Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
nika
Temat postu:   PostWysłany: 07-04-2003 - 14:38
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

ach te klockowate bary i olbrzymie oczy! ja jednak jestem na etapie: "jedyny sluszny", choc rysunek w CCS podoba mi sie duzo bardziej.
a co do tresci to zgadzam sie, ze jest przemelodramatyzowana i tez ksiezniczka mi sie nie podobala i nie tylko z wygladu. lubie Ferio.

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
NadiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-04-2003 - 15:54
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 30-03-2003

Skąd: Wrocław/Popowice

Status: Offline
co do przemelodramatyzowania to sie zgadzam... ale ja nic nie mowie bo mi sie kazda postac podob(prawie) pod innym katem....
i teraz mala dygresja- jak dla mnie MKR jest troche nawet bardziej niz troche monotonne niz Slayers, przynajmniej tam mozna sie ponabijac Smile
Pozdrowienia

_________________
Żyj chwila obecna, by potem nie żałować..
Żyj chwila, nie bładząc we wspomnieniach....
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-04-2003 - 20:44
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Nika: jesli Ferio to ten z zielonymi wloskami, to tez go lubie :) A jesli nie ten, to mnie osiwec prsze, ktory to :)

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-04-2003 - 20:53
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
Ten z zielonymi to Ferio, a ten niski z róşowymi to Clef. Smile Moi ulubienicy to Lantis i Eagle.
A mnie się MKR bardzo podoba, zwłaszcza druga część przez wąteki miłosne i problemy uczuciowe. Mangi niestety nie miałam okazji czytać i chciałabym żeby jakieś nasze wydawnictwo ją w końcu wydało.

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-04-2003 - 21:35
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
O tak, Eagle był taki słodki^^
Za to lantis miał tak zaawansowaną anoreksje, ze początkowy kamujec przy nim wymiękał......
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-04-2003 - 23:12
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
Wg mnie to kwestia wzrostu, był po prostu nienormalnie wysoki. Np. Hikaru sięgała mu do pasa, co szczerze pisząc wygląda dość zabawnie. Very Happy Ale to nie jego wina. I tak mi się podoba.

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-04-2003 - 10:20
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Ale miał patykowate i za długie nogi XD. I wzrost nie ma z tym nic wspólnego, bo był po prostu nieproporcjonalny.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-04-2003 - 14:41
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
A nie jest to przypadkiem typowa przypadłość wszystkich (no może z wyjątkiem Clefa) postaci rysowanych przez panią Mokonę Question Smile

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IthilOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-04-2003 - 14:55
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 07-12-2002

Skąd: Opole

Status: Offline
Dokładnie tak, i dlatego niektórzy tej rysowniczki nie lubią. Na przykład ja. Wink
Te małe główki i wielkie cielska to chyba najgorsza cecha Clampa - nawet jeśli już tułów jako tako trzyma proporcje, to łeb i tak zawsze jest za mały. To denerwujące, dla mnie szczególnie, bo nie mogę przez to zrobić porządnej lalki kissowej żadnej z clampowych postaci męskich, a kiedyś naprawdę chciałam jakąś zrobić. Confused

if

_________________
Przynoszę pecha...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DragosiaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 22-05-2003 - 19:19
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 24-01-2003



Status: Offline
Ithil umiesz robić KISS'y ?(ja dopiero zaczynam zabawę z robieniem kiseake) Możesz zrobić kiss'a z Kotori takiego żeby jej można było główkę oderwać ^.^
Wracając jednak do MKR'a to Ferio/Fuu Rulez !!!
To chyba najfajniejsza para ze wszystkich clampowych prac (jedynie Arashi i Sorata mogą z nimi konkurować), mówię oczywiście o parach damsko męskich Smile

_________________
Crying or Very sad
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 22-05-2003 - 19:22
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Fuu to ta w zielonym ubranku????????

(wszystkie mi sie myla, dawno tego nie ogladalam, ale najbardziej lubilm ta z niebieskimi wlosami)

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IthilOffline
Temat postu:   PostWysłany: 22-05-2003 - 21:38
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 07-12-2002

Skąd: Opole

Status: Offline
Tak, to ta zielona. Swoją drogą niezła jest - tak się zarumienić tylko dlatego, że ją chłopak w rękę cmoknął? Wink

Dragosia>> Nie powiedziałabym, że umiem, ale się staram; na razie jakoś ludzko wyszła mi aż jedna lalka... Na BKP jestem Kassandra. Wink
A z tą Kotori to genialny pomysł! Klik na mieczyk albo szyjkę i główka leży obok, a małej lalce Kamuja oczy wyłażą na wierzch. Twisted Evil Chociaż chyba szkoda marnować czas na to niewydarzone babsko...

if

_________________
Przynoszę pecha...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-06-2003 - 18:30
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
Ech, MKR na TVN7 kończy się już jutro (czyli w środę 11.06 Razz ), a zamiast niego stacja ta wyemituje kolejną powtórkę Slayersów. Shame on you Ja chcę w końcu coś nowgo. Zwłaszcza, że nie mam Hypera i RTL2.

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-06-2003 - 20:03
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Heh.... Osobiscie szczerze watpie, ze TVN7 zakupi nowe anime... Puszcza to, na co maja prawa i wroca do Woodpeckera :P

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-06-2003 - 16:07
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
Veg, zawsze można mieć nadzieję. Np. w Kawajcu pojwił się njus o zupełnie nowych anime na Hyperze więc być może i TVN7 kiedyś znowu sprawi fanom miłą niespodziankę. Confused Za to na niemickiej Vivie można oglądać anime, Angel Sanctuary i Candiate for the goddess. Applause

A wracając do tematu MKR. Zakończenie tego anime nie satysfakcjonuje mnie. Umi nie związała się z nikim, ani ze swoim ukochanym Clefem, ani tym bardziej z Ascotem. A ja chciałam wiedzieć na końcu trzy szczęśliwe pary. No i brakuje migawek pokazujących, co się dalej działo z bohaterami. Podobnie jak to było np. w Salyers Try. Z mangi podobno wynika, że dziewczyny mogły wracać do Cephiro, kiedy chciały i tam spotykać się ze swoimi ukochanymi, ale w anime nie ma o tym ani słowa.

Ciągle mam nadzieję, że JPF wyda w końcu mangę MKR (to druga pozycja na mojej liście życzeń). Pray

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits