Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
MagnusOffline
Temat postu: Re: Star Wars  PostWysłany: 06-02-2005 - 20:05
Moderator
Moderator

Dołączył/a: 21-10-2002

Status: Offline
jak zobaczysz Indiana Jones te? nie ma poczatku...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu: Re: Star Wars  PostWysłany: 06-02-2005 - 21:25
Moderator
Moderator

Dołączył/a: 26-08-2002

ale jak si? okaza?o to by? strza? w dziesi?tk? - ludzie ogl?daj? ep. 1-3 dzi?ki popularno?ci 4,5 i 6. gdyby zacz?? od pocz?tku to by mu si? nie uda?o

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
MagnusOffline
Temat postu: Re: Star Wars  PostWysłany: 10-02-2005 - 23:02
Moderator
Moderator

Nareszcie Very Happy uda?o mi sie obejrze? epizod 2 SW... po tak d?ugiej niech?ci doszed?em do wniosku ?e obejrze... i.... mia?em wersje 2 p?yow?... pierwsz? p?yte prawie przespa?em.. i mia?em ochote ju? to wy?aczy?... naszcz??cie druga p?yta zaprezentowa?a sie o wiele lepiej... ogólene wra?enia do?? dziwne... zw?aszcza widok metropolii i pa?acu... moim zdanie nie pasuj?ce do klimatu ca?o?ci gwiezdnych wojen... jezeli bra? pod uwage 1 i 2 a 4-6 to s? to dwa rózne klimaty... no có? zobaczymy jaka b?dzie 3 i co tam Boba Fett wymy?li.... moze m?ody Han solo sie pokarze Wink fajnie by by?o.. ju? ma?o czasu zosta?o... trylogia i tak ju? zosta?a zniszczona ale zobaczymy nie ma co si? smuci? bo ju? po wszystkim... trzeba zaakceptowac to...

no i nie wiedzia?em ?e Jedi czwiczyli kendo Razz patrz?c na ich pozy walki to jako? tak dziwnie si? patrzy jak po latach Vader czy Obiwan nie przyjmuja poz do walki tak "wymy?lnych" .. dobra czepiam sie Wink

SinnerOffline
Temat postu: Re: Star Wars  PostWysłany: 11-02-2005 - 20:28
Moderator
Moderator

Dołączył/a: 29-11-2002

Nie s? ju? tacy m?odzi Wink

Szczota - Lucas nakr?ci? najpeirw cz??ci 4-6, poniewa? bardziej pasowa?o to do ówczesnych czasów - walka ze z?ym imperium pasowa?a do czasów zimnej wojny...

Kiyubi - to kiedy gramy?

IggIOffline
Temat postu: Re: Star Wars  PostWysłany: 11-02-2005 - 21:11
Elita forum
Elita forum

Dołączył/a: 30-09-2002

A Rycerze Jedi jako agenci CIA i FBI.
Very Happy
Uwaga,
Twisted Evil SCORN BERSERK MODE ON Twisted Evil
Ju? widz? Yod? jako senatora McCarthy'ego, wsz?dzie wietrz?cy komunistów dybi?cych na ?wi?te ameryka?skie warto?ci... Twisted Evil

Nie mówcie ze nie s?yszeli?cie:
"Moc w tobie p?ynie, istotami ?wietlistymi jeste?my." (...)
"Poczu? j? w sobie musisz. Ciemn? stron? znale?? i odrzuci?"

MagnusOffline
Temat postu: Re: Star Wars  PostWysłany: 11-02-2005 - 23:21
Moderator
Moderator

mo?e nie s? a? tak m?odzi ale Hrabia Dooku jako? móg? co?tam pomacha? i przyj?? odpowiednie "pozy" Wink

SinnerOffline
Temat postu: Re: Star Wars  PostWysłany: 12-02-2005 - 09:37
Moderator
Moderator

Poczekaj jeszcze z pi??dziesi?t lat, za?ó? wa??c? pewnie ze 20 kilo zbroj? i zobaczymy, jakie pozy b?dziesz mówg? robi? Wink

Brush
Temat postu: Re: Star Wars  PostWysłany: 12-02-2005 - 18:38
Moderator
Moderator

Dołączył/a: 11-10-2002

Sinner napisał/a:

Szczota - Lucas nakr?ci? najpeirw cz??ci 4-6, poniewa? bardziej pasowa?o to do ówczesnych czasów - walka ze z?ym imperium pasowa?a do czasów zimnej wojny...

No ale ten klimat panuje przecie? w ca?ej serii. Ca?y czas t?uk? si? z imperatorem i federacj?. Tak wi?c nie jest to jakie? wyró?nienie, bo tak jest te? w pierwszych cz??ciach, z tym ?e Niema Vadera (jeszcze si? nie przepoczwarzy? Wink ) i s? inni bohaterowie (nie wszyscy)

Nika napisał/a:
ale jak si? okaza?o to by? strza? w dziesi?tk? - ludzie ogl?daj? ep. 1-3 dzi?ki popularno?ci 4,5 i 6. gdyby zacz?? od pocz?tku to by mu si? nie uda?o.
.
Moim zdaniem ogl?dali by te? gdyby si? to zacz??o od pierwszej cz??ci. Ponadto mo?na powiedzie? ?e s? to 2 trylogie („Gwiezdne Wojny” i „Gwiezdne Wojny Powrót”) bo w istocie s? to serie do?? ró?ni?ce si? od siebie.

MagnusOffline
Temat postu: Re: Star Wars  PostWysłany: 12-02-2005 - 22:47
Moderator
Moderator

Cytat:
Poczekaj jeszcze z pi??dziesi?t lat, za?ó? wa??c? pewnie ze 20 kilo zbroj? i zobaczymy, jakie pozy b?dziesz mówg? robi?

no to zamiast Anakina/Vadera we?my za przyk?ad Kenobiego Wink

Cytat:
Ponadto mo?na powiedzie? ?e s? to 2 trylogie

nie mo?na a trzeba... maj? wspólny ?wiat ale s? inne to co? jak z Batmanem (Barton ?wietnie pokaza? nietoperza a potem juz tak dobrze nie by?o) emocje jakie wywo?uje trylogia 4-6 s? inne ni? cz??ci 1 i 2... ca?kiem inne

SinnerOffline
Temat postu: Re: Star Wars  PostWysłany: 12-02-2005 - 23:09
Moderator
Moderator

To w takim razie poczekaj jakie? sieemdzisi?t lat i biegaj w prze?cieradle...

MagnusOffline
Temat postu: Re: Star Wars  PostWysłany: 12-02-2005 - 23:17
Moderator
Moderator

no to powiem tak bior?c pod uwag? to co robi? mnisi z shaolin i to ?e jedi to te? co? w tym stylu tylko ?e zamiast Ki maj? Force'a to nie widze problemu Wink

MetAtroNOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-02-2005 - 16:32
M?odsza elita forum
M?odsza elita forum

Dołączył/a: 04-07-2003

Cytat:
emocje jakie wywo?uje trylogia 4-6 s? inne ni? cz??ci 1 i 2... ca?kiem inne

musza byc inne. dzieli je w koncu 22 lata czasu. dla kina to przeciez mnoostwo zmian. ten sam rezyser, ale juz ma nowe, lepsze mozliwosci, a poza tym zmienila sie przeciez mentalnosc ludzi, no i nie ukrywajmy ze lud laknie krwii i teraz filmy robi sie pod publiczke, mniej lub bardziej. ale ma byc kolorowo i z przytupem. ja osobiscie nie mam nic przeciwko. nie jestem jakims fanatykiem gwiezdnych, ta seria po prostu mi sie podoba a ostatnie czesci to jest 1 i 2 podobaly mnie sie bardzo. byly lekkie, latwe i przyjemne. takie kino lubie. (tez, zeby nie bylo, obejrzec czasem cos ambitniejszego nie zaszkodzi Razz)

Chief Joseph of Nez Perce,1877

IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-02-2005 - 20:23
Elita forum
Elita forum

Dołączył/a: 30-09-2002

Zgadzam si? ca?kowicie z tym co powiedzia? Matatron, przecie? (wy?aczaj?c Australijski Ko?ciól Rycerzy Jedi - licz?cy oko?o 5 tysi?cy czub...eee... cz?onków...eee...wiernych, o tak najlepiej!) wszyscy chyba widzowie wiedz? ?e Gwiezdne Wojny to raczej bli?ej do Indiany Jones'a ni? do dzie?a maj?cego wstrz?sn?? ?wiatem...
Lucas zrobi? bardzo dobre 3 filmy a nast?pnym dwum te? nic (IMHO) wielkiego nie mozna zarzuci?.
naturalnie gdybym mia? obej?e? te filmy po raz pierwszy (wed?ug kolejno?ci cz??ci) to pewnie przyzna?bym ?e pod koniec heksalogia robi si? znacznie lepsza. Ale przecie? pocz?tki zawsze s? trudne i dla re?ysera (Jak myslicie jakie oczy zrobili mu producenci gdy za??da? efektów specjalnych (w cz??ci 4tej)? Z poczatku zosta? wy?miany!) i dla widza (Ci??ko przenie?? si? tak w ci?gu kilku minut w zupe?nie inny ?wiat, prawda?)

MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-02-2005 - 20:38
Moderator
Moderator

hehe no tak przy SW mo?na powiedziec ?e ogladajac od 1 do 6 to im dalej tym lepiej...

poza tym nie efekty tworz? klimat cho? zbyt du?a ich ilo?? potrafi go zabi?... mo?e i to dlatego 4-6 s? czym? "?wi?tym" bo by?y czym? nowym a w cz?sciach 1-2 s? tylko "kolejnym ameryka?skim filmem na rynku z efektami" ale no cóz... tylko o ile SW4-6 zostawa?o w pami?ci przez lata tak SW1-2 tak szybko wchodza jak i wychodz?... powiedzia?bym ?e poprostu s?... ale takie bycie sobie sprawia ?e wizerunek ca?o?ci cierpi...

dla mnie film jest fajny je?eli przynajmniej jaka? jedna scena zapad?a mi w pami?ci... jak cos z filmu zapamietam znaczy ?e jest dobry je?eli wyjd? i nic nie zapami?tam znaczy si? ?e by? ?enuj?cy albo beznadziejny a co do SW 1 to pamietam ?e by? ale sceny ?adnej nie jestem w stanie sobie przypomnie?... co do SW2 to tylko druga po?owa by?a fajna ale jako ?e jestem nawet "?wierzo po filmie" to jeszcze co? pami?tam ale zobaczymy czy b?d? co? wiedzia? za miesi?c... i jezeli b?d? to tylko co? z drugiej cz??ci filmu...

MetAtroNOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-02-2005 - 20:46
M?odsza elita forum
M?odsza elita forum

Dołączył/a: 04-07-2003

ja osobiscie nigdy nie rozumialem nienawisci ludzi wzgledem Gungan, czy jak im tam bylo. misa, jusa Very Happy osochozi?? przeciez to tylko kolejna rasa w calej sadze, a tu takie komentarze lataly ze sie slabo robilo. zwlaszcza wsrod Obroncow Jedynie Slusznego Wizerunku Gwiezdnych Wojen

Chief Joseph of Nez Perce,1877

Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat