Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
kateOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-01-2006 - 15:44
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 25-12-2005



Status: Offline
ej no, bez przesady! Akito z Shigure??!!
Shigure jest najbardziej zakręconym kolesiem z całej tamtejszej ekipy (pomijając brata Yukiego, bo on nie mieści się w żadnych granicach Very Happy ), i do niego pasuje tylko dziewczyna...dziewczyny kochają żywiołowość Laughing

_________________
taaaa....moje Ĺźycie jest totalnie bezstresowe -_-'
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-01-2006 - 15:47
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
Pewnie, ze dziewczyna, i wlasnie dlatego Akito... Wink

Bo ze Shigure jestz akrecony - to prawda. Ale ma to swoje konsekwencje. Wink Zadna typowa dziewczyna do niego nie trafi - na stale.

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Miiru_MiyukiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 20-01-2006 - 16:38
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 20-12-2005



Status: Offline
Dobra ja juĹź nic nie kumam z tego wszystkiego Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 20-01-2006 - 16:55
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
Czego nie kumasz, mow, a Komisja Ekspertow wszystko Ci wyjasni... Wink

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Miiru_MiyukiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-01-2006 - 08:43
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 20-12-2005



Status: Offline
Takie dołujące mam pytanie... czyli Akito to dziewczyna?(ta myśl mnie dobija...)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-01-2006 - 10:01
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
No, ba... Czy facet potrafilby byc az tak wredny? Wink Beria przynajmniej sie usmiechal do dzieci, a Reinhard Heydrich lubil zwierzeta...

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kateOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-01-2006 - 15:02
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 25-12-2005



Status: Offline
wiesz ty co Mike? Ty to potrafisz odebrać wszelką przyjemność z poznawania Sad

_________________
taaaa....moje Ĺźycie jest totalnie bezstresowe -_-'
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Miiru_MiyukiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 24-01-2006 - 15:39
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 20-12-2005



Status: Offline
Mike napisał/a:
No, ba... Czy facet potrafilby byc az tak wredny? Wink

Hej! To zabrzmiało jakby kobiety były nie wiadomo jakimi bezdusznymi potworami!
kate napisał/a:
wiesz ty co Mike? Ty to potrafisz odebrać wszelką przyjemność z poznawania Sad

Spoko... jakoś przeżyję ten spoiler(mam nadzieję). Miewałam w życiu gorsze Smile.(Ale dzięki za troskę, to miłe, że są jeszcze takie życzliwe osoby, które troszczą się o innych Smile)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 24-01-2006 - 19:32
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
"Hej! To zabrzmiało jakby kobiety były nie wiadomo jakimi bezdusznymi potworami!"

Zdecydowana wiekszosc to mile kociaki, ale na takie akcje, jakie robi Akito, faceta raczej by nie bylo stac. Wink Jak to mowia... Faceci sa brutalni, ale to kobiety sa okrutne. Wink

"poko... jakoś przeżyję ten spoiler(mam nadzieję). Miewałam w życiu gorsze."

Wink Opowiedz nam o tym...

"Ale dzięki za troskę, to miłe, że są jeszcze takie życzliwe osoby, które troszczą się o innych"

A, bo to do Kate? xD O, naiwna... Ale czy ja cos mowilem?

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kateOffline
Temat postu:   PostWysłany: 25-01-2006 - 11:08
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 25-12-2005



Status: Offline
Cytat:

Zdecydowana wiekszosc to mile kociaki, ale na takie akcje, jakie robi Akito, faceta raczej by nie bylo stac. Jak to mowia... Faceci sa brutalni, ale to kobiety sa okrutne.


oj zdziwiłbyś się Mike i to bardzo, jak bardzo faceci potrafią być okrutni...

Cytat:

"Ale dzięki za troskę, to miłe, że są jeszcze takie życzliwe osoby, które troszczą się o innych"

A, bo to do Kate? xD O, naiwna... Ale czy ja cos mowilem?


a bananem w pape chcesz?! to że się o ciebie nie troszczę nie znaczy, że nie troszczę się o innych Razz

Cytat:

Ale dzięki za troskę, to miłe, że są jeszcze takie życzliwe osoby, które troszczą się o innych )

no ba! zawsze do usług Wink

_________________
taaaa....moje Ĺźycie jest totalnie bezstresowe -_-'
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 25-01-2006 - 12:11
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
"oj zdziwiłbyś się Mike i to bardzo, jak bardzo faceci potrafią być okrutni..."

Przyklady, Kate, przyklady please...

"a bananem w pape chcesz?!"

Hmmm... Chce. Wink Tylko najpierw obierz, i aaaaaa... Dokarmiamy zwierzeta, dokarmiamy...

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Miiru_MiyukiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 25-01-2006 - 15:30
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 20-12-2005



Status: Offline
Mike napisał/a:

Wink Opowiedz nam o tym...

Spoko, ale przy okazji innego tematu może(coś czuję, że mógłby się z tego potem zrobić dość obszerny off...)
A co do facetów, to okrutni oni mogą być i to naprawdę. Chcociażby Shigure Wink (biedna agentka Smile) (jednakże ten rodzaj okrucieństwa nie jest aż taki straszny<dla nas, ta biedna agentka nie mogłaby tego samego powiedziec>, a co do innych przykładów, to włącz sobie TV na byle jaki program typu "Uwaga" i posłuchaj sobie o gwałcicielach, mordercach, pedofilach... to tyle z mojej strony Smile)
A swoją drogą, to Akito jak na kobietę jest bardzo płaskii...eeee znaczy płaska (ech nie potrafię się przyzwyczaić...), nie uważacie?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kateOffline
Temat postu:   PostWysłany: 25-01-2006 - 16:17
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 25-12-2005



Status: Offline
Cytat:

Przyklady, Kate, przyklady please...


przykłady? proszę bardzo, z życia wzięte i przez ciebie nieświadomie podany...
pamiętasz jak na pewnym forum napisałeś pewną 'przygodę' o grupce chłopców i zabawę w przygniatanie drzwiami? Nie będę się rozpisywać dokładnie, ale mniemam, że pamiętasz o co biega...
to było okrutne i nie chodzi o brutalność, bo to też w pewnym sensie takie było...postaw się na miejscu tamtej osoby... jak się musiała wtedy poczuć... chciałeś przykładu?...to BYŁO okrutne...
a poza tym jak jesteś taki mocarz, to powiedz czym się dla ciebie różnią słowa "okrutne" i "brutalne" bo zaczynam powoli wątpić w sens twojej wypowiedzi...
a co do ogólengo tematu, ja dalej nie jestem pewna, że akito to baba, owszem, są płaskie kobiety, ale on charakterem raczej na faceta mi wygląda...
i takie pytanie do ogółu.....w co zamienia się akito?

_________________
taaaa....moje Ĺźycie jest totalnie bezstresowe -_-'
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 25-01-2006 - 17:20
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
Akito zamienia sie w nic. Nie jest z zodiaku.

"pamiętasz jak na pewnym forum napisałeś pewną 'przygodę' o grupce chłopców i zabawę w przygniatanie drzwiami?"

No kurka wodna, ale kiedy to sie dzialo, ty wredna istoto o za dlugiej pamieci?! Wink To sie nie liczy, bo takie bardzo male dzieci to osobna kwestia. O, chocby taka chocby ksiazka "Wladca much" tez dowodzi czegos takiego...

A my tu na troche inny temat. Wink

"czym się dla ciebie różnią słowa "okrutne" i "brutalne" "

Idziesz ulica i ktos Cie specjalnie potraci. Brutalnosc jest wtedy, gdy sie odwrocisz i bez dyskusji zlamiesz mu nos. A okrucienstwo jest wtedy, pojdziesz spokojnie dalej, ale na postoj taksowek, pojedziesz do domu, zwiazesz mu kota i wsadzisz go na zywca do mikrofalowki na pietnascie minut.

Brutalnosc jest obliczona na osiagniecie przemoca (lub jej grozba) pewnego celu. Okrucienstwo zas ma na celu po prostu zadawanie cierpien. Jesli w klasie podpadniesz dresiarzom, pobija Cie ze dwa razy. Jesli podpadniesz kolezankom, przez dwa lata beda Cie zaszczuwac spiskami i plotkami. Wink

Akito jest wlasnie z tej drugiej grupy. Jest okrutna. Dowod: zlamanie zwiazku Hatoriego. Przeblyski brutalnosci (oko Hatoriego, pobicie Momiji'ego) to tylko wyspy na oceanie.

"ja dalej nie jestem pewna, że akito to baba, owszem, są płaskie kobiety, ale on charakterem raczej na faceta mi wygląda"

Wink Shigure nie jest gejem, a romansowal z Akito. I to tak, hmm, konkretnie. Wnioski...?

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kateOffline
Temat postu:   PostWysłany: 26-01-2006 - 10:49
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 25-12-2005



Status: Offline
Cytat:

No kurka wodna, ale kiedy to sie dzialo, ty wredna istoto o za dlugiej pamieci?!


Laughing
gomen, ale jak przeczytałam posta Miiru, to jakoś tak samo mi się przypomniało....no chciałeś przykładu Razz
władca much to też dobry przykład....ogólnie, jeśli facet już w dzieciństwie jest zdolny do okrucieństwa to (oczywiście może z tego wyrosnąć, ale róznie bywa) co dopiero jak dorośnie?

Cytat:

Idziesz ulica i ktos Cie specjalnie potraci. Brutalnosc jest wtedy, gdy sie odwrocisz i bez dyskusji zlamiesz mu nos. A okrucienstwo jest wtedy, pojdziesz spokojnie dalej, ale na postoj taksowek, pojedziesz do domu, zwiazesz mu kota i wsadzisz go na zywca do mikrofalowki na pietnascie minut.


eeee, jakieś przykre wspomnienia? Shocked

Cytat:

Jesli podpadniesz kolezankom, przez dwa lata beda Cie zaszczuwac spiskami i plotkami.


hej hej hej, ja nigdzie nie zaprzeczyłam, że baby są okrutne. Ja doskonale o tym wiem, wkońcu jestem przecież dziewczyną i wiem do czego są zdolne...(że tak powiem wielokrotnie byłam świadkiem czegoś takiego...uroki podstawówki Confused ) Chodzi mi o to, by udowodnić ci, że okrucieństwo to nie jest tylko domena bab...

Cytat:

Shigure nie jest gejem, a romansowal z Akito. I to tak, hmm, konkretnie. Wnioski...?


kłeszcyn jest teraz następujący....czy mówimy o mandze, czy o anime? Mangi nie czytałam, a w anime tego nie pamiętam, a to raczej jest ważna kwestyja, jeśli mamy się 'spierać' nadal Wink

_________________
taaaa....moje Ĺźycie jest totalnie bezstresowe -_-'
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits