Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Brush
Temat postu:   PostWysłany: 06-11-2004 - 19:54
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 11-10-2002



Mógłbym się produkować nad tym że komputer też może robić coś dla pieniędzy (nie dla siebie) ale mamy o tym nie gadać. Ja nie wiem czy kiedykolwiek może zaistnieć taka władza, pragnąca tylko dobra ludzkości, i będąca uczciwą władzą. Wiem jednak to że obecni politycy robią to co robią, i nie będą o tym pisać, bo wszyscy o tym wiedzą, a na mnie ktoś mógłby nasłać jakiegoś terminatora za pomówienia w kierunku rządu. Nam pozostaje tylko czekać do następnych wyborów, a jak te już nadejdą, to nie zapomnijmy o tym aby głosować z głową a nie tak, aby mieć to z głowy.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MetAtroNOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-11-2004 - 09:50
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 04-07-2003



Status: Offline
w tej chwili wychodze z zalozenia ze wladza ta nie moze skladac sie z ludzi. moze obcy?? :>

_________________
Hear me, my chiefs. I am tired. My heart is sick and sad. From where the sun now stands, I will fight no more...

Chief Joseph of Nez Perce,1877
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-11-2004 - 10:25
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Cytat:
ktoś mógłby nasłać jakiegoś terminatora za pomówienia w kierunku rządu.

W Kaliforni jeden taki terminator jest gubernatorem (co z grubsza odpowiada naszemu wojewodzie) problem w tym Ĺźe "terminowal" u Busha Razz Razz

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MetAtroNOffline
Temat postu:   PostWysłany: 09-11-2004 - 17:53
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 04-07-2003



Status: Offline
:lol ale na prawde polecam zagrac w DeusEx. tam jest tto dobrze wytlumaczone na czym to polega.

_________________
Hear me, my chiefs. I am tired. My heart is sick and sad. From where the sun now stands, I will fight no more...

Chief Joseph of Nez Perce,1877
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Brush
Temat postu:   PostWysłany: 09-11-2004 - 18:10
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 11-10-2002



IggI napisał/a:
Cytat:
ktoś mógłby nasłać jakiegoś terminatora za pomówienia w kierunku rządu.

W Kaliforni jeden taki terminator jest gubernatorem (co z grubsza odpowiada naszemu wojewodzie) problem w tym Ĺźe "terminowal" u Busha Razz Razz

Pan Arnold nie wiem czemu się tam znalazł. Myślę jednak Ĺźe jest to zjawisko podobne do pewnego polskiego „posła” Mam tu na myśli Pana Sebastiana z pierwszej edycji Big Brothera. Obrał taki kierunek, ale nie produkuję się tam zbytnio. Myślę Ĺźe obrał metodę pracy jaką stosują tak zwani „stacze” czyli osoby ktĂłre za kasę stoją w kolejkach i zajmują miejscĂłwkę dla osoby ktĂłra ich opłaciła. Jednak znowu zaczynam schodzić na niebezpieczne tematy. Muszę uwaĹźać na to co mĂłwię, bo Wielki Brat patrzy Wink
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 09-11-2004 - 20:41
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Cytat:
Pan Arnold nie wiem czemu się tam znalazł. Myślę jednak Ĺźe jest to zjawisko podobne do pewnego polskiego „posła” Mam tu na myśli Pana Sebastiana z pierwszej edycji Big Brothera. Obrał taki kierunek, ale nie produkuję się tam zbytnio. Myślę Ĺźe obrał metodę pracy jaką stosują tak zwani „stacze” czyli osoby ktĂłre za kasę stoją w kolejkach i zajmują miejscĂłwkę dla osoby ktĂłra ich opłaciła. Jednak znowu zaczynam schodzić na niebezpieczne tematy. Muszę uwaĹźać na to co mĂłwię, bo Wielki Brat patrzy

Eeeej, Arnie to może nie jakiś super-aktor ale porównanie z Florkiem to wręcz zniewaga...
Pozatym powinien wyjśc za posłankę Beger - tak jak Shwarzeneger ma córkę z Keneddych... Wink

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Brush
Temat postu:   PostWysłany: 09-11-2004 - 20:44
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 11-10-2002



Ale ja ich porównywałem pod względem kariery politycznej a nie filmowej
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 09-11-2004 - 21:22
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Sorki, Arnie był sekretarze ds. sportu i rekreacji za Busha seniora więc ma wieksze doświadczenie niż Florek...

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Brush
Temat postu:   PostWysłany: 12-11-2004 - 18:11
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 11-10-2002



Może i tak, no ale zarówno jeden jak i drugi przeszli na zupełnie inną dziedzinę niż taką jaką się dotychczas zajmowali. Chociaż mr. Arnold trafił chyba w swoje zainteresowania, ale natomiast mr. Sebastian widząc jak aktywnie się udziela w swojej pracy, nie bardzo trafił w swoją dziedzinę.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
yasiu777
Temat postu:   PostWysłany: 29-01-2005 - 23:47
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 08-08-2004

Skąd: 127.0.0.1

a jak były wybory do parlamentu europejskiego (chyba) to widzieliście kto startował. wątpie czy ci ludzie mieli na myśli dobro polskiego narodu buahahaha ha hahaa. Jakby na to patrzeć to to był istny wyścig szczurów.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
yasiu777
Temat postu:   PostWysłany: 26-09-2005 - 21:41
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 08-08-2004

Skąd: 127.0.0.1

Porozmawiajmy (pokłóćmy się Very Happy ) o polityce.
Co sądzicie o nowej władzy ?
Jakie są wasze odczucia ?
Czy Polska zmierza w dobrym kierunku ?
Dobrze Ĺźe Popis krĂłluje ?
A co z Samoobroną na 3 miejscu ?
SLD to dobrze czy Ĺşle ?
LPR niby popiera 6 mln ludzi ?
Czy nie czujecie wewnętrznej pustki że JKM nie dostał się do sejmu ? - nie będzie benzyny po 2 zł i sojuszu z USA Very Happy
SDPL najbardziej szkoda Borowskiego, trzeba przyznać że w moich oczach to jest najbardziej wiarygodna partia.
Co sądzicie o popisie PPN i pana G..... Very Happy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 26-09-2005 - 23:26
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
Aj waj, co za Sodoma i Gomora... Malkontenci, anarchisci i laicy...! ;-P Pora na kubel zimnej wody...

"obcieli by im pensje i szybciutko by sie dziure budzetowa zalatalo"

Dobra, bez ogrodek i prosto z mostu.
Sorry, ale to bezmyslny populizm do potegi.
Powiedzmy, ze obetniemy pensje posla o 2 tysiace. Pomnozmy 2.000 x 460 (liczba poslow) = 920.000. Niecaly milion. A tymczasem wg oficjalnych danych Ministerstwa Finansow, deficyt budzetowy zalozony na 2006 r. to 32.575.000.000 zł. Kumacie skecz? Chocbyscie i kazali poslom za darmo pracowac, nic w ten sposob dobrego nie osiagniecie. Nie mowiac juz o tym, ze wtedy tylko bogaci beda startowac w wyborach. Kulczyk na premiera, Gudzowaty na marszalka Sejmu...

"naginanie faktow to ich specjalnosc. odpowiedno podany fakt zawsze sie sprzeda. a to ze niekoniecznie bedzie zgodny z prawda to juz inna sprawa. grunt ze bedzie ogladalnosc"

Zwalasz na innych wine za swoje lenistwo. Jesli chcesz miec obiektywny poglad na sprawe, to sam go sobie wyrob, czytajac i Trybune, i Newsweeka, i Mysl Polska, a potem dokonujac krytycznej analizy opartej na wlasnej wiedzy oraz logice. Jesli oczekujesz, ze ktos bedzie myslal za Ciebie - zapisz sie do NSDAP. Jesli chcesz myslec sam - wez odpowiedzialnosc za swoja decyzje.

"W tamtych czasach więzienia też były przeludnione, ale więźniami politycznymi, a nie jak teraz kryminalistami"

Aha. Zacytuj zrodlo. Bo ja sie nie zgadzam, i nie zgodzi sie tez kazdy, kto choc troche liznal tematu...

"Powinni zwołać wybory. Zebrac posłów na otwarciu parlamentu, zamknąć, uszczelnić drzwi i wpuścić gaz."

Aha... A kto bedzie sprawowal wladze? Sama sie bedzie sprawowac? Pomyslales o tym? Nie? Narzekac jak stara baba w tramwaju to zawsze latwo. Ale wymysl cos lepszego, jesli Cie na to stac.

"a w starozytnej grecji byla to sluzba panstwu i poslowie nic za to nie dostawali."

Kaszanisz. Wiekszosc panstw greckich to byly oligarchie lub tyranie. Wladca nie dostawal kasy, bo nie musial - calle panstwo bylo jego wlasnoscia, a mieszkancy jego niewolnikami. Rozumiem, ze lubisz byc niewolnikiem... Coz, Twoja sprawa... Ale dodam tylko, ze wbrew temu, co piszesz, w sztandarowym przykladzie greckiego panstwa demokratycznego, w Atenach, za udzial w obradach zgromadzenia ludowego przyznawane byly pieniadze.

"przestaliby sie pchac ci ktorzy ida tam wylacznie dla forsy, a zostali ci naprawde oddani sprawie."

Jedliby, rozumiem, powietrze, i pili wode z publicznych szaletow...

"zeby to jakos uporzadkowac trzebaby zaczac strzelac"

Po raz kolejny zauwazam, ze poglady MeTatrona zahaczaja o nazizm... Koles, masz wasika pewnie, co? Chcesz strzelac, zacznij od siebie...

"motyw znany z gry Deus Ex: Invisible War gdzie naczelna wladza byl komputer"
"na prawde polecam zagrac w DeusEx. tam jest tto dobrze wytlumaczone na czym to polega"


Rozumiem, ze budujesz swoje przekonania na temat najlepszej struktury panstwa na podstawie gry komputerowej. Pogratulowac oryginalnosci, pogratulowac... No i ta wiedza w ten sposob zdobyta... Przeskakujesz doktorat z politologii, i to nie wyciagajac rak z kieszeni.

"terminator jest gubernatorem (co z grubsza odpowiada naszemu wojewodzie)"

Iggi, doskonale wiesz, ze wojewoda jest przedstawicielem rzadu centralnego w wojewodztwie, a gubernator w USA to szef samorzadu na szczeblu stanowym. To dwie zupelnie inne bajki... Nie mowiac juz o tym, ze wojewody nie wybiera sie w glosowaniu. A gubernatora owszem, owszem...

Wnioski: jeczycie jak, kurcze, emerytki z hemoroidami. Narzekac kazdy potrafi. Postawcie wlasne tezy - zobaczymy jakie beda doskonale...

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Brush
Temat postu:   PostWysłany: 27-09-2005 - 08:45
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 11-10-2002



Co prawda PO ma 2 miejsce ale jak przegłosują podatek liniowy, to będzie prze..bane. Ja nie wiem na kogo ludzie głosują! Czasem wydaje mi się ze na głosowanie poszli sami masochiści. A tak na dobrą sprawę, to nawet nie ma na kogo głosować. Co z tego że na glosowaniu dostałem gruby plik kartek z tymi wszystkimi łepkami, ale tak na prawdę nie ma tam ani jednego który nadawał by się na to stanowisko.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
konraddoOffline
Temat postu:   PostWysłany: 27-09-2005 - 11:35
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 01-09-2005

Skąd: krakĂłw

Status: Offline
ja głosowałem na demokratów teraz zastanawiam się po co? Think
Co do popis-u teraz mamy pispo chyba jednak lepszy byłby popis...
mam tylko nadzieje ze prezydentem nie zostanie Kaczyński
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Losiul
Temat postu:   PostWysłany: 27-09-2005 - 12:32
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 22-02-2005



Za dużo Kaczorów w rządzie : P
A tak wogule, to nie narzekaj na liniowy - Korwin-Mikke myślal nad podatkiem poglownym ; p ; p - Yasiu, ja odczuwam z powodu jego braku pustkę ; D! Byloby wesolo, jeden z niewielu polityków którzy potrafią powiedzieć (mam nadzieje że nie przekręcam): "nie dostalem się, trudno, to ludziom powinno na tym zależeć, ja mam to w dupie" : P : P. A tak na poważnie to ma ciekawe podejście moim zdaniem ; ).

_________________
http://img217.imageshack.us/img217/8008/1149595968350hv3.gif
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits