Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci Zobacz następny temat
Autor Wiadomo¶ć
MagnusOffline
Temat postu: Re: Star Wars  PostWysłany: 06-02-2005 - 20:05
Moderator
Moderator


Doł±czył/a: 21-10-2002



Status: Offline
jak zobaczysz Indiana Jones teĹĽ nie ma poczatku...

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu: Re: Star Wars  PostWysłany: 06-02-2005 - 21:25
Moderator
Moderator


Doł±czył/a: 26-08-2002

Sk±d: Warszawa

ale jak się okazało to był strzał w dziesiątkę - ludzie oglądają ep. 1-3 dzięki popularności 4,5 i 6. gdyby zaczął od początku to by mu się nie udało

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu: Re: Star Wars  PostWysłany: 10-02-2005 - 23:02
Moderator
Moderator


Doł±czył/a: 21-10-2002



Status: Offline
Nareszcie Very Happy udało mi sie obejrzeć epizod 2 SW... po tak długiej niechęci doszedłem do wniosku że obejrze... i.... miałem wersje 2 płyową... pierwszą płyte prawie przespałem.. i miałem ochote już to wyłaczyć... naszczęście druga płyta zaprezentowała sie o wiele lepiej... ogólene wrażenia dość dziwne... zwłaszcza widok metropolii i pałacu... moim zdanie nie pasujące do klimatu całości gwiezdnych wojen... jezeli brać pod uwage 1 i 2 a 4-6 to są to dwa rózne klimaty... no cóż zobaczymy jaka będzie 3 i co tam Boba Fett wymyśli.... moze młody Han solo sie pokarze Wink fajnie by było.. już mało czasu zostało... trylogia i tak już została zniszczona ale zobaczymy nie ma co się smucić bo już po wszystkim... trzeba zaakceptowac to...

no i nie wiedziałem że Jedi czwiczyli kendo Razz patrząc na ich pozy walki to jakoś tak dziwnie się patrzy jak po latach Vader czy Obiwan nie przyjmuja poz do walki tak "wymyślnych" .. dobra czepiam sie Wink

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SinnerOffline
Temat postu: Re: Star Wars  PostWysłany: 11-02-2005 - 20:28
Moderator
Moderator


Doł±czył/a: 29-11-2002



Status: Offline
Nie są już tacy młodzi Wink

Szczota - Lucas nakręcił najpeirw części 4-6, ponieważ bardziej pasowało to do ówczesnych czasów - walka ze złym imperium pasowała do czasów zimnej wojny...

Kiyubi - to kiedy gramy?
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu: Re: Star Wars  PostWysłany: 11-02-2005 - 21:11
Elita forum
Elita forum


Doł±czył/a: 30-09-2002

Sk±d: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
A Rycerze Jedi jako agenci CIA i FBI.
Very Happy
Uwaga,
Twisted Evil SCORN BERSERK MODE ON Twisted Evil
Już widzę Yodę jako senatora McCarthy'ego, wszędzie wietrzący komunistów dybiących na święte amerykańskie wartości... Twisted Evil

Nie mówcie ze nie słyszeliście:
"Moc w tobie płynie, istotami świetlistymi jesteśmy." (...)
"Poczuć ją w sobie musisz. Ciemną stronę znaleźć i odrzucić"

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu: Re: Star Wars  PostWysłany: 11-02-2005 - 23:21
Moderator
Moderator


Doł±czył/a: 21-10-2002



Status: Offline
może nie są aż tak młodzi ale Hrabia Dooku jakoś mógł cośtam pomachać i przyjąć odpowiednie "pozy" Wink

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SinnerOffline
Temat postu: Re: Star Wars  PostWysłany: 12-02-2005 - 09:37
Moderator
Moderator


Doł±czył/a: 29-11-2002



Status: Offline
Poczekaj jeszcze z pięćdziesiąt lat, załóż ważącą pewnie ze 20 kilo zbroję i zobaczymy, jakie pozy będziesz mówgł robić Wink
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Brush
Temat postu: Re: Star Wars  PostWysłany: 12-02-2005 - 18:38
Moderator
Moderator


Doł±czył/a: 11-10-2002



Sinner napisał/a:

Szczota - Lucas nakręcił najpeirw części 4-6, ponieważ bardziej pasowało to do ówczesnych czasów - walka ze złym imperium pasowała do czasów zimnej wojny...

No ale ten klimat panuje przecież w całej serii. Cały czas tłuką się z imperatorem i federacją. Tak więc nie jest to jakieś wyróżnienie, bo tak jest też w pierwszych częściach, z tym że Niema Vadera (jeszcze się nie przepoczwarzył Wink ) i są inni bohaterowie (nie wszyscy)

Nika napisał/a:
ale jak się okazało to był strzał w dziesiątkę - ludzie oglądają ep. 1-3 dzięki popularności 4,5 i 6. gdyby zaczął od początku to by mu się nie udało.
.
Moim zdaniem oglÄ…dali by teĹĽ gdyby siÄ™ to zaczęło od pierwszej części. Ponadto moĹĽna powiedzieć ĹĽe sÄ… to 2 trylogie („Gwiezdne Wojny” i „Gwiezdne Wojny PowrĂłt”) bo w istocie sÄ… to serie dość różniÄ…ce siÄ™ od siebie.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu: Re: Star Wars  PostWysłany: 12-02-2005 - 22:47
Moderator
Moderator


Doł±czył/a: 21-10-2002



Status: Offline
Cytat:
Poczekaj jeszcze z pięćdziesiąt lat, załóż ważącą pewnie ze 20 kilo zbroję i zobaczymy, jakie pozy będziesz mówgł robić


no to zamiast Anakina/Vadera weźmy za przykład Kenobiego Wink

Cytat:
Ponadto można powiedzieć że są to 2 trylogie


nie można a trzeba... mają wspólny świat ale są inne to coś jak z Batmanem (Barton świetnie pokazał nietoperza a potem juz tak dobrze nie było) emocje jakie wywołuje trylogia 4-6 są inne niż części 1 i 2... całkiem inne

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SinnerOffline
Temat postu: Re: Star Wars  PostWysłany: 12-02-2005 - 23:09
Moderator
Moderator


Doł±czył/a: 29-11-2002



Status: Offline
To w takim razie poczekaj jakieś sieemdzisiąt lat i biegaj w prześcieradle...
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu: Re: Star Wars  PostWysłany: 12-02-2005 - 23:17
Moderator
Moderator


Doł±czył/a: 21-10-2002



Status: Offline
no to powiem tak biorÄ…c pod uwagÄ™ to co robiÄ… mnisi z shaolin i to ĹĽe jedi to teĹĽ coĹ› w tym stylu tylko ĹĽe zamiast Ki majÄ… Force'a to nie widze problemu Wink

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MetAtroNOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-02-2005 - 16:32
MĹ‚odsza elita forum
MĹ‚odsza elita forum


Doł±czył/a: 04-07-2003



Status: Offline
Cytat:
emocje jakie wywołuje trylogia 4-6 są inne niż części 1 i 2... całkiem inne


musza byc inne. dzieli je w koncu 22 lata czasu. dla kina to przeciez mnoostwo zmian. ten sam rezyser, ale juz ma nowe, lepsze mozliwosci, a poza tym zmienila sie przeciez mentalnosc ludzi, no i nie ukrywajmy ze lud laknie krwii i teraz filmy robi sie pod publiczke, mniej lub bardziej. ale ma byc kolorowo i z przytupem. ja osobiscie nie mam nic przeciwko. nie jestem jakims fanatykiem gwiezdnych, ta seria po prostu mi sie podoba a ostatnie czesci to jest 1 i 2 podobaly mnie sie bardzo. byly lekkie, latwe i przyjemne. takie kino lubie. (tez, zeby nie bylo, obejrzec czasem cos ambitniejszego nie zaszkodzi Razz)

_________________
Hear me, my chiefs. I am tired. My heart is sick and sad. From where the sun now stands, I will fight no more...

Chief Joseph of Nez Perce,1877
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-02-2005 - 20:23
Elita forum
Elita forum


Doł±czył/a: 30-09-2002

Sk±d: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Zgadzam się całkowicie z tym co powiedział Matatron, przecież (wyłaczając Australijski Kościól Rycerzy Jedi - liczący około 5 tysięcy czub...eee... członków...eee...wiernych, o tak najlepiej!) wszyscy chyba widzowie wiedzą że Gwiezdne Wojny to raczej bliżej do Indiany Jones'a niż do dzieła mającego wstrząsnąć światem...
Lucas zrobił bardzo dobre 3 filmy a następnym dwum też nic (IMHO) wielkiego nie mozna zarzucić.
naturalnie gdybym miał obejżeć te filmy po raz pierwszy (według kolejności części) to pewnie przyznałbym że pod koniec heksalogia robi się znacznie lepsza. Ale przecież początki zawsze są trudne i dla reżysera (Jak myslicie jakie oczy zrobili mu producenci gdy zażądał efektów specjalnych (w części 4tej)? Z poczatku został wyśmiany!) i dla widza (Ciężko przenieść się tak w ciągu kilku minut w zupełnie inny świat, prawda?)

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-02-2005 - 20:38
Moderator
Moderator


Doł±czył/a: 21-10-2002



Status: Offline
hehe no tak przy SW moĹĽna powiedziec ĹĽe ogladajac od 1 do 6 to im dalej tym lepiej...

poza tym nie efekty tworzą klimat choć zbyt duża ich ilość potrafi go zabić... może i to dlatego 4-6 są czymś "świętym" bo były czymś nowym a w częsciach 1-2 są tylko "kolejnym amerykańskim filmem na rynku z efektami" ale no cóz... tylko o ile SW4-6 zostawało w pamięci przez lata tak SW1-2 tak szybko wchodza jak i wychodzą... powiedziałbym że poprostu są... ale takie bycie sobie sprawia że wizerunek całości cierpi...

dla mnie film jest fajny jeżeli przynajmniej jakaś jedna scena zapadła mi w pamięci... jak cos z filmu zapamietam znaczy że jest dobry jeżeli wyjdę i nic nie zapamiętam znaczy się że był żenujący albo beznadziejny a co do SW 1 to pamietam że był ale sceny żadnej nie jestem w stanie sobie przypomnieć... co do SW2 to tylko druga połowa była fajna ale jako że jestem nawet "świerzo po filmie" to jeszcze coś pamiętam ale zobaczymy czy będę coś wiedział za miesiąc... i jezeli będę to tylko coś z drugiej części filmu...

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MetAtroNOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-02-2005 - 20:46
MĹ‚odsza elita forum
MĹ‚odsza elita forum


Doł±czył/a: 04-07-2003



Status: Offline
ja osobiscie nigdy nie rozumialem nienawisci ludzi wzgledem Gungan, czy jak im tam bylo. misa, jusa Very Happy osochozi?? przeciez to tylko kolejna rasa w calej sadze, a tu takie komentarze lataly ze sie slabo robilo. zwlaszcza wsrod Obroncow Jedynie Slusznego Wizerunku Gwiezdnych Wojen

_________________
Hear me, my chiefs. I am tired. My heart is sick and sad. From where the sun now stands, I will fight no more...

Chief Joseph of Nez Perce,1877
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits