Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-04-2003 - 21:47
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 29-01-2003

Skąd: KrakĂłw, dawna stolica PolakĂłw!

Status: Offline
Do wrót siedziby Inkwizycji zbliża się zakapturzona, zgięta wpół postać. Prostuje się powoli. Teraz widać jej prawdziwą wysokość, wydaje się mieć w sobie coś tajemniczego. Podnosi rękę - spod poły płaszcza wysuwa się młoda dłoń. Z pewnym wachaniem sięga po pierścień kołatki... Słychać trzy głuche uderzenia - dźwięk będący odpowiedzią prastarych dębowych desek na torturę zadaną przez metalowy pierścień. Postać czeka...

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-04-2003 - 13:48
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Po murze okalającym barbakan do postaci zbliża sie niewielki skorpion wywołujac u tejże wielka chęć pogłaskania go po odwloku...
Akwizytorów ćwiartujemy, kaznodziejów nabijamy na pal! rozlega sie z murów i postać zauważa że to nie skorpion wędrował po murze a raczej mur kierowany skorpionem wedrował i właśnie zaciska się wokół niej...
No więc? Akwizytor czy kaznodzieja? Lepiej zeby ten drugi Twisted Evil sepy już coraz chudsze...

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 02-04-2003 - 14:45
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

...Kto tam?

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Hell_DSOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-04-2003 - 15:53
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 24-02-2003

Skąd: Vorago

Status: Offline
nuriel napisał/a:
HELL_DS :: czytywało się Maję Lidię Kossakowską, co ? 8)


O_o... a kto to jest??
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-04-2003 - 20:54
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 29-01-2003

Skąd: KrakĂłw, dawna stolica PolakĂłw!

Status: Offline
Yo soy hijo del Sol! Jam jest dziecię Słońca! Przybyłem... Schowajcie noże, złóżcie i na spoczynek w aksamit pokrowców pale oddajcie. Nic na sprzedaż nie mam, gardzę bogactwem świata poza tym zawartym w chłodnej stali. Nie sprzedaję, bogactwo tego świata to wartość złudna i oszukańcza w porównaniu z mocą Światła dającą wieczne szczęście! Nikogo też nie chcę nawracać - dla odstępców, kacerzy, przechrztów i pomniejszego pomiotu diabelskiego ogień mam piekielny... Kaznodzieją nie jestem - dusze ich słabe i skłonne do miłosierdzia, a zaprawdę powiadam wam, że nie miłosierdzia nam trzeba, ale stali jak grom i ognia jak gniew Najwyższych! Głoszę upadek zwyrodnienia i występku, głoszę zemstę za grzechy przeszłości, teraźniejszości i przyszłości!

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-04-2003 - 15:03
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Wobec tego witamy w naszych niskich progach...
proszę oto pakiet powitalny

jedna z cegieł odsuneła sie ukazując czerwoną poduszke na której leżało pudełko zawierające 15 pigułek z Suszonej Żaby
(z napisem ostrzegajacym że ich nadmiar powoduje Out of Cheese Error u wiekszości komputerów o predkości powyżej 1 miliona mrówek na sekundę)a pozostałe ułożyły sie w schody prowadzące do wnetrza Światyni...
Na ostatnich 4 skorpiony ułozyły sie w napis
PROSZĘ WYBRAĆ KWATERĘ i ZŁOŻYĆ WIZYTĘ W KUŹNI TaXA

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-04-2003 - 18:14
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 29-01-2003

Skąd: KrakĂłw, dawna stolica PolakĂłw!

Status: Offline
Postać przypatruje się cegle, która potoczyła się prosto pod jej nogi. Klęknięcie. Dłoń ponownie widoczna spod płaszcza. Cegła uniesiona w górę. Postać prostuje się, ogląda uważnie trzymany w ręce przedmiot, po czym chowa ramię z powrotem pod płaszcz. Ręka jest już pusta, gdy sięga po pudełko pigułek, potem po poduszkę. Wszystko dzieli los cegły.

Patrzy w górę, a przynajmniej okryta kapturem głowa przechyla się nieco do tyłu. Przez chwilę wędrowiec stoi nieruchomo, potem zaczyna przemierzać schody.

Zatrzymuje się na chwilkę u samego szczytu. Ostrożnie zgarnia skorpiony na dłoń. Wsuwa ją pod szatę.

Wchodzi powoli do świątyni. Po ruchach kaptura ocenić można, że rozgląda się, podziwia wnętrze. Co widzi?...

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nurielOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-04-2003 - 23:33
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 24-02-2003

Skąd: krakow

Status: Offline
Hell_Ds:: Polska fantastka, miała taką słynną serię opowiadań, „anielską serię”.

_________________
moja graficzna pracka: http://www.scene.pl/pixel_obrazek.php?lan=pl&id=1706
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 04-04-2003 - 10:34
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

A jest co podziwiac... Im bardziej zaawansowana magia sie dysponuje tym wiecej sie widzi - wszystko drzy, porusza sie, mieni, zyje... Nawet najstarsi Inkwizytorzy nie zglebili jeszcze wszystkich zakamarkow Swiatyni, choc pewnie oni akurat wcale by sobie tego nie zyczyli. Tylko glupi, zadny przygod narybek odwazal sie penetrowac tajne przejscia i sekretne komnaty. Jesli przezyl, nigdy wiecej juz tego nie robil... Starszym Inkwizytorom wystarczalo skupic sie i przylozyc reke do muru, by dowiedziec sie, gdzie jest to, czego potrzebuja.
Wielka Inkwizytorka byla wyraznie nie w humorze. Zbudzila sie rano z uczuciem, ze jest stara. Nawet niesmiertelnym i wiecznie mlodym kobietom sie to zdarza... "Oczywiscie, ze wampiry i to wysokiego rodu pozostaja wiecznie mlode, ale w sumie nie wiele dozylo mojego wieku... Hmm ktos nas odwiedzil...". Nika wstala od lustra i rozplynela sie w powietrzu - bardzo lubila dezintegracje i zawsze uwazala, ze nie mozna serwowac "gosciom" czegos, czego samemu sie nie sprobowalo. Ponowna integracja byla niezwykle trudna, lecz dzieki temu jakze pociagajaca...
Stanela przed zakapturzona postacia: "Witaj, czego od nas chcesz."

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nurielOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-04-2003 - 23:30
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 24-02-2003

Skąd: krakow

Status: Offline
Postać ściągnąwszy swój głęboki kaptur, ukazała nagi czerep i rząd zębów białych jak zeszłoroczny śnieg.

Po chwili postać, jakby zagubiona, pospiesznie sięga do kieszeni, i wyjąwszy z niej kieszonkową wersję kosy, przemawia.

-CZEŚĆ, JESTEM ŚMIERĆ, WZYWAŁAŚ MNIE, WIĘC JESTEM.
W TWEJ KLEPSYDRZE ZOSTAŁO JESZCZE TROCHĘ PIASKU, ALE W TEJ CHWILI
NIE MAM NIC DO ROBOTY 8(. WĄGLIK POSZEDŁ PIĆ I DO TEJ PORY NIE
WRUCIŁ, A DŝUMA POSZŁA NA PŁATNY URLOP.
DLA CIEBIE, JAK WIDAĆ, WIEK JEST JUĹť CIĘŝAREM… JEŚLI CHCESZ, JEDNYM
CIĘCIEM MOGĘ ZRZUCIĆ Z CIEBIE TEN CIĘŻAR.
NORMALNIE NIE ROBIĘ TKICH ŝECZY, ALE CZEGO SIĘ NIE ROBI
DLA…PRZYJACIÓŁ.

_________________
moja graficzna pracka: http://www.scene.pl/pixel_obrazek.php?lan=pl&id=1706
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 05-04-2003 - 14:16
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
No tak.... wypisało sie na murach
A przeciez napisalem zeby nie brac zbyt wiele Pigulek z Suszonej Żaby na raz! Mozna sie uzaleznić... No dobra, nie zostawimy go tak przecież...
jak to było zaraz, zaraz :
Mun Pałer Mejk Ap! ... ...eee nie... to nie to acha... mam...
Herb Power Wake UP!
w gardło zakapturzonej postaci skorpiony wlały ilosc Amolu wystarczajaca by upic mamuta...
Po chwili zaklopotana Smierc zniknela a przed oczami postaci pojawily sie rozowe wirujace plamki... po czym wszystko wrocilo do normy... eee... moze lepiej napiszmy ze do stanu poprzedniego...
Skorpiony ulozyly sie w strzalke wskazujaca ogromne wrota kuzni...

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 05-04-2003 - 14:45
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

Nika patrzyla chwile na sceny rozgrywajace sie przed jej noskiem (nie musimy w tym miejscu dodawac, ze byl to niezwykle zgrabny nosek) z lekkim zdumieniem. "No tak, tak to jest, kiedy sie pije krew jubilata po jego przyjeciu urodzinowym... Chyba pojde sie wyspac."

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-04-2003 - 00:46
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 29-01-2003

Skąd: KrakĂłw, dawna stolica PolakĂłw!

Status: Offline
Sceny.. Śmierć.. Zakapturzony przygląda się z boku - to nie On ściąga kaptur (sorry, Nuriel - chcę pozostać sobą). Jakby nieco zamyślony węszy, smakuje powietrze... Słucha.. Patrzy - chociaż tego nie wiecie - nie widać nic z tego, co skrywa kaptur.

Pochyla się do strzałki. Ta sama scena, ten sam motyw. Płaszcz. Odchylenie. Ręka. Zagarnięcie. Powrót ręki. Spogląda przed siebie - przynajmniej tak układa się kaptur - mija Inkwizytorkę, kłania się Jej lekko, kieruje się do wrót. Wygięcie płaszcza - nagłe wybrzuszenie sugerują rękę czy ramię uniesione pod materiałem. Ręka ta dotyka drzwi. Otwiera. Zakapturzony wchodzi do środka. Toczy wzrokiem po pomieszczeniu, szuka Kowala.

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-04-2003 - 12:09
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
...przed jego oczami pojawia sie Funky Koval we własnej osobie...
po chwili jednak program maskujący rzednie i widać tylko TaXa wesoło krzątającego sie wokól paleniska... skorpiony wychodzą przez malusieńka dziurkę w płaszczu postaci i na widok TaXa układają sie w cos co wygląda jak symbol znany jako Smiley... po czym wskakuja na nogę swego pana i znikają wśród miliardów braci tworzących pancerz TaXa...
Z głowy tegoż spływa pot ale oczy, ukryte za czerwona przegroda z najczystszych krwistych diamentow błyszczą radością:
Witaj Herb, mam nadzieje że nie masz mi za złe tych pigułek... w sumie powinienem na przyszłość zwrócić uwage Alchemkowi zeby zrobil takie co by nie wchlanialy sie przez skore! Razz
Pewnie masz za soba długą drogę? Siadaj - położył dłoń na kowadle a z płyt podłogi wysunęło sie wygodne siedzisko na którego oparcie tworzylo kilkanaście skorpionów...
Cos do picia? Mam świeża krew, z prywatnej piwniczki WIN... nie zebym ją chciał okradać ale dżwięk napełnianych szklanic zwykle przykuwa jej uwagę... Moze sie pojawi?

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 07-04-2003 - 14:22
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

Ktos cos o mnie wspominal? I o MOJEJ piwniczce?!? Kochanie, czy nie ustalilismy juz jak wyglada nasza wspolnota majatkowa? "Co twoje to moje a co moje to wara ci od tego!"

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits