Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj si, by sprawdzi wiadomoci Zobacz nastpny temat
Autor Wiadomo
VegOffline
Temat postu:   PostWysany: 05-03-2003 - 18:02
Elita forum
Elita forum


Doczy/a: 25-01-2003



Status: Offline
I do tego wszystkiego krolik :)))

A tak na serio: hmmm, Usagi jest totalnie inny od wszystkiego innego,co czytalam. Jest po prostu boski.

_________________
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysany: 05-03-2003 - 18:30
Moderator
Moderator


Doczy/a: 21-10-2002



Status: Offline
Usagi jest inny bo jest jednak poważnym komiksem a nie jakąś tam bajką, komedią czy romansidłem... co do treści polecam też komiks wspomniany przezemnie wcześniej "Sin City" Franka Millera ta pozycja też wymiata... do tego jeszcze rysunki podkreślają klimat jeżeli ktos lubi poważne historie to polecam... (komiks ma klimat uliczny: mafiozi, kobiety, alkohol, Gun'y itp rzeczy) POLECAM

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysany: 05-03-2003 - 21:18
Elita forum
Elita forum


Doczy/a: 29-01-2003

Skd: Kraków, dawna stolica Polaków!

Status: Offline
Co tu wiele gadać - Usagi rulez i tyle :) Ja się właśnie próbuję pozbyć "Daisho", ale nie wiem, co z tego wyjdzie - sparzyłem się już na Allegro.

Heh, co do Długouchego - przeraziłem się jak zobaczyłem Wojownicze Żólwie Ninja, no ale nie powiem - nawet pasowały klimatem. Nie było to nic z rzeczy, których się bałem.


Treść - Magnus, tego wspomnianego przez Ciebie nie czytałem, ale treść... Spawn.

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysany: 05-03-2003 - 21:33
Moderator
Moderator


Doczy/a: 21-10-2002



Status: Offline
Spawn Twisted Evil błaaa uwielbiam ten komiks Very Happy nie to żebym się chwalił ale mam około 70 numerów (PL i USA) co do treści to uwielbiam najbardziej te które dotyczyły "przeznaczenia teoretycznego" Spawna.. chodzi mi o to że miał się stać Hellspawnem... Lubie Clowna ten kolo jest spoko Very Happy umie ścisnąć za serce Twisted Evil ... co tu mówić Todd McFarlane nalezy do czołówki moich ulubionych scenarzystów/twórców.. ale inne podtytuły spawna już mnie nie bawią myśle że są juz naciągane .. ale kreska nadal zachwyca Very Happy... szkoda że juz nie ma u nas Spawna bo została mi dziura między moimi komiksami PL a USA Sad

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysany: 05-03-2003 - 21:51
Elita forum
Elita forum


Doczy/a: 29-01-2003

Skd: Kraków, dawna stolica Polaków!

Status: Offline
70?????????????????????????????? Ja czytałem tylko kilkanaście, i nie mam od kogo porzyczyć.... A tak chciałębym więcej....

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysany: 06-03-2003 - 07:18
Elita forum
Elita forum


Doczy/a: 29-01-2003

Skd: Kraków, dawna stolica Polaków!

Status: Offline
Magnus, jeśli tylko choć troszkę lubisz metal, to mogę Ci polecić świetną płytę związaną ze Spawnem :)

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysany: 06-03-2003 - 16:49
Moderator
Moderator


Doczy/a: 21-10-2002



Status: Offline
Mam w domu OST ze Spawna Very Happy dostałem na któreś urodziny od qumpla... Muza jest napisana przez pana z KORNa więc to psychodela ale za to ze znaczkiem jakości Very Happy ..... co do muzy jaka ja słucham to sa różne klimaty ale to nie temat do tego...

Co do Spawna to w Polsce wyszło chyba niecałe 30... dwadzieścia pare czy jakoś tak ... nie chce mi się sprawdzać a że mam rodzine w USA to wpadły mi w rączki wydania z USA błaaa ale byłem happy zresztą kto by się nie cieszył gdyby był kolekcjonerem jak ja Very Happy albo miłośnikiem Spawna Twisted Evil

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysany: 07-03-2003 - 00:58
Elita forum
Elita forum


Doczy/a: 29-01-2003

Skd: Kraków, dawna stolica Polaków!

Status: Offline
Heh, mówiłem nie o OST, ale o muzie inspirowanej Spawnem. Iced Earth - "The Dark Saga" Fenomenalna płyta, polecam. Mam, jeśli chcesz.

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysany: 07-03-2003 - 16:15
Moderator
Moderator


Doczy/a: 21-10-2002



Status: Offline
Co do metalu to nie przepadam choć czasem słucham... z ostrej muzy to podchodzi mi tylko Korn, Slipknot wole bardziej hard core tego już mogę częściej słuchać... ale tak naprawdę wole "czarną" muze. Instrumentalną też czasem posłucham ale tej ostrej to nie za dłużo więc dziękuje...

Zmieniając temat z rysunki to bardzo mi sie podobają rysunki M. Turnera mozna teraz podziwiać jego dzieło w komiksie FATHOM koleś bajera rysuje...

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
Hell_DSOffline
Temat postu:   PostWysany: 07-03-2003 - 23:52
Nowicjusz
Nowicjusz


Doczy/a: 24-02-2003

Skd: Vorago

Status: Offline
to ja może powrócę do tematu...

>>zdecydowanie treść..szczerze mówiąc to wygląd nie ma dla mnie wielkiego znaczenia..no chyba że będzie tak paskudny, że się wymiotować będzie chciało(ale jeszcze nigdy się z czymś takim nie spotkałem)a tak to treść, treść i jeszcze raz treść :]
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysany: 09-03-2003 - 00:35
Elita forum
Elita forum


Doczy/a: 29-01-2003

Skd: Kraków, dawna stolica Polaków!

Status: Offline
A jaki jest Twój numer 1 ( zarówno manga jak i "normalny" komiks;) ?

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
Gilma[tm]Offline
Temat postu:   PostWysany: 09-03-2003 - 12:12
Czytelnik
Czytelnik


Doczy/a: 25-01-2002

Skd: Ś-ca

Status: Offline
Herbert West napisa/a:
Heh, mówiłem nie o OST, ale o muzie inspirowanej Spawnem. Iced Earth - "The Dark Saga" Fenomenalna płyta, polecam. Mam, jeśli chcesz.


Powiedz cos wiecej a zwlaszcza jak to od Ciebie wyrwac :)

_________________
komus psychiatre? http://psychiatra.strona.pl ;D
a może coś dla kota? albo dla psa? http://www.ujadanko.pl :)
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
Hell_DSOffline
Temat postu:   PostWysany: 09-03-2003 - 12:38
Nowicjusz
Nowicjusz


Doczy/a: 24-02-2003

Skd: Vorago

Status: Offline
Herbert West napisa/a:
A jaki jest Twój numer 1 ( zarówno manga jak i "normalny" komiks;) ?



z normalnych komiksów to zdecydowanie Calvin&Hobbes :] najgenialniejszy komiks na świecie ;D

co do mangi to zależy :]
1.angel sanctuary, neji -ogólnie(są dobre i pod względem graficznym i fabularnym:])
a jesli chodzi o grafikę to króluje u mnie zdecydowanie kawałek lainowego artbooka wyglądający jak manga(choć mangą nie jest:]), to jest moim zdaniem najlepiej(najładniej) narysowa rzecz jaką kiedykolwiek widziałem :)


tak wogle to ktoś chce poczytać Calvina??wchodźcie na http://www.calvin.prv.pl/ :]
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysany: 10-03-2003 - 00:23
Elita forum
Elita forum


Doczy/a: 29-01-2003

Skd: Kraków, dawna stolica Polaków!

Status: Offline
Gilma[tm] napisa/a:

Powiedz cos wiecej a zwlaszcza jak to od Ciebie wyrwac :)


Coś więcej? A może być moje pokraczne tłumaczenie?

To będzie dotyczyć epizodu z aniołem.



4 track


"The Hunter"

A force of light an angel
Sent through time to destroy
Avenging the dark ones
Descending angelic force

Wojownik Światłości, Anioł
Wysłany przez czas aby niszczyć
Mścić Mrocznych
Spadać anielską siłą

Heaven sent the hunter
Her mission to crucify
Slay the hellborn
His offspring demonic force

Niebiosa zesłały łowczynię
Jej misja - ukrzyżować
Rozrzezać zrodzonego w piekle
Jego demoniczną siłę - potomstwo


Descending from heaven
The angel sworn to bring him down
The hunter the thunder
The wrath of heavens comin' down

Z nieba opuszcza się
Anioł, co przyrzekł go zniszczyć
Łowczyni jak grom -
Gniew niebios już się zbliża


She swore an oath, an allegiance
Armageddon is in sight
To be the thorn in the devils back
To make him weak, the final fight

Złożyła przysięgę, zaprzysięgła wierność
Widać nadchodzący Armageddon
Ona ma być cierniem w diabelskich plecach
Osłabić go w ostatecznej walce




Do diabła, jak ja nie potrafię tłumaczyć... Z resztą pewnie i tak znasz angielski a ja produkowałem się na darmo.

Jak ode mnie wyrwać? Zapłacić koszty przesyłki i kompaktu. Aha, i adres podać :)






Hell_DS napisa/a:
tak wogle to ktoś chce poczytać Calvina??wchodźcie na http://www.calvin.prv.pl/ :]


Dzięki za linka zobaczę w wolnej chwili. Oczywiście o komiksie nie słyszałem ( Herbert niewiele słyszy - to przez METAL ;)))


Co do tego artbooka - bardzo chętnie bym obejrzał. Przyznaję - w pierwszej chwili styl Laina (anime) wydał mi się nietypowy, ale potem polubiłem. Bardzo klimatyczny wyda mi się Kami - sama :)))

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
Gilma[tm]Offline
Temat postu:   PostWysany: 13-03-2003 - 21:05
Czytelnik
Czytelnik


Doczy/a: 25-01-2002

Skd: Ś-ca

Status: Offline
Herbert West napisa/a:
Do diabła, jak ja nie potrafię tłumaczyć... Z resztą pewnie i tak znasz angielski a ja produkowałem się na darmo.


Oj czemu od razu na darmo? To ze ja znam (o tyle o ile =]) nie znaczy ze inni znaja wiec na pewno komus sie przyda :) Poza tym fajnie tak poczytac i porownac z tym co sie samemu tworzy tlumaczac. Fajne rozniece czasem wychodza, ale to tak oft. :)


Herbert West napisa/a:
Jak ode mnie wyrwać? Zapłacić koszty przesyłki i kompaktu. Aha, i adres podać :)


A nie jestes w stanie gdzies tego wrzucic do sciagniecia? (Pewnei nie, ale tak pytam dla pewnosci ;])

_________________
komus psychiatre? http://psychiatra.strona.pl ;D
a może coś dla kota? albo dla psa? http://www.ujadanko.pl :)
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj si, by sprawdzi wiadomoci Zobacz nastpny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits