Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
AlquaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-01-2005 - 19:47
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 29-08-2003

Skąd: KrakĂłw

Status: Offline
PWP?? Jak "Plot What Plot"? To określenie spotykałem jako angielski odpwiednik słowa Yaoi - bo tłumaczenie było za trudne... Rozwiń myśl Smile

_________________
Elen sila lumen omentielvo!
Zapraszamy na DOJIcon7!
11 - 12 sierpnia 2007
www.dojicon.pl
Blog: www.alqua-londe.blog.pl
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 17-01-2005 - 20:11
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Dla mnie PWP to takie ragnarokowoe PVP czyli Player vs Player czyli typowa wyzynanka ;P

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
LouiseOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-01-2005 - 08:54
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 01-02-2004

Skąd: Pabianice

Status: Offline
Alqua napisał/a:
PWP?? Jak "Plot What Plot"? To określenie spotykałem jako angielski odpwiednik słowa Yaoi - bo tłumaczenie było za trudne... Rozwiń myśl


Stwierdzenie PWP nie jest zamiennikiem słowa "yaoi".
Jest ono w obiegu i często używane jest przez fanów do określania każdej mangi bez fabuły.

_________________
"Czasem zastanawiam się czy nie skończę jako trofeum na czyjejś ścianie." - Noguchi "AvP"
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
HellboyOffline
Temat postu:   PostWysłany: 24-01-2005 - 17:25
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 24-01-2005



Status: Offline
Moje wrazenie jesli chodzi o Blade'a sa pozytywne,ale jest pare rzeczy ,które mnie drażni.Naprzyklad to ,ze zanim główny bohater kogos pokona,to najpierw musi dostac omłot i wtedy sie denerwuje i wykorzystujac swoja niesiertelnośc pokonuje go.mimo swietnej grafiki sceny walki malo czytelne.to chyba tyle.
a czy moze mi ktos napisac jak sie konfrontuje Blade naprzykład z Longwolf and cube??
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
LouiseOffline
Temat postu:   PostWysłany: 25-01-2005 - 17:15
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 01-02-2004

Skąd: Pabianice

Status: Offline
Hellboy napisał/a:
mimo swietnej grafiki sceny walki malo czytelne.to chyba tyle.
a czy moze mi ktos napisac jak sie konfrontuje Blade naprzykład z Longwolf and cube??


Jak dla mnie sceny są czytelne. Facet po prostu w ten sposób rysuje i przynajmniej wszystko jest niezwykle dynamicznie. Zreszta podobny styl reprezentuje Norihiro Yagi, on również rysuje bardzo fajne i dynamiczne pojedynki.
A co do Lone Wolf'a. Mugen i Wolf, to są dwie różne mangi przedstawiające dwa spojrzenia na samuraja i reprezentujące dwa zupełnie inne style więc raczej bym ich nie porównywała.

_________________
"Czasem zastanawiam się czy nie skończę jako trofeum na czyjejś ścianie." - Noguchi "AvP"
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
HellboyOffline
Temat postu:   PostWysłany: 25-01-2005 - 23:56
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 24-01-2005



Status: Offline
Pisząc o problemach w odczytywaniu scen walki poruszyłem problem,który dotyczy nie tylko mnie ,ale równiez kilku osób z mojego otoczenia.Nie mówie,ze w momencie jak dochodzi do walki nie wiem o co chodzi,ale musza naprawde mocno posiedziec nad tymi kadrami,zeby wszystko wyczaić(w sensie kilka chwil dłużej).Ogolnie graficznie Blade mi sie podoba.trudno mi ocenić autora,który zostal wymieniony post wyżej bo nie znam jego twórczości.W moim przypadku manga to jedna z płaszczyzn na której realizuje moja pasje jaka jest komiks.Także musze przyznac ,ze mocno w klimacie nie siedze(co nie znaczy ,ze sie to nie zmieni)
Faktycznie porównanie Blade do Longwolfa nie sensu,to zupełnie inne ujecia.Po przemysleniu trudno sie nie zgodzic.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits