Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
kiyubiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-10-2004 - 15:54
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 31-01-2004

Skąd: warszawa, polska, europa, świat kuli, droga mleczna, wszechświat, przestrzeń, więcej przestrzeni....

Status: Offline
Reakrywacja tematu.
Nie widziałem ale śćiągnełem sobie teledysk z muzyką Weird Ala Yankovica Very Happy
I oglądam to nałogowo Very Happy
Musze obejrzeć anime.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-10-2004 - 17:39
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 29-01-2003

Skąd: KrakĂłw, dawna stolica PolakĂłw!

Status: Offline
Kiyubi, ale oglądaj je w taki sposób - przed pierwszym odcikiem browarek. Jak się odcinek skończy otwierasz drugi browarek, pijesz w trakcie drugiego odcinka - itd Smile Ale tak serio serio - anime WYCIERA człowiekiem podłogęVery Happy KONIECZNIE obejrzyj i podziel się wrażeniami - jest zakręcone jak świński ogon Smile

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kiyubiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-10-2004 - 17:53
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 31-01-2004

Skąd: warszawa, polska, europa, świat kuli, droga mleczna, wszechświat, przestrzeń, więcej przestrzeni....

Status: Offline
Po tym co widziałem na tym teledysku to sądze że ta schiza wciera w podłoże na trzeźwo... *_*
Zaprosze całą rodzinę na projekcje. Very HappyI nie pić podczas oglądania! Zabraniam! Bo nie bęe czyścił monitora!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-10-2004 - 12:34
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 29-01-2003

Skąd: KrakĂłw, dawna stolica PolakĂłw!

Status: Offline
Hahaha, w sumie to masz chyba rację z niepiciem podczas oglądania :P Ale powiem tak - jak się już obejrzy FLCL to potem TRZEBA ściągnąć OST - ja jak go słuchałem to wracało mi momentalnie samopoczucie z czasu gdy oglądałem flcl - szczególnie przy melodii z walki w szkole - obejrzyj, usłysz, zobaczysz co to FLCL! :D

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Asuran-kunOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-11-2004 - 09:10
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 07-11-2004



Status: Offline
Niedawno skończyłem ostatni odcinek.Prawie nic nie skumałem.Ale w tym całym zamęcie jedno wiem napewno muza i humor rządzą,a obeirzę napewno jeszcze raz bo warto....tyle ze tym razem po kilku piwach......bez wspomagania się nie obeidzie Very Happy

_________________
If you only knew the power of the dark side
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-11-2004 - 13:13
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 29-01-2003

Skąd: KrakĂłw, dawna stolica PolakĂłw!

Status: Offline
Wbrew pozorom historia JEST głęboka - i warto dokopać się do niej i próbować zrozumieć Smile

A tak w ogóle to ile masz lat? Wink Bo nas Nika zabije, jezeli jeszcze nie masz 18 - wyjdzie, ze nakłaniamy nieletnich do picia ;PPP Wink

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Asuran-kunOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-11-2004 - 15:02
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 07-11-2004



Status: Offline
Heh stukneła mi juz 18 wiec spoko;)A namawiać mnie nikt nie musi Very Happy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-11-2004 - 16:16
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 29-01-2003

Skąd: KrakĂłw, dawna stolica PolakĂłw!

Status: Offline
No to okej, nam nie dostanie się po uszach, a Ty będziesz miał większą przyjemnośc z oglądania Wink

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
shiranuiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 24-12-2004 - 13:30
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 24-12-2004



Status: Offline
hehe, ja oglądałem popijając piwko i bardzo mi się spodobałoVery Happy szczególnie jak Haruko uderza gitarąSmile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chaos_spawnOffline
Temat postu:   PostWysłany: 26-12-2004 - 01:05
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 29-05-2004

Skąd: KrakĂłw...much much warpstone there

Status: Offline
Nic nie pobije tego widoku żelazka górującego nad miastem Very Happy

_________________
"Tylko Bóg wie o co chodzi w niektórych ustawach... a jeśli chodzi o polskie ustawy to nawet bóg nie wie..." prof.S
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nicodemusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 31-12-2004 - 19:42
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 15-10-2003

Skąd: Aiur

Status: Offline
Hmm, trochę czasu minęło od obejrzenia przeze mnie Furi Kuri i... Nadal uważam, że nie masz lepszego anime. Wcale nie trzeba piwa, żeby weszło. Wchodzi w każdej postaci, o kazdej porze i wogóle zawsze. Teraz, po przemyśleniu, porównaniu i "odleżeniu" sie Furi Kuri w mojej głowie, stwierdzam to z cała pewnościa: Furi Kuri nic nie przebije.
Herbert, szkodzisz zdrowiu.

_________________


Only idiots do the cool, dangerous stuff.
That's why they're cool.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SakurciaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 27-02-2005 - 20:26
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 24-02-2005



Status: Offline
yeyciu to anime poprostu wymiata, jest dziwne i postacie sa dziwne ale jeeessttt superowskie, nie wiem co bral tworca zanim to wymyslil ale musial miec niezle jazdy, nadal mysle jakie bylo przeslanie tego anime ;P...przy ogladaniu ostatniego odcinka to sie normalnie rozplywalam kiedy ta gitarka zmienila sie w tego slodkiego stworkowatego ptaka i uciekla ponownie, muzyka jest odjazdowa... no i to zelazko z dlonia buhahaha Very Happy

_________________
Hakuna Matata
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
skankaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 28-02-2005 - 00:10
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 14-02-2005



Status: Offline
fajna jest scena, gdy Naota po wygranej walce w Canti zostal przez niego wydalony heh, on to dopiero doswiadczyl co to znaczy poczuc sie jak gowno, po prostu LOL. Anime wypas wedlug mnie:)

_________________
brave little toster
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kjabolOffline
Temat postu:   PostWysłany: 28-02-2005 - 01:00
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 13-05-2004

Skąd: Eternal

Status: Offline
jedyne anime, które potrafi przebic furi kuri swoją absurdalnością i głupota w pozytywnym tego słowa znaczeniu jest Excel Saga
Oglądłem FLCL jeszcze raz i musze powiedziec, że najlepszy ze wszystkich epow jest 5 odcinek, jak sie pojedynkują na gnaty, full wypas!!!!!!!!

_________________
ZGMF-X20A S-Freedom = ZAFT [ Zodiac Alliance of Freedom Treaty] Generation Unsubdued Nuclear Drive Assault Module Maneuver Fighter - X20A Strike-Freedom
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 28-02-2005 - 11:09
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

wysiedliśmy z IggIm w polowie drugiego odcinka, ale byliśmy trzeźwi, więc może dlatego. było dla nas zbyt zakręcone

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits