Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 21-12-2005 - 11:13
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
Eliott:
"Nie zgadzam sie. Nie widze tez zwiazku, zwlaszcza, jesli mowa o biznesie.
Dobra to powiedz mi skad sie bierze u ciebie rywalizacja"


Instynkt pierwotny i destrukcyjna niechec do narzucajacych sie "autorytetow". Vide nasza obecna rozmowa.

"co daje ci to ze mozesz sie na czyims tle wybic? "

Jesli ogladales film "Goraczka" z Al Pacino i z de Niro, to tam wlasnie Pacino staral sie odpowiedziec na to samo pytanie. Wink Remember? Ja nie powiedzialbym tego lepiej.

"Jak najbardziej naturalna rzecz ale z powodu ogolnie pojetych
hormonow rywalizacja sprowadza sie tylko do facetow."


Nie. To jest nie tylko kwestia plci. To jest raczej kwestia hierarchii. Ale tak, wewnatrz jednej plci, rywalizacja jest o wieeeeele ostrzejsza. Ale to tylko regula, od ktorej sa liczne wyjatki.

"To czy jest w zasiegu wzroku jakas godna uwagi samica nie jest przyczyna
moze byc raczej katalizatorem."


Upraszczasz, sprowadzajac wszystko do wymiaru fizycznego. Sa jeszcze inne katalizatory.

Ale ogolnie tak, choc z zastrzezeniami, mozna przyjac ten zaproponownay przez Ciebie dualizm przyczyn.

"Sprecyzuj sie o co ci chodzi z biznesem."

Hierarchia.

"Tak czy siak rywalizacja w najczystszej formie tylko miedzy facetami imo.
Nie za bardzo wiem jak jest u kobiet"


Rzeznicko, man, rzeznicko! Wink Tna sie tak, ze szczena opada. Tyle, ze w inny sposob, niz my.

"Ciesze sie ze masz pozytywne nastawienie do swojej osoby ale to za co sie uwazasz nie musi byc tym czym jestes ;> "

Dzieki. Ja tez Cie kocham. Wink

"Po pierwsze piszac normalnych nie mialem na mysli zdrowych psychicznie"

Z radoscia moge wiec powiedziec, ze jestes normalny, Ness. Wink

"Tak na wszelki wypadek bo chyba z dalszej czesci mozna sie tego domyslec :> "

Czyli jesli Ty piszesz tak pokretnie, metnie i nielogicznie, ze nikt Cie nie rozumie, to nie ma w tym Twojej winy. Jest za to wina czytajacych, ktorzy nie moga sie jakos kurcze domyslec, cieniasy, ze gdy piszesz "czerwony", masz na mysli "zielony". Gratuluje zadecia...

"A do mike'a ktory chcial zablysnac (co jest dozwolone tylko nie moim kosztem)"

Halo, dzien dobry, halo, jest tam kto? No to witaj w rzeczywistosci. Na Twoj koszt jem i pije juz trzeci miesiac.

"ale biorac pod uwage okolicznosci ktore opisales wyzej specjalnie dla ciebie napisze [...]"

Nie baw sie ze mna w wyklady z logiki formalnej, kolo. Szkolono mnie w tym i poznaje cienko spiewajacego laika, gdy go widze.

Thondor:
"Jak pisał książe de Levis: noblesse oblige, to zadaniem mężczyzny jest zapewnienie bezpieczeństwa partnerce, nie na odwrót"

Taaak, cos w tym jest. Moge sie zgodzic na taki schemat: facet zapewnia bezpieczenstwo, a dziewczyna wsparcie psychiczne. W ten sposob mamy swietny uklad wzajemny... Mi sie podoba. Wink

"Nawet jeśli jest się np. narzeczonym profesjonalnej bokserki?"

Mysle, ze nawet bokserka jest i pozostaje kobieta. Znam osobiscie wiele dziewczyn zajmujacych sie polzawodowo karate. To nadal bardzo mile, wrazliwe i sympatyczne osoby. Nie potrzeba byc chamem, by rozwalac deski.

"Jesli nie jest to obustronne (bo materialnie to juz jak komu pasuje) czyli czasami mozna ponarzekac kobiecie i poglaszcze to imo nedza taki zwiazek"

Oczywiscie. Dlatego wlasnie ja mowie to, co zreszta i Thondor mial na mysli: wsparcie psychiczne.

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ThondorOffline
Temat postu:   PostWysłany: 21-12-2005 - 11:19
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 25-10-2005

Skąd: Bydgoszcz

Status: Offline
Mike napisał/a:
Moge sie zgodzic na taki schemat: facet zapewnia bezpieczenstwo, a dziewczyna wsparcie psychiczne. W ten sposob mamy swietny uklad wzajemny... Mi sie podoba. Wink

Idylla, nie mniej jednak możliwa do osiągnięcia. Wink

_________________
Many that live deserve death. And some that die deserve life. Can you give it to them?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Brush
Temat postu:   PostWysłany: 21-12-2005 - 11:52
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 11-10-2002



Co do rywalizacji, to w tych czasach kobiety wielokrotnie nie decydują się na dzieci (obecny niż demograficzny) a nawet nie decydują się na partnera życiowego, właśnie przez pracę.
Wszędzie się o tym trąbi że kobiety coraz częściej rywalizują z facetami o np. stanowisko w pracy, albo nawet o samą pracę. Tak więc można zaobserwować zjawisko wyrównania płci, zwłaszcza w dużych miastach, gdzie człowiek goni za interesami i wielokrotnie zapomina o życiu prywatnym.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ImposOffline
Temat postu:   PostWysłany: 22-12-2005 - 19:33
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 10-09-2005



Status: Offline
Jeśli facet chce (albo raczej nie wstydzi się) ze mną rywalizować, to odbieram to raczej jako oznakę szacunku.
Oczywiście udzielam się tylko w tych dziedzinach, które mnie interesują (czyli też w których mam jakąś szansę). Wink
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KamuiShiro
Temat postu:   PostWysłany: 23-12-2005 - 15:01
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 26-11-2005



Veg napisał/a:
Hem hem, jak przeczytalam ten topic, to skonczylam z glowa w klawiaturze Smile))

Ostatnio jestem pod gigantycznym wplywem Hellsinga, wiec najwazniejszym w anime (w chwili obecnej) wydaje mi sie klimat. No i ofcoz pasujaca muzyka i plynna animacja.

Wiec tak:
Jak jest jakis fajniutki watek romansowy (nalepiej ze szkolnej lawki) to jest po prostu gicik, ale ciezko zrobic cos NAPRAWDE romantycznego i kawaii...

Hmmm, lubie tz pewien specyficzny rodzaj humoru, oparty na "skojarzeniach" Smile)) ale strasznie latwo przegiac.. (Iketeru Futari, Love Hina w paru momentach Razz, VGAi)

Hmmm, co do tzw. "powaznych" to tutaj najciezej okreslic... Mi wystarczy, jezeli jakis czas po filmie chodze zawiana Smile) (pewnie wiecie o jaki feeling mi chodzi Smile))

No i wypadaloby, jakby w anime byl jakis fajniutki, tajemniczy (wazne) bishonen, ale nie jakis tam lukrowato cukrowaty chlopczyk, tylko jakis powazniejszy. I jakas fajna dziewczyna, ktora mozna by polubic od razu...

Kompletnie mi zwisaja np. mechy itp. kompletnie nie zwracam uwagi na ich wyglad...

To na tyle luznyc przemyslen Smile)) Jak cos bede miala do dodania, to skrobne Smile


Ja mam bardzo podobne potrzeby ^^ prawie identyczne

a dziewczyny bardzo czesto lubią, jak jest wątek yaoi, co prawda bywa, że wolą zdecydowanie wątki "hetero" albo ich współwystępowanie z "homo", ale jak już jest jakieś yaoi, to ma duże szanse się pdoobac dziewczynom xD zwłaszcza jak seme jest niedobry i zuuuy Rolling Eyes Laughing
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ThondorOffline
Temat postu:   PostWysłany: 24-12-2005 - 19:51
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 25-10-2005

Skąd: Bydgoszcz

Status: Offline
Kamui, wielu ludzi ma podobnie, ja też...no może na bishonenie mi nie zależy Wink. A co do yaoi to ja niestety tego nie trawię, przykro mi.

_________________
Many that live deserve death. And some that die deserve life. Can you give it to them?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chiiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 24-12-2005 - 21:57
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 01-05-2005



Status: Offline
KamuiShiro napisał/a:
Veg napisał/a:
Hem hem, jak przeczytalam ten topic, to skonczylam z glowa w klawiaturze Smile))

Ostatnio jestem pod gigantycznym wplywem Hellsinga, wiec najwazniejszym w anime (w chwili obecnej) wydaje mi sie klimat. No i ofcoz pasujaca muzyka i plynna animacja.

Wiec tak:
Jak jest jakis fajniutki watek romansowy (nalepiej ze szkolnej lawki) to jest po prostu gicik, ale ciezko zrobic cos NAPRAWDE romantycznego i kawaii...

Hmmm, lubie tz pewien specyficzny rodzaj humoru, oparty na "skojarzeniach" Smile)) ale strasznie latwo przegiac.. (Iketeru Futari, Love Hina w paru momentach Razz, VGAi)

Hmmm, co do tzw. "powaznych" to tutaj najciezej okreslic... Mi wystarczy, jezeli jakis czas po filmie chodze zawiana Smile) (pewnie wiecie o jaki feeling mi chodzi Smile))

No i wypadaloby, jakby w anime byl jakis fajniutki, tajemniczy (wazne) bishonen, ale nie jakis tam lukrowato cukrowaty chlopczyk, tylko jakis powazniejszy. I jakas fajna dziewczyna, ktora mozna by polubic od razu...

Kompletnie mi zwisaja np. mechy itp. kompletnie nie zwracam uwagi na ich wyglad...

To na tyle luznyc przemyslen Smile)) Jak cos bede miala do dodania, to skrobne Smile


Ja mam bardzo podobne potrzeby ^^ prawie identyczne

a dziewczyny bardzo czesto lubią, jak jest wątek yaoi, co prawda bywa, że wolą zdecydowanie wątki "hetero" albo ich współwystępowanie z "homo", ale jak już jest jakieś yaoi, to ma duże szanse się pdoobac dziewczynom xD zwłaszcza jak seme jest niedobry i zuuuy Rolling Eyes Laughing

Ekhm...ekhm..to moze ja jakas inna jestem?Razz Yaoicow nie trawie kompletnie ... Rolling Eyes

_________________

****
"Chitty chitty baby
When your nose is in the nitty gritty
Life could be a little sweet
But life could be a little shitty "
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ThondorOffline
Temat postu:   PostWysłany: 24-12-2005 - 22:27
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 25-10-2005

Skąd: Bydgoszcz

Status: Offline
Chciałem napisać, że wiele dziewczyn także nie trawi yaoi, ale stwierdziłem, że się nie znam XD. Według mnie jesteś normalna Chii Dajcie ten kaftan póki nie patrzy, szybko Wink.

_________________
Many that live deserve death. And some that die deserve life. Can you give it to them?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu: sm  PostWysłany: 26-12-2005 - 19:49
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
ObejĹźyj "Bleacha" Smile

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 26-12-2005 - 22:01
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
XD ...a ja za DWA kilo soli powiem trzem pierwszym chetnym fankom, gdzie znajda pierwowzor... Eee... Prosze nie czytac napisow na obrakach..

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
issOffline
Temat postu:   PostWysłany: 26-12-2005 - 22:14
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-02-2004



Status: Offline
Zaraz dam wersję z rastrem na napisach.

_________________
Gdyby ktoś chciał założyć konto na Dropboksie to ten (<--) link daje dodatkowe 0.5GB Tobie i mi.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits