Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
DreaM*HunteROffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-04-2005 - 22:12
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 16-03-2005



Status: Offline
Ja tam lubię takie momenty jak z tym Nyon'em były *_* Od razu Chiaki się obudził jak zobaczył, co się dzieje Razz

Manga ION ma cudną kreskę *.* naprawdę śliczne dziewczyny tam są... co ja bym dała by taką być... {marzeeeniaaaaa...}
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 08-04-2005 - 14:22
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

no nie wiem, czy właśnie to przebudziło Chiakiego a ja lubiłabym Nyona bardziej, gdyby nie próbował tego, co próbował; żal mi go w każdym razie, bo za późno odszukał wcielenie Jeanne; w każdym razie wolę takie rozwiązanie niż to co autor zrobił w Green Green; efekt niby ten sam, ale różnica jest widoczna
w Ionie nie ma jakoś szczególnie dużo kobiet a te nie różnią się specjalnie od zwykłego typu, rysowanego przez Arinę - po prostu wszystkie rysowane przez nią postacie są piękne

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MiyakoOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-07-2005 - 15:48
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 23-07-2005



Status: Offline
Ja czytałam i oglądałam tylko KKJ. To jest wspaniałe ^_^. Koleżanka obiecała mi KKJ po japońcu przysłać. Trzymam ją za słowo : P.
ION, Full Moon i inne... hmmm... mniej więcej więcej wiem o co chodzi w FM, ale reszta jest mi raczej obca.
Mi też bardzo podoba sie kreska Ariny ^_^. Rysuje po prostu genialnie... troche ją naśladuję ;P.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 23-07-2005 - 21:46
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

Ion w całości został przetłumaczony przez polską grupę Sai Team, natomiast Himitsu Scanlations tłumaczy Time Strander Kyoko; Full Moonem zajmuje się chyba Metro, ale proponuję przeczytać po ang., bo idzie im jak krew z nosa. kupiłabym wszyściutko, gdyby wyszło po polsku - Arina rysuje wspaniale

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DreaM*HunteROffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-08-2005 - 21:36
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 16-03-2005



Status: Offline
Heh... ZAŁAMANIE PRZEZYWAM...
Przeczytałam 7 tom KKJ... ZAŁAMANIE. to jest (dla mnie) beznadziejne =.= może byłoby lepsze, gdyby nie to, jak pokazali jak już Marron i reszta są dorosłymi ludźmi... Arina próbowałam na siłę zrobić chyba z tego piękną mangę (czym dla mnie jest PK), ale niestety - nie udało Jej się. Póki co od większości ludzi słyszę, że 7 tom jest zwalony... przykro, bo reszta tomów zapowiadała lepsze zakończenie...
Poza tym uważam, że I*O*N, FM, Time Stranger Kyoko i KKJ są ZBYT podobne kreską. Spójrzmy na dzieła np Clampa (chcę przywołać na przykład coś, co zna większość ludzi). Mają wiele mang ale żadna nie jest identyczna kreską. Tymczasem w pracach Ariny NIC się nie zmienia... czytając ION widzę postaci z KKJ, oglądając artbook z TSK widzę też postaci z KKJ... da się je rozróżnić jednak słabo. A dlaczego? są IDENTYCZNE. Cały układ się nie zmienia... Co powoduje, że Tanemury nie da się z NIKIM pomylić...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 08-08-2005 - 22:04
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

no cóż nie mogę oprzeć się pokusie, żeby nie zacytować Twojej wypowiedzi z tematu o Anime+: "ach Ci Polacy, na wszystko marudzą". nie wiem, czemu gazety nie można skrytykować a mangę można... w każdym razie w obu przypadkach odpowiedź jest jedna: nie kupować tego, co nam się nie podoba. kreskę Ariny bardzo cenię i wcale nie chcę, żeby się zmieniała - Twój zarzut jest dla mnie zaletą. a co do Clampa to akurat bardzo chybiony przykład z kilku względów: 1.kreska zmienia się raczej na niekorzyść (Tsubasa); 2.wiele odmienności wynika z faktu, ze grupę tworzą aż cztery osoby; 3.ostatnio Clampice wykorzystują nie tylko podobne postacie a wręcz te same. mnie zakończenie mangi się podobało, szczególnie jesli chodzi o wątek z Accessem i Finn. nie bardzo wiem, jakiego zakończenia oczekiwałaś dla romansu - krwawej jatki? "i żyli długo i szczęśliwie", pobrali się i mieli dzieci, co w tym takiego beznadziejnego? powiem więcej, szkoda że nie byłej jakiejś dodatkowej historii z zakończeniem historii Finn i Accessa.

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DreaM*HunteROffline
Temat postu:   PostWysłany: 16-08-2005 - 11:26
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 16-03-2005



Status: Offline
dla mnie "długo i szczęsliwie" w wykonaniu tanemury wyszło kiczowato. w wishu też pokazali zakończenie "długo i szczęsliwie" ale jest jakieś lepsze i bardziej z charakterem O.o
Tsubasa ma śliczną krechę w/g mnie O.o' tam dopiero są Chii i Sakura takie, jakie być powinny V__V
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 02-09-2006 - 09:17
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

Kupiłam sobie Iona, Squib feeling blue i Time Stranger Kyoko - co dziwne najbardziej podobały mi się krótkie historyjki ze Squiba czyli początków kariery Ariny - lekkie i słodkie. bardzo lubię ten rodzaj humoru, który zawierają jej mangi: nic nie jest wymuszone, po prostu się zdarza, głównie humor sytuacyjny. gorąco polecam!

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 25-01-2007 - 12:32
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

ostatnio wzbogaciłam swoją kolekcję Ariny o Full moon wo Sagashite i Gentelmen Alliance, z czego się bardzo cieszę, bo dziełka Ariny są jak zawsze super. na stroni Empiku można zamawiać sporo rzeczy z zagranicy, w tym artbooki Ariny
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DreaM*HunteROffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-04-2007 - 14:15
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 16-03-2005



Status: Offline
Ooo artbooki też? Myślałam, żeby NANĘ sobie zamówić po angielsku lub TRC i wiedziałam, że mangi można zamawiać ale że artbooki O.o ! No to super ^^!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MaricaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 18-09-2007 - 22:00
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 28-06-2005

Skąd: ŁódĹş

Status: Offline
Czytałam KKJ - cóż, za swoich czasów oczekiwało się na najnowszy tom. Plany co do mangi były od samiutkiego początku jak tylko wiadome było że wyjdzie w Polsce. Co prawda anime było wcześniej (na niemieckiej stacji) i chyba ten moment mnie urzekł. Jedno i drugie bardzo mi się podobało. I mimo że różniły się masakrycznie, (o ile dobrą mam pamięc co do anime), to jedno i drugie mi sie bardzo podobało Smile

_________________


 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits