Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
BunnyOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-11-2003 - 14:50
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 19-10-2003



Status: Offline
hmm.. jestem w trakcie oglądania- no podoba mi się bardzo- za aktorów i ich świetne role (zwłaszcza Mitsuishi Kotono) oraz postacie które są wyjątkowo charakterystyczne oraz za ten pomysł niecodzienny
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jaczak
Temat postu:   PostWysłany: 12-11-2003 - 07:36
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 08-06-2003



z perspektywy czasu, anime wcale nie bylo takie swietne - ujmujac inaczej nie chicalbym ogladac po raz drugi O__O

_________________
hope you never grow old
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SileneOffline
Temat postu:   PostWysłany: 28-02-2004 - 00:30
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 27-02-2004

Skąd: Świnoujście

Status: Offline
Aniem mi sie podobalo, bo ma duzo humoru i mozna bylo sie posmiac :] Za to muzyka nie. Jest owiele za bardzo przeslodzona. Juz po paru odcinkach zaczelam przewijac opening bomi mdlo bylo Razz No coz, byl taki jak glowna bohaterka, za ktora nie kryje ze nie przepadam.
Odmien nie od wszystkich(prawdopodobnie Razz) Uwielbiam Akito! I niech fani Yukiego mnie nie bluzgaja == Mi sie on naprawde podoba :]]] Jego sadyzm ma w sobie cos fajnego :] Tak jakby na pół wychodził z zachwiań psychicznych a na pół z wredoty. Tak czy siak bardzo go lubie! Nalezy do moich 3 najulubienszych meskich postaci z anime.

_________________
Kładę się często do łóżka z życzeniem, czasem z nadzieją niezbudzenia się więcej, rano niestety otwieram oczy, widzę znów słońce i czuję się nieszczęśliwy.
"Cierpienia młodego Wertera" Goethego
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 13-09-2004 - 12:17
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

Ja się wyłamię, bo mnie najbardziej przypasował koteczek - lubię ten typ faceta: szorstki w obejściu, ale wrażliwy w środku. Natomiast Yuki odwrotnie: delikatny na zewnątrz a wewnątrz silny. Godne podziwu jest dopracowanie postaci drugoplanowych - przepraszająca za wszystko rodzinka rzomdzi i wymiata! Brat Yukiego też, szczególnie w połączeniu z pieseczkiem. Albo jak pieseczek dręczy swojego menadżera... Poza tym oprócz Akito każdy facet z tej rodzinki jest słodki!
Zakończenie, zgodzę się, coś z nim nie tak... Moim zdaniem dobrze, że jest otwarte, choć gdyby wybrała koteczka tez bym nie narzekała... Wink

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SileneOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-09-2004 - 14:42
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 27-02-2004

Skąd: Świnoujście

Status: Offline
nika napisał/a:
Ja się wyłamię, bo mnie najbardziej przypasował koteczek - lubię ten typ faceta: szorstki w obejściu, ale wrażliwy w środku. Natomiast Yuki odwrotnie: delikatny na zewnątrz a wewnątrz silny. Godne podziwu jest dopracowanie postaci drugoplanowych - przepraszająca za wszystko rodzinka rzomdzi i wymiata! Brat Yukiego też, szczególnie w połączeniu z pieseczkiem. Albo jak pieseczek dręczy swojego menadżera... Poza tym oprócz Akito każdy facet z tej rodzinki jest słodki!
Zakończenie, zgodzę się, coś z nim nie tak... Moim zdaniem dobrze, że jest otwarte, choć gdyby wybrała koteczka tez bym nie narzekała... Wink

Akito tyż jest słodki Very Happy Na swoj sposob ;]
Ogolnie lubie te postacie, kazdy jest wyjadkowy i zabawny Very Happy A jak juz mowic o znecaniu sie... strasznie mi sie pdoobalo jak Ayame i Yuuki wzg siebie sie zachowywali, albo jak Ayame zlapal szoka, że Yuuki chce przyjść do niego do sklepu(wpadl do lazienki do Shigure i dzwonił do Hiroshiego Very Happy

_________________
Kładę się często do łóżka z życzeniem, czasem z nadzieją niezbudzenia się więcej, rano niestety otwieram oczy, widzę znów słońce i czuję się nieszczęśliwy.
"Cierpienia młodego Wertera" Goethego
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 15-09-2004 - 14:52
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

tzn. na jaki sposób, bo nic slodkiego mi się nie rzuciło w oczy? nie przepadam za nim, no i za Yukim też nie specjalnie = konkurencja dla koteczka. choć koteczek mial też predyspozycje, żeby zakochać się w koleżance głównej bohaterki - tej z gangu: kto się czubi, ten się lubi. aprops koleżanek to one też są genialne - szczególnie ta z mocami psychicznymi.
zgodzę się, że Ayame jest super i te wątki yaoi - widzę, że pieseczek ma szerokie zainteresowania: tu chlopcy, tu licealistki.

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
BunnyOffline
Temat postu:   PostWysłany: 16-09-2004 - 22:16
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 19-10-2003



Status: Offline
ha! ja też moge z perspektywy czasu ocenićSmile na górze strony macie mój post w którym wyczułem piękno tej serii Smile
genialne postacie, genialne odcinki, genialny humor oraz historia, szkoda tylko że historia kończy się dość niespodziewanie, ale ciąg dalszy jest zawarty w mandze

ktoś w jednym z postów powyżej napisał, że nie chciałby oglądać serii drugi raz- ja zrobiłem to z czystą przyjemnością Smile i z chęciąpowtórze za jakiś czas
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 16-09-2004 - 22:28
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

o to bardzo interesujące - czy można byłoby umieścić jakiś mały spoilerek na temat tego, co jest w mandze?!? plisu!!!

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
BunnyOffline
Temat postu:   PostWysłany: 17-09-2004 - 00:03
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 19-10-2003



Status: Offline
no.. historia toczy się dalej:D, całe to wydarzenie w dwóch ostatnich odcinkach, zajmuje z tego co pamiętam malutki rozdział i nie jest to jakiś kluczowy moment- konkluzja, jak zostało to przedstawione w serii tv. pewnie nie wiedzieli jak zakończyć i nacechowali to wydarzenie dramatyzmem i horrorem
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 17-09-2004 - 00:51
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

no ale jak się toczy i jak sie kończy?!? napisz ostrzeżenie: uwaga spoiler! i walnij kilka zdań co jest dalej - zdecydowała się w końcu na któregoś? co z Akito? ile to się jeszcze ciągnie?

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
BunnyOffline
Temat postu:   PostWysłany: 17-09-2004 - 12:17
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 19-10-2003



Status: Offline
no to nie zaspojleruje dużo bo jestem dopiero na dziesiątym tomie Smile na razie nikogo nie wybrała, akito dalej spiskuje i poznajemy kilku nowych sołmów Smile w jednym z nich zakochuje się Uotani:)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 17-09-2004 - 13:53
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

ale masz wszystkie tomiki? to kiedyś zespoilujesz? a jak je zdobyć? po japońsku masz, po angielsku?

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
BunnyOffline
Temat postu:   PostWysłany: 18-09-2004 - 22:38
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 19-10-2003



Status: Offline
nie mam wszystkich, na dysku mam zapisane do tomu 10 rozdział 59, czytam bardzo powoli [mam jeszcze kilka mang na karku] poza tym, od września pracuje na obrotach 300%
proponuje samemu przeczytać, będzie szybciej Smile bardzo przyjemnie się czyta, mimo że na komputerze[lepsze to niż nic]

zdobywam z Direct Connecta -polecam hub CrazyCatGirl ale niestety, ostatnio jest nieaktywny Sad
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 29-04-2005 - 16:13
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

nie wie ktoś czy można gdzieś zdobyć te mangę poza DC? - najlepiej torrent albo ściąganie bezpośrednio ze stronki

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nai
Temat postu:   PostWysłany: 29-04-2005 - 20:42
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 29-04-2005



direct-download może być ciężko, bo seria jest zlicencjonowana. za to torrentami można na pewno, pewnie jest na novatinie albo boxtorrents (sama nie wiem, nie szukałam) ^^.

nie czytałam mangi, chciałam - ale odrzucił mnie pewiem fakt tyczący się Akito, który wolę przemilczeć. bardzo tą postać (i Shigure/Akito jest luv <3), nie chciałam psuć sobie zabawy.
anime było naprawdę dobre, czasami trochę przegadane i mdłe, ale jednak dobre. muzyka była o tyle fajna, o ile nie rzucała się w uszy, przynajmniej mi. główna bohaterka z typu, którego nienawidzę, ale nieszkodliwa ^^;
ulubiona postać - Hatsuharu (łaciaty, zblazowany psychopata zboczony na punkcie szczurka). kochałam go nawet bez motywu z trzynastego odcinka :drool:
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits