rzoruszac stare kości... Ale moze chciał powiedzieć że ma dość Świrków albo co innego a żesmy go źle usłyszeli przez te pianę... stwierdził TaX
Nagle częsć zbroi zaświeciła się jaskrawa czerwienią i obok TaXa pojawił się IggI
Oni są tacy nudni... westchnął Wciąz sie powtarzają. Nic tylko w kółko:
Bla, bla, zabijemy ciÄ™...
żebys nie przeszkadzał
Sinnerowi!

No i ten paskudny akcent...Myslicie że to przez zęby?

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci Zobacz nastêpny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits