Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-04-2003 - 21:47
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 29-01-2003

Skąd: KrakĂłw, dawna stolica PolakĂłw!

Status: Offline
Uniesiona w geście powitania głoń to pierwsza i przez chwilę jedyna oznaka aktywności Zakapturzonego. Po sekundzie wachania podchodzi do TaXa. "Nie, Kowalu, nie mam za złe. Zaiste, Alchemik zasługuje na wybatożenie, ale o tym jeszcze zdążymy porozmawiać" Podchodzi do siedziska, przez chwilę, pochylony, przygląda się skorpionom. Z uwagą podziwia ich pancerzyki. Siada - nie podobają Ci się fałdy jego szaty, coś jest w nich nienormalnego, załamują się jakoś absurdalnie. Kształt pod szatą jest jak najbardziej normalny, ale sam materiał.. Kiedy na niego patrzysz, wszystko jest w porządku. Lecz kiedy odwracasz wzrok.. Kątem oka - ruch, zmarszczka, falowanie, przepływanie czy też drżenie - ciężko określić, bo gdy tylko spojrzysz z powrotem wszystko znowu jest jak było.
Tak, oto i Ona... "Dziękuję z apropozycję, ale nie skorzystam. W zasadzie nie pię, chyba, że... Gin z tonikiem gorzkim jak najbardziej zgorzkniałe serce podany w kryształowej szklanicy o czystości Prawego Ognia... Raz tylko taki specjał piłem.. Raz jeden - i odtąd nie mam wspólnego NIC z napojami poza czystą wodą"

Postać rozgląda się po kuźni - znów wnioskować o tym można jedynie po ruchu kaptura. "Tak, ładnie tu. Widzę możliwości..." Podchodzi do kowadła, ogląda je. Kieruje kroki ku palenisku, zbliża sie do rozżarzonych węgli. Pochyla się, wciąga zapach żaru i ognia - mimo, że na pozór postać nie zmienia się, jednak subtelne szczegóły sugerują, że zapach ten budzi miłe uczucia, może wspomnienia.

"Inkwizytorko, Kowalu. Przychodzę prosić o materiał na pierścień."

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 08-04-2003 - 13:01
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

Hmmm...woda to by sie pewnie u nas znalazla, ale co do jej czystosci mam uzasadnione watpliwosci. Gin z tonikiem juz predzej, ale tu znow z czystoscia szklanicy mielibysmy pewne klopoty... Nie lubimy tu czystosci, zbyt jest normalna. Co do Alchemika to chyba macie szczescie, ze znajduje sie na innym forku, bo nie zauwazylam u niego sklonnosci sado-maso, wiec pewnie pomysl z wybatorzeniem nie bardzo by mu sie spodobal.
Wiec jakiz to ma byc pierscien?

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-04-2003 - 16:03
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 29-01-2003

Skąd: KrakĂłw, dawna stolica PolakĂłw!

Status: Offline
Pytający wzrok. "A więc Alhemik to żywy człowiek a nie Wasz wytwór - golem naprzykład? Skoro tak - (postać skłania głowę) - niesłusznie osądziłem".

"Przeboleję. Przywykłem obywać się bez wody i jadła, więc przeboleję."

"Pierścień... Raczej nie da się tego nazwać sztuką biżuterii. Dwie obrączki z gładkiego srebra, połączone łańcuszkami z takiegoż samego srebra. "

Postać patrzy pytająco na Was oboje. "Więc jak? Macie tu najczystsze, najszlachetniejsze srebro? Szanowny Pan Maniek - oby zawsze był błogosławiony! - ze Sklepu Za Rogiem radził się udać do Was..."

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-04-2003 - 09:41
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Srebro, tak? TaX gestem przywołuje skorpiona...
Już po chwili z ramienia zbroi wysuwa się mały ekran na którym krwistoczerwona czcionka czcionka gotycka obwieszcza stan inwentarza:
SREBRO Z OKOLIC DAMASZKU NA ZIEMI... twarde i elastyczne jednocześnie jak stal damasceńskaidealne do walki
SREBRO JUDASZOWE STAMTĄDŻE-z dziwnie krwistym odcieniem o właściwościach antymagicznych (zdatne do używania przeciw zakleciom czarnej magii wysokich poziomów)
poniżej pojawia sie link do działu LEGENDY I MITOLOGIA
SREBRO THAUMICZNE ZE ŚWIATA DYSKU- wydobywane w głebokich Ramtopach o właściwościach promagicznych poniżej pojawia sie link do Piosenki o Lasce Maga
SREBRO Z GŁEBOKIEJ PRZESTRZENI KOSMICZNEJ - wzmacniane wandanem i platinum idealne do budowy zbroi oraz pojazdów narażonych na niebezpieczne zmiany ośrodka ciężkości
SREBERKO OD MIESZANKI KRAKOWSKIEJ - zdatne do rzucania słodkich czarów i uroków oraz plagi cukrzycy...

Taaak...

mĂłwi TaX
Pozostałe muszę sprowadzić - zajmie to jakąs godzinę, może dwie... Masz sreberko, teraz poprosze o dokładną specyfikację pierścienia... Jakies napisy? Symbole? Moze Herb'z not ded! albo IRAQI 4 EVAH! - to ostatnio bardzo modne...

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 12-04-2003 - 13:47
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

IggI zostaw moj czerwony kolor w spokoju, podobnie jak moja piwniczke - syknela WIN - Czy moge spytac po coz Ci ten pierscien Wedrowcze?

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-04-2003 - 11:10
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 29-01-2003

Skąd: KrakĂłw, dawna stolica PolakĂłw!

Status: Offline
W głosie Zakapturzonego czuć zdziwienie: "Z Damaszku? Judaszowe? Thaumiczne? Nie, zwykłe, najczystsze srebro z trzewi Ziemi, topione i gotowane w białym ogniu, piękne surowym pięknem Księżyca i bezchmurnej nocy... Piękne jak garść diamentów na czarnym aksamicie, szlachetne i dużo piękniejsze od złota..."

"Symbole... Tylko wygrawerowany motyw łańcucha oplatający obie obrączki..."

Zwraca się do Inkwizytorki: "To tylko prosta ozdoba, troszkę radości dla mojego serca. Wspomnienie zakute w metal... Nic więcej, tylko słabostka...mogąca dać dużo siły. Taki pierścień był kiedyś oznaką władzy... I niektórzy go jeszcze rozpoznają - a tam, gdzie idę potrzeba, abym został rozpoznany i zidentyfikowany tak, jak ja sobie tego życzę, nie zaś tak, jak widać na pierwszy rzut oka..."

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!


Ostatnio zmieniony przez Herbert West dnia 16-04-2003 - 12:34, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DreamhunterOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-04-2003 - 12:46
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 14-04-2003



Status: Offline
<<Do bram palacu inkwizycji przybywa skromnie ubrany bard.U jego pasa spoczywa miecz poltorareczny miecz z klinga rzezbiona w glowe jednorozca,a z szyi zwisa medalik w ksztalcie srebrnej strzaly>>
Witajcie wspaniali inkwizytorzy.Czy ugoscicie biednego trubadura ktory jako zaplata za wasza goscinosc zaofiaruje jedynie pare piesni i opowiesci zaslyszanych od mieszkancow gor Karela do rybakow z Oceanu nieprzebytego.Czy moze poszcujecie psami bedac glusi na opowiesci o odwaznych czynach i pieknych bialoglowach?
<<Z tymi slowami postac czeka spokojnie u bramy glownej>>
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 14-04-2003 - 14:14
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

-Co do psow to moze byc ciezko... wiesz kilku Inkwizytorow lubi chinska kuchnie a poza tym u nas szczuje sie raczej nietoperzami-wampirkami i innym tego typu tatalajstwem. Zanim wejdziesz w bramy Swiatyni odpowiedz sobie na pytanie czy jestes nienormalny, jezeli tak to nic ci u nas nie grozi... no chyba, ze: a. kilku Inkwizytorow nie zgodzi sie z Twoja samoocena; b. tatalajstwo nie bylo karmione a zwykle nie jest c. naprawde zle spiewasz
Inkwizytorka zwrocila twarz ku swemu gosciowi w kuzni. Przypatrywala mu sie badawczo i smutno. Widac bylo, iz jakas mysl nie daje jej spokoju. Zwocila sie do niego ponownie:
-Powiedz Nam skad pochodzisz i dokad zmierzasz. Jesli nie zechcesz Taksidoo nie wykuje Ci pierscienia. Widzisz kowal jest zawsze odpowiedzialny za przedmiot, ktory stworzy tak jak kazdy czlowiek jest odpowiedzialny za to, co go pokochalo.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-04-2003 - 14:33
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
TaX w miedzyczasie probuje niezdarnie ukryc mlot kowalski w ktory z polecenia autonomicznego ukladu nerwowego uformowala sie jego prawa dlon.... Twisted Evil
Po chwili usmiecha sie zaklopotany i przytakuje...

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 14-04-2003 - 14:39
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

Nie martw sie Kochanie juz ja ci znajde jakies zajecie, zebys mogl zajac rece i nie tylko... Twisted Evil
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-04-2003 - 15:02
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
No mysle... oczy TaXa rozblyskuja a zbroja rozstepuje sie... z jej wnetrza wychodzi postawny mlodzian ubrany tylko w przepaske biodrowa (w ksztalcie ogromnego skorpiona)...

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 14-04-2003 - 15:12
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

jakis Ty w goracej wodzie kapany! poczekajmy na odpowiedz naszego goscia a co do tego, no wiesz czego to, co sie odwlecze to nie uciecze... Twisted Evil
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-04-2003 - 15:17
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Mowisz jakby ci sie nie podobalo...
zreszta zbroja jest w stanie sama ukuc mu pierscien jakiby chcial wystarcza dokladne specyfikacje

Zbroja zamknela sie spowrotem przyjmujac ksztalt postaci ludzkiej z mlotem zamiast prawej dloni... kilka skorpionow z prawego barku zmruzylo oczy i na zbroi pojawil sie napis: USE US! Wink

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 14-04-2003 - 15:30
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

Czy ja mowie, ze mi sie nie podoba?!? Jestem po prostu ciekawa odpowiedzi a co do Twoich opcji to mam juz pelne wyobrazenie. A zbroja moze wykuc cos samodzielnie, ale to juz nie to samo - powinno sie wkladac dusze w to, co sie robi!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DreamhunterOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-04-2003 - 17:13
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 14-04-2003



Status: Offline
<<Osobka o srebrnych wlosach wychodzi z cienia drzewa pod ktorym schronila sie przed upalem>>
Czy jestem nienormalny????
A czy czlowiek ktory stracil wzrok moze powiedziec kolor rozy?
Czy czlowiek ktory ogluchl moze powiedziec ze slyszal spiew ptakow?
Czy normalny czlowiek ktorego ludzie maja za wariata jest rzeczywiscie nienormalny?
Zapewne w glebi duszy kazdy z nas ma w sobie kropelke agresji i zepsucia ktora napewno nie jest normalna.

<<Wedrowiec sciaga swa lire z plecow i wydaje na niej kilka dzwiekow>>
Mego spiewu mozesz sie domyslac z barwy glosu,muzyki z tych kilku nut.Wiec moge wejsc nim ,uschne tu na wior?Gdyz slonce grzeje dzis tak mocno,ze bez kilku lykow wina uschne tu pod brama jak biedna dziecina.
<<Bard wraca pod swoj cien drzewa czekajac na odpowiedz>>

_________________
"Życie jest tylko kroplą w oceanie czasu ,ale nawet kropla moze komuś sie wydawac oceanem nie do przebycia" Moja złota myślSmile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits