Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
YasuOffline
Temat postu: Janne Da Arc - You - czy cos z nim nie tak? :(  PostWysłany: 02-11-2004 - 19:29
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 02-11-2004

Skąd: Star

Status: Offline
Ostatnie filmy, zdjęcia ukazały You calkiem innego niz kiedyś. Wyobrazcie sobie faceta ktory wyglada jak "zombie", no bo taka jest prawda. Nie wiem co sie z nim dzieje, zle nie wyglada zbyt dobrze..... Moze ktos wie co sie dzieje z gitarzysta zespołu Janne Da Arc, ktorego tak lubię. Niestety w żadnych źródłach nic nie piszą SadSadSadSadSadSad

Ps. You strasznie schudł, całkowicie sie zmienił. Zdjęcia do porównania Smile


"stary" You

"Nowy" You


PozdrawiaM całe forum Wink Dawno mnie tu nie bylo ^^"


PS2. Zdjecie "nowego" You pochodzi z Gazety "Shoxx" najnoszego numeru. Sami porĂłwnajcie, nie wyglada zbyt dobrze Sad
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu: Janne Da Arc - You - czy cos z nim nie tak? :(  PostWysłany: 05-11-2004 - 17:37
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
nie znam zbyt dobrze joasi, nigdy sie im nie przysłuchiwałam zbyt intensywnie. Porównując oba wyżej wklejone obrazki nie widze tego chudnięcia XD tylko inne światło - a że ma wystające kości policzkowe to wyszedł efekt zombiasty.

You ma bardzo ładne usta - jak jakaś całuśna modelka X3~~
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
YasuOffline
Temat postu:   PostWysłany: 05-11-2004 - 20:00
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 02-11-2004

Skąd: Star

Status: Offline
Nie, to nie swiatlo, widzialam na filmie ^^"
Co do tych ust to zgadzam sie, ma wykątkowo ładne (jak sie nie smieje Very Happy)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DeedlitOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-11-2004 - 11:52
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 08-05-2004

Skąd: Wawa

Status: Offline
Twoja wypowiedź troszke mnie zaintrygowała, więć przejrzałam wszytskie klipy Janne od pierwszego i ... naprawde nie widze zbytniej róznicy ^^' <moze dlatego, że najbardziej lubie Ka-yu i głównie jemu sie przyglądam xD>. PO dłuzyszm zastanowieniu, dochodze do wniosków ze pan może poprostu za duzo pracu i/lub pali Wink

_________________
..//- bounce bounce wiz me ! -\\..
Addicted to NewS !!!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-11-2004 - 18:16
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
a jak się śmieje to co? ma coś nie tak ze zgryzem /odstępami między sąsiadującymi ząbkami? ^_^
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DeedlitOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-11-2004 - 21:10
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 08-05-2004

Skąd: Wawa

Status: Offline
dehira napisał/a:
a jak się śmieje to co? ma coś nie tak ze zgryzem /odstępami między sąsiadującymi ząbkami? ^_^


Pewnie poprpstu ma typowo japońskie "śliczne" ząbki xD

_________________
..//- bounce bounce wiz me ! -\\..
Addicted to NewS !!!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
YasuOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-11-2004 - 09:41
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 02-11-2004

Skąd: Star

Status: Offline
Cytat:
Pewnie poprpstu ma typowo japońskie "śliczne" ząbki xD


No własnie Very Happy
Typowo japońskie sliczne neico krzywe ząbki ^^"
Ale i tak go kocham ^___^" Ja kocxham wszystkich Jrockerów i wszystkich Japończyków... No i Chinczyków, mojago przyszywanego brataz Chin przez net Very Happy Pozdro for HongKong!! Razz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
YasuOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-11-2004 - 09:45
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 02-11-2004

Skąd: Star

Status: Offline
Deedlit napisał/a:
Twoja wypowiedź troszke mnie zaintrygowała, więć przejrzałam wszytskie klipy Janne od pierwszego i ... naprawde nie widze zbytniej róznicy ^^' <moze dlatego, że najbardziej lubie Ka-yu i głównie jemu sie przyglądam xD>. PO dłuzyszm zastanowieniu, dochodze do wniosków ze pan może poprostu za duzo pracu i/lub pali Wink




Więc pewnie nie masz filmu jak You dra w Basebal (czy jak to sie pisze ^^). Słuuchaj, nawet moja "ślepa" mama to zauwazyła. Ja nie wiem jak wy sie przyglądacie. Siedze w Janne Da Arc dośc długo i widze różnice nawet po Making Off'ach. Ostatnio sciagnalem sobie film z teleturnieju "Hey! Hey! Hey!...." tylke ze to juz stary film bo Kazuyuki miał jeszcze kolczyk w ustach ^__^" za to podobało mi sie to, w jaki sposów klaszczą Very Happy tak fajnie, jak panienki ^_^.

Ps. na początku mieli 0 pt. (ten teleturniej to taki jap. odpowiednik "jaka to melodia") ale potem zrobilo sie 190 ;D i wygrali ^_^"
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DeedlitOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-11-2004 - 20:25
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 08-05-2004

Skąd: Wawa

Status: Offline
Yasu napisał/a:
Więc pewnie nie masz filmu jak You dra w Basebal

Właśnie teraz sobie uświadomiłam, że przed live do Dolls w popjamie grali w baseball xD Obiecuje jutro nadrobie zaległosci obejrze i <cos nowego> bede sie przyglądać komuś innemu niz Ka-yu Very Happy

_________________
..//- bounce bounce wiz me ! -\\..
Addicted to NewS !!!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Miyabi
Temat postu:   PostWysłany: 27-11-2005 - 19:08
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 29-08-2005

Skąd: Tokyo

Moze You ma zapierdziel w studiu ? wiem cos o tym^^ Nie ma pewnie czaus zeby porzadnie zjesc ^_^

_________________

____风间雅 ____Web

www.miyabi.w.interia.pl
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits