Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
dehiraOffline
Temat postu: xxxholic  PostWysłany: 26-03-2003 - 14:41
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
nowa manga clampa zawładnęła umysłami przeszukiwaczy wyszukiwarek, a tu ciiisza.....
Niewiele na razie wiem, skanów jeszcze nie znalazłam, ale okładka wyglada dośc zachecajaco. (a co clampa wyglada niezachecajaco dla ciebie, dehira? ;P). Jakis chłopiec w okularach wygladający jak hybryda harry'ego pottera z młodziutkim Fuumą i kobieta jak z shirahime syo skrzyżowana z arashi i wampirzycą Wink
Myślę, ze ponieważ to jest własnie clamp, a mam o nich wysokie mniemanie jeśli chodzi o zdolnośc zakręcania nawet prostych fabuł to świat przekona sie, jak skomplikowany mógłby byc świat harry'ego Wink
A tak na poważniej, co co o tym sadzicie? Czy to bedzie rzecz skierowana raczej dla młodszych odbiorców, czy nie nalezy sugerowac się młodym wiekiem bohatera??? ^^
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 27-03-2003 - 20:44
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

CCS tez jest niby skierowane do mlodszych odbiorcow, ale Clamp nie ma chyba szans na zrobienie czegos dla dzieci. zapodaj jakiegos ciekawego linka Dehirko - ja tez kciem zobaczyc!!!

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IthilOffline
Temat postu:   PostWysłany: 05-04-2003 - 16:44
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 07-12-2002

Skąd: Opole

Status: Offline
Temat tej nowinki chyba nie za bardzo ludzi pociąga - kiedy założyłam taki sam na JPFie po ledwie kilku postach "dyskusja" zeszła na tłumaczenia, a po 4-5 dniach temat wyleciał, bo nikt się nie odzywał... Mi się zaczątki tego komiksu nawet podobają, ale ile można powiedzieć po jednym odcinku? Confused

if

_________________
Przynoszę pecha...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 05-04-2003 - 21:47
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Pewnie dlatego, ze mało o tym wiadomo, i za mało skanów....
Nikt nic ciekawego nie powiedział na ten temat na forku JPF? ^^"
A prawie tysiac ludzi tam jest zarejestrowanych...eh....
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 07-04-2003 - 14:50
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

a wiesz ilu ludzi jest tu zarejestrowanych i co z tego?

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-04-2003 - 17:53
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
prawie 10 razy mniej. Duza ilośc zarejestrowanych oznacza potencjał forum, im wiecej ludzi tym lepiej, jest szansa, ze ktos cos powie.... choć teraz tam też jest dziwnie. Ale wszyscy wiemy dlaczego.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 20-06-2003 - 15:36
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

Hello!

Mi "xxxHolic" odpowiada bardzo, bo nie ma w nim (chyba) takich słodkości jak w "CCS" czy "MKR"....

Pod tym adresem http://members.lycos.co.uk/bwy/ znajdziecie skany do "xxxHolic" <--> aktualnie jest ich z 6, ale nie działa link, ale warto trochę poczekać i później spróbować....

BTW >> W cross-overze "CCS" i "xxxHolic" - "TSUBASA - RESERvoir CHRoNiCLE" - pojawia się jakiś blondasek (pisałem o tym w temacie "Tsubasa..."). Skoro chłopiec w okularach to Harry Potter, to blondas może być Ronem Weasleyem Surprised Surprised
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 23-06-2003 - 16:54
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

Linki do "xxxHolic" dzialaja! Mange mozna sciagnac w wersji angielskiej i chinskiej....polecam ta historie bo jest odjazdowa i.....duzo opowiada o przeznaczeniu....

GlĂłwnym bohaterem jest Watanuki Kimihiro - nastolatek urodzony 1 kwietnia (to oznacza jego nazwisko) - ktĂłrego przesladuja dziwne wizje....pewnego dnia trafia do malego sklepu na obrzezach miasta, gdzie spotyka mloda wrĂłzbiarke....

Dziewczyna nie wyjawia mu prawdziwego imienia, lecz pseudonim i ostrzega, by nigdy nie podawal od razu swej daty urodzin, bo bedzie mozna mu wtedy odebrac dusze....

Powiesc jest bardzo....dziwna ale i wciaga!!!!

Linki sa umieszczone na geocities i czasem nawalaja, dlatego nie zniechecajcie sie i prĂłbujcie sciagnac....nie zawiedziecie sie.... Wink
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 16-08-2003 - 01:29
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

Czy Clampice kiedykolwiek narysowaly cos, co nie byloby dziwne?

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 22-08-2003 - 22:46
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

Chyba nie Very Happy

Ale mam nadzieję, że stworzą coś, co będzie równie wspaniałe jak "Chobits"....podoba mi się seryjka i już Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IthilOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-08-2003 - 11:19
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 07-12-2002

Skąd: Opole

Status: Offline
Narysowały, narysowały. Reksia. Kalka z amerykańskich filmów familijnych... Rolling Eyes

Co do XXXHolic to im seria dłuższa, tym bardziej mieszane mam odczucia. Nadal mi się podoba, ale trochę jakby mniej - trudno powiedzieć czemu. Confused

if

_________________
Przynoszę pecha...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 28-08-2003 - 00:03
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

Ale z każdym rozdziałem jest jeszcze bardziej ciekawe i tajemnicze....a może to styl rysunku? Apapa doskonale oddziałuje na wyobraźnię fanów.....ciekawi mnie, czy powstałoby anime "xxxHolic"....

Może powstanie, ale muzą MUSI zająć się Yoko Kanno - i musi być jazz, soul....coś a'la "Bebop", tyle że takie mroczniejsze i trochę organów Smile
A może JPF wyda? Nic nie wiadomo....niby nie dokończony "xxxHolic", ale "X" też nie jest zakończony i musimy czekać, aż Clampice narysują

I TAK JAK JAPOŃCZYCY PRZYJDZIE NAM CZEKAĆ NAWET I ROK!!!!! Mad
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kiyubiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-03-2004 - 22:24
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 31-01-2004

Skąd: warszawa, polska, europa, świat kuli, droga mleczna, wszechświat, przestrzeń, więcej przestrzeni....

Status: Offline
Czytałem, yea!! Manga jest świetna, czuć trochę klimat ,,X'', ale mnie to nie odstrasza. Nie będę nic zdradzał, ale podoba mi się że Clamp wrócił do dawnego klimatu swoich mang. Podobają mi się też okładki.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IthilOffline
Temat postu:   PostWysłany: 15-03-2004 - 13:12
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 07-12-2002

Skąd: Opole

Status: Offline
O tak, okładki są boskie, dużo lepsze niż np. w Tsubie RC (całkiem zwyczajnie, trochę naciaprane). I jeszcze ten papier, i czarne barwienie... Wprawdzie cena przez to skacze, ale wrażenia estetyczne niezastąpione. Smile

if

_________________
Przynoszę pecha...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 15-03-2004 - 15:58
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

Nyuu^^

Wreszcie ktoś ożywił ten temat^^ Kogo bardziej lubicie w "xxxHOLIC"??
Yuuko-chan czy Kimihiro-kun^^??
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits