Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
kateOffline
Temat postu:   PostWysłany: 22-09-2006 - 21:16
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 25-12-2005



Status: Offline
ej no...nie przesadzajmy Confused osobiście uważam, że kreska w mandze jest prześliczna Very Happy nawet bardziej podoba mi się niż ta w anime...a mówienie w tym przypadku o lenistwie i braku talentu ociera się o herezję Confused

_________________
taaaa....moje Ĺźycie jest totalnie bezstresowe -_-'
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chiiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 22-09-2006 - 22:26
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 01-05-2005



Status: Offline
a, si mnie tez sie podoba krecha.
a nawet jesli nie to i tak ciekawosc co sie wydarzy dalej jest mocniejsza niz ubolewanie nad brzydka krecha Razz

_________________

****
"Chitty chitty baby
When your nose is in the nitty gritty
Life could be a little sweet
But life could be a little shitty "
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
pawel_322Offline
Temat postu:   PostWysłany: 20-07-2007 - 12:35
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 11-07-2006



Status: Offline
Oglądałem to anime i nawet fajne lecz niestety chwilami bardzo denerwujące. Denerwowała mnie często ta głupia dziewczyna. Jak można być aż tak żałośnie naiwnym i służalczym w stosunku do wszystkich, nawet dzieci. Również Akito to jakiś idiota ale co najgłupsze inni nic mu za to nie robili jakby on był królem a pozostali jego służącymi.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 20-07-2007 - 12:59
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
1/ Wcale nie byla glupia! ><" Jak ktos jest mily, sympatyczny i troskliwy, to wcale nie znaczy, ze jest glupi. A jak lubisz dziewczyny w czarnej skorze chlastajace pejczami i wiazace lancuchami, to sorry, ale raz, ze z madroscia nie ma to nic wspolnego, a dwa, skonsultuj sie ze specjalista...

2/ Akito to dziewczyna, nie facet, panie Bystry Obserwator, a dwa: jest konkretny powod, dla ktorego rodzina sie nie sprzeciwia Akito. ;-P Vide 11 tom mangi.

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
LoanaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 20-07-2007 - 14:29
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 01-01-2006



Status: Offline
Cytat:
1/ Wcale nie byla glupia! ><" Jak ktos jest mily, sympatyczny i troskliwy, to wcale nie znaczy, ze jest glupi. A jak lubisz dziewczyny w czarnej skorze chlastajace pejeczami i wiazace lancuchami, to sorry, ale raz, ze z madroscia nie ma to nic wspolnego, a dwa, skonsultuj sie ze specjalista...

Byla troche jak cieple kluchy - takie zdanie wyrobilam sobie po 4 odcinkach. Moze w trakcie serii sie zmienila, ale na poczatku naprawde sprawiala wrazenie lekkiego popychadla.
I nie trzeba od razu faceta chlastac pejczem, zeby byc asertywna kobieta -_-'.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
pawel_322Offline
Temat postu:   PostWysłany: 20-07-2007 - 21:15
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 11-07-2006



Status: Offline
Mike napisał/a:
1/ Wcale nie byla glupia! ><" Jak ktos jest mily, sympatyczny i troskliwy, to wcale nie znaczy, ze jest glupi. A jak lubisz dziewczyny w czarnej skorze chlastajace pejczami i wiazace lancuchami, to sorry, ale raz, ze z madroscia nie ma to nic wspolnego, a dwa, skonsultuj sie ze specjalista...

Dziecko rzuci butem specjalnie but na ziemię i mówi dziewczynie stanowczym tonem podnieś a ona podnosi i nie widzi w tym nic nienormalnego. W 21 odcinku jest najlepszy przykład jej denerwującego zachowania. I niestety czym później tym gorzej bo właśnie nie było tego tak widać. A poza tym nienawidzę anime gdzie ciągle przepraszają. No chyba że to po to żeby rozśmieszyć.

Mike napisał/a:

2/ Akito to dziewczyna, nie facet, panie Bystry Obserwator, a dwa: jest konkretny powod, dla ktorego rodzina sie nie sprzeciwia Akito. ;-P Vide 11 tom mangi.

Akito to facet a jeśli sądzisz inaczej to podaj źródło. Chyba że w mandze jest odwrotnie.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kateOffline
Temat postu:   PostWysłany: 18-02-2008 - 13:43
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 25-12-2005



Status: Offline
taaaaa....właśnie skończyłam czytać 18 tom.....i mimo to, że anime jest bardzo pozytywne wbrew pozorom, to w życiu nie czytałam tak 'antyrodzicielskiej' mangi jak ta @_@
zdążyłam się zdołować z pięć razy a jeszcze zostało mi 5 tomów....i geeez....nawet już nie 'nie lubię' Akito, ba! twierdzę, że mimo iż jest to zdrowo szurnięta osoba, to ma swoje powody xD
Cytat:

Dziecko rzuci butem specjalnie but na ziemię i mówi dziewczynie stanowczym tonem podnieś a ona podnosi i nie widzi w tym nic nienormalnego. W 21 odcinku jest najlepszy przykład jej denerwującego zachowania. I niestety czym później tym gorzej bo właśnie nie było tego tak widać. A poza tym nienawidzę anime gdzie ciągle przepraszają. No chyba że to po to żeby rozśmieszyć.


Problem polega na tym, że oceniasz te zachowanie pod kątem anime. Niestety już widzę, że pod względem fabuły i wyjaśnień wielu zachowań zostało bardzo okrojone by zmieścić się w tych 20 paru odcinkach.
Nawet Tooru potem w miarę 'normalnieje' - a jej przepraszanie to po prostu jej natura...kwestia wychowania - to źle?

_________________
taaaa....moje Ĺźycie jest totalnie bezstresowe -_-'
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits